FDR Studio: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
|||
| (Nie pokazano 17 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
| Linia 13: | Linia 13: | ||
* [[Dariusz Paprocki]] | * [[Dariusz Paprocki]] | ||
* [[Agnieszka Wagner]] | * [[Agnieszka Wagner]] | ||
* [[Sylwia Weider]] | |||
* [[Bartosz Zimiński]] | |||
=== Dźwiękowcy === | === Dźwiękowcy === | ||
* [[Aneta Michalczyk]] | * [[Aneta Michalczyk]] | ||
| Linia 36: | Linia 38: | ||
== Realizacja nagrań == | == Realizacja nagrań == | ||
=== Filmy === | === Filmy === | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="10%"|№ | !width="10%"|№ | ||
| Linia 42: | Linia 44: | ||
!width="20%"|Premiera | !width="20%"|Premiera | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|001 | ||
| ''[[Kapitan Szablozęby i Magiczny Diament]]'' | | ''[[Kapitan Szablozęby i Magiczny Diament]]'' | ||
| 25.06.2021 | | 25.06.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|002 | ||
| ''[[Wyrolowani]]'' | | ''[[Wyrolowani]]'' | ||
| 13.08.2021 | | 13.08.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|003 | ||
| ''[[W 80 dni dookoła świata (film 2021)|W 80 dni dookoła świata]]'' | | ''[[W 80 dni dookoła świata (film 2021)|W 80 dni dookoła świata]]'' | ||
| 25.12.2021 | | 25.12.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|004 | ||
| ''[[Potworna rodzinka 2]]'' | | ''[[Potworna rodzinka 2]]'' | ||
| 25.02.2022 | | 25.02.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|005 | ||
| ''[[Dogtanian. Psi muszkieterier]]'' | | ''[[Dogtanian. Psi muszkieterier]]'' | ||
| 27.05.2022 | | 27.05.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|006 | ||
| ''[[Kurozając i zagadka chomika ciemności]]'' | | ''[[Kurozając i zagadka chomika ciemności]]'' | ||
| 12.08.2022 | | 12.08.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|007 | ||
| ''[[Jak zostałem samurajem]]'' | | ''[[Jak zostałem samurajem]]'' | ||
| 26.08.2022 | | 26.08.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|008 | ||
| ''[[Bella i Sebastian: Nowe pokolenie]]'' | | ''[[Bella i Sebastian: Nowe pokolenie]]'' | ||
| 18.11.2022 | | 18.11.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|009 | ||
| ''[[Kierunek: Księżyc!]]'' | | ''[[Kierunek: Księżyc!]]'' | ||
| 02.12.2022 | | 02.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|010 | ||
| ''[[Uwolnić Poly]]'' | | ''[[Uwolnić Poly]]'' | ||
| 02.12.2022 | | 02.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|011 | ||
| ''[[Blueback]]'' | | ''[[Blueback]]'' | ||
| 14.04.2023 | | 14.04.2023 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|012 | ||
| ''[[Rysiek superwróbel]]'' | | ''[[Rysiek superwróbel]]'' | ||
| 16.06.2023 | | 16.06.2023 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|013 | ||
| ''[[Mavka i strażnicy lasu]]'' | | ''[[Mavka i strażnicy lasu]]'' | ||
| 04.08.2023 | | 04.08.2023 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|014 | ||
| ''[[Kompas szkieletora]]'' | | ''[[Kompas szkieletora]]'' | ||
| 25.08.2023 | | 25.08.2023 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|015 | ||
| ''[[Neneh: Gwiazda baletu]]'' | | ''[[Neneh: Gwiazda baletu]]'' | ||
| 29.09.2023 | | 29.09.2023 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|016 | |||
| ''[[Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele]]'' | |||
| 12.01.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|017 | |||
| ''[[Latać każdy może]]'' | |||
| 25.02.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|018 | |||
| ''[[Strażniczka smoków]]'' | |||
| 24.05.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|019 | |||
| ''[[Orzeł i reszta]]'' | |||
| 21.06.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|020 | |||
| ''[[Był sobie kot]]'' | |||
| 19.07.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|021 | |||
| ''[[Ozi: Głos deszczowego lasu]]'' | |||
| 06.09.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|022 | |||
| ''[[Akademia Magii]]'' | |||
| 27.09.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|023 | |||
| ''[[Delfinek i ja]]'' | |||
| 17.01.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|024 | |||
| ''[[Looney Tunes: Porky i Daffy ratują świat]]'' | |||
| 31.01.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|025 | |||
| ''[[Elfy rozrabiają]]'' | |||
| 14.03.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|026 | |||
| ''[[Hitpig. Świniak zawodowiec]]'' | |||
| 25.04.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|027 | |||
| ''[[Skarbek]]'' | |||
| 03.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|028 | |||
| ''[[Zasznurowani]]'' | |||
| 05.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|029 | |||
| ''[[Koszmarek]]'' | |||
| 17.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|030 | |||
| ''[[Przypadkiem napisałam książkę]]'' | |||
| 07.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|031 | |||
| ''[[Zwierzaki na zakręcie]]'' | |||
| 14.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|032 | |||
| ''[[Mikołaj i ekipa]]'' | |||
| 05.12.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|033 | |||
| ''[[Szybcy i sprytni]]'' | |||
| 23.01.2026 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 09:50, 28 paź 2025

FDR Studio – studio postprodukcyjne zajmujące się nagraniami dubbingowymi i lektorskimi, produkcją filmów reklamowych i animowanych, montażem obrazu i dźwięku. Dyrektorem studia jest Stefan Krzyżanowski.
Siedziba studia mieści w Warszawie na ulicy Adama Naruszewicza 27/U1.
Kadra
ReżyserzyDialogiściDźwiękowcy |
Montażyści
Kierownicy muzyczniKierownicy produkcji |
