Młodzi szpiedzy: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (→Wersja polska: , →Spis odcinków) |
m (→Spis odcinków) |
||
(Nie pokazano 22 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 9: | Linia 9: | ||
|lata produkcji=2020 | |lata produkcji=2020 | ||
|data premiery=12 października [[2020]] | |data premiery=12 października [[2020]] | ||
|sezony= | |sezony=2 z 2 | ||
|odcinki= | |odcinki=40 z 40 | ||
}} | }} | ||
'''Młodzi szpiedzy''' (hebr. ''ספיידרז'', ang. ''Spyders'', 2020) – izraelski serial fabularny. | '''Młodzi szpiedzy''' (hebr. ''ספיידרז'', ang. ''Spyders'', 2020) – izraelski serial fabularny. | ||
Linia 19: | Linia 19: | ||
Serial komediowo-przygodowy. Trójka dzieci odkrywa, że ich rodzice są tajnymi pracownikami agencji zajmującej się ochroną środowiska. Rodzeństwo postanawia zostać szpiegami i w tajemnicy pomagać rodzicom. | Serial komediowo-przygodowy. Trójka dzieci odkrywa, że ich rodzice są tajnymi pracownikami agencji zajmującej się ochroną środowiska. Rodzeństwo postanawia zostać szpiegami i w tajemnicy pomagać rodzicom. | ||
<small> | <small>Źródło: Nickelodeon Polska</small> | ||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
'''Wersja polska''': na zlecenie Nickelodeon Polska | '''Wersja polska''': na zlecenie Nickelodeon Polska – [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]<br /> | ||
''' | '''Reżyseria''': [[Elżbieta Kopocińska]]<br /> | ||
'''Wystąpili''': | |||
* [[Karol Kwiatkowski]] – '''Tommy Fischer''' | * [[Karol Kwiatkowski]] – '''Tommy Fischer''' | ||
* [[Karol Jankiewicz]] – '''Daniel Fischer''' | * [[Karol Jankiewicz]] – '''Daniel Fischer''' | ||
* [[Julia Chatys]] – '''Nikki Fischer''' | * [[Julia Chatys]] – '''Nikki Fischer''' | ||
* [[Piotr Warszawski]] – '''Noah Fischer''' | * [[Piotr Warszawski]] – '''Noah Fischer''' | ||
* [[Ewa Prus]] – '''Anna Fischer''' | |||
* [[Paweł Ciołkosz]] – '''Eric''' | * [[Paweł Ciołkosz]] – '''Eric''' | ||
* [[Adam Cywka]] – '''Emmanuel Goodman''' | * [[Adam Cywka]] – '''Emmanuel Goodman''' | ||
* [[Magdalena Wasylik]] – '''Ella Goodman''' | * [[Magdalena Wasylik]] – '''Ella Goodman''' | ||
* [[Marta Markowicz-Dziarkowska | * [[Marta Markowicz-Dziarkowska]] – '''Sophie''' | ||
* [[Michał Mostowiec]] – '''Eli''' | * [[Michał Mostowiec]] – '''Eli''' | ||
* [[Otar Saralidze]] | * [[Otar Saralidze]] – '''Ben Kluger''' | ||
* [[Paweł Szczesny]] – '''Gil Levinsky''' | |||
* [[Szymon Roszak]] – '''Johnny''' | |||
* [[Maciej Kosmala]] | * [[Maciej Kosmala]] | ||
* [[Marta Czarkowska]] | * [[Marta Czarkowska]] | ||
* [[Przemysław Glapiński]] | * [[Przemysław Glapiński]] | ||
* [[ | * [[Beata Jankowska-Tzimas]] | ||
* [[Krzysztof Rogucki]]<!-- | |||
* [[Marta Wągrocka]] | |||
* [[Monika Dryl]]--> | |||
* [[Marta Dobecka]] | |||
* [[Damian Kulec]] | |||
* [[Anna Sztejner]] | |||
* [[Mateusz Kwiecień]] | |||
* [[Karol Wróblewski]] | |||
i inni | i inni | ||
Linia 55: | Linia 67: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | | style="background-color: #CCE2FF;"|01 | ||
| ''Odkrycie'' | | ''Odkrycie'' | ||
| '''' | | ''The Discovery'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.10.2020 | | style="background-color: #CCE2FF;"|13.10.2020 | ||
Linia 77: | Linia 89: | ||
| ''The Disguise'' | | ''The Disguise'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|19.10.2020 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|06 | | style="background-color: #CCE2FF;"|06 | ||
| ''Krytyczne informacje'' | | ''Krytyczne informacje'' | ||
| '''' | | ''Critical Information'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|20.10.2020 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|07 | | style="background-color: #CCE2FF;"|07 | ||
| ''Poszukiwania'' | | ''Poszukiwania'' | ||
| '''' | | ''The Search'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|21.10.2020 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|08 | | style="background-color: #CCE2FF;"|08 | ||
| ''Zasadzka'' | | ''Zasadzka'' | ||
