Iyuno: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (uzupełnienie) |
|||
(Nie pokazano 26 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 72: | Linia 72: | ||
=== Dialogiści === | === Dialogiści === | ||
* [[Walentyna An]] | * [[Walentyna An-Grodzka]] | ||
* [[Marcin Bartkiewicz]] | * [[Marcin Bartkiewicz]] | ||
* [[Wojciech Brewiński]] | * [[Wojciech Brewiński]] | ||
Linia 125: | Linia 125: | ||
* [[Katarzyna Więckowska]] | * [[Katarzyna Więckowska]] | ||
* [[Bartosz Wierzbięta]] | * [[Bartosz Wierzbięta]] | ||
* [[Agnieszka Wiśniewska]] | |||
* [[Renata Wojnarowska]] <small>(także jako Jan Kolanko)</small> | * [[Renata Wojnarowska]] <small>(także jako Jan Kolanko)</small> | ||
* [[Michał Wojnarowski]] <small>(także jako Artur Warski)</small> | * [[Michał Wojnarowski]] <small>(także jako Artur Warski)</small> | ||
Linia 134: | Linia 135: | ||
=== Tekściarze === | === Tekściarze === | ||
* [[Walentyna An]] | * [[Walentyna An-Grodzka]] | ||
* [[Julia Byrska]] | * [[Julia Byrska]] | ||
* [[Julita Dawidowicz]] | * [[Julita Dawidowicz]] | ||
Linia 207: | Linia 208: | ||
=== Koordynacja projektów === | === Koordynacja projektów === | ||
* [[Walentyna An]] | * [[Walentyna An-Grodzka]] | ||
* [[Anna Jóźwik]] | * [[Anna Jóźwik]] | ||
* [[Marcin Kopiec]] | * [[Marcin Kopiec]] | ||
* [[Katarzyna Koślacz]] | |||
* [[Ewa Krawczyk]] | * [[Ewa Krawczyk]] | ||
* [[Kinga Silva Romão]] | * [[Kinga Silva Romão]] | ||
Linia 989: | Linia 991: | ||
|11.04.2022 | |11.04.2022 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|186 | ||
| ''[[Muppety na tropie]]'' | |||
|13.04.2022 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|187 | |||
| ''[[Gwiazdka w Hollywood]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">03.06.2022</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|188 | |||
| ''[[Chip i Dale: Brygada RR (film)|Chip i Dale: Brygada RR]]'' | | ''[[Chip i Dale: Brygada RR (film)|Chip i Dale: Brygada RR]]'' | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">17.06.2022</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">17.06.2022</span> | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|189 | |||
| ''[[Thor: Miłość i grom]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">08.07.2022</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|190 | |||
| ''[[Sneakerella]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">15.07.2022</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|191 | |||
| ''[[Zombi 3]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">15.07.2022</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|192 | |||
| ''[[Pinokio (film fabularny 2022)|Pinokio]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">08.09.2022</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|193 | |||
| ''[[Avatar]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">23.09.2022</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Na morza dnie: Krótka historia „Następców”]]'' | |||
| | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Linia 1067: | Linia 1101: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Lis i | | ''[[Lis i Pies 2]]'' | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">16.11.2007</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">16.11.2007</span> | ||
|- | |- | ||
Linia 1079: | Linia 1113: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Barbie Mariposa]]'' | | ''[[Barbie Mariposa]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small> | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">13.03.2008</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sun Studio Polska">13.03.2008</span> | ||
|- | |- | ||
Linia 1989: | Linia 2023: | ||
| ''[[22 kontra Ziemia]]'' | | ''[[22 kontra Ziemia]]'' | ||
|30.04.2021 | |30.04.2021 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Piosenka Barbie i Siostry!]]'' | |||
| 07.05.2021 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 2029: | Linia 2067: | ||
| ''[[SparkShorts]]'': ''[[Dwadzieścia z hakiem]]'' | | ''[[SparkShorts]]'': ''[[Dwadzieścia z hakiem]]'' | ||
|10.09.2021 | |10.09.2021 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Barbie: Wielkie miasto, wielkie marzenia]]'' | |||
|11.09.2021 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 2069: | Linia 2111: | ||
| ''[[Miki i Minnie: Gwiazdkowe życzenie]]'' | | ''[[Miki i Minnie: Gwiazdkowe życzenie]]'' | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">24.12.2021</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">24.12.2021</span> | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Liga potworów]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">2022</span> | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 2105: | Linia 2151: | ||
| ''[[Buzz Astral]]'' | | ''[[Buzz Astral]]'' | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">17.06.2022</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">17.06.2022</span> | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Cudowne lato Myszki Miki]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">08.07.2022</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[DC Liga Super-Pets]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">29.07.2022</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[LEGO Gwiezdne wojny: Wakacyjna przygoda]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">05.08.2022</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Barbie Mariposa]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small> | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">01.09.2022</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Pokémon: Arceus – Kroniki]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">23.09.2022</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Rodzina Dumnych: Film]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">23.09.2022</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Tedi i szmaragdowa tablica]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">23.09.2022</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Barbie: Moc syrenek]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">02.10.2022</span> | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Linia 3250: | Linia 3328: | ||
| ''[[Alice i Lewis]]'' | | ''[[Alice i Lewis]]'' | ||
| 07.12.2020 | | 07.12.2020 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Świat Miraculum]]'' | |||
| 19.12.2020 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 3322: | Linia 3404: | ||
| ''[[Gwiezdne wojny: Wizje]]'' | | ''[[Gwiezdne wojny: Wizje]]'' | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">22.09.2021</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">22.09.2021</span> | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Hot Wheels City]]'' | |||
| 23.09.2021 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 3338: | Linia 3424: | ||
| ''[[Olaf przedstawia]]'' | | ''[[Olaf przedstawia]]'' | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">12.11.2021</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">12.11.2021</span> | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Myszka Miki: Frajdomek]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">15.11.2021</span> | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 3398: | Linia 3488: | ||
| ''[[Hanazuki]]'' | | ''[[Hanazuki]]'' | ||
| 30.06.2022 | | 30.06.2022 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Kakegurui Twin]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">04.08.2022</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Kakegurui]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">05.08.2022</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Ja jestem Groot]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">10.08.2022</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Rodzina Dumnych: Głośniej i dumniej]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">19.08.2022</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Człowiek Pająk i jego niezwykli przyjaciele]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">02.09.2022</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Szkoła Wikingów]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">05.09.2022</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Auta w trasie]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">08.09.2022</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Eureka!]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">10.09.2022</span> | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Linia 3682: | Linia 3804: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[High School Musical: Serial]]'' | | ''[[High School Musical: Serial]]'' | ||
| 12.11.2019 | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="odc. 23-30 jako IYUNO•SDI Group">12.11.2019</span> | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 3715: | Linia 3837: | ||
| ''[[Podbój kosmosu]]'' | | ''[[Podbój kosmosu]]'' | ||
| 05.11.2020 | | 05.11.2020 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Legendy Marvela]]'' | |||
| 26.03.2021 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 3747: | Linia 3873: | ||
| ''[[Malory Towers]]'' | | ''[[Malory Towers]]'' | ||
| 30.07.2021 | | 30.07.2021 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Hot Wheels: Z ostatniej chwili]]'' | |||
| 28.08.2021 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 3755: | Linia 3885: | ||
| ''[[Loki]]'' | | ''[[Loki]]'' | ||
| 02.10.2021 | | 02.10.2021 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Hot Wheels: Laboratorium bez granic]]'' | |||
| 28.10.2021 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Hot Wheels: Wyspa Monster Trucks]]'' | |||
| 30.10.2021 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Linia 3791: | Linia 3929: | ||
| ''[[Ms. Marvel]]'' | | ''[[Ms. Marvel]]'' | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">08.06.2022</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">08.06.2022</span> | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Odwet: Cheerleaderki w akcji]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">29.07.2022</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Mecenas She-Hulk]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">18.08.2022</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Wszystko jedno]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">07.09.2022</span> | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Andor]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako IYUNO•SDI Group">21.09.2022</span> | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Linia 3878: | Linia 4032: | ||
* {{Wikipedia||''SDI Media Polska''}} | * {{Wikipedia||''SDI Media Polska''}} | ||
* [http://www.sdimediagroup.com Oficjalna strona internetowa SDI MEDIA GROUP] | * [http://www.sdimediagroup.com Oficjalna strona internetowa SDI MEDIA GROUP] | ||
[[Kategoria: Działające studia dubbingowe]] | [[Kategoria:Działające studia dubbingowe]] |
Wersja z 17:47, 2 paź 2022
SDI Media Polska (dawniej Sun Studio Polska) – polski oddział duńskiego studia dubbingowego SDI Media, utworzony w maju 2006 roku. Dysponuje obecnie czterema studiami dubbingowymi oraz pięcioma studiami lektorskimi. Firma ma swoją siedzibę ma w Warszawie przy ulicy Wołoskiej 7 (Budynek "Mars", klatka "C").
Główni klienci studia
Telewizje:
|
Dystrybutorzy filmowi: |
Kadra
Dubbing
Filmy fabularne
Filmy animowane
Filmy dokumentalne
№ | Tytuł | Premiera |
---|---|---|
001 | Violetta: Podróż | 09.10.2015 |
Seriale animowane
Seriale fabularne
Programy
№ | Tytuł | Premiera |
---|---|---|
001 | Disney Channel Games | 27.01.2007 |
002 | Disney’s Friends for Change Games | 24.10.2011 |
003 | Księżniczki Disneya: Królewska ceremonia | 07.04.2012 |
004 | Art Attack | 12.2012 |
005 | Wkręty z górnej półki | 12.01.2013 |
006 | Kod 9 | 11.05.2013 |
007 | Minnie and You | 30.05.2013 |
008 | Rysuj i graj | 11.05.2014 |
009 | Japanizi Gonić Gonić Gong | 04.08.2014 |
010 | Violetta: Koncert | 13.09.2014 |
011 | Blog kulinarny Angie | 21.10.2014 |
012 | Następcy: No to jazda | 2015 |
013 | Kolejny tydzień w Cartoon | 04.12.2016 |
014 | Descendants 2: It's Going Down | 2017 |
015 | Wkręceni-nakręceni | 27.03.2017 |
016 | Mega, Mega, Mega, Mega Cartoon Network Show | 09.04.2017 |
017 | Toony Tube | 28.07.2018 |
018 | Wyprawa | 11.05.2022 |
Linki zewnętrzne
- SDI Media Polska w polskiej Wikipedii
- Oficjalna strona internetowa SDI MEDIA GROUP