SkyShowtime: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| (Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 404: | Linia 404: | ||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]] | | [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]] | ||
| 01.11.2025 | | 01.11.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|052 | |||
| ''[[Super Chruper Króliki]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 08.11.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 686: | Linia 691: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|055 | | bgcolor="#CCE2FF"|055 | ||
| ''[[SONIC 3. Szybki jak błyskawica]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 02.07.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|056 | |||
| ''[[Wicked]]'' | | ''[[Wicked]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | | [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | ||
| 06.07.2025 | | 06.07.2025 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|057 | ||
| ''[[Doktor Dolittle]]'' | | ''[[Doktor Dolittle]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Aktualna wersja na dzień 20:35, 24 lis 2025
SkyShowtime
| |
|---|---|
| Start platformy | 14 lutego 2023 |
SkyShowtime – platforma streamingowa stworzona jako spółka joint venture pomiędzy Paramount Global i Comcast, dostępna w krajach europejskich. W ofercie znajdują filmy wytwórni Paramount Pictures, Universal Pictures, DreamWorks, a także seriale znane z Paramount+, Peacock, telewizji Sky, Showtime i Nickelodeon. Oficjalny start platformy w Polsce miał miejsce 14 lutego 2023 roku.
