JimJam: Różnice pomiędzy wersjami
mNie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 846: | Linia 846: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|25 | | bgcolor="#CCE2FF"|25 | ||
| ''[[Ciekawski George: Królewska małpka]]'' | |||
| <!--[[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | |||
| 31.12.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|26 | |||
| ''[[Ciekawski George: Małpiszon i gwiazdka]]'' | | ''[[Ciekawski George: Małpiszon i gwiazdka]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 11.01.2020 | | 11.01.2020 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|27 | ||
| ''[[Ciekawski George: Witaj wiosno!]]'' | | ''[[Ciekawski George: Witaj wiosno!]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 11.04.2020 | | 11.04.2020 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|28 | ||
| ''[[Czarodziejskie święta Franklina]]'' | | ''[[Czarodziejskie święta Franklina]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 17.01.2021 | | 17.01.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|29 | ||
| ''[[Czwarty Król]]'' | | ''[[Czwarty Król]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 26.12.2016 | | 26.12.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|30 | ||
| ''[[Dex Hamilton i złowrogi rój]]'' | | ''[[Dex Hamilton i złowrogi rój]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 23.10.2016 | | 23.10.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|31 | ||
| ''[[Dzwonnik z Notre Dame (Cass Film)|Dzwonnik z Notre Dame]]'' | | ''[[Dzwonnik z Notre Dame (Cass Film)|Dzwonnik z Notre Dame]]'' | ||
| [[En-Be-Ef|EN-BE-EF]] | | [[En-Be-Ef|EN-BE-EF]] | ||
| 11.08.2013 | | 11.08.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|32 | ||
| ''[[Książę Egiptu (film 1997)|Egipska opowieść]]'' | | ''[[Książę Egiptu (film 1997)|Egipska opowieść]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 10.11.2013 | | 10.11.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|33 | ||
| ''[[Flipper i Lopaka]]'' | | ''[[Flipper i Lopaka]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 27.11.2016 | | 27.11.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|34 | ||
| ''[[Franklin i przyjaciele: Podwodna wyprawa]]'' | | ''[[Franklin i przyjaciele: Podwodna wyprawa]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 06.03.2021 | | 06.03.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|35 | ||
| ''[[Franklin i przyjaciele: Polarny podróżnik]]'' | | ''[[Franklin i przyjaciele: Polarny podróżnik]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 16.01.2021 | | 16.01.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|36 | ||
| ''[[Wakacje, wakacje i po wakacjach Franklinie|Franklin i przyjaciele: Powrót do szkoły]]'' | | ''[[Wakacje, wakacje i po wakacjach Franklinie|Franklin i przyjaciele: Powrót do szkoły]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 16.01.2022 | | 16.01.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|37 | ||
| ''[[Franklin i Zielony Książę]]'' | | ''[[Franklin i Zielony Książę]]'' | ||
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU w WARSZAWIE]] | | [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU w WARSZAWIE]] | ||
| 12.12.2021 | | 12.12.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|38 | ||
| ''[[Heidi (film animowany 2004)|Heidi]]'' | | ''[[Heidi (film animowany 2004)|Heidi]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 16.10.2016 | | 16.10.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|39 | ||
| ''[[Herkules (Golden Films)|Herkules]]'' | | ''[[Herkules (Golden Films)|Herkules]]'' | ||
| [[En-Be-Ef|EN-BE-EF]] | | [[En-Be-Ef|EN-BE-EF]] | ||
| 04.08.2013 | | 04.08.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|40 | ||
| ''[[Jasper]]'' | | ''[[Jasper]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 25.09.2016 | | 25.09.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|41 | ||
| ''[[Kajtuś czeka na święta]]'' | | ''[[Kajtuś czeka na święta]]'' | ||
| [[GMC Studio|GMC STUDIO]] | | [[GMC Studio|GMC STUDIO]] | ||
| 13.11.2021 | | 13.11.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|42 | ||
| ''[[Katuri]]'' | | ''[[Katuri]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 02.10.2016 | | 02.10.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|43 | ||
| ''[[Kredki z Kolorkowa]]'' | | ''[[Kredki z Kolorkowa]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 20.12.2015 | | 20.12.2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|44 | ||
| ''[[Król dżungli]]'' | | ''[[Król dżungli]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 25.08.2013 | | 25.08.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|45 | ||
| ''[[Królewna Śnieżka (Golden Films)|Królewna Śnieżka]]'' | | ''[[Królewna Śnieżka (Golden Films)|Królewna Śnieżka]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 29.09.2013 | | 29.09.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|46 | ||
| ''[[Królowa Śniegu (film 2008)|Królowa Śniegu]]'' | | ''[[Królowa Śniegu (film 2008)|Królowa Śniegu]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 04.12.2016 | | 04.12.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|47 | ||
| ''[[Książę i żebrak (Golden Films)|Książę i żebrak]]'' | | ''[[Książę i żebrak (Golden Films)|Książę i żebrak]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 22.09.2013 | | 22.09.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|48 | ||
| ''[[Legenda o Su-Ling]]'' | | ''[[Legenda o Su-Ling]]'' | ||
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | | [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | ||
| 27.10.2013 | | 27.10.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|49 | ||
| ''[[Lego Friends: Przyjaciółki na zawsze]]'' | | ''[[Lego Friends: Przyjaciółki na zawsze]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 05.06.2021 | | 05.06.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|50 | ||
| ''[[Mały Houdini]]'' | | ''[[Mały Houdini]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 06.11.2016 | | 06.11.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|51 | ||
| ''[[Mały Miś i przyjaciele|Mały Miś]]'' | | ''[[Mały Miś i przyjaciele|Mały Miś]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 09.01.2022 | | 09.01.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|52 | ||
| ''[[My Little Pony: Jak dobrze mieć przyjaciół]]'' | | ''[[My Little Pony: Jak dobrze mieć przyjaciół]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 01.01.2017 | | 01.01.2017 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|53 | ||
| ''[[My Little Pony: Gwiazdka spełnionych życzeń|My Little Pony: Przygoda Twinkle Wish]]'' | | ''[[My Little Pony: Gwiazdka spełnionych życzeń|My Little Pony: Przygoda Twinkle Wish]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 12.03.2017 | | 12.03.2017 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|54 | ||
| ''[[My Little Pony: Tańcząc w chmurach]]'' | | ''[[My Little Pony: Tańcząc w chmurach]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 05.03.2017 | | 05.03.2017 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|55 | ||
| ''[[Noddy i gwiezdny pył|Noddy i księżycowy pył]]'' | | ''[[Noddy i gwiezdny pył|Noddy i księżycowy pył]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 09.02.2020 | | 09.02.2020 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|56 | ||
| ''[[Noddy i Święty Mikołaj|Noddy ratuje święta]]'' | | ''[[Noddy i Święty Mikołaj|Noddy ratuje święta]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 19.01.2020 | | 19.01.2020 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|57 | ||
| ''[[Nowe przygody Królika Psotnika]]'' | | ''[[Nowe przygody Królika Psotnika]]'' | ||
| [[En-Be-Ef|EN-BE-EF]] | | [[En-Be-Ef|EN-BE-EF]] | ||
| 18.08.2013 | | 18.08.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|58 | ||
| ''[[O czym szumią wierzby (film 1995)|O czym szumią wierzby]]'' | | ''[[O czym szumią wierzby (film 1995)|O czym szumią wierzby]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 19.09.2009 | | 19.09.2009 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|59 | ||
| ''[[Opowiadania Erica Carle]]'' | | ''[[Opowiadania Erica Carle]]'' | ||
| [[Cabo|CABO]] | | [[Cabo|CABO]] | ||
