Użytkownik:OkiDoki/Szkoły

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Spis zawiera:

  • AT Warszawa: znane i odszukane w internecie roczniki; linkowanie do linkowanych już na dubbingpedii aktorów; sprawdzenie aktorów, nielinkowanych przez dubbingpedię, w katalogu sluchowiska.ugu.pl; wymaga sprawdzenia aktorów nielinkowanych w obsadach dubbingów z lat 1980-1989
  • AST Kraków: roczniki 1947-1950, 1952-2010, 2012-2017 wedle listy absolwentów udostępnionej przez AST, roczniki 2018-2020 sporządzone na podstawie list dyplomowych, potwierdzone na filmpolski.pl; linkowanie do linkowanych już na dubbingpedii aktorów; wymaga sprawdzenia aktorów nielinkowanych w obsadach dubbingów z lat 1980-1989 oraz w katalogu sluchowiska.ugu.pl z lat 2010-2020
  • AST Wrocław (WA): roczniki 1983-2010, 2012-2017 wedle listy absolwentów udostępnionej przez AST, roczniki 2019-2020 sporządzone na podstawie list dyplomowych, potwierdzone na filmpolski.pl; wymaga sprawdzenia aktorów bez linkowania, ponieważ zapewne ktoś kto linki powinien mieć, ich nie ma; sprawdzenia aktorów nielinkowanych w obsadach dubbingów z lat 1980-1989 oraz w katalogu sluchowiska.ugu.pl
  • Studium Gdynia: roczniki 1980-1991, 1993-2020 wedle listy absolwentów udostępnionej przez Studium; wymaga sprawdzenia aktorów bez linkowania, ponieważ zapewne ktoś kto linki powinien mieć, ich nie ma; sprawdzenia aktorów nielinkowanych w obsadach dubbingów z lat 1980-1989 oraz w katalogu sluchowiska.ugu.pl

AT Warszawa

Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie – publiczna szkoła wyższa utworzona w 1946 w Łodzi w miejsce Państwowego Instytutu Sztuki Teatralnej, w 1949 przeniesiona do Warszawy. Od 1955 mieści się w dawnej siedzibie Collegium Nobilium pijarów w Warszawie.

Wcześniejsze nazwy:

  • Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna w Warszawie (1946-1955)
  • Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (1955-1996)

1950-1959

1954:

1955:

1958:

1959:

1970-1979

1971:

1973:

1974:

1975:

1976:

1977:

1980-1989

1980:

1981:

1982:

1983:

1984:

1985:

1986:

1987:

1988:

1989:

1990-1999

1990:

1991:

1992:

1993:

1994:

1995:

1996:

1997:

1998:

1999:

2000-2009

2003:

2004:

2007:

2009:

2010-2019

2010:

2012:

2013:

2015:

2016:

2017:

2018:

2019:

2020-2029

2020:

  1. Kierunek Aktorstwo
  2. Kierunek Aktorstwo Teatru Muzycznego

AST Kraków (WA)

Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie – publiczna szkoła wyższa utworzona z połączenia trzech autonomicznych studiów aktorskich w 1946 roku w Krakowie.

Wcześniejsze nazwy:

  • Państwowa Szkoła Dramatyczna (1946-1949)
  • Państwowa Wyższa Szkoła Aktorska (1949-1955)
  • Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie (1955-2017)

1947-1949

1947:

1948:

1949:

1950-1959

1950:

  • Lech Bijałd
  • Bronisław Cudzich
  • Jolanta Hanisz
  • Zofia Jarończyk
  • Leon Jezierski
  • Teresa Juszczyk-Czarnecka
  • Aniela Karczewska
  • Aleksandra Karzyńska
  • Anna Komorowska
  • Zofia Kordasiewicz
  • Aleksandra Kotapka-Bonarska
  • Janina Krokowska
  • Urszula (Ewa) Lassek
  • Lucyna Legut
  • Zofia Lubartowska
  • Bronisława Malewicz
  • Karol Obidniak
  • Barbara Pijarowska-Spodenkiewicz
  • Walentyna Sakkilari
  • Anna Seweryn-Sobolewska
  • Izabela Wicińska
  • Janina Widuchowska
  • Barbara Witek-Swiniarska
  • Mirosław Jan Wojtulanis
  • Ryszard Zaorski

1952:

1953:

1954:

1955:

1956:

1957:

1958:

1959:

1960-1969

1960:

1961:

1962:

1963:

1964:

1965:

1966:

1967:

1968:

1969:

1970-1979

1970:

1971:

1972:

1973:

1974:

1975:

1976:

1977:

1978:

1979:

1980-1989

1980:

1981:

1982:

1983:

1984:

1985:

1986:

1987:

1988:

1989:

1990-1999

1990:

1991:

1992:

1993:

1994:

1995:

1996:

1997:

1998:

1999:

2000-2009

2000:

2001:

2002:

2003:

2004:

2005:

2006:

2007:

2008:

2009:

2010-2019

2010:

2012:

2013:

2014:

2015:

2016:

2017:

2018:

2019:

2020-2029

2020:

  • Kamila Bestry
  • Monika Bubniak
  • Emilia Bury
  • Natalia Chmielewska
  • Robert Ciszewski
  • Hubert Fiebig
  • Sebastian Gola
  • Mateusz Górski
  • Jakub Guszkowski
  • Przemysław Kowalski
  • Marianna Linde
  • Stanisław Linowski
  • Sebastian Magdziński
  • Ireneusz Mosio
  • Dariusz Pieróg
  • Paweł Pogorzałek
  • Iga Rudnicka
  • Jakub Sielski
  • Michał Sikorski
  • Mateusz Smoliński
  • Grażyna Sobocińska
  • Konrad Stein
  • Aleksander Talkowski
  • Małgorzata Walenda
  • Maja Wolska
  • Katarzyna Zarychta

AST Wrocław (WA)

Akademia Sztuk Teatralnych w Krakowie filia we Wrocławiu – publiczna szkoła wyższa, będąca filią krakowskiej AST.

Wcześniejsze nazwy:

  • Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna w Krakowie filia we Wrocławiu (19??-2017)

1983-1989

1983:

1984:

1985:

1986:

1987:

1988:

1989:

1990-1999

1990:

1991:

1992:

1993:

1994:

1995:

1996:

1997:

1998:

1999:

2000-2009

2000:

2001:

2002:

  • Bogusława Barzycka
  • Krzysztof Boczkowski
  • Maciej Brzoska
  • Waldemar Chachólski
  • Jarosław Ciołek
  • Marta Kaczorowska
  • Julia Krynke
  • Agnieszka Kubies
  • Katarzyna Kurylońska
  • Paweł Małaszyński
  • Tomasz Orpiński
  • Łukasz Pawłowski
  • Roman Piętakiewicz
  • Tomasz Radawiec
  • Krystian Wieczorek
  • Kamila Wojciechowicz
  • Bogna Woźniak

2003:

2004:

2005:

2006:

2007:

2008:

2009:

2010-2019

2010:

2012:

2013:

2014:

2015:

2016:

2017:

2019:

  • Patryk Bartoszewski
  • Martyna Bazychowska
  • Anastazja Borkoniuk
  • Klara Broda
  • Jan Grządziela
  • Bartłomiej Jabłoński
  • Adrianna Jędroszek
  • Martynika Kośnica
  • Paulina Kowalska
  • Michał Krzywdziński
  • Maciej Kulmacz
  • Łukasz Kurczewski
  • Adam Lisewski
  • Ewa Niemotko
  • Marta Parzychowska
  • Ina Sobala
  • Igor Tajchman
  • Karol Włoch

2020-2029

2020:

AST Wrocław (WL)

W latach 1954-1964 Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie kształciła również aktorów na Oddziale Lalkarskim w Krakowie. W nowym kształcie specjalizacja lalkarska została reaktywowana w 1972 roku jako samodzielny Wydział Lalkarski z siedzibą we Wrocławiu.

