Tom i Jerry: Magiczny pierścień

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Tom i Jerry: Magiczny pierścień (ang. Tom and Jerry: The Magic Ring, 2002) – amerykański film animowany.

Film został wydany w Polsce na DVD i kasetach VHS przez Warner Home Video Polska; premiera: 10 maja 2002 roku. Obecnie dystrybutorem filmu na DVD jest Galapagos Films.

Film emitowany w Polsce na kanale Cartoon Network (premiera: 12 marca 2005 roku) oraz TV Puls (premiera: 1 czerwca 2008 roku).

Fabuła

Tom dostaje od czarodzieja bezcenny pierścień. Jego mały, odwieczny wróg Jerry zakłada sobie kosztowną obrączkę na głowę. Niestety, nie może jej zdjąć. Przerażony ucieka do miasta, gdzie zamierza się ukryć przed ścigającym go wściekłym kotem. Po drodze mysz spotyka swoich starych znajomych, którzy bezskutecznie starają się zdjąć pierścień z jej szyi… Kolejna część przygód bohaterów popularnej kreskówki wytwórni Hanna-Barbera.

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-48046

Wersja polska

Wersja polska: MASTER FILM
Reżyseria: Elżbieta Jeżewska
Dialogi: Joanna Klimkiewicz
Dźwięk: Elżbieta Mikuś
Montaż: Jan Graboś
Kierownik produkcji: Ewa Chmielewska
Wystąpili:

oraz:

W pozostałych rolach:

i inni

Lektor tytułu: Maciej Gudowski

Linki zewnętrzne


Tom i Jerry
Seriale Tom i JerrySzczenięce lata Toma i Jerry’egoCałkiem nowe przygody Toma i Jerry’egoTom i Jerry Show
Filmy Wielka ucieczkaKot rezydencjalnyMagiczny pierścieńMisja na MarsaSzybcy i kosmaciPiraci i kudłaciDziadek do orzechówSherlock HolmesCzarnoksiężnik z krainy OzRobin Hood i jego Księżna MyszMagiczna fasolaJak uratować smokaPomocnicy świętego MikołajaSuperagenciPowrót do krainy Oz