| 25.12.2008 | | 25.12.2008 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|60 | ||
| ''[[Dzieci pani Pająkowej ze Słonecznej Doliny|Pani Pająkowa i jej dzieci ze Słonecznej Doliny]]'' | | ''[[Dzieci pani Pająkowej ze Słonecznej Doliny|Pani Pająkowa i jej dzieci ze Słonecznej Doliny]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 16.01.2022 | | 16.01.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|61 | ||
| ''[[Pani Pajączkowa i jej wesoła gromadka: Książę, księżniczka i pszczoła|Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny: Książę, księżniczka i pszczoła]]'' | | ''[[Pani Pajączkowa i jej wesoła gromadka: Książę, księżniczka i pszczoła|Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny: Książę, księżniczka i pszczoła]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 15.01.2022 | | 15.01.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|62 | ||
| ''[[Pettson i Findus: Kotonauta]]'' | | ''[[Pettson i Findus: Kotonauta]]'' | ||
| [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | | [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | ||
| 11.12.2022 | | 11.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|63 | ||
| ''[[Pettson i Findus: Niezwykły Święty Mikołaj]]'' | | ''[[Pettson i Findus: Niezwykły Święty Mikołaj]]'' | ||
| [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | | [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | ||
| 15.01.2023 | | 15.01.2023 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|64 | ||
| ''[[Pettson i Findus: Pustka w głowie]]'' | | ''[[Pettson i Findus: Pustka w głowie]]'' | ||
| [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | | [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | ||
| 18.12.2022 | | 18.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|65 | ||
| ''[[Piękna i Bestia (Golden Films)|Piękna i Bestia]]'' | | ''[[Piękna i Bestia (Golden Films)|Piękna i Bestia]]'' | ||
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | | [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | ||
| 14.07.2013 | | 14.07.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|66 | ||
| ''[[Pocahontas (Golden Films)|Pocahontas]]'' | | ''[[Pocahontas (Golden Films)|Pocahontas]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 15.09.2013 | | 15.09.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|67 | ||
| ''[[Podróże Guliwera (Golden Films)|Podróże Guliwera]]'' | | ''[[Podróże Guliwera (Golden Films)|Podróże Guliwera]]'' | ||
| [[En-Be-Ef|EN-BE-EF]] | | [[En-Be-Ef|EN-BE-EF]] | ||
| 28.07.2013 | | 28.07.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|68 | ||
| ''[[Przygoda Noddy'ego na wyspie]]'' | | ''[[Przygoda Noddy'ego na wyspie]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 08.02.2020 | | 08.02.2020 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|69 | ||
| ''[[Puchaty ogród|Puchaty ogród: Odcinek świąteczny]]'' | | ''[[Puchaty ogród|Puchaty ogród: Odcinek świąteczny]]'' | ||
| [[Cabo|CABO]] | | [[Cabo|CABO]] | ||
| 25.12.2010 | | 25.12.2010 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|70 | ||
| ''[[Robocar Poli: The Story of the Desert Rescue]]'' | | ''[[Robocar Poli: The Story of the Desert Rescue]]'' | ||
| [[Studio PDK|STUDIO PDK KATOWICE]] | | [[Studio PDK|STUDIO PDK KATOWICE]] | ||
| 04.11.2023 | | 04.11.2023 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|71 | ||
| ''[[Rok z życia Pettsona i Findusa]]'' | | ''[[Rok z życia Pettsona i Findusa]]'' | ||
| [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | | [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | ||
| 17.12.2022 | | 17.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|72 | ||
| ''[[Roztańczona Angelina|Roztańczona Angelina: Angelina wyrusza w rejs]]'' | | ''[[Roztańczona Angelina|Roztańczona Angelina: Angelina wyrusza w rejs]]'' | ||
| [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]] | | [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]] | ||
| 05.09.2009 | | 05.09.2009 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|73 | ||
| ''[[Roztańczona Angelina|Roztańczona Angelina: Przedstawienie musi trwać]]'' | | ''[[Roztańczona Angelina|Roztańczona Angelina: Przedstawienie musi trwać]]'' | ||
| <!--[[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]]--> | | <!--[[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]]--> | ||
| 10.04.2010 | | 10.04.2010 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|74 | ||
| ''[[Roztańczona Angelina|Roztańczona Angelina: Tańcząca Królewna]]'' | | ''[[Roztańczona Angelina|Roztańczona Angelina: Tańcząca Królewna]]'' | ||
| [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]] | | [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]] | ||
| 25.12.2008 | | 25.12.2008 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|75 | ||
| ''[[Strażak Sam i bohaterowie burzy]]'' | | ''[[Strażak Sam i bohaterowie burzy]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 04.04.2021 | | 04.04.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|76 | ||
| ''[[Strażak Sam: kamera w akcji!]]'' | | ''[[Strażak Sam: kamera w akcji!]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 18.04.2021 | | 18.04.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|77 | ||
| ''[[Strażak Sam: Norman Price i tajemnica przestworzy]]'' | | ''[[Strażak Sam: Norman Price i tajemnica przestworzy]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 12.08.2023 | | 12.08.2023 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|78 | ||
| ''[[Strażak Sam: Uwaga, kosmici!]]'' | | ''[[Strażak Sam: Uwaga, kosmici!]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 11.04.2021 | | 11.04.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|79 | ||
| ''[[Strażnicy miasta – The Movie]]'' | | ''[[Strażnicy miasta – The Movie]]'' | ||
| <!--[[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | | <!--[[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | ||
| 13.12.2020 | | 13.12.2020 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|80 | ||
| ''[[Świąteczna przesyłka]]'' | | ''[[Świąteczna przesyłka]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 18.12.2016 | | 18.12.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|81 | ||
| ''[[Świąteczne elfy]]'' | | ''[[Świąteczne elfy]]'' | ||
| [[En-Be-Ef|EN-BE-EF]] | | [[En-Be-Ef|EN-BE-EF]] | ||
| 25.12.2013 | | 25.12.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|82 | ||
| ''[[Święty Myszołaj i jego drużyna]]'' | | ''[[Święty Myszołaj i jego drużyna]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 21.12.2016 | | 21.12.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|83 | ||
| ''[[Tarzan - władca małp]]'' | | ''[[Tarzan - władca małp]]'' | ||
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | | [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | ||
| 06.10.2013 | | 06.10.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|84 | ||
| ''[[Tomcio Paluch spotyka Calineczkę]]'' | | ''[[Tomcio Paluch spotyka Calineczkę]]'' | ||
| [[En-Be-Ef|EN-BE-EF]] | | [[En-Be-Ef|EN-BE-EF]] | ||
| 13.10.2013 | | 13.10.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|85 | ||
| ''[[Tomek i przyjaciele: Dzień Diesli]]'' | | ''[[Tomek i przyjaciele: Dzień Diesli]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 03.11.2019 | | 03.11.2019 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|86 | ||
| ''[[Tomek i przyjaciele|Tomek i przyjaciele: Jak lokomotywy uratowały lotnisko]]'' | | ''[[Tomek i przyjaciele|Tomek i przyjaciele: Jak lokomotywy uratowały lotnisko]]'' | ||
| [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]] | | [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]] | ||
| 26.09.2009 | | 26.09.2009 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|87 | ||
| ''[[Tomek i przyjaciele: Legenda o zaginionym skarbie]]'' | | ''[[Tomek i przyjaciele: Legenda o zaginionym skarbie]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 26.12.2019 | | 26.12.2019 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|88 | ||
| ''[[Tomek i przyjaciele: Opowieść o odwadze]]'' | | ''[[Tomek i przyjaciele: Opowieść o odwadze]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 24.12.2019 | | 24.12.2019 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|89 | ||
