FDR Studio: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
mNie podano opisu zmian
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
 
(Nie pokazano 11 wersji utworzonych przez 3 użytkowników)
Linia 13: Linia 13:
* [[Dariusz Paprocki]]
* [[Dariusz Paprocki]]
* [[Agnieszka Wagner]]
* [[Agnieszka Wagner]]
* [[Sylwia Weider]]
* [[Bartosz Zimiński]]
* [[Bartosz Zimiński]]
=== Dźwiękowcy ===
=== Dźwiękowcy ===
Linia 37: Linia 38:
== Realizacja nagrań ==
== Realizacja nagrań ==
=== Filmy ===
=== Filmy ===
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 55%; margin: 0 auto;"
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"
|-
|-
!width="10%"|№
!width="10%"|№
Linia 43: Linia 44:
!width="20%"|Premiera
!width="20%"|Premiera
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|001
| bgcolor="#CCE2FF"|001
| ''[[Kapitan Szablozęby i Magiczny Diament]]''
| ''[[Kapitan Szablozęby i Magiczny Diament]]''
| 25.06.2021
| 25.06.2021
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|002
| bgcolor="#CCE2FF"|002
| ''[[Wyrolowani]]''
| ''[[Wyrolowani]]''
| 13.08.2021
| 13.08.2021
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|003
| bgcolor="#CCE2FF"|003
| ''[[W 80 dni dookoła świata (film 2021)|W 80 dni dookoła świata]]''
| ''[[W 80 dni dookoła świata (film 2021)|W 80 dni dookoła świata]]''
| 25.12.2021
| 25.12.2021
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|004
| bgcolor="#CCE2FF"|004
| ''[[Potworna rodzinka 2]]''
| ''[[Potworna rodzinka 2]]''
| 25.02.2022
| 25.02.2022
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|005
| bgcolor="#CCE2FF"|005
| ''[[Dogtanian. Psi muszkieterier]]''
| ''[[Dogtanian. Psi muszkieterier]]''
| 27.05.2022
| 27.05.2022
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|006
| bgcolor="#CCE2FF"|006
| ''[[Kurozając i zagadka chomika ciemności]]''
| ''[[Kurozając i zagadka chomika ciemności]]''
| 12.08.2022
| 12.08.2022
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|007
| bgcolor="#CCE2FF"|007
| ''[[Jak zostałem samurajem]]''
| ''[[Jak zostałem samurajem]]''
| 26.08.2022
| 26.08.2022
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|008
| bgcolor="#CCE2FF"|008
| ''[[Bella i Sebastian: Nowe pokolenie]]''
| ''[[Bella i Sebastian: Nowe pokolenie]]''
| 18.11.2022
| 18.11.2022
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|009
| bgcolor="#CCE2FF"|009
| ''[[Kierunek: Księżyc!]]''
| ''[[Kierunek: Księżyc!]]''
| 02.12.2022
| 02.12.2022
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|010
| bgcolor="#CCE2FF"|010
| ''[[Uwolnić Poly]]''
| ''[[Uwolnić Poly]]''
| 02.12.2022
| 02.12.2022
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|011
| bgcolor="#CCE2FF"|011
| ''[[Blueback]]''
| ''[[Blueback]]''
| 14.04.2023
| 14.04.2023
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|012
| bgcolor="#CCE2FF"|012
| ''[[Rysiek superwróbel]]''
| ''[[Rysiek superwróbel]]''
| 16.06.2023
| 16.06.2023
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|013
| bgcolor="#CCE2FF"|013
| ''[[Mavka i strażnicy lasu]]''
| ''[[Mavka i strażnicy lasu]]''
| 04.08.2023
| 04.08.2023
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|014
| bgcolor="#CCE2FF"|014
| ''[[Kompas szkieletora]]''
| ''[[Kompas szkieletora]]''
| 25.08.2023
| 25.08.2023
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|015
| bgcolor="#CCE2FF"|015
| ''[[Neneh: Gwiazda baletu]]''
| ''[[Neneh: Gwiazda baletu]]''
| 29.09.2023
| 29.09.2023
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|016
| bgcolor="#CCE2FF"|016
| ''[[Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele]]''
| ''[[Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele]]''
| 12.01.2024
| 12.01.2024
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|017
| bgcolor="#CCE2FF"|017
| ''[[Latać każdy może]]''
| ''[[Latać każdy może]]''
| 25.02.2024
| 25.02.2024
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|018
| bgcolor="#CCE2FF"|018
| ''[[Strażniczka smoków]]''
| ''[[Strażniczka smoków]]''
| 24.05.2024
| 24.05.2024
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|019
| bgcolor="#CCE2FF"|019
| ''[[Orzeł i reszta]]''
| ''[[Orzeł i reszta]]''
| 21.06.2024
| 21.06.2024
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|020
| bgcolor="#CCE2FF"|020
| ''[[Był sobie kot]]''
| ''[[Był sobie kot]]''
| 19.07.2024
| 19.07.2024
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|021
| bgcolor="#CCE2FF"|021
| ''[[Ozi: Głos deszczowego lasu]]''
| 06.09.2024
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|022
| ''[[Akademia Magii]]''
| ''[[Akademia Magii]]''
| 27.09.2024
| 27.09.2024
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|023
| ''[[Delfinek i ja]]''
| 17.01.2025
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|024
| ''[[Looney Tunes: Porky i Daffy ratują świat]]''
| 31.01.2025
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|025
| ''[[Elfy rozrabiają]]''
| 14.03.2025
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|026
| ''[[Hitpig. Świniak zawodowiec]]''
| 25.04.2025
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|027
| ''[[Skarbek]]''
| 03.10.2025
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|028
| ''[[Zasznurowani]]''
| 05.10.2025
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|029
| ''[[Koszmarek]]''
| 17.10.2025
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|030
| ''[[Przypadkiem napisałam książkę]]''
| 07.11.2025
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|031
| ''[[Zwierzaki na zakręcie]]''
| 14.11.2025
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|032
| ''[[Mikołaj i ekipa]]''
| 05.12.2025
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|033
| ''[[Szybcy i sprytni]]''
| 23.01.2026
|-
|-
|}
|}

Aktualna wersja na dzień 09:50, 28 paź 2025

FDR Studio – studio postprodukcyjne zajmujące się nagraniami dubbingowymi i lektorskimi, produkcją filmów reklamowych i animowanych, montażem obrazu i dźwięku. Dyrektorem studia jest Stefan Krzyżanowski.

Siedziba studia mieści w Warszawie na ulicy Adama Naruszewicza 27/U1.

Kadra

Reżyserzy

Dialogiści

Dźwiękowcy

Montażyści

Kierownicy muzyczni

Kierownicy produkcji

Realizacja nagrań

Filmy

Tytuł Premiera
001 Kapitan Szablozęby i Magiczny Diament 25.06.2021
002 Wyrolowani 13.08.2021
003 W 80 dni dookoła świata 25.12.2021
004 Potworna rodzinka 2 25.02.2022
005 Dogtanian. Psi muszkieterier 27.05.2022
006 Kurozając i zagadka chomika ciemności 12.08.2022
007 Jak zostałem samurajem 26.08.2022
008 Bella i Sebastian: Nowe pokolenie 18.11.2022
009 Kierunek: Księżyc! 02.12.2022
010 Uwolnić Poly 02.12.2022
011 Blueback 14.04.2023
012 Rysiek superwróbel 16.06.2023
013 Mavka i strażnicy lasu 04.08.2023
014 Kompas szkieletora 25.08.2023
015 Neneh: Gwiazda baletu 29.09.2023
016 Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele 12.01.2024
017 Latać każdy może 25.02.2024
018 Strażniczka smoków 24.05.2024
019 Orzeł i reszta 21.06.2024
020 Był sobie kot 19.07.2024
021 Ozi: Głos deszczowego lasu 06.09.2024
022 Akademia Magii 27.09.2024
023 Delfinek i ja 17.01.2025
024 Looney Tunes: Porky i Daffy ratują świat 31.01.2025
025 Elfy rozrabiają 14.03.2025
026 Hitpig. Świniak zawodowiec 25.04.2025
027 Skarbek 03.10.2025
028 Zasznurowani 05.10.2025
029 Koszmarek 17.10.2025
030 Przypadkiem napisałam książkę 07.11.2025
031 Zwierzaki na zakręcie 14.11.2025
032 Mikołaj i ekipa 05.12.2025
033 Szybcy i sprytni 23.01.2026

Linki zewnętrzne