Titanfall 2

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Titanfall 2

Titanfall 2.jpg
Gatunek first-person shooter
Producent Respawn Entertainment
Wydawca Electronic Arts
Dystrybutor Electronic Arts Polska
Rok produkcji 2016
Premiera dubbingu 28 października 2016
Platformy z dubbingiem PC, PS4, X1
Titanfall 2 – gra komputerowa typu first-person shooter autorstwa Respawn Entertainment, kontynuacja gry z 2013 roku, przeznaczona na platformy Microsoft Windows, Xbox One i PlayStation 4.

Premiera: 28 października 2016; dystrybucja: EA Polska.

Opis gry

Przywołaj swojego Tytana i przygotuj się do ekscytującej wymiany ognia w Titanfall 2! Druga odsłona serii oferuje kampanię dla jednego gracza, w której masz szansę zapoznać się z historią więzi pilota z Tytanem. Gracze otrzymują również do dyspozycji innowacyjny i tętniący akcją tryb wieloosobowy, w którym znajdą sześć nowych Tytanów, zestaw nowych śmiercionośnych umiejętności pilota, poszerzone opcje personalizacji, nowe mapy, tryby gry i wiele innych atrakcji.

Przeżyj wciągającą przygodę w kampanii dla jednego gracza. Titanfall 2 oferuje kampanię dla jednego gracza, pełną wartkiej akcji i zaskakujących zwrotów. Wciel się w żołnierza Ruchu Oporu pozostawionego za linią wroga, który natrafia na zaprawionego w bojach Tytana klasy Vanguard. Dwójka bohaterów musi ze sobą współpracować, aby wykonać misję, której niespodziewanie mają się podjąć.
Źródło: Origin

Wersja polska

Zespół testerów lokalizacji: Mariusz Pilich, Mikołaj Bernacki, Piotr Sterczewski
Tłumaczenie: ROBOTO TRANSLATION
Studio nagraniowe: STUDIO PRL
Reżyseria: Michał Konarski
Obsada:

W pozostałych rolach:

i inni