The Elder Scrolls: Legends

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

The Elder Scrolls: Legends – komputerowa gra karciana tworzona przez studio Bethesda Softworks, zrealizowana na podstawie uniwersum gier z serii The Elder Scrolls, przeznaczona na komputery osobiste, urządzenia iOS i Android.

Dubbing został zlecony przez światowego wydawcę, Bethesdę Softworks. Premiera gry w Polsce odbyła się 9 marca 2017 roku.

Opis gry

Seria The Elder Scrolls słynie z tego, że każda jej część to rozbudowana i ekscytująca opowieść. The Elder Scrolls: Legends nie jest tu wyjątkiem. Nowa gra umieści cię w samym środku Tamriel dzięki wciągającej fabule, znajomym postaciom i bogatej scenerii. Fani The Elder Scrolls znów zobaczą ulubione rasy, postacie i stwory – zarówno w ramach kampanii, jak też podczas tworzenia talii – a gracze, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z tym światem, przeżyją w nim fantastyczną przygodę.

Podczas swoich przygód spotkasz i zaprzyjaźnisz się z wieloma stworami i przeciwnikami. Jeśli znasz serię The Elder Scrolls, to z pewnością rozpoznasz wiele uwielbianych przez graczy postaci, takich jak Lucien Lachance z Mrocznego Bractwa. Fabuła Legends pozwala na wykorzystanie stworzeń i postaci pochodzących ze wszystkich gier i książek, więc nigdy nie wiesz, co i kogo napotkasz na swej drodze. Być może nawet fantastyczne bestie, takie jak smoki czy daedry (lepiej gdy są po twojej stronie...)

Podobnie jak w pozostałych grach z serii, tak i tutaj znajdziesz mnóstwo okazji do podejmowania decyzji, które będą miały wpływ na dalszy przebieg rozgrywki. Nie tylko wybór awatara i selekcja kart w talii, ale także twoje posunięcia podczas kampanii zadecydują o kartach, jakie później zdobędziesz. Takie wybory mogą mieć wpływ nawet na przebieg rozgrywek w trybach bitwy i areny, o których więcej dowiesz się tutaj.

Dzięki temu, że kampania Legends nawiązuje do wielu różnych okresów i regionów, gra oferuje nieprzebrane zasoby informacji, postaci, przedmiotów i stworów do odkrycia. Popatrz na znajomy świat Tamriel z zupełnie nowej perspektywy – i stań się legendą na polu bitwy.

Opis pochodzi ze strony dystrybutora

Wersja polska

Tłumaczenie: QLOC S.A.
Udźwiękowienie: STUDIO PRL
Wystąpili:

i inni

Linki zewnętrzne