Sunset Overdrive

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Sunset Overdrive – trzecioosobowa gra akcji autorstwa Insomniac Games. Premiera gry z dubbingiem na XBOX ONE odbyła się 31 października 2014 roku dzięki polskiemu oddziałowi Microsoft. Gra doczekała się płatnego dodatków DLC: Mystery of the Mooil Rig (premiera: 24 grudnia 2014) i Dawn of the Rise of the Fallen (premiera: 1 kwietnia 2015).

Opis

Sunset Overdrive to nowa marka wykreowana przez uznane studio Insomniac Games, mające na koncie między innymi popularne zręcznościówki z serii Ratchet & Clank oraz ekskluzywne dla konsol firmy Sony FPS-y z cyklu Resistance. Tym razem otrzymujemy humorystyczną trzecioosobową strzelankę.

Akcja gry toczy się w roku 2027 w tytułowym mieście Sunset. Kluczową rolę odgrywa w nim korporacja Fizzco i wyprodukowany przez nią napój energetyzujący OverCharge Delirium XT. Impreza inaugurująca wprowadzenie produktu na rynek zamienia się w apokalipsę, kiedy wszyscy, którzy kosztują złocistego trunku, zamieniają się w bezmyślne mutanty i w krótkim czasie opanowują miasto.

Opis pochodzi ze strony http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=21395

Wersja polska

Opracowanie wersji polskiej: START INTERNATIONAL POLSKA
Udział wzięli:

oraz:

i inni

Śpiewali: Grzegorz Kwiecień, Katarzyna Owczarz