TeenNick: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| Linia 147: | Linia 147: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|027 | | bgcolor="#CCE2FF"|027 | ||
| ''[[Tajemnice Rock Island]]'' | | ''[[Tajemnice Rock Island]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA / HIVENTY POLAND | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA / HIVENTY POLAND / TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | ||
| 03.04.2023 | | 03.04.2023 | ||
|- | |- | ||
| Linia 169: | Linia 169: | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 03.02.2025 | | 03.02.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|032 | |||
| ''[[Grzmotomocni: Tajniacy]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 02.06.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 20:46, 15 wrz 2025
TeenNick
| |
|---|---|
| Start emisji | 1 września 2021 |
TeenNick – polskojęzyczna stacja telewizyjna emitująca filmy i seriale fabularne, której nadawcą jest MTV Networks Polska. Kanał rozpoczął emisję 1 września 2021 roku.
Seriale aktorskie
Filmy aktorskie
Programy
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w TeenNick |
|---|---|---|---|
| 001 | Śmiechobeka | START INTERNATIONAL POLSKA | 01.09.2021 |
