Total War Saga: Thrones of Britannia

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Total War Saga: Thrones of Britannia – komputerowa gra strategiczna stworzona przez Creative Assembly, spinoff głównej serii Total War.

Premiera w Polsce: 3 maja 2018 roku; dystrybucja: Cenega (choć polski dystrybutor, oraz profil gry na platformie Steam informują jedynie o lokalizacji kinowej).

Polski dubbing obejmuje narrację w przerywnikach filmowych i postać Doradczyni, kwestie jednostek i innych bohaterów pozostały w języku angielskim.

O grze

Rok 878 naszej ery. Otoczony wrogami angielski król Alfred Wielki heroicznie bronił się pod Edington i zatrzymał inwazję wikingów. Skarceni, ale wciąż niezłomni nordyccy wojownicy zaczęli się osiedlać w Brytanii. Po raz pierwszy od niemal 80 lat na wyspie zapanował kruchy pokój.

Wyspiarscy królowie Anglii, Szkocji, Irlandii i Walii czują nadchodzące zmiany – zwiastują one nowe możliwości. Nadciąga pora traktatów. Zbliża się wojna. Dary fortuny przejdą do legendy w opowieści o historii jednego z największych narodów świata.

„Thrones of Britannia” to samodzielna gra z serii Total War. Gracze napiszą w niej od nowa kluczowy rozdział w historii, od którego zależeć będzie przyszłość Wysp Brytyjskich. Mając do wyboru dziesięć grywalnych frakcji, gracz będzie musiał zbudować i utrzymać królestwo na chwałę Anglosasów, gaelickich klanów, walijskich plemion lub wikińskich osadników. Wykuwaj sojusze, kieruj rozwojem osad, powołuj pod broń całe armie i prowadź zbrojne kampanie na mapie, która w porównaniu z wcześniejszymi grami z serii Total War zadziwia szczegółowością.

Opis wydawcy

Wersja polska

Głosów użyczyli: