Urodzinowe przygody Kubusia

Z Dubbingpedia
Wersja z dnia 13:17, 8 wrz 2022 autorstwa DXton (dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "{{Gra |tytuł=Urodzinowe Przygody Kubusia |tytuł oryginalny=Winnie the Pooh's Rumbly Tumbly Adventure |plakat= |gatunek=zręcznościowa |producent=Ubisoft, Phoenix Studio, Disney Interactive |wydawca=Ubisoft |dystrybutor=CD Projekt |rok=2005 |data premiery=1 września 2005 |platformy={{Platforma|PS2}} }} '''Urodzinowe Przygody Kubusia''' (ang. ''Winnie the Pooh's Rumbly Tumbly Adventure'') - gra zręcznościowa dla dzieci z 2005 roku wyprodukowana prze…")
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Urodzinowe Przygody Kubusia

Winnie the Pooh's Rumbly Tumbly Adventure

Gatunek zręcznościowa
Producent Ubisoft, Phoenix Studio, Disney Interactive
Wydawca Ubisoft
Dystrybutor CD Projekt
Rok produkcji 2005
Premiera dubbingu 1 września 2005
Platformy z dubbingiem PS2

Urodzinowe Przygody Kubusia (ang. Winnie the Pooh's Rumbly Tumbly Adventure) - gra zręcznościowa dla dzieci z 2005 roku wyprodukowana przez Ubisoft we współpracy z Phoenix Studio i Disney Interactive.

W Polsce wydana 1 września 2005 roku przez CD Projekt. Polskim dubbingiem została opatrzona tylko wersja na PS2.

Fabuła

Urodzinowe Przygody Kubusia, to trójwymiarowa gra platformowa przeznaczona dla dzieci. Oparta została ona na licencji animowanego filmu Walta Disney’a i wykorzystuje zarówno znane stamtąd postaci i miejsca, jak i stylistykę graficzną. Cechą wyróżniającą grę jest jej niezwykle niski poziom trudności i przystępność dla milusińskich, co umożliwia zabawę nawet tym najmłodszym z nich, znajdującym się w wieku przedszkolnym.

Fabuła gry traktuje o urodzinowych wspomnieniach Kubusia Puchatka, który w celu odwrócenia uwagi od burczącego brzuszka przeżywa w swej wyobraźni na nowo przyjęcia swoich przyjaciół – Tygryska, Prosiaczka, Maleństwa oraz Kłapouchego. Gracz podczas rozgrywki wykonuje szereg prostych czynności mających pomóc w przygotowaniu każdej z pięciu dostępnych w tym tytule imprez.

W grze poza głównym scenariuszem dostępne są także trzy inne tryby zabawy. Tryb „juniora” umożliwia zwiedzanie Stumilowego Lasu bez limitów czasowych czy innego rodzaju ograniczeń. Mini gry pozwalają z kolei na zmierzenie się ze sobą dwóch osób lub samotną rozgrywkę przeciwko konsoli. Ostatnią opcją jest możliwość odsłuchiwania utworów muzycznych zawartych w grze.

Źródło: https://www.gry-online.pl/gry/winnie-the-poohs-rumbly-tumbly-adventure/zf78

Wersja polska

Wersja polska: CD Projekt
Nagrania: START INTERNATIONAL POLSKA
Głosów użyczyli:


Kubuś Puchatek
Seriale Nowe przygody Kubusia PuchatkaKubusiowe opowieściMoi przyjaciele – Tygrys i KubuśKubusiowe przygódkiKubusiowe opowieści o przyjaźniZabawy z KubusiemKubuś i ja
Filmy Przygody Kubusia PuchatkaNiezwykła przygoda Kubusia PuchatkaTygrys i przyjacielePuchatkowego Nowego RokuProsiaczek i przyjacieleMaleństwo i przyjacieleKubuś i HefalumpyKubuś i pogromcy goblunówKubuś i przyjacieleKrzysiu, gdzie jesteś?
Odcinki specjalne Kubuś odkrywa pory rokuPuchatkowa gwiazdkaBuu! Buu, PuchatkuKubuś Puchatek: Czas prezentówTajemnica zaginionej skarbonkiNajlepsze z najlepszych: Święta z DisneyemKubuś i przyjaciele odwołują Walentynki, Trzy małe świnkiKlinika dla pluszaków: Do Stuwiekowego Lasu
Gry Zabawa z Kubusiem Puchatkiem: Puchatkowe przyjęcieProsiaczek i przyjacieleUrodzinowe przygody KubusiaKubuś i przyjaciele
Słuchowiska Kubuś PuchatekChatka Puchatka