The Settlers: Narodziny kultur

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

The Settlers: Narodziny kultur (org. The Settlers: Traditions Edition, 2008) – szósta część z serii The Settlers autorstwa Funatics Development. Gra w Polsce pojawiła się 27 listopada 2009 roku dzięki polskiemu oddziałowi Ubisoftu.

Opis

The Settlers: Traditions Edition to kolejna odsłona serii gier strategicznych, tworzonych od początku lat 90. XX wieku przez firmę Blue Byte Software. W związku z dużym podobieństwem do The Settlers II: 10-lecie tytuł przypomina remake drugiej odsłony „Osadników”, toteż czerpie pełnymi garściami z mechaniki oryginalnego The Settlers II, uzupełniając projekt o nowe rozwiązania, przygotowane przez programistów z grupy Funatics.

W Traditions Edition możemy objąć kontrolę nad jedną z trzech frakcji: Egipcjanami, Szkotami lub Bawarczykami. Każda z nich prócz odmiennego wyglądu różni się od pozostałych określonym zapotrzebowaniem na surowce, logistyką oraz siłą armii. Zadaniem, jakie postawili przed każdą z grup autorzy gry, jest przejście przez szereg misji, mających na celu udowodnienie bogom olimpijskim, że ludzie są godni organizacji sportowych igrzysk. Prawa do imprezy zostały im odebrane, gdy humorzaste bóstwa stwierdziły, że mieszkańcy ziemskiego globu i tak mają za dużo przywilejów. Celem wszystkich grup jest więc wywarcie wrażenia na władcach świata poprzez objawienie się im jako potęga militarna i gospodarcza.

Opis pochodzi ze strony http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=12130

Wersja polska

Opracowanie wersji polskiej: ARMATA
Udział wzięli:

i inni