| '''' | | ''Stakeout'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|22.10.2020 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|09 | | style="background-color: #CCE2FF;"|09 | ||
| ''Blue Bird'' | | ''Blue Bird'' | ||
| '''' | | ''The Blue Bird'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|23.10.2020 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|10 | | style="background-color: #CCE2FF;"|10 | ||
| ''Wiadomość'' | | ''Wiadomość'' | ||
| '''' | | ''The Message'' | ||
| | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|01.05.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|11 | | style="background-color: #CCE2FF;"|11 | ||
| '''' | | ''Szantaż'' | ||
| '''' | | ''Blackmail'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|01.05.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|12 | | style="background-color: #CCE2FF;"|12 | ||
| '''' | | ''Przykrywka'' | ||
| '''' | | ''The Cover Story'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|02.05.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|13 | | style="background-color: #CCE2FF;"|13 | ||
| '''' | | ''Nowe dowody'' | ||
| '''' | | ''New Evidence'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|02.05.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14 | | style="background-color: #CCE2FF;"|14 | ||
| '''' | | ''Rozczarowanie'' | ||
| '''' | | ''Heartbreak'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|08.05.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|15 | | style="background-color: #CCE2FF;"|15 | ||
| '''' | | ''Gość'' | ||
| '''' | | ''The Guest'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|08.05.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|16 | | style="background-color: #CCE2FF;"|16 | ||
| '''' | | ''Zwrot'' | ||
| '''' | | ''The Switch'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|09.05.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|17 | | style="background-color: #CCE2FF;"|17 | ||
| '''' | | ''Podsłuchane'' | ||
| '''' | | ''Eavesdropping'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|09.05.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|18 | | style="background-color: #CCE2FF;"|18 | ||
| '''' | | ''Ucieczka'' | ||
| '''' | | ''Prison Break'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|15.05.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|19 | | style="background-color: #CCE2FF;"|19 | ||
| '''' | | ''Pułapka'' | ||
| '''' | | ''The Set Up'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|15.05.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|20 | | style="background-color: #CCE2FF;"|20 | ||
| '''' | | ''Niespodziewany obrót wydarzeń'' | ||
| '''' | | ''Unexpected Twist'' | ||
|- | |||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|13.09.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|21 | | style="background-color: #CCE2FF;"|21 | ||
| '''' | | ''Usterka'' | ||
| '''' | | ''Flat Tire'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|14.09.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|22 | | style="background-color: #CCE2FF;"|22 | ||
| '''' | | ''Walizka'' | ||
| '''' | | ''The Suitcase'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|15.09.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|23 | | style="background-color: #CCE2FF;"|23 | ||
| '''' | | ''Camping'' | ||
| '''' | | ''Camping'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|16.09.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|24 | | style="background-color: #CCE2FF;"|24 | ||
| '''' | | ''Próba'' | ||
| '''' | | ''Trial Run'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|17.09.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|25 | | style="background-color: #CCE2FF;"|25 | ||
| '''' | | ''Zegarek'' | ||
| '''' | | ''The Watch'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|20.09.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|26 | | style="background-color: #CCE2FF;"|26 | ||
| '''' | | ''Prawda'' | ||
