The Sting! Kariera gangstera

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

The Sting! Kariera gangstera

The Sting!

The Sting.jpg
Gatunek akcji
Producent neo Software
Wydawca JoWooD
Dystrybutor CD Projekt
Rok produkcji 2001
Premiera dubbingu 14 sierpnia 2001
Platformy z dubbingiem PC
The Sting! Kariera gangstera – gra akcji stworzona przez neo Software. W Polsce wydana przez CD Projekt 14 sierpnia 2001 roku.

O grze

The Sting to symulacja miasta, w której poznajemy smak przestępczego życia. Gracz wciela się w rolę drobnego złodziejaszka, pragnieniem jego jest zostanie największym kryminalistą w okolicy. Jednak pamiętać, że przez kradzież portfeli czy brutalną przemoc nie zyskamy aprobaty środowiska przestępczego. Należy znaleźć sposób na zrobienie skoku stulecia, aby w ten sposób zdobyć sławę i zostać królem podziemnego świata.

Producent stworzył największe dotychczas wirtualne miasto, z przechodniami, systemem komunikacji, taksówkami itp., umieszczając w nim ponad 70 budynków, z których część możemy okraść. Próbujemy obejść systemy alarmowe, kamer, sensorów, mikrofonów i innych zabezpieczeń. Akcja toczy się na 20 olbrzymich mapach, oddających różnorodne tereny miejskie, jak: fabryka artykułów spożywczych, dom grabarza, terminal odpraw na lotnisku i inne. Spotkamy tam ponad 60 różnych postaci, które w obawie przed kradzieżą chętnie wydadzą złodzieja w ręce sprawiedliwości. W grze możemy również skorzystać z 50 różnych pojazdów ratunkowych: ciężarówek, samochodów sportowych itp.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=823

Wersja polska

Głosów użyczyli: