Uncharted 4: Kres złodzieja

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Uncharted 4: Kres złodzieja

Uncharted 4 Kres złodzieja.jpg
Gatunek przygodowa
Producent Naughty Dog
Wydawca Sony Interactive Entertainment
Dystrybutor Sony Interactive Entertainment Polska
Rok produkcji 2016
Data premiery dubbingu 27 kwietnia 2016
Dubbing dostępny na platformy PS4
Uncharted 4: Kres złodzieja (oryg. Uncharted 4: A Thief’s End) – przygodowa gra wideo tworzona przez studio Naughty Dog, przeznaczona na konsolę PlayStation 4, będąca czwartą odsłoną serii Uncharted.

Polska premiera odbyła się 27 kwietnia 2016 roku. Dystrybutorem gry jest Sony Computer Entertainment Polska.

Fabuła

Tak jak w poprzednich odsłonach przebojowej serii, w Uncharted 4: Kres Złodzieja na PlayStation 4 wcielamy się w awanturnika i poszukiwacza skarbów Nathana Drake’a, mającego tendencję do pakowania się w kłopoty w różnych egzotycznych częściach globu. Akcja produkcji rozgrywa się trzy lata po wydarzeniach ukazanych w Uncharted 3: Oszustwo Drake’a. Główny bohater porzucił zawadiacki styl życia i wiedzie spokojne życie z Eleną, jednak sielankę przerywa jego brat, Sam, którego główny bohater uznawał za zmarłego. Naszym zadaniem jest odnalezienie skarbu pirata Henry’ego Avery, od którego zależy życie Sama. Podczas przygody spotkamy starych znajomych (m.in. Sully’ego), a na naszej drodze staje para innych poszukiwaczy skarbów – Rafe (przeciwieństwo Nathana) i Nadine (właścicielka prywatnej organizacji wojskowej w Afryce Południowej).
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=22711

Wersja polska

Wersja polska: STUDIO PRL
Reżyseria: Michał Konarski
Udział wzięli:

i inni

Linki zewnętrzne


Uncharted
Gry Uncharted: Fortuna Drake’aUncharted 2: Pośród złodzieiUncharted 3: Oszustwo Drake’aUncharted 4: Kres złodziejaUncharted: Zaginione dziedzictwoUncharted: Złota otchłań