Paweł Szczesny: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m
 
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez jednego użytkownika)
Linia 692: Linia 692:
** pies komendant <small>(druga wersja dubbingu; odc. 26)</small>
** pies komendant <small>(druga wersja dubbingu; odc. 26)</small>
* 1991-1992: ''[[Eerie, Indiana]]'' – Pan Chaney
* 1991-1992: ''[[Eerie, Indiana]]'' – Pan Chaney
* 1991: ''[[Młody Robin Hood]]'' – Rycerz <small>(odc. 7)</small>
* 1991: ''[[Młody Robin Hood]]'' –
** Rycerze <small>(odc. 7)</small>,
** Posłaniec <small>(odc. 11)</small>
* 1991-2004: ''[[Pełzaki]]'' –
* 1991-2004: ''[[Pełzaki]]'' –
** Hank Duff <small>(druga wersja dubbingu; odc. 5b, 11a)</small>,
** Hank Duff <small>(druga wersja dubbingu; odc. 5b, 11a)</small>,
Linia 2772: Linia 2774:
** Przyboczny Pflegera,
** Przyboczny Pflegera,
** Głos z tłumu 2
** Głos z tłumu 2
* 2013: ''[[Salome]]'' – Żyd 2
* 2013: ''[[Salome (słuchowisko 2013)|Salome]]'' – Żyd 2
* 2013: ''[[Trzecia noga]]'' – Burmistrz
* 2013: ''[[Trzecia noga]]'' – Burmistrz
* 2014: ''[[Coś się kończy, coś się zaczyna]]'' – Crach an Craite
* 2014: ''[[Coś się kończy, coś się zaczyna]]'' – Crach an Craite
* 2014: ''[[Krew elfów]]'' – Crach an Craite
* 2014: ''[[Krew elfów]]'' – Crach an Craite
* 2014: ''[[Tartak]]''
* 2014: ''[[Tartak]]''
* 2015: ''[[Alchemik]]''
* 2015: ''[[Alchemik (słuchowisko 2015)|Alchemik]]''
* 2015: ''[[Czas pogardy]]'' –
* 2015: ''[[Czas pogardy]]'' –
** Gospodarz,
** Gospodarz,
Linia 2783: Linia 2785:
** Nissir
** Nissir
* 2015: ''[[Król Lear]]'' – Oficer
* 2015: ''[[Król Lear]]'' – Oficer
* 2015: ''[[Którzy upadają]]'' – Christy
* 2015: ''[[Którzy upadają (słuchowisko 2015)|Którzy upadają]]'' – Christy
* 2015: ''[[Listonosz zawsze dzwoni dwa razy]]'' –
* 2015: ''[[Listonosz zawsze dzwoni dwa razy]]'' –
** Gliniarz II,
** Gliniarz II,

Aktualna wersja na dzień 10:41, 17 sie 2022

Paweł Szczesny

aktor

Paweł Szczesny.jpg
Data urodzenia 21 maja 1963

Paweł Szczesny (ur. 21 maja 1963 roku w Czernikowie) – aktor.

Absolwent Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (1986).

Polski dubbing

Filmy

Seriale

  • 1929: Zwariowane melodie
  • 1933-1957: Popeye – Bluto
  • 1948-1954: Bajki rosyjskie
  • 1958: Miś Yogi
  • 1958-1961: Pixie i Dixie
    • pies ((wersja TV; odc. 40, 43, 46),
    • listonosz ((wersja TV; odc. 41),
    • kosmiczny kot ((wersja TV; odc. 44),
    • Pimpek ((wersja TV; odc. 45),
    • profesor ((wersja TV; odc. 47),
    • Tabi o’Flaerty ((wersja TV; odc. 48)
  • 1960-1966: Flintstonowie
  • 1961: Snagglepuss
  • 1970: Josie i Kociaki
  • 1976-1978: Scooby Doo
    • Juan Martinez (wersja TV; odc. 2),
    • Simon Stingy (wersja TV; odc. 3),
    • kapitan Oldfield (wersja DVD; odc. 7),
    • pan Bohannon (wersja TV; odc. 19),
    • pan Szycha (wersja TV; odc. 21),
    • jeden z inwestorów (wersja TV; odc. 24),
    • komandor Stern (wersja DVD; odc. 27),
    • Tony Singiel (wersja TV; odc. 35),
    • Doża Malvolio IV (wersja DVD; odc. 37)
  • 1977-1980: Kapitan Grotman i Aniołkolatki
  • 1978: Był sobie człowiek – Siłacz
  • 1979-1981: Scooby i Scrappy Doo
  • 1971: Pomocy! To banda Kudłacza – Kudłacz
  • 1980: Figle z Flintstonami
  • 1982: Listonosz Pat – Artur (serie III-IV, VII-VIII)
  • 1982: Był sobie kosmos
    • doktor Newman (odc. 1, 5, 10, 26),
    • Król Lasu (odc. 3),
    • generał Goldenbar (odc. 6, 20),
    • komandor Jowisz (odc. 7),
    • Farmer (odc. 8),
    • jeden z uczestników obrad generała Teignau (odc. 9),
    • kapitan statku Ursus (odc. 10-11),
    • Usir (odc. 18),
    • Generix (odc. 19),
    • Robert (odc. 21)
  • 1982: Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda
    • Burmistrz miasteczka Hamelin (druga wersja; odc. 20c),
    • Robot-kamerdyner (druga wersja; odc. 22b),
    • Szef Donalda (druga wersja; odc. 23a),
    • Ochroniarz (druga wersja; odc. 30a),
    • Donald-narrator (druga wersja; odc. 30c),
    • Hycel (druga wersja; odc. 31a)
  • 1983-1986: Inspektor Gadżet
  • 1983: Kaczor Donald przedstawia
    • głosy z tłumu (odc. 9c),
    • szef Donalda (odc. 90a)
  • 1983-1985: Malusińscy
  • 1983: Miki i Donald przedstawiają Goofy'ego sportowca
  • 1984-1989: O dwóch takich, co ukradli księżyc
    • Strażnicy,
    • Poddani marchewkowego hrabiego,
    • Pelikan #1
  • 1984: Tomek i przyjaciele
    • Wiktor (odc. 309-434, 475-476, 500, 504, 512, 528),
    • Kamuś (odc. 532)
  • 1985-1992: Szopy pracze – Schaeffer
  • 1985-1991: Gumisie (nowa wersja dubbingu)
  • 1985: Yogi, łowca skarbów – Wesołek Bing
  • 1986: Było sobie życie
    • Siłacz,
    • Guy Pate (odc. 7),
    • Czerwone krwinki (odc. 7),
    • Inteferon 1 (odc. 8),
    • Szpieg (odc. 8),
    • Funkcjonariusz (odc. 9, 15, 18, 25),
    • Krwinka podrywacz (odc. 9),
    • Pracownik centrum mierzenia amplitudy dźwięku #2 (odc. 12),
    • Biała krwinka #2 (odc. 15),
    • Dostarczyciel #1 (odc. 16),
    • Enzymy (odc. 16),
    • Pracownik centrali mózgu #2 (odc. 16),
    • Rybak #2 (odc. 17),
    • Mięsień 2 (odc. 20),
    • Dowódca (odc. 25),
    • Inżynier (odc. 26),
    • Komórki (odc. 26),
    • Cząsteczka dwutlenku węgla #2 (odc. 26),
    • Statek (odc. 26)
  • 1987-1990: Kacze opowieści
    • łasica-wspólnik #2 (druga wersja dubbingu; odc. 42),
    • imperator Ping (druga wersja dubbingu; odc. 48),
    • Kapitan Pietro (druga wersja dubbingu; odc. 58)
  • 1987-1991: Przygody Spota: Magiczne Boże Narodzenie − Mikołaj (wersja BBC CBeebies)
  • 1988-1994: Garfield i przyjaciele
    • Wart,
    • Pan Mendelbaum (odc. 12a),
    • Pies (odc. 13a),
    • Sprzedawca (odc. 13c),
    • Kot przybłęda (odc. 14a),
    • Bandyta (odc. 21c),
    • Kosmita z planety Klarion (odc. 24b),
    • Telewizor (odc. 25c),
    • Sędzia (odc. 28a),
    • Lektor (odc. 29c),
    • Psycholog (odc. 30c)
  • 1988: Hemingway – gwary (odc. 1)
  • 1988-1993: Hrabia Kaczula (nowe wersja dubbingu)
    • Metalstein,
    • Mieskaniec z wioski #3,
    • Kapitan Blemo,
    • Mikołaj,
    • Kosmita z planety Blearg
  • 1988-2005: Opowieści z Nowego Testamentu
    • Boży Posłaniec (odc. 2),
    • prorok Baala #2 (odc. 4),
    • król Nabuchodonozor (odc. 5),
    • lekarz (odc. 6),
    • Mardocheusz (odc. 6),
    • Egipcjanin z biczem (odc. 7),
    • Jesse (odc. 10),
    • kowal (odc. 11),
    • sługa faraona (odc. 11),
    • oberżysta (odc. 12)
    • bogacz (odc. 13),
    • Szymon (odc. 14)
  • 1989: Bouli – Buli Kopacz (wersja z 2008 roku)
  • 1990-1994: Super Baloo
    • głos z wieży lotów portu Suzette (druga wersja dubbingu; odc. 1),
    • złodziej korony (druga wersja dubbingu; odc. 3),
    • Fred (druga wersja dubbingu; odc. 4),
    • pies komendant (druga wersja dubbingu; odc. 26)
  • 1991-1992: Eerie, Indiana – Pan Chaney
  • 1991: Młody Robin Hood
    • Rycerze (odc. 7),
    • Posłaniec (odc. 11)
  • 1991-2004: Pełzaki
    • Hank Duff (druga wersja dubbingu; odc. 5b, 11a),
    • Doktor Lipschitz (druga wersja dubbingu; odc. 26a, 54a),
    • Max (druga wersja dubbingu; odc. 28b),
    • Potwór (druga wersja dubbingu; odc. 55a),
    • Alarm (druga wersja dubbingu; odc. 56a),
    • Doktor Daniel Prescott (druga wersja dubbingu; odc. 60a),
    • Sędzia (druga wersja dubbingu; odc. 61b),
    • Prowadzący (druga wersja dubbingu; odc. 68a),
    • Marynarz (druga wersja dubbingu; odc. 74b),
    • Vinnie (druga wersja dubbingu; odc. 75b),
    • Sprzedawca (druga wersja dubbingu; odc. 78b)
  • 1991-1992: Przygody Tintina
    • Porucznik Delcourt (druga wersja dubbingu; odc. 2),
    • Pan Barnaba (druga wersja dubbingu; odc. 3-4),
    • Nestor (druga wersja dubbingu; odc. 4),
    • Rasta Populoz (druga wersja dubbingu; odc. 6-7, 9, 25-26, 28),
    • Doktor Phiny (druga wersja dubbingu; odc. 7)
  • 1991: Skarbczyk najpiękniejszych bajek
  • 1992-1998: Batman – Harvey Bullock (odc. 57-85)
  • 1992-1993: Conan - łowca przygód – Conan
  • 1992-1993: Goofy i inni
    • George (druga wersja dubbingu; odc. 8),
    • Sędzia w konkursie (druga wersja dubbingu; odc. 16),
    • Głos w telewizji (druga wersja dubbingu; odc. 19),
    • Policjant (druga wersja dubbingu; odc. 24),
    • Mężczyzna z tłumu (odc. 62)
  • 1992-1997: Kot Ik!
    • Kozy,
    • Mango,
    • Mikołaj (odc. 13),
    • Biff,
    • Wieloryb (odc. 55),
    • Chuck Jaeger
  • 1992-1994: Mała Syrenka – Zły Manta (druga wersja dubbingu; odc. 9, 10, 13, 31)
  • 1992: Shin-chan
  • 1992: Teknoman
  • 1992-1997: X-Men – Magneto
  • 1993-1997: Beavis i Butt-head – Bill (odc. 141)
  • 1993-1994: Droopy, superdetektyw
    • Dzidziuś (odc. 2),
    • Wygłupalian (odc. 4)
  • 1993-1994: Hello Kitty
  • 1994-1995: Aladyn
    • Sułtan Pasta Al-Dente (druga wersja dubbingu; odc. 7),
    • Uncouthma (druga wersja dubbingu; odc. 41),
    • mieszkaniec wioski (druga wersja dubbingu; odc. 43)
  • 1994: Conan i młodzi wojownicy – Conan
  • 1994-1997: Duckman
    • Acker (odc. 29),
    • Mężczyzni z tłumu (odc. 29),
    • Żołnierz (odc. 29),
    • Puertoguański generał (odc. 30),
    • Keese (odc. 30),
    • Mieszkaniec Puerto Guano (odc. 30),
    • Spiker TV (odc. 31)
  • 1994-1996: Kleszcz
  • 1994-1995: Myszka Miki i przyjaciele – Goryl (druga wersja)
  • 1994-1998: Spider-Man
    • Hammerhead (wersja Fox Kids),
    • Iron Man (wersja Fox Kids; odc. 61)
  • 1994-1996: VR-Troopers – Zeb
  • 1994-1996: Fantastyczna Czwórka – Gorgon (odc. 16-17, 24, 25)
  • 1995-1998: M.A.S.K.
    • kapitan wieży kontrolnej w Oslo (odc. 10),
    • kolega profesor Daily (odc. 21),
    • Abdul (odc. 22),
    • pijany gracz w kasynie (odc. 24),
    • pracownik przy tamie (odc. 24)
  • 1995-1996: Maska – Burmistrz
  • 1995-2000: Sylwester i Tweety na tropie
    • Rodney Danserski (odc. 24a),
    • gospodarz jarmarku (odc. 24b),
    • dyrektor cyrku (odc. 27a),
    • sędzia walk (odc. 30b),
    • spiker (odc. 31a),
    • mąż kuzynki Babci (odc. 32b),
    • Pjerry Nelson (odc. 33a)
  • 1995-2002: Timon i Pumba
    • wieloryb Lester (odc. 11a),
    • przyjaciółka Lary #2 (odc. 19b),
    • Pir Gacek (odc. 26b),
    • konferansjer (odc. 27b),
    • Dżin (odc. 39a),
    • duch (odc. 42b),
    • Guliwer (odc. 42b),
    • krupier (odc. 48),
    • robak #3 (odc. 48),
    • lew (odc. 49a),
    • przewodnik (odc. 51b),
    • widz #2 (odc. 51b),
    • gość #2 (odc. 51b),
    • sprawozdawca (odc. 54a),
    • widz #2 (odc. 55a),
    • widz w cyrku #5 (odc. 55a),
    • policjant #1 (odc. 55b),
    • Heimli (odc. 56b),
    • zwierzę #1 (odc. 59a),
    • męski głos (odc. 59b),
    • gość #5 (odc. 62a),
    • Reginald (odc. 62a),
    • farmer drugi (odc. 63a),
    • koń (odc. 63a),
    • słoń (odc. 63b),
    • tygrys (odc. 64a),
    • zwierzęta (odc. 64a),
    • Włoch (odc. 64a),
    • Niemiec (odc. 64a),
    • kapitan Ahab (odc. 64a),
    • strażnik (odc. 64),
    • farmer Joe (odc. 66b),
    • król Plutona (odc. 67a),
    • król Leopold (odc. 68a),
    • Julian Duebery (odc. 71b),
    • sierżant guziec (odc. 72a),
    • lew (odc. 73a),
    • mężczyzna z wydziału ochrony środowiska (odc. 73a),
    • wielkie tornado (odc. 73b),
    • struś (odc. 75b),
    • Dżin z lampy (odc. 76a),
    • Łyżwow (odc. 76b),
    • antylopa (odc. 77a),
    • strażnik więzienia (odc. 77b),
    • sprzedawca sprzętu RTV (odc. 78a),
    • męski głos w telefonie #2 (odc. 78b),
    • szpieg (odc. 79a)
  • 1995-1998: Pinky i Mózg
    • Nicki (odc. 11),
    • głos w telewizji (odc. 12a),
    • Johannes Guttenberg (odc. 15a),
    • pietnastowieczny mieszkaniec Moguncji (odc. 15a),
    • Hipis (odc. 17a),
    • jeden z podatników (odc. 17b),
    • redaktor gazety (odc. 18),
    • asystent w marzeniach Pinky'ego jako prezydenta USA (odc. 18),
    • Członek Armii Wyzwolenia Zwierząt (odc. 20),
    • Sarad (odc. 21a),
    • Bill Clinton (odc. 23),
    • Thomas Edison (odc. 26b),
    • jeden z Remiszów (odc. 31b),
    • jeden z bakłażanów (odc. 35)
  • 1996-2001: Billy – kot
    • burmistrz (odc. 3),
    • pan Gormand (odc. 10),
    • jeden z psów (odc. 27),
    • Don Kotoni (odc. 28)
  • 1996: Fantastyczne przygody Sindbada żeglarza
  • 1996-1997: Incredible Hulk – Odrażający (odc. 9, 15, 18)
  • 1996-1998: Kacper
    • Klaun Bozo (odc. 37),
    • Duchfinger (odc. 38)
  • 1996-2003: Laboratorium Dextera
    • Bezdomny mężczyzna (odc. 45c),
    • Podwodny totem (odc. 48c),
    • Sędziowska wersja głosu komputera Dextera (odc. 75a)
  • 1996-1998: Mała księga dżungli – Jack
  • 1996-2000: Opowieści z księgi cnót
    • giermek króla Ryszarda (pierwsza wersja dubbingu; odc. 16),
    • widz siedzący obok Anii (pierwsza wersja dubbingu; odc. 22),
    • doradca króla w różowej koszuli (pierwsza wersja dubbingu; odc. 23),
    • Pierro de Medici (pierwsza wersja dubbingu; odc. 24),
    • lew (pierwsza wersja dubbingu; odc. 26)
  • 1996-2000: Superman
    • Profesor Felix (odc. 22),
    • Bibbo Bibbowski (odc. 26, 36, 50),
    • Bruno Mannheim (odc. 28, 38),
    • Harvey Bullock (odc. 29),
    • Profesor Emil Hamilton (odc. 54)
  • 1997-1998: 101 dalmatyńczyków
  • 1997-2009: Bibi Blocksberg
    • Dino (odc. 7, 19),
    • Dziuniek (odc. 16)
  • 1997-2001: Byle do przerwy
    • Pan Spinelli (odc. 13, 25, 42, 54),
    • Trener Kloogie (odc. 22, 32, 41),
    • Mort Chalk (odc. 38),
    • Szef Perro (odc. 57)
  • 1997: Byli sobie odkrywcy
    • Rybak (odc. 9),
    • Biskup (odc. 9),
    • Marynarz (odc. 9),
    • Indianin (odc. 12),
    • Indianin ze zwichniętym ramieniem (odc. 12),
    • Potrącony mężczyzna (odc. 17),
    • Lord Sandwich (odc. 17),
    • Konstruktor statku (odc. 21),
    • Pan Bennetti (odc. 21),
    • Lekarz (odc. 22),
    • Policjant 2 (odc. 22),
    • Książę Kumar Gorakh (odc. 23),
    • Admirał (odc. 24),
    • Mongolfierre #2 (odc. 24),
    • Urzędnik (odc. 24)
  • 1997-2004: Johnny Bravo
    • Ptak dodo (odc. 1b),
    • Miś Chronos (odc. 1c),
    • Marynarz (odc. 2a),
    • Byk (odc. 3b),
    • Święty Mikołaj (odc. 4b),
    • Lawrence (odc. 5b),
    • Facet z balonami (odc. 5c),
    • Kucharz #2 (odc. 7b),
    • Sędzia (odc. 7b),
    • Tata Billy'ego, cukiernik (odc. 7b),
    • Pan Goodman (odc. 8ab),
    • Staruszka (odc. 10a),
    • Agent Pim (odc. 10c),
    • Pasażer (odc. 11a),
    • Lektor reklamy (odc. 11b),
    • Kapitan statku (odc. 13c),
    • Syrena (odc. 14b),
    • Kurier (odc. 15a),
    • Burmistrz (odc. 16a),
    • Pracownik sklepu (odc. 17a),
    • Narrator zrzucony z mostu (odc. 18a),
    • Tonący mężczyzna (odc. 18a),
    • Lektor Rybka TV (odc. 19a),
    • Policjant (odc. 20b),
    • Księżna (sobowtór Carla) (odc. 20c),
    • Australijczyk (odc. 21b),
    • Wielki Brat (odc. 25a),
    • Mul Kaliente (odc. 26a),
    • Kolega Oga #1 (odc. 26c),
    • Przechodzień (odc. 28b),
    • Właściciel galerii (odc. 29a),
    • Sprzedawca lodów (odc. 30c),
    • różowy słoń (odc. S2),
    • Sędzia meczu koszykówki (odc. 65b)
  • 1997-1999: Krowa i Kurczak
    • Flem,
    • Tata Flema (odc. 12b, 37b)
    • Łasica (odc. 47b)
  • 1997: Księżniczka Sissi
  • 1997: Kundle i reszta – Pułkownik
  • 1997-1998: Liceum na morzu – Lord Liam (odc. 15)
  • 1997: Miasteczko South Park
    • Oficer Barbrady (pierwsza wersja dubbingu; odc. 1, 5-6, 8, 13),
    • Mężczyzna 1 (pierwsza wersja dubbingu; odc. 2),
    • Mężczyzna z tłumu (pierwsza wersja dubbingu; odc. 2),
    • John Jackson, prezes Centrum Kreskówek (pierwsza wersja dubbingu; odc. 6),
    • Pracownik Czerwonego Krzyża (pierwsza wersja dubbingu; odc. 8),
    • Klient baru (pierwsza wersja dubbingu; odc. 10),
    • Komentator pojedynku bokserskiego (pierwsza wersja dubbingu; odc. 10)
  • 1997: Myszorki na prerii – Ojciec Spryciulki
  • 1997-2001: Przygody misia Paddingtona – pan Dupont (odc. 15a)
  • 1997-2004: Witaj, Franklin – Bill Bizon (odc. 67a)
  • 1998-2004: Atomówki
    • Gruby,
    • szef Townsvillskiej policji (odc. 15b),
    • ptak (odc. 22b),
    • bandyta (odc. 22b),
    • strażnik więzienny (odc. 23b),
    • więzień (odc. 64a),
    • Billy (odc. 64b),
    • jeden z pracowników banku (odc. 65b),
    • policjant (odc. 69a),
    • mężczyzna (odc. 74a),
    • ratownik (odc. 75a)
  • 1998-2001: Dzika rodzinka – Lektor (druga wersja dubbingu)
  • 1998: Eerie, Indiana: Inny wymiar – Pan Crawford
  • 1998: Gruby pies Mendoza
    • Brett (odc. 2),
    • Super Plus (odc. 3),
    • Bóg Wulkanu (odc. 4),
    • Paco (odc. 8)
  • 1998-1999: Herkules – Hades
  • 1998-2002: Kotopies
    • Pan Pogodny (druga wersja dubbingu; odc. 2a, 10a, 11a, 12a, 13a, 15b, 17ab, 21c, 28b-29a, 33b-34a, 38b, 39b, 45b, 49ab, 52a, 53a, 54b),
    • Opona (druga wersja dubbingu; odc. 7a)
  • 1998-1999: Nowe przygody rodziny Addamsów
  • 1998: Pippi
  • 1998-1999: Podróże z Aleksandrem i Emilią
    • Krytyk kulinarny (odc. 30),
    • Jean Pierre (odc. 34)
  • 1998: Przygody Kuby Guzika
  • 1998-2006: Świat Elmo
    • Lektor (odc. 1-50),
    • Narrator,
    • Buty górskie (odc. 2),
    • Konferansjer (odc. 5)
  • 1998-2002: Zapasy na śmierć i życie – John Tesh (odc. 33)
  • 1999: Baśniowa kraina braci Grimm: Simsala
    • Olbrzym – dziecko (odc. 2),
    • Król (odc. 11),
    • Zwierciadło (odc. 20),
    • Król Filip Potężny (odc. 24),
    • Brat zamieniony w wieloryba (odc. 25)
  • 1999: Chłopiec z malajskiej wioski – tata Mata
  • 1999-2002: Chojrak − tchórzliwy pies
    • Strach na wróble (odc. 34b),
    • Kremowy król (odc. 39a)
  • 1999-2003: Futurama
    • Głowa Marva Alberta (odc. 43),
    • Generał w Roswell (odc. 45),
    • Głowa Waltera Cronkite’a (odc. 46),
    • Dandy Jim (odc. 55),
    • Głowa Leonarda Nimoya (odc. 56),
    • głos wana (odc. 57),
    • Agnew (odc. 57)
  • 1999-2000: Medaboty – Sloan
  • 1999-2003: Nieustraszeni ratownicy
    • wspólnik Stana (odc. 14a),
    • dyrektor (odc. 15a),
    • bosman (odc. 17b),
    • strażnik (odc. 18a),
    • kapitan (odc. 24b),
    • Trent (odc. 25b),
    • profesor Pat Pending (odc. 26a),
    • komentator (odc. 26b),
    • Seymour (odc. 29b)
  • 1999-2000: Produkcje Myszki Miki
  • 1999-2004: Rocket Power − Tito
  • 1999-2000: Rodzina Piratów
    • dziennikarz "Pirackiej polityki" (odc. 32),
    • sędzia (odc. 33, 36, 38)
  • 1999-2000: Sabrina – Clint Tarantulino (odc. 21)
  • 1999-2002: Smyki
  • 1999: Sonic Underground
    • Argus (odc. 2),
    • Tata Mindy (odc. 4),
    • SWATbot (odc. 7-11),
    • Pradziadek Atahir (odc. 25),
    • Wujek Chuck (odc. 26)
  • 1999: SpongeBob Kanciastoporty
    • Patryk,
    • Pat-Tron (odc. 14a),
    • Prehistoryczny odpowiednik Patryka (odc. 14a),
    • Patryk Niegwiazda (odc. 147b),
    • Sam, siostra Patryka (odc. 152)
  • 1999: Twipsy
  • 2000-2002: Pupilek
  • 2000-2002: Owca w Wielkim Mieście – Farmer Jan
  • 2000-2006: Słowami Ginger
    • Dave,
    • Blauer (odc. 35)
  • 2000-2003: X-Men: Ewolucja – Hank McCoy / Bestia
  • 2001-2007: Ach, ten Andy!
    • Dyrektor de Rosa,
    • Craig Bennet,
    • Szeryf Steve Rowgee (Senior)
  • 2001-2003: Aparatka – Gary
  • 2001-2002: Cafe Myszka
    • Anioł Pluta (odc. 13, 49),
    • Hades (odc. 14-15, 22, 41-42, 45),
    • właściciel parku (odc. 16),
    • kurzy ksiądz (odc. 25)
  • 2001-2003: Clifford – Gordo (druga wersja dubbingu)
  • 2001-2002: Cubix
  • 2001-2002: Edi i miś – Miś (wersja TVP)
  • 2001-2003: Gadżet i Gadżetinis – Kameleon
  • 2001-2003: Legenda Tarzana
    • Wódz Keewazi,
    • Baruti (odc. 8, 33)
  • 2001-2004: Liga Sprawiedliwych – Aquaman (odc. 41-42)
  • 2001-2008: Małe zoo Lucy
    • Nelson Słoń,
    • Age Kłocel (odc. 52)
  • 2001-2007: Mroczne przygody Billy'ego i Mandy
    • Dyrektor Dobrotliwy (serie V-VI),
    • Sir Raven (odc. 19b),
    • Mały Kotlecik (odc. 21a),
    • Kasjer w Cyrku strachu (odc. 24b),
    • Straszek (odc. 25a),
    • Thor (odc. 29b),
    • Nosowy Czarodziej (odc. 36a),
    • Lubber (odc. 37b),
    • Wiggy Jiggy Jed (odc. 39a),
    • Frankie (odc. 41b),
    • Mikołaj (odc. S1),
    • Bazyl Tarragon (odc. 56b),
    • Smedrick (odc. 65b),
    • Dziekan Ropuch (odc. 75a),
    • Curtis (odc. 77-78)
  • 2001: Wróżkowie chrzestni
    • Dark Laser (większość odcinków),
    • Irv (odc. 83b),
    • nosorożec Hank (odc. 87a),
    • koń (odc. 88),
    • Leprechaun #1 (odc. 113b),
    • członek Rady Antywróżków #3 (odc. 160a)
  • 2001-2004, 2017: Samuraj Jack
    • Ezekiel (odc. 29),
    • Barman (odc. 42),
    • Szef (odc. 42),
    • Turysta #2 (odc. 43),
    • Borys (odc. 44),
    • Wódz (odc. 51)
  • 2001-2003: Strażnicy czasu – Benjamin Franklin (odc. 17b)
  • 2001-2008: Titeuf
  • 2001: Ucz się z rodzicami i pieskiem Puppy – piesek Puppy
  • 2001-2003: Zło w Potrawce – żołnierz SPORK-a (odc. 6a)
  • 2002: Bawmy się, Sezamku – Henryk
  • 2002-2005: Co nowego u Scooby’ego?
    • lekarz (odc. 1),
    • Kapitan Treesdale (odc. 2),
    • Dr Armando Gutierrez (odc. 3),
    • Jaime Herrer (odc. 19)
  • 2002-2005: Dziewczyny, chłopaki
  • 2002-2004: Fillmore na tropie
  • 2002-2007: Kim Kolwiek
    • Gustavo (odc. 1),
    • Człowiek Drakena (odc. 13),
    • Sąsiad (odc. 21),
    • Agent Gamma (odc. 22),
    • Oliver (odc. 24),
    • Szeryf Steve Barkin (odc. 26),
    • Sanitariusz (odc. 30),
    • Żołnierz (odc. 41),
    • Sprzedawca taco (odc. 51),
    • Ochroniarz (odc. 55),
    • Naukowiec #2 (odc. 57),
    • Spiker #2 (odc. 60)
  • 2002-2008: Kredonia
  • 2002: Kryptonim: Klan na drzewie
    • Ojciec Nigela,
    • Profesor XXXL,
    • Lodziarz #2 (odc. 2a),
    • Wściekły Tatuś (odc. 3a),
    • Chester (odc. 57b),
    • Główny Bezpieczniak (odc. 66),
    • Dyrektor Śmierdziel (odc. 68a)
  • 2002-2007: Naruto
    • Jiraiya,
    • Drugi Hokage,
    • Enma
  • 2003-2005: Przygody Misia Bruno
  • 2003-2008: 6 w pracy
    • Stuart Goldstein (odc. 1-2, 4-5, 11, 17-19, 27-28, 31, 33, 37, 44, 46, 49, 51),
    • Święty Mikołaj (odc. 4),
    • Kolega z pracy Jonesy’ego (odc. 7-8),
    • Zgniatacz (odc. 8),
    • rakieta tenisowa (odc. 9),
    • Kierownik sklepu z zabawkami (odc. 23),
    • pracownik sanepidu (odc. 27),
    • Zargon (odc. 33),
    • Bob (odc. 36)
  • 2003: Bystre Oko – Dziewięć Dziewięć
  • 2003-2006: Jakub Jakub
    • Tata Jakuba,
    • duch Medara (odc. 51)
  • 2003-2005: Kaczor Dodgers
    • naczelnik więzienia (odc. 5b),
    • Ed McMahon (odc. 12b),
    • sędzia robot (odc. 25-26),
    • Crusher (odc. 27),
    • sędzia (odc. 31a),
    • Steve Boston (odc. 33, 39),
    • Roy Serpenti (odc. 37b),
    • Harv Kółko (odc. 30a)
  • 2003: Kikoriki – Muciek (odc. 127-129)
  • 2003-2007: Kod Lyoko – Dyrektor
  • 2003-2005: Kot Crawford – Narrator
  • 2003: Legenda Nezha – Gonggong
  • 2003-2006: Lilo i Stitch
    • policjant (odc. 45),
    • "Góra Mięśni" (odc. 51)
  • 2003-2004: Megas XLR
    • Mac (odc. 9, 19),
    • Zanzor (odc. 12)
  • 2003-2005: Młodzi Tytani
    • Atlas (odc. 17),
    • Chang (odc. 28),
    • Galfor (odc. 29)
  • 2003: Power Rangers Ninja Storm – Zurgane
  • 2003-2005: Przygody Misia Bruno
  • 2003: Robociki
  • 2003-2004: Stuart Malutki
  • 2003-2006: Szczenięce lata Clifforda – Pan Michan (odc. 22b)
  • 2003: Truskawkowe ciastko
  • 2003: Tutenstein
    • Imhotep,
    • Ozyrys,
    • Horus
  • 2003-2006: Xiaolin – pojedynek mistrzów
    • Tubbimura,
    • Hanibal Fasolka
  • 2003-2009: Wojownicze żółwie ninja
    • Smok, jeden z Purpurowych Smoków (odc. 4, 8, 41-42),
    • Profesor (odc. 9),
    • Hamato Yoshi (odc. 10),
    • lider Strażników (odc. 11, 18, 23, 25-26),
    • Srebrny Strażnik (odc. 12),
    • Wielki Mag (odc. 15, 68),
    • boss gangu Mob (odc. 24),
    • przewodniczący Zanramon (odc. 29-31, 54-59),
    • Rynokk (odc. 29),
    • Paz (odc. 30),
    • jeden z Utromsów (odc. 32, 34-35),
    • płatnerz (odc. 33),
    • staruszek w Japonii (odc. 33),
    • Strażnik w Japonii (odc. 33),
    • jeden z żołnierzy (odc. 34),
    • Daimyo (odc. 36, 49-53, 75),
    • mężczyzna w serialu (odc. 37),
    • Skórzyłeb (odc. 38, 58-61, 76-77),
    • rozmówca Karai (odc. 40),
    • członek gangu Mob (odc. 40),
    • policjant (odc. 41),
    • Czyściciel (odc. 43),
    • Bobby (odc. 44),
    • Stalowy Steve (odc. 48),
    • D'Jinn (odc. 49),
    • oficer Frank (odc. 53),
    • policjant z patrolu powietrznego #1 (odc. 64),
    • jeden z łobuzów (odc. 65),
    • C.F. Volpehart (odc. 66),
    • Savanti Romero (odc. 69),
    • Tripper Nitro (odc. 72)
  • 2003-2007: Z życia nastoletniego robota
    • Komendant Gwiezdnego Patrolu (odc. 15a, 32a),
    • Święty Mikołaj (odc. 18),
    • Armagedroid (odc. 21a, 32b),
    • Kelner (odc. 32a),
    • Lanca (odc. 34a)
  • 2004: Atomowa Betty
    • Charlie – Wuj Betty,
    • Doktor Przesławny
  • 2004-2008: Batman – Gorman (odc. 49)
  • 2004: Bracia koala – Grześ
  • 2004-2006: Brenda i pan Whiskers
    • Tata aligator (odc. 1b),
    • Kulturalna małpa (odc. 23b)
  • 2004-2009: Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster
    • Facet od butów w kręgielni (odc. 14),
    • Joe „Lodowa Szarada” (odc. 17b)
  • 2004-2008: Drake i Josh
    • Trener (odc. 11),
    • Cytrus (odc. 12),
    • Pan Thompson (odc. 20)
  • 2004: Klub Winx
    • Riven (serie I-III; wersja ZigZapa),
    • Knut (serie I-III; wersja ZigZapa),
    • Król Neptun,
    • Maestro Sfoglia (odc. 5),
    • Prowadzący pokazy Miss (odc. 12),
    • Pan Brown (odc. 13)
    • Wizgiz (odc. 28-29, 35),
    • Palladium (odc. 35, 37-38, 40, 42, 46, 61-62, 75),
    • Strażnik #1 (odc. 53)
  • 2004-2007: Leniuchowo – Burmistrz Milford Dobrowolski
  • 2004-2006: Liga Sprawiedliwych bez granic
    • S.T.R.I.P.E./Patrick Dugan (odc. 29),
    • Solovar (odc. 32),
    • Dr Fatum (odc. 34)
  • 2004: Niezwykłe ranki Marcina Ranka
  • 2004-2008: Opowieści z Kręciołkowa
  • 2004: Power Rangers Dino Grzmot – Terrence Smith/Zeltrax
  • 2004: Super Robot Monkey Team Hyperforce Go!
  • 2004-2007: Szkolny poradnik przetrwania – pan Combover (odc. 30-31)
  • 2004-2007: Wybraniec smoka – Mortis
  • 2004: Ziemniak - ostatnie starcie
    • Hans Paparotti (odc. 30),
    • Mikołaj (odc. 31, 51),
    • Machu, szaman Inków (odc. 32),
    • Binio (odc. 37),
    • Mistrz BumBum (odc. 38),
    • Nostragłąbus (odc. 41),
    • pilot (odc. 49),
    • Indiana Jonasz (odc. 53),
    • wampir (odc. 57),
    • Kieł (odc. 59),
    • Bill Brzuchacz (odc. 60),
    • Król Plankton (odc. 62),
    • sir Jeckyl (odc. 73)
  • 2005: Amerykański smok Jake Long – Łowca
  • 2005-2008: A.T.O.M. Alpha Teens On Machines
    • sędzia Fender (odc. 17),
    • mieszkaniec bagien (odc. 18)
  • 2005-2008: Awatar: Legenda Aanga
    • Strażnik więzienia (odc. 6),
    • Mieszkaniec wioski Ba Sing Se (odc. 7-8),
    • Sternik (odc. 8)
  • 2005-2007: Bratz – Ojciec Williama
  • 2005: Doraemon
    • Yoshio Minamoto, tata Shizuki,
    • dziadek Nobity,
    • Pan Enban - mężczyzna od kosmitów (odc. 6b, 33b),
    • Pies (odc. 4b),
    • Kanemitsu,
    • właściciel sklepu
  • 2005: Fifi – Ślimaczek
  • 2005-2008: Harcerz Lazlo – Chip
  • 2005: Karol do kwadratu
    • Dyrektor,
    • Redaktor "Waylon de Franmoi"
  • 2005: Kosmiczni Ścigacze
  • 2005-2006: Krypto superpies
    • Buldog-Byk,
    • dzik (odc. 8b),
    • Freddie (odc. 24b),
    • dziadek (odc. 25)
  • 2005-2008: Mój kumpel z wuefu jest małpą – Dyrektor Ropuch
  • 2005-2008: Nie ma to jak hotel
    • Złodziej (odc. 27),
    • Kelner (odc. 27),
    • Pan Benson – drwal z Vermontu, który kupił Tippy’ego (odc. 28),
    • Dostawca (odc. 29),
    • Komentator sportowy (odc. 31),
    • Teksańczyk (odc. 33),
    • Irv Wheldon (odc. 47),
    • Bud (odc. 64/65)
  • 2005-2007: Podwójne życie Jagody Lee
  • 2005: Porażki Króla Artura
    • Tuck (odc. 1, 3, 14),
    • Kamienny wojownik (odc. 9),
    • Hrabia Caspar (odc. 13)
  • 2005: Robotboy – Aktor #1 (odc. 29b)
  • 2005: Power Rangers S.P.D. – Doggie Cruger – Shadow Ranger
  • 2005-2008: Spadkobiercy tytanów
    • Atlas,
    • Eros (odc. 18)
  • 2005: Strażackie opowieści – Smrodzik
  • 2005-2008: Zoey 101 – pan Bradford (odc. 8)
  • 2006-2008: Chaotic − Maxxor
  • 2006: Ciekawski George
    • Szef kuchni Spaghetti (Pisghetti) (druga wersja dubbingu),
    • Flint Quint (odc. 156a, 157a, 158b, 161a, 164a)
  • 2006: Galactik Football
    • Norata,
    • Sonny Blackbones (odc. 4),
    • Tata Tii (odc. 5-6, 13, 15-16, 23, 36-45, 48-50),
    • Corso (odc. 9-52),
    • Baldwin (odc. 9-52),
    • Brim Simbra (odc. 9, 11, 17-20, 23, 26, 28, 35, 39-40, 50-51),
    • Jeden z Shadowsów (odc. 15),
    • Brim Balarius (odc. 18-20),
    • Warren (odc. 18-20, 35-37, 41-46, 48-49),
    • Robosędzia Netherballa (odc. 32)
  • 2006: H2O – wystarczy kropla – Wilfred
  • 2006: Hannah Montana – Albert Dontzig
  • 2006: Kapitan Flamingo
    • Reporter (odc. 2a),
    • "Ekspert od rolek Owena" (odc. 5a)
  • 2006-2008: Kudłaty i Scooby Doo na tropie
    • Thurston Havansimp (odc. 5),
    • Agent 5 (odc. 7)
  • 2006-2007: Młodzi mistrzowie Shaolin
  • 2006: Monster Warriors – Krieger
  • 2006: Moonzy – Donald Dorzeczny
  • 2006: Nowa szkoła króla
    • Pacha,
    • Cesarski stróż kielichów (odc. 31)
  • 2006: Pinky Dinky Doo – Słoń (odc. 6)
  • 2006: Storm Hawks – Naczelnik więzienia (odc. 16, 30)
  • 2006: Świat Elmo
    • Narrator,
    • Lektor (odc. 1-50),
    • Buty górskie (odc. 2),
    • Konferansjer (odc. 5)
  • 2006: Powiedz to z Noddym – Wielkouchy
  • 2006: W pułapce czasu
    • Inspektor Brygrywryszcz (odc. 18),
    • Komentator (odc. 19),
    • Właściciel motelu (odc. 31),
    • Sługa Gorka Yodola #2 (odc. 32),
    • Agent (odc. 33),
    • Oburzony kosmita 2 (odc. 36)
  • 2006-2008: Wiewiórek
    • Gajowy Gucio,
    • Pan Bomont
  • 2006-2009: Wymiennicy – Kaskader #2 (odc. 35)
  • 2007: Bakugan: Młodzi wojownicy – Gorem
  • 2007: Chop Socky Chooks: Kung Fu Kurczaki – Harry (odc. 8)
  • 2007: Co gryzie Jimmy’ego?
    • Szeryf Akita (odc. 11),
    • Król (odc. 13)
  • 2007-2011: Czarodzieje z Waverly Place
    • Wujek Kelbo (odc. 16, 43),
    • Klient #1 (odc. 7),
    • Dave Evans (odc. 53)
  • 2007-2015: Fineasz i Ferb
    • narrator nagrania (odc. 75b),
    • statysta #2 (odc. 82a),
    • Doktor Kolo Krótki (odc. 87a, 95b),
    • mężczyzna z tłumu (odc. 93a),
    • Worthington Dubois (odc. 94b),
    • jeden z członków Plecakoszwadronu (odc. 99b),
    • juror (odc. 99b),
    • doktor Mortimer Schlussel (odc. 100),
    • mężczyzna w kostiumie krowy (odc. 100)
  • 2007: Hallo, tu Hania! – Owen
  • 2007: iCarly
    • Pan Howard,
    • Gadający Stanik,
    • Strażak #2 (odc. 5),
    • facet z kukurydzą (odc. 6),
    • Buttburn (odc. 7),
    • Gruby ksiądz (odc. 7),
    • Dentysta (odc. 9),
    • Klaun (odc. 9),
    • Agent Newman (odc. 18),
    • facet (odc. 19),
    • pies frachtowy (odc. 26-28),
    • klient (odc. 27),
    • facet (odc. 28),
    • japoński spiker (odc. 28),
    • Lekarz w Szpitalu (odc. 29),
    • Mr Narlen (odc. 31),
    • Kotlet (odc. 32),
    • Buster (odc. 36),
    • Stanik (odc. 36, 38),
    • Jackson Colt (odc. 38),
    • Larry (odc. 42),
    • Dresdin (odc. 46/47),
    • Skarpeta – kolega Spencera (odc. 30),
    • Listonosz (odc. 43),
    • Recepcjonista Motelu (odc. 46),
    • Dr Dresdin (odc. 49),
    • Strażnik więzienny (odc. 51),
    • Elektronik Douglas (odc. 52),
    • Głos w telefonie wydającym ćwiczenia (odc. 53),
    • Głos w Nominacjach iCarly (odc. 54),
    • Morris (odc. 59),
    • Prowadzący koncert Ginger Fox (odc. 64),
    • Terapeuta (odc. 75),
    • Bernie (odc. 78),
    • Grubas (odc. 78-79),
    • potężny, straszny pacjent (odc. 85),
    • wujek Carmine (odc. 87),
    • inspektor sanepidu (odc. 88),
    • Dudley (odc. 93),
    • lekarz (odc. 95),
    • Rick Harrison (odc. 102),
    • Steve Higgins (odc. 104/105),
    • Różne głosy
  • 2007-2011: Ijon Tichy – gwiezdny podróżnik
  • 2007: Magi-Nation
    • Peepers (odc. 15),
    • Mythicore (odc. 24)
  • 2007-2008: Magiczna karuzela
  • 2007: Miejskie szkodniki
    • Hans Flix,
    • Jeden ze szczurów
  • 2007: Power Rangers Operacja Overdrive
    • Norg,
    • Brązowobrody (odc. 6),
    • Jeremy (odc. 15)
  • 2007: Przygody Spota: Magiczne Boże Narodzenie – Mikołaj
  • 2007-2011: Przygody Sary Jane
    • Greg Blakeman (pierwsza wersja dubbingu, odc. 2-3)
    • Komandor Kaagh (druga wersja dubbingu, odc. 12-13, 22-23)
  • 2007: Skunks Fu – Panda
  • 2007-2008: Sushi Pack – Toro
  • 2008: Batman: Odważni i bezwzględni
    • Steppenwolf,
    • Cezar,
    • NABU – lord chaosu,
    • Faust,
    • Wild Cat (odc. 31),
    • Ołowiany (odc. 32),
    • Moxon (odc. 37),
    • Narrator (odc. 39)
  • 2008-2012: Bujdy na resorach
  • 2008-2009: Była sobie Ziemia
    • przedstawiciel bogatego kraju #1 (odc. 1),
    • kierowca maszyny (odc. 1),
    • Taik (odc. 2),
    • francuski założyciel szkół w jednym z indyjskich slumsów (odc. 3),
    • wódz wioski (odc. 4),
    • gubernator Brazylii (odc. 5),
    • rzymski biedak (odc. 6),
    • jeden z wieśniaków, którzy odkryli ropę naftową (odc. 6),
    • kierowca auta (odc. 6),
    • przedstawiciel Technohradu (odc. 6),
    • człowiek biedny (odc. 7),
    • jeden z członków bandy Ramireza (odc. 7),
    • sprzedawca wody (odc. 10),
    • Słońce (odc. 10),
    • Ziemia (odc. 10),
    • mieszkaniec jednej z wioski (odc. 11),
    • szef eksploatacji lasów (odc. 12),
    • głos z głośnika (odc. 13),
    • jeden z naukowców (odc. 14),
    • wujek Teigneaux'a (odc. 15, 23),
    • przedstawiciel Rosji (odc. 17),
    • kierowca (odc. 17),
    • mężczyzna (odc. 18),
    • pan Wong (odc. 19),
    • fabrykant (odc. 20),
    • dakarski lekarz (odc. 24),
    • głosy z publiczności (odc. 25)
  • 2008-2009: Dex Hamilton – Kosmiczny Entomolog
    • Burmistrz (odc. 13),
    • Reggie Stone (odc. 16),
    • Centurion błotnej eskadry (odc. 24)
  • 2008: Eliot Kid
  • 2008: Gormiti
    • Samotny Orzeł (odc. 7, 14),
    • Trener (odc. 13),
    • Troncalion (odc. 56, 58, 62-64)
  • 2008: Gwiezdne wojny: Wojny klonów
  • 2008-2013: Imagination Movers – Joe
  • 2008-2011: Inazuma Eleven
    • dyrektor (odc. 1-3),
    • pan Veteran (odc. 5, 27, 31-33, 35, 39, 42-43, 48, 53, 63, 66),
    • ojczym Jude’a (odc. 10-11),
    • wujek Nelly (odc. 43-44),
    • Aaron Adams (odc. 68),
    • David Arrows (David Evans) (odc. 68),
    • Chester Horse senior (odc. 71-74),
    • kierowca autobusu drużyny włoskiej (odc. 94),
    • dyrektor George Firewill (odc. 126)
  • 2008: Listonosz Pat – Przesyłki specjalne – Arthur Selby (pierwsza wersja serii 1.)
  • 2008: Marta mówi
  • 2008: Niezwykła piątka na tropie
    • Ojciec Gąsior (odc. 14),
    • pan Biki (odc. 17),
    • profesor Howard Gimble (odc. 19),
    • Don Jackson (odc. 22)
  • 2008: Pingwiny z Madagaskaru
    • Burt (odc. 22a, 23b, 24b, 26b, 27a, 29b, 30b, 32b, 34a, 34b, 39a, 40, 41b, 42b, 45a, 50a, 52b, 53a, 56a, 57a, 58a, 59a, 61, 62a, 64a, 64b, 65a, 67a, 67b, 72a, 73a, 73b, 75b, 78a, 78b, 80b),
    • Jeden ze szczurów (odc. 31),
    • Owca #1 z farmy (odc. 33a)
  • 2008: Piżamiaki – bóbr Heniek
  • 2008: Podróże na burzowej chmurze
  • 2008-2010: Słoneczna Sonny
  • 2008-2009: Supa Strikas: Piłkarskie rozgrywki
    • Ściana,
    • Ura Giri (odc. 6, 25),
    • Bolo (odc. 1, 24, 26),
    • czarnoskóry prezenter (odc. 4),
    • brązowowłosy gracz Kolosów (odc. 6),
    • blondwłosy gracz Kolosów (odc. 8),
    • Johann Uber (odc. 9, 20),
    • Profesor (odc. 15-16, 20),
    • kibic Niepokonanych #1 (odc. 18),
    • właściciel hotelu (odc. 35),
    • Agent Z (odc. 38)
  • 2008-2009: Tajemniczy Sobotowie
    • Dr Lancaster (odc. 15),
    • Kamienna Lemuriańska Twarz (odc. 20)
  • 2008: True Jackson
    • Nick (odc. 5),
    • Dave (odc. 9)
  • 2008: Wakfu
  • 2009-2012: Abby i latająca szkoła wróżek
  • 2009-2013: Big Time Rush
    • producent New Town High (odc. 28),
    • pirat Łatka (odc. 34-35)
  • 2009: Brygada
  • 2009: Dinopociąg
    • maszynista #1 (odc. 12a),
    • Tytus Tyranozaur (odc. 12b, 39b, 42a, 42b, 77a)
  • 2009: Geronimo Stilton – Burmistrz
  • 2009: Ja w kapeli
    • DJ Grubas,
    • Strażnik statku (odc. 24)
  • 2009-2010: Jonas
  • 2009: Kacper: Szkoła postrachu – Alder
  • 2009: Liga Złośliwców
  • 2009: Małe królestwo Bena i Holly – Gnom
  • 2009: Power Rangers RPM – Pułkownik Truman
  • 2009: Przystanek dżungla – Spycho
  • 2009-2010: Rozmowy nieoswojone
  • 2009: Sally Bollywood
    • woźny – pan Cubbins,
    • jeden ze wspólników wujka Sinitty (odc. 4a)
    • pan Watson (odc. 4b, 5a),
    • ochroniarz #1 (odc. 5b)
    • sprzedawca (odc. 39ab)
  • 2009: Zafalowani – Pan Ridgemount
  • 2009: Zeke i Luther – Ken Tuckie (odc. 25, 68)
  • 2010: Angelo rządzi
    • policjant (odc. 82a),
    • tata Fikoła (odc. 85a)
  • 2010: Avengers: Potęga i moc
    • Thunderball (odc. 2),
    • Carl Creel/Miażdzyciel (Absorbing Man) (odc. 3, 6),
    • MODOK
  • 2010: Big Time Rush
    • producent New Town High (odc. 28),
    • pirat Łatka (odc. 34-35)
  • 2010-2011: G.I. Joe: Renegaci
    • James McCullen / Destro (odc. 3, 9),
    • Russel (odc. 4)
  • 2010: Hero 108
  • 2010: Kapitan Biceps
    • Ropuch (odc. 19),
    • Paul Fasolka / Szef kuchni (odc. 35),
    • Ojciec Fredka Mroza (odc. 78)
  • 2010: Kick Strach się bać – Gunther
  • 2010: Kot Prot na wszystko odpowie w lot
    • Walduś (niedźwiedź wodny) (odc. 47a),
    • leming Leszek (odc. 49a)
  • 2010: Leci królik
    • Wielki Nos (odc. 2a),
    • Eric (odc. 2b),
    • sejf Reggie (odc. 2b)
  • 2010-2011: Lego: Fabryka bohaterów – Von Nebula (pierwsze odcinki)
  • 2010-2013: Liga Młodych
    • Aquaman,
    • Sportsmaster / Crusher Crock (odc. 4, 10, 23, 25, 34, 38, 42),
    • Sensei (odc. 6)
  • 2010: Mr Young
    • dyrektor cyrku (odc. 25),
    • kosmita #2 (odc. 68),
    • ochroniarz (odc. 71),
    • policjant z policji balonowej (odc. 71-72)
  • 2010: My Little Pony: Przyjaźń to magia
    • Smok (odc. 7),
    • Filthy Rich (odc. 37),
    • Claude (odc. 88)
  • 2010: Oktonauci
    • humbak #2 (odc. 100),
    • aligatory (odc. 104),
    • samogłów Tony (odc. 106),
    • hipopotam #2 (odc. 110),
    • ryba (odc. 112),
    • foka (odc. 113)
  • 2010: Opowieści Śrubziemia – Norbert
  • 2010: Para królów– Wally (odc. 11)
  • 2010: Planeta Sheena – Blogar – ojciec Doppy’ego (odc. 11, 13, 15, 20, 23)
  • 2010-2018: Pora na przygodę!
    • Kula (odc. 28),
    • Rycerz (odc. 28),
    • Główny łotr (odc. 29),
    • Muszlak (odc. 32),
    • Kryształowy strażnik #2 (odc. 34),
    • Królewna Mięśni (odc. 36),
    • Stary dostawca tart (odc. 38),
    • Rodzący się Goblin (odc. 40),
    • Rycerz Goblin (odc. 40),
    • Śpiący Sam (odc. 42),
    • Skrobek (odc. 44, 57, 66-67, 99, 202, 217, 222, 228),
    • Pułkownik Pszeniczny (odc. 45),
    • Mężczyzna w filmie (odc. 46),
    • Ojciec Łapka (odc. 47),
    • Cynamonek (odc. 49),
    • Boo Boo Dolny (odc. 50),
    • Priscus (odc. 54),
    • Czarodziej (odc. 55),
    • Głowa łosia (odc. 56),
    • Kamienny czarodziej (odc. 62),
    • Król Ognia (odc. 74, 236),
    • Pleśniak #1 (odc. 76),
    • Duch #3 (odc. 77),
    • Głupkowaty kamień (odc. 78),
    • Kostek (odc. 79, 107),
    • Ptak (odc. 82),
    • Słodyczanin 24 (odc. 83),
    • Słodyczanin 101 A (odc. 84),
    • Pan Mufinek (Pan Ciastko) (odc. 84, 109, 219),
    • Krwawa Chmura (odc. 85),
    • Królewna Żółw (odc. 88, 90, 110, 217),
    • Potworna narzeczona (Królewna Żółw) (odc. 88),
    • Pondel (odc. 91),
    • Abraham Lincoln (odc. 93, 237),
    • Klaun (odc. 96),
    • Farma (odc. 97),
    • Książę Wielki (odc. 100),
    • Czarodziej żaba (odc. 102),
    • Smok (odc. 112),
    • Królowa Grudkowego Kosmosu (odc. 165),
    • Borówka (odc. 166),
    • Życiodajny Mag (odc. 188),
    • Demon #2 (odc. 189),
    • Straganiarz (odc. 190),
    • Strażnik sanktuarium #1 (odc. 205),
    • Wiceprezydent Kolcobrzuch (odc. 207),
    • Klaudiusz (odc. 208-209, 215),
    • Krowa (odc. 210),
    • Mega Grzyb (odc. 216),
    • Burmistrz Karol (odc. 232),
    • Grand Prix (odc. 234)
  • 2010-2013: Pound Puppies: Psia paczka – Olaf Hugglesworth
  • 2010: Powodzenia, Charlie!
    • wujek Mel (odc. 3),
    • Mitch (odc. 39),
    • Fred (odc. 42),
    • Mark (odc. 43),
    • golfista (odc. 47),
    • Mike (odc. 49),
    • wóz Ed (odc. 56),
    • dr Napier (odc. 70),
    • Mikołaj (odc. 76),
    • Alan (odc. 89)
  • 2010-2013: Pokémon: Czerń i Biel
    • Don George,
    • właściciel restauracji (odc. 30 serii XVI)
  • 2010-2013: Powodzenia, Charlie!
    • wujek Mel (odc. 3),
    • Mitch (odc. 39),
    • Fred (odc. 42),
    • Mark (odc. 43),
    • golfista (odc. 47),
    • Mike (odc. 49),
    • wóz Ed (odc. 56),
    • dr Napier (odc. 70),
    • Mikołaj (odc. 76),
    • Alan (odc. 89)
  • 2010-2011: Przyjaciele z Kieszonkowa
  • 2010-2012: Scooby Doo i Brygada Detektywów
    • Tata Velmy,
    • Lord Berry (odc. 8),
    • Stylowy Fantom (odc. 14),
    • Lord Infernicus (odc. 14),
    • farmer (odc. 27, 43),
    • doktor Henklefust (odc. 29),
    • Ned Fussbuster (odc. 31),
    • Albrecht J. Schwartz (odc. 45)
  • 2010: Taniec rządzi
    • Sensei Ira (odc. 7),
    • pan Block (odc. 24),
    • Tom (odc. 47),
    • pan Watanabe (odc. 50-52)
  • 2010: Tempo Express
    • Gaolu, ojciec Jin-lian (odc. 21),
    • mistrz Robert (odc. 22),
    • Bathily (odc. 23),
    • Gilbert (odc. 24)
  • 2010-2013: Transformers Prime – Megatron
  • 2010: Turbo Dudley - psi agent
    • burmistrz Petropolis (odc. 31a),
    • Wielki Dorsz (odc. 35a)
  • 2010: Umizoomi
  • 2010: Zielony patrol
    • profesor Ping (odc. 10),
    • Raul Betonas (odc. 14),
    • Kemal (odc. 20),
    • ksiądz (odc. 20),
    • pan Dipre (odc. 22),
    • Ivan (odc. 24),
    • pan Roszan (odc. 29),
    • wójt Chiao (odc. 32),
    • pan Rekin (odc. 39),
    • tata Rileya (odc. 41),
    • Frank (odc. 42),
    • komisarz (odc. 45),
    • złodziej (odc. 47),
    • Luigi Baritone (odc. 48)
  • 2010-2017: Zwyczajny serial
    • jeden z klientów (odc. 177),
    • żółw (odc. 177),
    • jeden z strażników formatów (odc. 178),
    • sprzedawca kanapek (odc. 183),
    • strażnik (odc. 184),
    • zwiedzający park (odc. 184),
    • rycerz (odc. 185),
    • klient szukający drzwi (odc. 185),
    • astronauta Jones (odc. 186-187),
    • dostawca pizzy (odc. 190),
    • Ted Nelson, jeden z martwych menadżerów parku (odc. 193),
    • serwisant (odc. 202),
    • ksiądz (odc. S5)
  • 2011-2016: Austin i Ally
    • Złoty Złoty (odc. 7, 19),
    • sędzia Fleming (odc. 39),
    • Mikołaj (odc. 77)
  • 2011-2016: Bąbelkowy świat gupików – Niedźwiedź polarny (odc. 30)
  • 2011: Dziki świat braci Kratt – Gaston Gourmand (wersja Netfliksa)
  • 2011-2016: Jake i piraci z Nibylandii – Kapitan Szron (odc. 85a, 93a, 99-100, 106b)
  • 2011: Jelly Jamm – Król
  • 2011-2014: Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości
    • Taotie (odc. 2, 5, 18, 28-29, 41, 54, 64-65, 70, 74),
    • krokodyl #2 (odc. 3-4),
    • świnia (odc. 9, 15),
    • Jong (odc. 11, 16),
    • Yeung (odc. 24),
    • gadające portki (odc. 25),
    • Konstabl Hu (odc. 31-32, 34, 39, 42-43),
    • Mu-shi (odc. 55),
    • sklepikarz (odc. 63),
    • drzewo Shuyong (odc. 68)
  • 2011: Koszykarze
  • 2011: Miasto kur
    • krokodyl #2 (odc. 1, 20, 22, 30, 34, 36-38),
    • komentator (odc. 24),
    • Mikołaj (odc. 39)
  • 2011: Miś Muki
    • wuj Morondawa (odc. 29),
    • sprzedawca lamp (odc. 49)
  • 2011: Nadzdolni
    • ochroniarz (odc. 12),
    • Bernie (odc. 37),
    • smok Duncan (odc. 38)
  • 2011: Niesamowity świat Gumballa
    • kapitan Młot (odc. 19b),
    • Banana Bob (odc. 22b, 43a, 51b, 53a),
    • Policjant-pączek (serie II-IV; odc. 30b, 32a, 33a, 37a, 42a, 46a, 49b, 52a, 53a, 61b, 68b, 73a, 74ab, 77b, 80b, 85b, 90b, 93b),
    • sprzedawca (odc. 26a),
    • Rocky (seria II; odc. 27b, 30b, 40b),
    • jajogłowiec #1 (odc. 34a),
    • lektor dokumentu (odc. 35a),
    • Stefan, pomarańczowy budowlaniec (odc. 35b),
    • Harold, tata Tobiasa (odc. 35b),
    • trener Chris (odc. 36b),
    • jedna z ryb (odc. 38a),
    • wiking (odc. 39a),
    • szary budowlaniec (odc. 42a),
    • zielony pracownik (odc. 42b, 62a),
    • Jeff Benson (odc. 43a),
    • Narrator (odc. 51b),
    • Słońce (odc. 52b, 71b, 80b)
    • zmieniony głos Gumballa (odc. 57a),
    • Donald (odc. 60a),
    • Goblin (odc. 62a, 65a, 92a),
    • karton mleka, pracownik supermarketu (odc. 65a)
    • pies #2 (odc. 66b),
    • tata Susie (odc. 71b),
    • Księżyc (odc. 74b),
    • szary budowlaniec (odc. 80b),
    • mały chłopiec (odc. 88a),
    • Hot Dog (odc. 90b),
    • Earl, policjant-hot dog (odc. 93b),
    • strażak (odc. 94a),
    • pomarańczowy grubas (odc. 96a),
    • sędzia (odc. 97b)
  • 2011: Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu
  • 2011: Podróże Justina
    • wiking Björn (odc. 5),
    • pirat Fred Rudobrody (odc. 9),
    • Marcello (odc. 15),
    • król (odc. 29),
    • Niko (odc. 32),
    • kierowca Żółtego Szerszenia (odc. 39),
    • wódz Plemienia Wilków (odc. 40),
    • pan Akram (odc. 44),
    • Jurij (odc. 46),
    • Rene (odc. 50)
  • 2011: Rastamysz – Prezydent Wensley Dale
  • 2011: Redakai: W poszukiwaniu Kairu – Bash
  • 2011-2017: Rycerz Mike
    • ogorzały facet (odc. 21-22, 30, 33, 35, 47),