1954-1959

1958:

  • Jaromir Chomicz
  • Bolesława Fafińska
  • Eugenia Fedorowicz
  • Zdzisław Kobyłt
  • Franciszek Miecznikowski
  • Hanna Szymańska
  • Stanisław Urbaniak
  • Lucyna Zgut
  • Leontyna Żabińska

1959:

  • Zbigniew Bednarczyk
  • Alicja Bobrowska
  • Krystyna Chojna-Horodyńska
  • Bogna Gębik
  • Wanda Januszkiewicz
  • Barbara Kurzeja
  • Teresa Kutarba
  • Alicja Madeyska
  • Mieczysław Pietrusiński
  • Andrzej Skwarczyński
  • Stanisław Szreniawski
  • Anna Urlata
  • Tadeusz Włudarski
  • Wiktor Żeromski

1960-1964

1960:

  • Anna Białas
  • Maria (Maryla) Ejnik
  • Małgorzata Jakubiec
  • Barbara Kobrzyńska
  • Maria (Maja) Komorowska
  • Zdzisław Kordecki
  • Helena Kuć
  • Fryderyka (Freda) Leniewicz
  • Urszula Nowacka
  • Adam Pawełek
  • Henryk Pijanowski
  • Bożena Seniuk
  • Iwona Świda

1961:

  • Ryszard Cieślak
  • Wacław Czaicki
  • Hilary Kurpanik
  • Kazimierz Migdał
  • Mirosław Okrajni
  • Maria Omielska
  • Tadeusz Wieczorek
  • Barbara Zajączkowska

1962:

  • Maria Czaicka
  • Anna Dąbek
  • Konrad Fulde
  • Anna Karpińska
  • Alicja Kobiałka
  • Elżbieta Kotowicz-Eysymont
  • Janina Krawczykiewicz
  • Marian Kwiatkowski
  • Małgorzata Mondschein
  • Danuta Nowak
  • Robert Rożynek
  • Jerzy Rudolf
  • Jerzy Siech
  • Barbara Sikora-Medwecka

1972-1979

1976:

  • Jolanta Bielachowicz
  • Grażyna Bobrowicz
  • Andrzej Borysiewicz
  • Grażyna Falkiewicz
  • Jerzy Gołembiowski
  • Adam Gromadzki
  • Anna Kramarczyk
  • Ewa Kurek
  • Janusz Maj
  • Aleksander Maksymiak
  • Teresa Malinowska
  • Aleksandra Para
  • Krystyna Paraszkiewicz
  • Lesław Piecka
  • Teresa Stępień
  • Anna Śliwak
  • Grażyna Zych

1977:

  • Aleksander Aksinowicz
  • Zofia Bajno
  • Aleksander Bednarski
  • Barbara Damulewicz
  • Janina Dylowska
  • Jadwiga Dziedzic
  • Bogusława Jaremowicz
  • Renata Jasińska
  • Edward Kalisz
  • Małgorzata Kamińska
  • Danuta Kaniowska
  • Lidia Majerczak-Pawłowicz
  • Jarosława Michalewska
  • Teresa Mróz
  • Lidia Piss
  • Jan Plewa
  • Ewa Sierpińska
  • Sławomir Sulej
  • Maria Tubis
  • Barbara Wawrowska
  • Wojciech Ziemiański

1978:

  • Jacek Burton
  • Jerzy Czosnyka
  • Grażyna Dyląg
  • Andrzej Dziupiński
  • Elżbieta Golińska
  • Stefan Guzik
  • Michał Konieczny
  • Elżbieta Laskiewicz
  • Jerzy Miedziński
  • Grzegorz Nurkowski
  • Małgorzata Ozimek
  • Barbara Pielka
  • Ewa Pietras
  • Maria Quoos
  • Jacek Radomski
  • Wojciech Rum
  • Tomisław Ryczko
  • Wojciech Siedlecki
  • Józefa Szałańska
  • Teresa Wasiak-Nowacka

1979:

  • Ewa Częczek
  • Ewa Dąbrowska-Ittner
  • Małgorzata Fiedorek
  • Maria Guz
  • Wojciech Kalwat
  • Krystyna Kępka
  • Zofia Koehler
  • Grazyna Kubicka
  • Mariusz Olbiński
  • Danuta Pajor
  • Teresa Patejczuk (Aksinowicz)
  • Weronika Pawłowska
  • Hanna Piwowarczyk
  • Barbara Remelska
  • Ilona Słaboszowska
  • Mirosława Stryczek
  • Stanisław Susz
  • Biruta Szarejko
  • Bogusława Sztencel
  • Grażyna Świetlik

1980-1989

1980:

  • Irena Borsuk
  • Maciej Butler
  • Artur Cehak
  • Danuta Dolecka
  • Joanna Fulara
  • Leszek Golec
  • Joanna Kończakowska
  • Bogdan Kuczkowski
  • Barbara Lach
  • Grażyna Łącka
  • Honorata Magdeczko
  • Mikołaj Niakas
  • Jacek Przybyłowski
  • Ludwik Schiller
  • Nella Sozańska
  • Wojciech Stawujak
  • Teresa Surma
  • Adam Waśko
  • Renata Wilkowska (Pałys)

1981:

  • Marek Ból
  • Maria Cegiełka
  • Jolanta Chudy
  • Krystyna Dmochowska
  • Augustyn Dobrzański
  • Lucyna Drywa
  • Halina Fiećko
  • Michał Frydrych
  • Jolanta Góralczyk
  • Urszula Iwanicka
  • Grażyna Miklaszewska
  • Mirosława Mikuła
  • Andrzej Nowak
  • Iwona Przepalska
  • Wojciech Przyboś
  • Roberto Skolmowski
  • Krzysztof Stosur
  • Urszula Szydlik
  • Andrzej Walczak
  • Ryszard Węgrzyn
  • Bogdan Zieliński
  • Janusz Zwierzyński

1982:

1983:

  • Irmina Annusewicz
  • Grażyna Baranowska
  • Zbigniew Baranowski
  • Ryszard Choroszy
  • Adam Dzieciniak
  • Remigiusz Dziemianowicz
  • Cezary Ilczyna
  • Andrzej Jakubas
  • Anna Janiak
  • Ewa Krępa
  • Małgorzata Kwapisz
  • Aleksandra Leszczyńska-Jakubas
  • Małgorzata Miazga
  • Bogdan Michalewski
  • Andrzej Mikosza
  • Violetta Uryga-Śliwińska
  • Małgorzata Wower
  • Irena Wójcik

1984:

  • Anna Banaśkiewicz
  • Jerzy Batycki
  • Krzysztof Bogdoł
  • Stanisław Krauze
  • Mirosław Kupiec
  • Dariusz Liput
  • Bożena Micherda
  • Małgorzata Mielcarek
  • Agnieszka Niezgoda
  • Beata Pejcz
  • Bożena Perłowska
  • Leszek Perłowski
  • Andrzej Piecuch
  • Małgorzata Stasierska-Klimczak
  • Jacek Twardowski
  • Violetta Zalejska

1985:

  • Beata Chorążykiewicz
  • Andrzej Jakubczyk
  • Mariusz Jeznach
  • Elżbieta Kazaniecka
  • Alicja Kochańska
  • Jolanta Kurach
  • Grażyna Madej
  • Włodzimierz Mielcarek
  • Adam Opatowicz
  • Grażyna Pirogowicz
  • Mirosław Rostkowski
  • Katarzyna Skolik
  • Bogusław Sztonyk
  • Artur Zajt