| '''' | | ''The Truth'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|21.09.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|27 | | style="background-color: #CCE2FF;"|27 | ||
| '''' | | ''Okup'' | ||
| '''' | | ''Ransom'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|22.09.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|28 | | style="background-color: #CCE2FF;"|28 | ||
| '''' | | ''Nowy rozdział'' | ||
| '''' | | ''A New Page'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|23.09.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|29 | | style="background-color: #CCE2FF;"|29 | ||
| '''' | | ''Paszport'' | ||
| '''' | | ''The Passport'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|24.09.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|30 | | style="background-color: #CCE2FF;"|30 | ||
| '''' | | ''Szkolenie szpiegowskie'' | ||
| '''' | | ''Spy Bootcamp'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|27.09.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|31 | | style="background-color: #CCE2FF;"|31 | ||
| '''' | | ''Podstęp'' | ||
| '''' | | ''The Trap'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|28.09.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|32 | | style="background-color: #CCE2FF;"|32 | ||
| '''' | | ''Od początku'' | ||
| '''' | | ''Starting Over'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|29.09.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|33 | | style="background-color: #CCE2FF;"|33 | ||
| '''' | | ''Kryształ'' | ||
| '''' | | ''The Crystal'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|30.09.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|34 | | style="background-color: #CCE2FF;"|34 | ||
| '''' | | ''63 godziny'' | ||
| '''' | | ''63 Hours'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|01.10.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|35 | | style="background-color: #CCE2FF;"|35 | ||
| '''' | | ''Zadanie'' | ||
| '''' | | ''The Mission'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|04.10.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|36 | | style="background-color: #CCE2FF;"|36 | ||
| '''' | | ''Nieznajomy'' | ||
| '''' | | ''The Stranger'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|05.10.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|37 | | style="background-color: #CCE2FF;"|37 | ||
| '''' | | ''Tajemnica Nikki'' | ||
| '''' | | ''Nikki’s Secret'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|06.10.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|38 | | style="background-color: #CCE2FF;"|38 | ||
| '''' | | ''Odliczanie'' | ||
| '''' | | ''The Countdown'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|08.10.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|39 | | style="background-color: #CCE2FF;"|39 | ||
| '''' | | ''Ostateczny termin'' | ||
| '''' | | ''Final Deadline'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|08.10.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|40 | | style="background-color: #CCE2FF;"|40 | ||
| '''' | | ''Zegar tyka'' | ||
| '''' | | ''Ticking Clock'' | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Seriale fabularne dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale fabularne dla dzieci i młodzieży]] |
Wersja z 18:48, 8 paź 2021
Młodzi szpiedzy Spyders | |
---|---|
Gatunek | przygodowy |
Kraj produkcji | Izrael |
Język oryginału | hebrajski |
Stacja telewizyjna | Nickelodeon Polska |
Lata produkcji | 2020 |
Data premiery dubbingu | 12 października 2020 |
Wyemitowane serie |
2 z 2 |
Wyemitowane odcinki | 40 z 40 |
Młodzi szpiedzy (hebr. ספיידרז, ang. Spyders, 2020) – izraelski serial fabularny.
Serial z polskim dubbingiem jest emitowany w Nickelodeon Polska od 12 października 2020 roku.
Fabuła
Serial komediowo-przygodowy. Trójka dzieci odkrywa, że ich rodzice są tajnymi pracownikami agencji zajmującej się ochroną środowiska. Rodzeństwo postanawia zostać szpiegami i w tajemnicy pomagać rodzicom.