    • Mikołaj (odc. 26, 50, 129-130)
  • 2011-2013: Sadie J. – Steve
  • 2011-2013: Super Ninja – Pan Mróz
  • 2011: Tajemnice domu Anubisa – Ksiądz (odc. 46)
  • 2011-2013: Tess kontra chłopaki – Sherman / Shermina (odc. 3)
  • 2011: ThunderCats
    • Zawodnik #2 (odc. 8),
    • Ratar-O (odc. 20)
  • 2011: Ul – Lord Baroni Bzyk
  • 2011: W jak Wypas
    • Dyrektor (odc. 2a),
    • Trener (odc. 12a)
  • 2011: Z kopyta
    • Yoshi Nakamura (odc. 5),
    • pan Coburn (odc. 17)
  • 2011-2013: Zielona Latarnia
    • Profesor Nome Chilton (odc. 14),
    • Lanos (odc. 15, 23-24),
    • Brat Warth (odc. 17),
    • Goblin (odc. 21)
  • 2012-2014: Ben 10: Omniverse
    • Belicus (odc. 7),
    • Seebik (odc. 8, 20),
    • Porucznik Kuchmistrz (odc. 18),
    • Zombozo (odc. 20)
  • 2012-2014: Crash i Bernstein
    • trener Hank Urkhart (odc. 18, 23, 28-29, 32),
    • Jimmy (odc. 39)
  • 2012: Gormiti
    • Powietrzny Gormita (odc. 2),
    • Wodny Gormita (odc. 16)
    • jeden z Gormitów Ziemi (odc. 23)
  • 2012-2018: Jeźdźcy smoków
    • jeden z Łupieżców (odc. 10-11, 20, 31),
    • jeden z Łowców smoków (odc. 55, 59, 61, 65, 67)
  • 2012: Kibaoh Klashers
    • Randy,
    • Mistrz Metalurg,
    • Duke
  • 2012-2013: Marvin Marvin – ochroniarz (odc. 14-15)
  • 2012: Robot i potwór
  • 2012-2016: Slugterra
    • Munch (odc. 19),
    • Tobiasz (odc. 20),
    • technik #1 (odc. 28)
  • 2012: Straszny Larry
    • sędzia Gertruda Chensow (odc. 2),
    • tata Larry’ego (odc. 3, 5, 14, 15, 24, 29-30, 37, 43),
    • komisarz Cykor (odc. 7, 11),
    • listonosz (odc. 22),
    • pracownik biura rzeczy znalezionych (odc. 39),
    • Steve Bobs (odc. 45)
  • 2012-2015: Szczury laboratoryjne – Edzio
  • 2012: Tajemnicze Złote Miasta
  • 2012: Tron: Rebelia – Kobol (odc. 5)
  • 2012-2015: Violetta
    • Kucharz Mario (odc. 38),
    • Ubiegający się o stanowisko ogrodnika (odc. 58),
    • Óscar Kardozo (odc. 90, 92-102, 104-109, 112-122),
    • kapitan (odc. 240)
  • 2012-2017: Wojownicze żółwie ninja
    • Slash (odc. 33, 43, 64-65, 68, 76, 78, 92, 96, 103, 118),
    • Don Vizioso (odc. 66, 107),
    • jeden z Triceratonów (odc. 77-78, 92),
    • Kraang ’87 (odc. 88),
    • Zax (odc. 89, 91)
  • 2012: Zdaniem Freda! – inspektor zdrowia (odc. 7)
  • 2013-2016: Astro-małpy – Mikołaj (odc. 56)
  • 2013: Avengers: Zjednoczeni
    • Mojo (odc. 18),
    • uratowany agent Tarczy (odc. 43-44),
    • górnik #1 (odc. 79)
  • 2013: Calimero – burmistrz
  • 2013: Carotina Super Bip – Buzik
  • 2013-2015: Czarownica Emma – Daniel Sanchez (odc. 65, 73)
  • 2013: Ever After High – Milton Grimm
  • 2013-2014: Glitter Force Doki Doki
    • Król Mercenare (odc. 15-17, 26-29),
    • Robot treningowy (odc. 19),
    • Eric (tata Rachel) (odc. 20),
    • Król (odc. 27, 29-30)
  • 2013: Grajband
    • Cake Barney (odc. 1b, 8a, 16a),
    • jeden z zawodników wyścigu (odc. 7a)
  • 2013-2018: Grzmotomocni
    • sędzia projektów naukowych (odc. 5),
    • farmer Ted (odc. 72)
  • 2013-2014: Horronin – Komandor Whalepanz
  • 2013-2014: Hulk i agenci M.I.A.Z.G.I.
    • Volstagg (odc. 19),
    • Dormammu (odc. 20)
  • 2013: Inwazja Kórlików – Naukowiec (Jan) (odc. 11-14, 17-20, 27-29, 32, 36, 46, 55, 60, 67-72, 76)
  • 2013-2018: Jej Wysokość Zosia
    • komisarz Myles,
    • profesor Popow,
    • król Marcus,
    • król Habib (odc. 90),
    • Elfoniusz (odc. 101)
  • 2013-2017: Liv i Maddie – pan Clodfelter (odc. 42)
  • 2013-2016: Mako Mermaids: Syreny z Mako – trener Norris
  • 2013: Młodzi Tytani: Akcja! – Święty Mikołaj (odc. 264-265)
  • 2013-2015: Nawiedzeni – Wielki Ronie (odc. 9)
  • 2013: Odlotowe agentki – pan August (odc. 155-156)
  • 2013: Pac-Man i upiorne przygody – Pacołaj
  • 2013: Paczki z planety X
    • Manny (odc. 25b),
    • Xanthicus (odc. 26)
  • 2013-2014: Potwory kontra Obcy – Coverton
  • 2013: Pszczółka Maja
    • Momo (odc. 8),
    • Sędzia Wosk (odc. 81, 87, 91-92, 94, 97-98, 100-102, 104-105, 109-111, 115-117, 119, 122, 124-127, 130),
    • Teodor (odc. 84, 88-89, 91, 97, 104, 106, 113, 119, 122-123, 128-130)
  • 2013: Pokémon seria: XY – McGinty (odc. 30)
  • 2013-2014: Power Rangers Megaforce
    • kierowca autobusu (odc. 1),
    • Bigs (odc. 8, 10, 12-14),
    • Bluefur (odc. 19)
  • 2013: Rick i Morty
  • 2013-2014: Sam i Cat
    • Gromflomita w gabinecie (druga wersja dubbingu; odc. 22),
    • Concerto (druga wersja dubbingu; odc. 24),
    • Głos kapitana statku (druga wersja dubbingu; odc. 26),
    • Nuchi Wtopers (Natręt Wtopa) (druga wersja dubbingu; odc. 26),
    • Gene (druga wersja dubbingu; odc. 26),
    • Tyci koleś z pomocy technicznej 2 (druga wersja dubbingu; odc. 26),
    • Ochroniarz (druga wersja dubbingu; odc. 31),
    • Sekretarz 3 (druga wersja dubbingu; odc. 31)
  • 2013: Steven Universe
    • Pan Fryman (odc. 2, 5-6, 29),
    • Dziarski Dave Doober (odc. 9),
    • Pieskopter (odc. 35)
  • 2013: Super Wings
    • Trafik,
    • wujek Hasan (odc. 6),
    • tata Nambayer (odc. 10),
    • tata Camilli (odc. 11),
    • Wiktor (odc. 13),
    • dziadek Vladimir (odc. 15),
    • Erik (odc. 17),
    • tata Andersa (odc. 18),
    • tata Martiny (odc. 19),
    • Finn (odc. 32),
    • Drewnobrody (odc. 38),
    • dziadek Angelo (odc. 42),
    • Kapitan Ryan (odc. 48),
    • kapitan statku (odc. 87),
    • dziadek Juliana (odc. 96),
    • Gustaw (odc. 115),
    • farmer Wilson (odc. 142),
    • sędzia zawodów (odc. 143),
    • Tata Nambayar (odc. 162)
  • 2013: Tom i Jerry Show
    • Rick – Pan domu (odc. 1-26, 53a, 54ac, 55ac, 56b, 57a, 59ab, 60b, 61ab, 63b, 64bc, 65abc, 66c, 67b, 68b, 69b, 70c, 71b, 72a, 73b, 74a, 78b),
    • strażnik schroniska (odc. 5b),
    • gruby kot (odc. 16a),
    • czarodziejskie lustro (odc. 20a),
    • głos w wyobraźni (odc. 23a),
    • gruby duch (odc. 25a),
    • lektor programu w telewizji (odc. 25b),
    • Pirat Zły (odc. 26a),
    • Kamerdyner Cates (odc. 92ab, 93bc, 95c, 100bc, 101abc, 102a),
    • Myśliwy (odc. 92c),
    • Pontius (odc. 108a)
  • 2013: Turbo FAST – Sheldaku (odc. 4b)
  • 2013-2017: Wujcio Dobra Rada
    • Święty Mikołaj (odc. 51),
    • szlachcic ze snu pana Gustawa (odc. 113),
    • prowadzący program (odc. 118),
    • Frankenstein (odc. 120),
    • policjant (odc. 120),
    • zielony stwór (odc. 141),
    • profesor Paluszkiewicz (odc. 145),
    • kanapka z kiełbasą bolońską (odc. 147)
  • 2013: Zack i Kwak – Mikołaj (odc. 20)
  • 2014: Blaze i mega maszyny
    • Komendant straży (odc. 26, 31),
    • Król (odc. 27),
    • Mikołaj (odc. 28)
  • 2014-2015: Doktor Jaciejakiegacie
    • Kokokurak (odc. 19a),
    • Gobbles,
    • Stofa
  • 2014: Dziewczyna poznaje świat – Phil (odc. 19)
  • 2014: Fangbone! – Kaczor Wieczności (odc. 5, 25)
  • 2014: Kirby Buckets
    • hojny jazzman (odc. 31),
    • trener Batchelder (odc. 32)
  • 2014: Małe czarodziejki
    • Błyszczące Drzewo (odc. 25b),
    • Mikołaj (odc. 30)
  • 2014: Nicky, Ricky, Dicky i Dawn
    • Zdumiewający Androoni (odc. 20),
    • dyrektor Tarian (odc. 22, 30, 40, 44, 48, 60, 66, 69),
    • gadające krzesło (odc. 68)
  • 2014: Niebezpieczny Henryk – Lektor
  • 2014-2017: Niech żyje Król Julian – Król Janek (odc. 22, 32, 34, 39, 52)
  • 2014: Peg + Kot – Kot
  • 2014-2017: Penn Zero: Bohater na pół etatu
    • tata Sashy (odc. 6a),
    • głos ze świątynii (odc. 6b),
    • sędzia Glut Lodojad (odc. 7a)
  • 2014: Petz Klub
    • właściciel stadniny (odc. 23),
    • sklepikarz (odc. 25),
    • pan Ponury (odc. 26),
    • pan z okna (odc. 43),
    • pan Frędzel (odc. 43),
    • lekarz (odc. 46),
    • nauczyciel przyrody (odc. 48),
    • rolnik (odc. 49)
  • 2014: Piekaczki
    • Bułkołaj (odc. 35),
    • tata Oonskiego (odc. 36a)
  • 2014: Szczeżujski
  • 2014: The Seven Deadly Sins
    • Twigo (odc. 1, 9),
    • Ruin (odc. 4-6),
    • Myśliwy (odc. 19),
    • Mieszkańcy (odc. 23)
  • 2014: Wanda i Zielony Ludek
  • 2014: Yo-Kai Watch
    • Gonzales (odc. 15d, 16c, 17d),
    • menadżer hotelu (odc. 43),
    • Mochismo (odc. 48b)
  • 2014: Żółwik Sammy i spółka
    • Cezary,
    • Ray (odc. 53-78)
  • 2015: Be-be-niedźwiedzie – Val
  • 2015: Chwile z muppetami – Bobo
  • 2015-2016: DC Super Hero Girls – Pani Clayface
  • 2015: Dorwać Blake'a!
    • Zorka,
    • stary Mitch (odc. 3a)
  • 2015-2018: Dragon Ball Super
    • Król Yemma (odc. 93),
    • Napapa (odc. 97-98, 100)
  • 2015: Ernest i Celestyna
  • 2015: Fresh Beat Band. Kapela detektywów – Mikołaj (odc. 18)
  • 2015: Game Shakers. Jak wydać grę – Dangus (odc. 42)
  • 2015: Heidi
