Rubbadubbers: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 14: | Linia 14: | ||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
{| style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 65%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
| | !width="10%"|№ | ||
!width="45%"|Tytuł polski | |||
!width="45%"|Tytuł angielski | |||
|- | |- | ||
| | | colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | |||
| ''Amelia opiekunką'' | | ''Amelia opiekunką'' | ||
| ''Amelia the Babysitter'' | | ''Amelia the Babysitter'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|02 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Amelia the Detective'' | | ''Amelia the Detective'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|03 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Amelia the Diver'' | | ''Amelia the Diver'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|04 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Copy Sploshy'' | | ''Copy Sploshy'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|05 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Deep Sea Reg'' | | ''Deep Sea Reg'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|06 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Doctor Terence'' | | ''Doctor Terence'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|07 | ||
| ''Chlupka na farmie'' | | ''Chlupka na farmie'' | ||
| ''Farmer Sploshy'' | | ''Farmer Sploshy'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|08 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Finbar and the Ghosts'' | | ''Finbar and the Ghosts'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|09 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Finbar and the Green Hat Gang'' | | ''Finbar and the Green Hat Gang'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|10 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Finbar the Star'' | | ''Finbar the Star'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|11 | ||
| ''Finbar mistrz słówek'' | | ''Finbar mistrz słówek'' | ||
| ''Finbar the Word Shark'' | | ''Finbar the Word Shark'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|12 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Finbar's Gift'' | | ''Finbar's Gift'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|13 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Finbar's Important Part'' | | ''Finbar's Important Part'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|14 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Finbar's Rescuers'' | | ''Finbar's Rescuers'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|15 | ||
| ''Piłkarz Tabb'' | | ''Piłkarz Tabb'' | ||
| ''Footballer Tubb'' | | ''Footballer Tubb'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|16 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Lighthouse Keeper Reg'' | | ''Lighthouse Keeper Reg'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|17 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Little Red Riding Tubb'' | | ''Little Red Riding Tubb'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|18 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Messenger Terence'' | | ''Messenger Terence'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|19 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Princess Amelia'' | | ''Princess Amelia'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|20 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Reg and the Library'' | | ''Reg and the Library'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|21 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Reg in Squareworld'' | | ''Reg in Squareworld'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|22 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Reg the Monster'' | | ''Reg the Monster'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|23 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Reg's Game Plan'' | | ''Reg's Game Plan'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|24 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Rocket Sled Reg'' | | ''Rocket Sled Reg'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|25 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Scary Finbar'' | | ''Scary Finbar'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|26 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Sheriff Terence'' | | ''Sheriff Terence'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|27 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Silly Sploshy'' | | ''Silly Sploshy'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|28 | ||
| ''Podniebny malarz'' | | ''Podniebny malarz'' | ||
| ''Skypainter Amelia'' | | ''Skypainter Amelia'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|29 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Spaceman Reg'' | | ''Spaceman Reg'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|30 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Speedy Terence'' | | ''Speedy Terence'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|31 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Sploshy of the Arctic'' | | ''Sploshy of the Arctic'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|32 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Sploshy the Stoneseeker'' | | ''Sploshy the Stoneseeker'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|33 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Sploshy's Tail'' | | ''Sploshy's Tail'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|34 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Sploshy's Wishes'' | | ''Sploshy's Wishes'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|35 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Sploshybird'' | | ''Sploshybird'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|36 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Sporty Reg'' | | ''Sporty Reg'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|37 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Super Amelia'' | | ''Super Amelia'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|38 | ||
| ''Terence z Arabii'' | | ''Terence z Arabii'' | ||
| ''Terence of Arabia'' | | ''Terence of Arabia'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|39 | ||
| ''Terence, łowca potworów'' | | ''Terence, łowca potworów'' | ||
| ''Terence the Monster Hunter'' | | ''Terence the Monster Hunter'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|40 | ||
| ''Terrence sprzedawcą'' | | ''Terrence sprzedawcą'' | ||
| ''Terence the Shopkeeper'' | | ''Terence the Shopkeeper'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|41 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Terence the Spy'' | | ''Terence the Spy'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|42 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Terence's Bubble Trouble'' | | ''Terence's Bubble Trouble'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|43 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Terence's Double Trouble'' | | ''Terence's Double Trouble'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|44 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Terence's Ties'' | | ''Terence's Ties'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|45 | ||
| ''Dom, który zbudował Tubb'' | | ''Dom, który zbudował Tubb'' | ||
| ''The House That Tubb Built'' | | ''The House That Tubb Built'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|46 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Train Driver Tubb'' | | ''Train Driver Tubb'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|47 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Tubb the Frog Prince'' | | ''Tubb the Frog Prince'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|48 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Tubb the Magician'' | | ''Tubb the Magician'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|49 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Tubb the Pirate'' | | ''Tubb the Pirate'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|50 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Tubb's Cake Mistake'' | | ''Tubb's Cake Mistake'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|51 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Tubb's Towers'' | | ''Tubb's Towers'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|52 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Tufty Tubb'' | | ''Tufty Tubb'' | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 14:38, 16 lis 2019
Rubbadubbers (2003-2005) – brytyjski serial animowany, w Polsce nadawany przez kanał telewizyjny JimJam i Polsat JimJam.
