FDR Studio: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
|||
| (Nie pokazano 25 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
'''FDR Studio''' – studio postprodukcyjne zajmujące się nagraniami dubbingowymi i lektorskimi, produkcją filmów reklamowych i animowanych, | [[Plik:FDR Studio.png|right|200px]]'''FDR Studio''' – studio postprodukcyjne zajmujące się nagraniami dubbingowymi i lektorskimi, produkcją filmów reklamowych i animowanych, montażem obrazu i dźwięku. Dyrektorem studia jest [[Stefan Krzyżanowski]]. | ||
Siedziba studia mieści w Warszawie na ulicy Adama Naruszewicza 27/U1. | Siedziba studia mieści w Warszawie na ulicy Adama Naruszewicza 27/U1. | ||
| Linia 11: | Linia 11: | ||
* [[Magdalena Dwojak]] | * [[Magdalena Dwojak]] | ||
* [[Bartek Fukiet]] | * [[Bartek Fukiet]] | ||
* [[Dariusz Paprocki]] | |||
* [[Agnieszka Wagner]] | |||
* [[Sylwia Weider]] | |||
* [[Bartosz Zimiński]] | |||
=== Dźwiękowcy === | === Dźwiękowcy === | ||
* [[Aneta Michalczyk]] | * [[Aneta Michalczyk]] | ||
| Linia 19: | Linia 23: | ||
| | | | ||
=== Montażyści === | === Montażyści === | ||
* [[Agnieszka Kołodziejczyk]] | |||
* [[Aneta Michalczyk]] | * [[Aneta Michalczyk]] | ||
* [[Wojciech Sławacki]] | * [[Wojciech Sławacki]] | ||
* [[Kamil Sołdacki]] | * [[Kamil Sołdacki]] | ||
* [[Kajetan Zakrzewski]] | |||
* [[Ignacy Żak]] | * [[Ignacy Żak]] | ||
=== Kierownicy muzyczni === | === Kierownicy muzyczni === | ||
| Linia 32: | Linia 38: | ||
== Realizacja nagrań == | == Realizacja nagrań == | ||
=== Filmy === | === Filmy === | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="10%"|№ | !width="10%"|№ | ||
| Linia 38: | Linia 44: | ||
!width="20%"|Premiera | !width="20%"|Premiera | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|001 | ||
| ''[[Kapitan Szablozęby i Magiczny Diament]]'' | | ''[[Kapitan Szablozęby i Magiczny Diament]]'' | ||
| 25.06.2021 | | 25.06.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|002 | ||
| ''[[Wyrolowani]]'' | | ''[[Wyrolowani]]'' | ||
| 13.08.2021 | | 13.08.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|003 | ||
| ''[[W 80 dni dookoła świata (film 2021)|W 80 dni dookoła świata]]'' | | ''[[W 80 dni dookoła świata (film 2021)|W 80 dni dookoła świata]]'' | ||
| 25.12.2021 | | 25.12.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|004 | ||
| ''[[Potworna rodzinka 2]]'' | | ''[[Potworna rodzinka 2]]'' | ||
| 25.02.2022 | | 25.02.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|005 | ||
| ''[[Dogtanian. Psi muszkieterier]]'' | | ''[[Dogtanian. Psi muszkieterier]]'' | ||
| 27.05.2022 | | 27.05.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|006 | ||
| ''[[Kurozając i zagadka chomika ciemności]]'' | | ''[[Kurozając i zagadka chomika ciemności]]'' | ||
| 12.08.2022 | | 12.08.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|007 | ||
| ''[[Jak zostałem samurajem]]'' | | ''[[Jak zostałem samurajem]]'' | ||
| 26.08.2022 | | 26.08.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|008 | ||
| ''[[Bella i Sebastian: Nowe pokolenie]]'' | | ''[[Bella i Sebastian: Nowe pokolenie]]'' | ||
| 18.11.2022 | | 18.11.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|009 | ||
| ''[[Kierunek: Księżyc!]]'' | | ''[[Kierunek: Księżyc!]]'' | ||
| 02.12.2022 | | 02.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|010 | ||
| ''[[Uwolnić Poly]]'' | | ''[[Uwolnić Poly]]'' | ||
| 02.12.2022 | | 02.12.2022 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|011 | |||
| ''[[Blueback]]'' | |||
| 14.04.2023 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|012 | |||
| ''[[Rysiek superwróbel]]'' | |||
| 16.06.2023 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|013 | |||
| ''[[Mavka i strażnicy lasu]]'' | |||
| 04.08.2023 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|014 | |||
| ''[[Kompas szkieletora]]'' | |||
| 25.08.2023 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|015 | |||
| ''[[Neneh: Gwiazda baletu]]'' | |||
| 29.09.2023 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|016 | |||
| ''[[Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele]]'' | |||
| 12.01.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|017 | |||
| ''[[Latać każdy może]]'' | |||
| 25.02.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|018 | |||
| ''[[Strażniczka smoków]]'' | |||
| 24.05.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|019 | |||
| ''[[Orzeł i reszta]]'' | |||
| 21.06.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|020 | |||
| ''[[Był sobie kot]]'' | |||
| 19.07.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|021 | |||
| ''[[Ozi: Głos deszczowego lasu]]'' | |||
| 06.09.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|022 | |||
| ''[[Akademia Magii]]'' | |||
| 27.09.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|023 | |||
| ''[[Delfinek i ja]]'' | |||
| 17.01.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|024 | |||
| ''[[Looney Tunes: Porky i Daffy ratują świat]]'' | |||
| 31.01.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|025 | |||
| ''[[Elfy rozrabiają]]'' | |||
| 14.03.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|026 | |||
| ''[[Hitpig. Świniak zawodowiec]]'' | |||
| 25.04.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|027 | |||
| ''[[Skarbek]]'' | |||
| 03.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|028 | |||
| ''[[Zasznurowani]]'' | |||
| 05.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|029 | |||
| ''[[Koszmarek]]'' | |||
| 17.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|030 | |||
| ''[[Przypadkiem napisałam książkę]]'' | |||
| 07.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|031 | |||
| ''[[Zwierzaki na zakręcie]]'' | |||
| 14.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|032 | |||
| ''[[Mikołaj i ekipa]]'' | |||
| 05.12.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|033 | |||
| ''[[Szybcy i sprytni]]'' | |||
| 23.01.2026 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == | ||
* [https://fdrstudio.pl/ Oficjalna strona] | * [https://fdrstudio.pl/ Oficjalna strona] | ||
[[Kategoria:Działające studia dubbingowe]] | [[Kategoria:Działające studia dubbingowe]] | ||
Aktualna wersja na dzień 09:50, 28 paź 2025

FDR Studio – studio postprodukcyjne zajmujące się nagraniami dubbingowymi i lektorskimi, produkcją filmów reklamowych i animowanych, montażem obrazu i dźwięku. Dyrektorem studia jest Stefan Krzyżanowski.
Siedziba studia mieści w Warszawie na ulicy Adama Naruszewicza 27/U1.
Kadra
ReżyserzyDialogiściDźwiękowcy |
Montażyści
Kierownicy muzyczniKierownicy produkcji |
