FDR Studio: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
|||
| Linia 169: | Linia 169: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|032 | | bgcolor="#CCE2FF"|032 | ||
| ''[[Mikołaj i ekipa]]'' | |||
| 05.12.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|033 | |||
| ''[[Szybcy i sprytni]]'' | | ''[[Szybcy i sprytni]]'' | ||
| 23.01.2026 | | 23.01.2026 | ||
Aktualna wersja na dzień 09:50, 28 paź 2025

FDR Studio – studio postprodukcyjne zajmujące się nagraniami dubbingowymi i lektorskimi, produkcją filmów reklamowych i animowanych, montażem obrazu i dźwięku. Dyrektorem studia jest Stefan Krzyżanowski.
Siedziba studia mieści w Warszawie na ulicy Adama Naruszewicza 27/U1.
Kadra
ReżyserzyDialogiściDźwiękowcy |
Montażyści
Kierownicy muzyczniKierownicy produkcji |