1986:

  • Zygmunt Babiak
  • Ewa Batycka
  • Tadeusz Dylawerski
  • Lucyna Górniak
  • Dorota Herman
  • Alicja Kabała
  • Dariusz Lemieszek
  • Maciej Łucarz
  • Krzysztof Malinowski
  • Barbara Nalikowska-Choroszy
  • Dariusz Skibiński
  • Iwona Stankiewicz
  • Roch Wajser
  • Dorota Wierzbicka
  • Anita Wróbel
  • Hanna Zientara
  • Aleksandra Ziubrak
  • Katarzyna Żak

1987:

1988:

1989:

1990-1999

1990:

  • Małgorzata Bronkowska
  • Marek Fludra
  • Adam Hutyra
  • Diana Irger
  • Bogumiła Jędrzejczyk
  • Marek Jędrzejczyk
  • Ryszard Kaczmarek
  • Grzegorz Kmieć
  • Maciej Łysakowski
  • Dariusz Maj
  • Agata Ochota
  • Małgorzata Osiej-Gadzina
  • Dariusz Rodzik
  • Robert Rutkowski
  • Adriana Średzińska-Czarnota
  • Małgorzata Witkowska
  • Elżbieta Żłobicka

1991:

  • Andrzej Ball
  • Sławoj Jędrzejewski
  • Arkadiusz Klucznik
  • Mirosław Mendyk
  • Aldona Orman
  • Dorota Owsik
  • Joanna Pilarczyk (Wiktorczyk)
  • Krzysztof Rogacewicz
  • Paweł Sikora
  • Edyta Skarżyńska
  • Krzysztof Suszek
  • Krzysztof Wiktorczyk
  • Przemysław Żychowski

1992:

1993:

  • Magdalena Beska
  • Katarzyna Chrzanecka
  • Grzegorz Cinkowski
  • Robert Dudzik
  • Lidia Filipek
  • Jacek Grondowy
  • Andrzej Kępiński
  • Sławomir Kołakowski
  • Wioletta Sokal
  • Katarzyna Zawadzka

1994:

1995:

  • Maciej Adamczyk
  • Remigiusz Brzyk
  • Agnieszka Ćwik
  • Katarzyna Głąb
  • Marek Górnicki
  • Żanetta Gruszczyńska
  • Jolanta Jaworowska
  • Elżbieta Piekacz
  • Waldemar Ratuszniak
  • Beata Świderska
  • Barbara Tokarczyk
  • Bartosz Wilczyński

1996:

  • Przemysław Bluszcz
  • Dariusz Bronowicki
  • Wojciech Czarny
  • Wojciech Gabryś
  • Joanna Gonschorek
  • Wioletta Jabłońska
  • Ewa Kabza
  • Agnieszka Marchewka
  • Jadwiga Możdżer
  • Seweryn Mrożkiewicz
  • Sławomir Przepiórka
  • Anna Radyk
  • Piotr Sarzyński
  • Dorota Sobalska
  • Krzysztof Urbanowicz
  • Bernadyna Węgrzyn

1997:

  • Jacek Bereżański
  • Masza Bogucka
  • Joanna Kaczmarek
  • Tomasz Kanczewski
  • Kinga Kaszewska
  • Konrad Kujawski
  • Agnieszka Magaj
  • Monika Majchrzak
  • Katarzyna Mazurkiewicz
  • Krzysztof Papis
  • Michał Pryszczewski
  • Wioletta Stępień
  • Ryszard Zięba

1998:

  • Małgorzata Adamiec
  • Dorota Baranowska
  • Magdalena Curyk
  • Marzena Gaweł
  • Aleksander Janiszewski
  • Anna Józefiak
  • Hanna Klepacka
  • Rafał Nowicki
  • Małgorzata Pielech
  • Łukasz Starzonek
  • Jan Szopa
  • Anna Wieczur-Bluszcz
  • Zuzanna Winiarska