| ''[[Tomek i przyjaciele: Przygoda na Wyspie Mgieł]]'' | | ''[[Tomek i przyjaciele: Przygoda na Wyspie Mgieł]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 02.11.2019 | | 02.11.2019 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|90 | ||
| ''[[Tomek i przyjaciele: Tajemnica Niebieskiej Góry]]'' | | ''[[Tomek i przyjaciele: Tajemnica Niebieskiej Góry]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 22.05.2021 | | 22.05.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|91 | ||
| ''[[Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony]]'' | | ''[[Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 15.12.2019 | | 15.12.2019 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|92 | ||
| ''[[Tomek i przyjaciele|Tomek i przyjaciele: Wielkie odkrycie]]'' | | ''[[Tomek i przyjaciele|Tomek i przyjaciele: Wielkie odkrycie]]'' | ||
| [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]] | | [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]] | ||
| 05.03.2011 | | 05.03.2011 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|93 | ||
| ''[[Truskawkowe ciastko: Warto marzyć|Truskaweczka: Warto marzyć]]'' | | ''[[Truskawkowe ciastko: Warto marzyć|Truskaweczka: Warto marzyć]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 18.01.2020 | | 18.01.2020 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|94 | ||
| ''[[Wigilijna noc]]'' | | ''[[Wigilijna noc]]'' | ||
| [[En-Be-Ef|EN-BE-EF]] | | [[En-Be-Ef|EN-BE-EF]] | ||
| 22.12.2013 | | 22.12.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|95 | ||
| ''[[Woodlisie (film)|Woodlisie]]'' | | ''[[Woodlisie (film)|Woodlisie]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 13.11.2016 | | 13.11.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|96 | ||
| ''[[Wyspa skarbów (Golden Films)|Wyspa skarbów]]'' | | ''[[Wyspa skarbów (Golden Films)|Wyspa skarbów]]'' | ||
| [[En-Be-Ef|EN-BE-EF]] | | [[En-Be-Ef|EN-BE-EF]] | ||
| 20.10.2013 | | 20.10.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|97 | ||
| ''[[Zamek księżniczki]]'' | | ''[[Zamek księżniczki]]'' | ||
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | | [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | ||
| 01.09.2013 | | 01.09.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|98 | ||
| ''[[Zima wśród wierzb]]'' | | ''[[Zima wśród wierzb]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
Wersja z 14:32, 15 lis 2025
JimJam / Polsat JimJam
| |
|---|---|
| Start emisji | 3 grudnia 2007 (JimJam) 19 listopada 2009 (Polsat JimJam) |
JimJam – międzynarodowy telewizyjny kanał dla dzieci w wieku przedszkolnym tworzony przez AMC Networks International (dawniej Chello Zone) i do jesieni 2010 także przez HIT Entertainment.
Kanał wystartował 3 grudnia 2007 roku. 19 listopada 2009 został uruchomiony jego polski odpowiednik Polsat JimJam (współtworzona do połowy lutego 2023 przez Polsat), który pierwotnie emitował tę samą ramówkę co zwykły kanał, ale 1 lipca 2013 roku na Polsat JimJam uruchomiono odrębny przekaz kanału wyłącznie na potrzeby polskiego rynku.
Kanał emituje większość swoich programów z polskim dubbingiem – jednak w wersji lektorskiej emitowane są serial Anatol (pomimo istnienia wersji dubbingowej) oraz następujące filmy: Mój mały kucyk: Kucykowe Święta (zapowiadany jako My Little Pony: Święta z Minty), Mój mały kucyk: Parada księżniczki, Mój mały kucyk: Czarujące urodziny (zapowiadany jako My Little Pony: Urodzinowa niespodzianka) i Mój mały kucyk: Uciekająca tęcza (zapowiadany jako My Little Pony: Przygoda Rarity).
Programy JimJam
Seriale animowane
Seriale fabularne
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w JimJam |
|---|---|---|---|
| 01 | Cyrk Antosia | MEDIAVOX | 01.12.2009 |
| 02 | Wielka dżungla | MEDIAVOX | 04.01.2010 |
| 03 | Farma Benjamina | MEDIAVOX | 01.04.2010 |
| 04 | A może nad morze? | MEDIAVOX | 01.05.2010 |
| 05 | Tu i tam | MEDIAVOX | 01.09.2012 |
| 06 | Teraz już wiesz | MEDIAVOX | 01.12.2015 |
| 07 | Czas na zabawę | MEDIAVOX | 01.04.2016 |
| 08 | Miss Persona | MEDIAVOX | 04.2020 |
| 09 | Klub małej Kasztanki | STUDIO SONICA | 01.09.2025 |