Wersja polska
Opracowanie i udźwiękowienie: MediaVox
Wystąpili:
- Anita Sajnóg –
- Reg
- Amelia
- Magdalena Korczyńska – Chlupka
- Ireneusz Załóg – Terence
- Krzysztof Korzeniowski – Tubb
- Maciej Walentek – Finbar
Lektor: Ireneusz Załóg
Spis odcinków
| № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 01 | Amelia opiekunką | Amelia the Babysitter |
| 02 | Amelia the Detective | |
| 03 | Amelia the Diver | |
| 04 | Copy Sploshy | |
| 05 | Deep Sea Reg | |
| 06 | Doctor Terence | |
| 07 | Chlupka na farmie | Farmer Sploshy |
| 08 | Finbar and the Ghosts | |
| 09 | Finbar and the Green Hat Gang | |
| 10 | Finbar the Star | |
| 11 | Finbar mistrz słówek | Finbar the Word Shark |
| 12 | Finbar's Gift | |
| 13 | Finbar's Important Part | |
| 14 | Finbar's Rescuers | |
| 15 | Piłkarz Tabb | Footballer Tubb |
| 16 | Lighthouse Keeper Reg | |
| 17 | Little Red Riding Tubb | |
| 18 | Messenger Terence | |
| 19 | Princess Amelia | |
| 20 | Reg and the Library | |
| 21 | Reg in Squareworld | |
| 22 | Reg the Monster | |
| 23 | Reg's Game Plan | |
| 24 | Rocket Sled Reg | |
| 25 | Scary Finbar | |
| 26 | Sheriff Terence | |
| 27 | Silly Sploshy | |
| 28 | Podniebny malarz | Skypainter Amelia |
| 29 | Spaceman Reg | |
| 30 | Speedy Terence | |
| 31 | Sploshy of the Arctic | |
| 32 | Sploshy the Stoneseeker | |
| 33 | Sploshy's Tail | |
| 34 | Sploshy's Wishes | |
| 35 | Sploshybird | |
| 36 | Sporty Reg | |
| 37 | Super Amelia | |
| 38 | Terence z Arabii | Terence of Arabia |
| 39 | Terence, łowca potworów | Terence the Monster Hunter |
| 40 | Terrence sprzedawcą | Terence the Shopkeeper |
| 41 | Terence the Spy | |
| 42 | Terence's Bubble Trouble | |
| 43 | Terence's Double Trouble | |
| 44 | Terence's Ties | |
| 45 | Dom, który zbudował Tubb | The House That Tubb Built |
| 46 | Train Driver Tubb | |
| 47 | Tubb the Frog Prince | |
| 48 | Tubb the Magician | |
| 49 | Tubb the Pirate | |
| 50 | Tubb's Cake Mistake | |
| 51 | Tubb's Towers | |
| 52 | Tufty Tubb | |
Linki zewnętrzne
- Rubbadubbers w polskiej Wikipedii
- Rubbadubbers w bazie filmweb.pl