Źródło: Nickelodeon Polska
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – START INTERNATIONAL POLSKA
Reżyseria: Elżbieta Kopocińska
Wystąpili:
- Karol Kwiatkowski – Tommy Fischer
- Karol Jankiewicz – Daniel Fischer
- Julia Chatys – Nikki Fischer
- Piotr Warszawski – Noah Fischer
- Ewa Prus – Anna Fischer
- Paweł Ciołkosz – Eric
- Adam Cywka – Emmanuel Goodman
- Magdalena Wasylik – Ella Goodman
- Marta Markowicz-Dziarkowska – Sophie
- Michał Mostowiec – Eli
- Otar Saralidze – Ben Kluger
- Paweł Szczesny – Gil Levinsky
- Szymon Roszak – Johnny
- Maciej Kosmala
- Marta Czarkowska
- Przemysław Glapiński
- Beata Jankowska-Tzimas
- Krzysztof Rogucki
- Marta Dobecka
- Damian Kulec
- Anna Sztejner
- Mateusz Kwiecień
- Karol Wróblewski
i inni
Lektor: Kamil Pruban
Spis odcinków
Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
---|---|---|---|
SERIA PIERWSZA | |||
12.10.2020 | 01 | Odkrycie | The Discovery |
13.10.2020 | 02 | Węszenie | Snooping Around |
14.10.2020 | 03 | Pułapka | The Decoy |
15.10.2020 | 04 | Włamanie | Breaking In |
16.10.2020 | 05 | Przebranie | The Disguise |
19.10.2020 | 06 | Krytyczne informacje | Critical Information |
20.10.2020 | 07 | Poszukiwania | The Search |
21.10.2020 | 08 | Zasadzka | Stakeout |
22.10.2020 | 09 | Blue Bird | The Blue Bird |
23.10.2020 | 10 | Wiadomość | The Message |
01.05.2021 | 11 | Szantaż | Blackmail |
01.05.2021 | 12 | Przykrywka | The Cover Story |
02.05.2021 | 13 | Nowe dowody | New Evidence |
02.05.2021 | 14 | Rozczarowanie | Heartbreak |
08.05.2021 | 15 | Gość | The Guest |
08.05.2021 | 16 | Zwrot | The Switch |
09.05.2021 | 17 | Podsłuchane | Eavesdropping |
09.05.2021 | 18 | Ucieczka | Prison Break |
15.05.2021 | 19 | Pułapka | The Set Up |
15.05.2021 | 20 | Niespodziewany obrót wydarzeń | Unexpected Twist |
SERIA DRUGA | |||
13.09.2021 | 21 | Usterka | Flat Tire |
14.09.2021 | 22 | Walizka | The Suitcase |
15.09.2021 | 23 | Camping | Camping |
16.09.2021 | 24 | Próba | Trial Run |
17.09.2021 | 25 | Zegarek | The Watch |
20.09.2021 | 26 | Prawda | The Truth |
21.09.2021 | 27 | Okup | Ransom |
22.09.2021 | 28 | Nowy rozdział | A New Page |
23.09.2021 | 29 | Paszport | The Passport |
24.09.2021 | 30 | Szkolenie szpiegowskie | Spy Bootcamp |
27.09.2021 | 31 | Podstęp | The Trap |
28.09.2021 | 32 | Od początku | Starting Over |
29.09.2021 | 33 | Kryształ | The Crystal |
30.09.2021 | 34 | 63 godziny | 63 Hours |
01.10.2021 | 35 | Zadanie | The Mission |
04.10.2021 | 36 | Nieznajomy | The Stranger |
05.10.2021 | 37 | Tajemnica Nikki | Nikki’s Secret |
06.10.2021 | 38 | Odliczanie | The Countdown |
08.10.2021 | 39 | Ostateczny termin | Final Deadline |
08.10.2021 | 40 | Zegar tyka | Ticking Clock |