1999:

  • Arkadiusz Cyran
  • Michał Hachlowski
  • Paweł Kamiński
  • Renata Kawa
  • Renata Krajewska
  • Piotr Kuciński
  • Tomasz Maśląkowski
  • Magdalena Morawiak
  • Maria Okraszewska
  • Mariola Ordak
  • Tomasz Szczygielski
  • Sylwia Trześniowska
  • Andrzej Wieczorek

2000-2009

2000:

  • Joanna Boruta
  • Bogusław Byrski
  • Kamila Chruściel
  • Andrzej Dudek
  • Damian Dudziński
  • Agnieszka Grzegorzewska
  • Małgorzata Kałędkiewicz
  • Agnieszka Kłodnicka
  • Andrzej Kopczyk
  • Barbara Kubiena
  • Ewa Mruk
  • Marzena Muchyńska
  • Tomasz Olejarczyk
  • Izabela Piątkowska
  • Aneta Stasińska
  • Anna Zadęcka

2001:

2002:

2003:

2004:

2005:

2006:

2007:

2008:

2009:

2010-2019

2010:

2012:

2013:

  • Łukasz Batko
  • Jan Domaszewski
  • Karolina Gorzkowska
  • Klaudia Jachira
  • Diana Jonkisz
  • Justyna Kokot
  • Justyna Król
  • Anna Makowska-Kowalczyk
  • Hanna Matusiak
  • Marta Ormaniec
  • Paulina Raczyło
  • Klaudia Sikorska
  • Wojciech Stagenalski
  • Michał Wnuk
  • Karolina Zieleń
  • Michał Żołyński

2014:

  • Mikołaj Biernacki
  • Alan Bochnak
  • Dominika Byrska
  • Marta Karmowska
  • Marek Korzeniowski
  • Jakub Kowalczyk
  • Zbigniew Koźminski
  • Edyta Ostojak
  • Maciej Owczarek
  • Aleksandra Paprocka
  • Mateusz Płocha
  • Magdalena Prochasek
  • Anisa Raik
  • Karolina Sadowska
  • Marcelina Szczepaniak
  • Małgorzata Szumska
  • Konrad Till
  • Paulina Walendowska
  • Joanna Wąż
  • Natalia Wieciech

2015:

2016:

  • Anna Andrzejewska
  • Klaudia Cygoń
  • Malwina Czekaj
  • Igor Fijałkowski
  • Przemysław Furdak
  • Jerzy Górski
  • Jakub Grębski
  • Paweł Kuźma
  • Paweł Majchrowski
  • Elżbieta Mielnik
  • Sebastian Perdek
  • Adam Pietrzak
  • Maciej Rabski
  • Magdalena Tabor
  • Dorota Wodzień
  • Olga Żmuda

2017:

PWSFTviT Łódź

1980-1989

1986:

1990-1999

1999:

Studium Gdynia

1970-1979

1980-1989

1980:

  • Tadeusz Chrzanowski
  • Waldemar Czyszak
  • Bożena Igła
  • Leszek Jancewicz
  • Jerzy Jeszke
  • Edward Malinowski
  • Andrzej Marciniak
  • Sylwia Maszewska
  • Elwira Oprządek

1981:

  • Krzysztof Arsenowicz
  • Janusz Czarnul
  • Beata Kolanowska
  • Grażyna Lamparska
  • Zdzisława Specht

1982:

  • Maria Durys
  • Brygida Dworok
  • Ewa Kamińska
  • Genowefa Kołosowska
  • Elżbieta Rakowska
  • Marzena Sekita
  • Stanisław Skrzyński

1983:

1984:

  • Mirosław Bednarek
  • Grażyna Drejska
  • Janusz Lis
  • Krystyna Marchlewska
  • Józef Krzysztof Okoń
  • Elżbieta Panas
  • Hanna Pryba
  • Piotr Siciński
  • Urszula Skołek-Gromadzka
  • Sabina Studzińska-Sicińska
  • Mariusz Wojtas
  • Tadeusz Woszczyński

1985:

1986:

  • Katarzyna Chałasińska
  • Jan Doroszko
  • Małgorzata Kurmin
  • Tadeusz Lempkowski
  • Paweł Lipnicki
  • Dariusz Majewski
  • Jolanta Panek
  • Jacek Piotrowski (ur. ????)
  • Monika Runowska
  • Dariusz Siastacz
  • Alicja Szymankiewicz
  • Renata Walaszkowska

1987:

1988:

1989:

  • dunno ile, ale chyba 6 semestrów:
    • Marlena Bernaś
    • Anna Chrobot
    • Piotr Dyrlaga
    • Kamila Górska
    • Małgorzata Jamiołkowska
    • Michał Janicki
    • Izabela Jaworska
    • Marek Kaczanowski
    • Dorota Kowalewska
    • Tomasz Leszczyński
    • Celina Muza
    • Małgorzata Pruszyńska
    • Marek Richter
    • Brygida Turowska
    • Dariusz Wójcik
  • 5 semestrów:
    • Agnieszka Buczek
    • Krzysztof Dąbrowski
    • Iwona Deresz
    • Wojciech Grudnowski
    • Edmund Jabłoński
    • Mirosław Kasprzyk
    • Katarzyna Modras
    • Elżbieta Mrozińska
    • Ireneusz Rosiński
    • Bogdan Smagacki
    • Marta Sokołowska
    • Eliza Sroka
    • Ewa Świątek
    • Magdalena Zaremba

1990-1999

1990:

  • Małgorzata Hołowczyc
  • Justyna Kluz
  • Katarzyna Kramarz
  • Jolanta Litwin
  • Renata Majewska
  • Dorota Olszewska
  • Alina Radczuk
  • Janusz Sroka

1991:

  • Artur Czerwiński
  • Wojciech Kalarus
  • Anna Kękuś
  • Marek Kościuszkiewicz
  • Wioletta Miśkiewicz
  • Jolanta Mrotek
  • Bernard Szyc
  • Monika Tuszko
  • Anna Widera
  • Grzegorz Wiśniewski
  • Joanna Witt-Balińska
  • Bożena Żołnowska

1993:

1994:

1995:

1996:

1997:

1998:

1999:

2000-2009

2000:

2001:

  • Marcin Gałka-Walczykiewicz
  • Marcin Korbas
  • Arleta Kowalczyk
  • Bartosz Lamparski
  • Ludmiła Agata Małecka
  • Aleksandra Meller
  • Aleksy Perski
  • Jolanta Piotrowska
  • Luiza Polańska
  • Paweł Piotr Zdun
  • Jacek Zienkiewicz

2002:

  • Piotr Krystian Bucki
  • Bartosz Łukasz Dębowski
  • Marcin Adam Dobiasz
  • Joanna Harczuk
  • Małgorzata Anna Jakubiec
  • Marta Małgorzata Kuśmirek
  • Tomasz Zdzisław Podsiadły
  • Marcin Tomczak
  • Anna Wodzyńska
  • Łukasz Wójcik

2003:

2004:

2005:

  • Łukasz Dziedzic
  • Renata Jadwiga Gosławska
  • Marta Izabela Kawała
  • Fabiola Kopczyńska
  • Karolina Magdalena Merda
  • Oscar Mienandi
  • Grzegorz Pacanowski
  • Kornel Pieńko
  • Dominika Stefańska
  • Andrzej Szczerba

2006:

  • Beata Cwalińska
  • Sławomir Detmer
  • Iwona Drejer
  • Julia Frankowska
  • Łukasz Henryk Halman
  • Magdalena Kozikowska
  • Mariola Kurnicka
  • Maja Leszczyńska
  • Sebastian Wisłocki

