Vampire: The Masquerade – Bloodhunt

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Vampire: The Masquerade – Bloodhunt

Vampire The Masquerade – Bloodhunt.png
Gatunek battle royale
Producent Sharkmob
Wydawca Sharkmob
Dystrybutor Sharkmob
Rok produkcji 2021
Premiera dubbingu 7 września 2021
Platformy z dubbingiem PC, PS5, XSX

Vampire: The Masquerade – Bloodhunt – gra battle royale, stworzona i wydana przez studio Sharkmob. Z polskim dubbingiem dostępna jest od 7 października 2021 roku w ramach wczesnego dostępu.

Fabuła

Podstępna zdrada doprowadziła do wojny między wampirami, które dodatkowo stały się celem ataków tajemniczej organizacji nazywanej Wydziałem. W tej grze TPP typu battle royale musisz wykorzystać nieludzkie moce, broń i spryt, aby zwyciężyć w świecie nocy i przywrócić zasady Maskarady.

Pożyw się lepszą krwią, aby zyskać większą moc, i wyrusz na łowy, wykorzystując nadnaturalne umiejętności i zmysły. Nie daj się powstrzymać grawitacji i nękaj wrogów w całej zamkniętej Pradze, aby osiągnąć cel, jakim jest dominacja w świecie nocy. Wybierz przynależność do jednego z klanów, które wpływają na styl rozgrywki, a potem zrób wrażenie na przeciwnikach prawdziwie niepowtarzalnym wyglądem. Twórz bluźniercze sojusze lub walcz samotnie z dala od wzroku ludzi. W świecie, gdzie łowcy są zwierzyną, walcz do ostatniej kropli krwi, aby zostać najpotężniejszym z wampirów i przywrócić porządek.

Źródło: opis wydawcy

Linki zewnętrzne