    • konduktor (odc. 1, 13, 23, 27, 30, 32-33, 38-39),
    • Jan (odc. 1, 5, 7, 9, 29, 32, 35, 39),
    • strażnik dzwonnicy (odc. 15),
    • lekarz (odc. 25-26)
  • 2015: Jaś Fasola
    • Pan Bruisen, ojciec chłopca (odc. 54, 67, 83, 87, 100),
    • Bill Durr (odc. 58),
    • pan Maggs (odc. 62),
    • ojciec dziewczynki (odc. 64),
    • śmieciarz (odc. 66, 94),
    • Hipolit (odc. 70),
    • sprzedawca telefonów (odc. 73),
    • reżyser (odc. 75),
    • turysta (odc. 78),
    • mężczyzna w windzie (odc. 81),
    • policjant (odc. 86, 91, 93, 95, 104),
    • zapaśnik #1 (odc. 89),
    • obserwator ptaków #1 (odc. 90)
  • 2015-2017: Henio Dzióbek – trener Karol Dajno Junior (odc. 17b, 34b)
  • 2015: Królik Bugs: Serial twórców "Zwariowanych melodii"
    • konduktor (odc. 1a),
    • gruby policjant (odc. 2a),
    • sir Krótka Bródka (odc. 3a, 27a, 39a, 40a, 55a, 72a, 81a, 94a, 101b, 104ab-105a, 129b),
    • kierowca śmieciarki (odc. 15b),
    • trener Czerwonych (odc. 48b),
    • król (odc. 52b, 83a, 95a),
    • Smarkaś jako Luftmysz (odc. 112b, 129a),
  • 2015: Mali odkrywcy – Król Prosiak (odc. 3, 7, 9-10, 19, 43)
  • 2015: Muppety – Bobo
  • 2015-2017: Nastoletnia agentka
    • dziadek Earl (odc. 16, 74),
    • ochroniarz (odc. 21),
    • dr Levinstein (odc. 53-54)
  • 2015: Niech żyje Król Julian – Król Janek (odc. 22, 32, 34, 39, 52)
  • 2015: Nie ma jak w rodzinie
    • Goomer,
    • Prezydent Wózek Inwalidzki (odc. 19)
  • 2015: Obóz Kikiwaka – Mikołaj (odc. 14, 32)
  • 2015: Pan Peabody i Sherman Show
    • Chow Mein (odc. 3),
    • Bąkobrody (odc. 7),
    • Król Henryk VIII (odc. 12),
    • Starlos (odc. 13),
    • Generał Sierżant (odc. 13),
    • słoń Hannibal (odc. 16),
    • Król Hotu Matu’a (odc. 17),
    • Archytas z Tarentu (odc. 19),
    • James Braid (odc. 21),
    • Charles Dickens (odc. 23),
    • Leif Erikson (odc. 31),
    • Joseph Lister (odc. 33),
    • Red (odc. 34),
    • Gajusz Cilniusz Mecenas (odc. 42),
    • John Baker (odc. 43),
    • Robert Peel (odc. 44),
    • członek bractwa (odc. 45),
    • sędzia konkursu cheerleaderskiego (odc. 46),
    • król Rodzynek (odc. 47)
  • 2015-2017: Przygody Kota w Butach – Jeżynek (odc. 60)
  • 2015: Robot Trains
    • Teo,
    • Diego (część odcinków),
    • Tony,
    • Andre
  • 2015: Shimmer i Shine – Mikołaj (odc. 11)
  • 2015: Star Butterfly kontra siły zła
    • McGraba (odc. 23a),
    • Emilio (odc. 24b),
    • czarownik (odc. 25a)
  • 2015: Szkoła Czarownic
  • 2015: Świń Koza Banan Robal – Rodzyn (odc. 18, 20, 26-27, 31, 35-36, 38, 40)
  • 2015: Wallykazam – Bagienny Stan
  • 2015: Wyluzuj, Scooby Doo!
    • kamerdyner Durszlak (odc. 2),
    • Sammy Samson (odc. 16),
    • Clive (odc. 18),
    • Salomon (odc. 20),
    • stary Tom (odc. 21),
    • pan Harmon (odc. 24),
    • król Henryś (odc. 29),
    • właściciel psa #1 (odc. 31),
    • staruszek (odc. 33),
    • burmistrz Putnam (odc. 35),
    • Ray Fletcher (odc. 39),
    • król Ladon (odc. 41)
  • 2016: Akademia Skylanders – Pepper Jack
  • 2016: Atomówki
    • Potwór (odc. 1),
    • zwiedzający muzeum ogórków (odc. 2)
  • 2016: Bingo i Rolly w akcji – Mikołaj (odc. 25a)
  • 2016: Bumble i Gumble
    • Robal,
    • Chrapik
  • 2016: Bunsen, ty bestio! – Święty Mikołaj (odc. 25)
  • 2016: Elena z Avaloru
  • 2016-2017: Era Ronków
  • 2016: Flaked – Jebany Jerry (odc. 1, 2, 8)
  • 2016: Justice League Action – Sid Sharp (odc. 35)
  • 2016: Królewska Akademia Bajek – Mikołaj (odc. 48)
  • 2016: LEGO Bionicle: Droga do jedności
    • Ekimu,
    • Narrator
  • 2016: Luna Petunia – Sammy
  • 2016: Lwia Straż – Kifaru (odc. 28, 54)
  • 2016: Mirette na tropie
    • Emir (odc. 7),
    • sprzedawca hot dogów #1 (odc. 9)
  • 2016: Panna Moon – bileter (odc. 30)
  • 2016: Piratka i Kapitano – Wibo
  • 2016: Prawo Milo Murphy’ego
    • pracownik biurowy włączający wiatrak (odc. 3b),
    • operator dźwigu (odc. 5a),
    • pan Artuni (odc. 5a),
    • trener Mitchell (odc. 10b),
    • Derek (odc. 14),
    • rybak (odc. 16),
    • inwentaryzator #2 (odc. 28b),
    • zastępczy nauczyciel (odc. 29a),
    • wujek Corneilius (odc. 30a)
  • 2016-2017: Star Wars: Przygody Freemakerów – Admirał Ackbar
  • 2017: Bella i Sebastian – Caspar, dziadek Sebastiana
  • 2017: Dorotka i czarnoksiężnik z Krainy Oz
    • "puzzlowy" człowiek (odc. 4),
    • drzewo (odc. 4)
  • 2017: Dzieciaki straszaki – Grobus
  • 2017: Furiki – Leniwy Mikołaj (odc. 16a)
  • 2017: Hotel Transylwania: Serial
    • Frank,
    • Korneliusz Dreszcz (odc. 10a, 23a)
  • 2017: Kacze opowieści – Jones (odc. 43)
  • 2017: Miki i raźni rajdowcy – dr Grzeczny (odc. 7b)
  • 2017: Odlotowe wyścigi
  • 2017: Przygody Niebezpiecznego Henryka
    • lektor,
    • maszynista Ted (odc. 6a),
    • wiceburmistrz Wilard (odc. 8a)
  • 2017: Spider-Man – Max Modell (odc. 8-9, 12, 15-17, 24-29, 32-33, 37)
  • 2017: Top Wing Ptasia Akademia – Miś Rozbitek (odc. 24a)
  • 2017-2020: Zaplątani: Serial / Zaplątane przygody Roszpunki
    • Xavier (odc. 9, 11-13),
    • pani Krogulec (odc. 10),
    • William (odc. 32)
  • 2017: Wishfart – tata Akiko (odc. 20)
  • 2017: Zgrana piątka – osioł Jerzyk
  • 2017-2019: Zmiksowana Kally – Juror (odc. 20)
  • 2018: 3 nie z tej ziemi: Opowieści z Arkadii – Pan Johnson (odc. 9)
  • 2018-2019: Anatane ratuje dzieci z Okury – Jorgo (odc. 6)
  • 2018: Daisy i Ollie – Mikołaj (odc. S1)
  • 2018: Fancy Nancy Clancy – Dziadek Frank (odc. 1-25, 35a, 37b, 40b, 46a)
  • 2018: Gwiezdne wojny. Najlepsi z najlepszych – Admirał Ackbar
  • 2018: Kuchciwróżki
    • pan Zakurnik,
    • profesor Kosmos (odc. 9)
  • 2018: Kulipari: Władca Świata Snów – Nogo
  • 2018: Luna Petunia: Powrót do Zachwytlandii – Sammy
  • 2018: Metalions
    • Pilot samolotu (odc. 79-80),
    • Jack, strażnik lasu (odc. 81),
    • Spiker wyścigu na solnisku (odc. 85),
    • Sprzedawca w piekarni (odc. 87)
  • 2018: Motown Magic
  • 2018: Transformers: Cyberverse – Megatron
  • 2018: Ulica Dalmatyńczyków 101
  • 2018: Wodnikowe Wzgórze – Czerniec
  • 2018: Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja – Creolbearto (odc. 10b)
  • 2018-2019: Zmykaj stąd, Jednorożcu!
    • Frankenrożec (odc. 16),
    • Mikołaj (odc. 20),
    • Hermano hipnotyzer (odc. 33),
    • Gordon (odc. 36)
  • 2019: Bakugan: Przymierze wojowników – Reżyser
  • 2019: Czy boisz się ciemności? – Klaun (odc. 2)
  • 2019: Dolina Muminków – Piżmowiec (odc. 14-17, 19, 21)
  • 2019: Dziewczyna, chłopak, itd.
  • 2019: High School Musical: Serial – Tata Redmana (odc. 10)
  • 2019: Kid Lucky – Duży Kaktus (odc. 12, 33-34, 42)
  • 2019: Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca
    • Jenot (odc. 33),
    • Czaszka (odc. 38)
  • 2019-2020: Ogarnij to!
    • Oficer Stubbins (odc. 4),
    • Joey Kokosowitz (odc. 25)
  • 2019: Pan Magoo
    • Ratownik (odc. 17),
    • gwary (odc. 17-39)
  • 2019: Pomagadła
    • Freddy, sprzedawca owoców (odc. 2b),
    • Wujek Squish (odc. 3b),
    • Straszydło w bibliotece (odc. 4a)
  • 2019-2020: Power Rangers Beast Morphers – Truman (odc. 42)
  • 2019: Rev and Roll
    • Piekarz (odc. 2),
    • Rusty (odc. 8),
    • Pan Wilson (odc. 23),
    • Nick (odc. 26),
    • Pan Burmistrz (odc. 33)
  • 2019: Rycerz z przypadku – Król Fergus Zaginiony (Potężny) (odc. 7)
  • 2019: Scooby-Doo i... zgadnij kto?
    • Strażnik Tower of London (odc. 2),
    • Ebb (odc. 3),
    • Asystent antykwariusza (odc. 7),
    • Big Bob McAllister (odc. 9),
    • Rick Rowdy (odc. 11),
    • Deweloper (odc. 18)
  • 2019: Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci – Beto (odc. 11-12, 16)
  • 2019: YooHoo na ratunek – Slo
  • 2020: Chico: Małpka złota rączka
    • Jerry Bobrotnik,
    • Michaś (odc. S1),
    • Konduktor Carl (odc. S1)
  • 2020: Dorg van Dango
  • 2020: Gazu, pieski, gazu! – Dziadek Łapki
  • 2020: Kosmiczna Sardynka
    • Andrzej (Andy Carpenter) (odc. 1),
    • Profesor Wrzodek (odc. 2),
    • Kloszmar (odc. 5),
    • Zachar Pierwszy (odc. 7),
    • jedna z much psi-psi (odc. 9),
    • Rozper Amper (odc. 14),
    • Entuzjazm (odc. 16),
    • Mikołaj (odc. 21),
    • profesor Bryndza (odc. 25)
  • 2020: List do króla – Konstabl burmistrza (odc. 2)
  • 2020: Mira – nadworna detektyw – Pan Khan (odc. 13a)
  • 2020: Teraz Muppety! – Bobo
  • 2021: Kid Cosmic – Carlos (odc. 2, 5, 7, S2)
  • 2021: Koralowy obóz: Młodzieńcze lato SpongeBoba − Patryk Rozgwiazda

Gry

Dokumenty

  • 2006: Sekret
    • Morris „Człowiek Cud” Goodman,
    • David Schirmer

Wykonanie piosenek

Filmy

Seriale

Słuchowiska

Linki zewnętrzne