2007:

  • Dorota Białkowska
  • Adrianna Góralska
  • Artur Guza
  • Paweł Klowan
  • Krzysztof Knurek
  • Grzegorz Kućma
  • Lilianna Wiktoria Machola
  • Sławomir Mandes
  • Katarzyna Nowicka
  • Michalina Olkowska-Neuchold
  • Marta Proskień
  • Sylwia Rózycka
  • Małgorzata Szczypińska
  • Łukasz Talik

2008:

  • Karolina Adamska
  • Leszek Czerwiński
  • Anna Julia Gryszkiewicz
  • Anna Iwasiuta
  • Łukasz Bogdan Głąb-Jakubowski
  • Magda Kowalkowska
  • Katarzyna Karolina Majcher
  • Małgorzata Regent
  • Marcin Tafejko-Powałowski
  • Krzysztof Wojciechowski
  • Paulina Zgoda

2009:

  • Filip Cembala
  • Łukasz Czerwiński
  • Agata Gałach
  • Amelia Jankiewicz
  • Anna Krawecińska
  • Andrzej Lichosyt
  • Karolina Pacanowska
  • Katarzyna Kinga Rabczuk
  • Marta Wiejak
  • Adam Zawicki

2010-2019

2010:

2011:

  • Marika Chudzińska
  • Kamila Dziemian
  • Monika Markowc
  • Agnieszka Skawińska
  • Dorota Śliwińska
  • Piotr Andrzej Wojciechowski

2012:

2013:

2014:

2015:

  • Iga Grzywacka
  • Mateusz Kaczanowski
  • Anna Kędroń
  • Dawid Olszowy
  • Nadia Piętera
  • Michał Piprowski
  • Marek Sadowski
  • Agata Ulatowska
  • Hanna Wawrzyniak
  • Sylwia Wąsik
  • Anna Wicka
  • Maciej Zaruski

2016:

  • Joanna Aleksandrowicz
  • Jakub Badurka
  • Wojciech Daniel
  • Paweł Draszba
  • Ewa Kłosowicz
  • Klara Kotlarek
  • Rafał Kozak
  • Katarzyna Kunicka
  • Marta Kwiatkowska
  • Michał Pasternak
  • Izabela Pawletko
  • Paula Philipp
  • Dorota Przygoda
  • Dagmara Rybak
  • Krzysztof Suszek
  • Bartosz Stawiński

2017:

  • Dariusz Czarnecki
  • Gabriel Dubiel
  • Michalina Godołkiewicz
  • Ewelina Hinc
  • Patryk Kazek
  • Hanna Łubieńska
  • Jan Napieralski
  • Karolina Piwosz
  • Michał Sienkiewicz
  • Paweł Sikora
  • Ewa Walczak

2018:

2019:

  • Kacper Bocek
  • Sandra Brucheiser
  • Błazej Chorobiński
  • Jakub Ciesielski
  • Łukasz Gocławski
  • Beata Kępa
  • Patryk Maślach
  • Katarzyna Ogrodniczak
  • Kacper Siedlecki
  • Maria Skobyłko
  • Anna Słomka
  • Michał Słomka
  • Natalia Smagacka
  • Katarzyna Witkowska

2020-2029

2020:

  • Miłosz Cieślik
  • Magdalena Czajowska
  • Katarzyna Ćwik
  • Mateusz Drozdowski
  • Ita Dzierżyńska
  • Diana Gliniecka
  • Ewelina Klingbeil
  • Dawid Kacprzyk
  • Maciej Konieczny
  • Barbara Lamprecht
  • Filip Łach
  • Doimnika Matuszak
  • Jakub Piprowski
  • Marta Suprun
  • Klaudia Szmidt
  • Alicja Wejer
  • Julia Witulska

AT Białystok

TBA