Agent Hugo: RoboRumble

Z Dubbingpedia
Wersja z dnia 18:04, 24 cze 2018 autorstwa BuryZenekPL (dyskusja | edycje) (Wersja polska)

Skocz do: nawigacja, szukaj

Agent Hugo: RoboRumble – gra akcji z 2006 roku wyprodukowana przez ITE Media APS. W Polsce wydana przez CD Projekt 17 listopada 2006 roku.

O grze

Agent HUGO wraca, aby po raz kolejny stawić czoło niebezpiecznym szaleńcom – tym razem wyposażony w inteligentną deskolotkę TEX 2000, posiadającą takie funkcje jak: doładowanie, antygrawitacja, pole siłowe i wyposażoną w cały arsenał broni.

Tym razem HUGO musi zmierzyć się z najbardziej szalonym wśród szaleńców, niebezpiecznym i niegodziwym Geekdorph'em. Władca robotów chce, by światem rządziły maszyny, a wszystkie inne stworzenia zostały niewolnikami. Aby zrealizować swój demoniczny plan, Geekdorph stworzył potężną armię robotów. Na pierwszy cel wybrał miasto Aquapolis. Obywatele miasta są zaskoczeni i przerażeni inwazją. W obliczu niebezpieczeństwa tajna agencja wywiadowcza S.O.S. podejmuje decyzję o wysłaniu na akcję swego najlepszego agenta.

Agent HUGO wyrusza na niebezpieczną misję, pokonując przeszkody na terenie Aquapolis i sąsiadującej z miastem pustyni. Wznosi się nawet w przestrzeń kosmiczną, poszukując kryjówki lorda Geekdorph'a. Tam też odbywa się ostateczna bitwa z niepokonanym robotem WorldToaster 4000.
Źródło: http://www.gram.pl/encyklopedia-gier/gry/agent-hugo-roborumble.shtml)

Wersja polska

Kierownictwo projektu: Paweł Ziajka
Koordynacja projektu: Malina Prusińska
Tłumaczenia: Agnieszka Balcerzak
Korekta i redakcja: Malina Prusińska
Nagrania: START INTERNATIONAL POLSKA
Głosów użyczyli:

Menedżer ds. testów: Michał Cegiełka
Kierownictwo produkcji: Michał Bakuliński
Specjalistka ds. produkcji: Magdalena Justyna
DTP - Agencja Mediowa deSignet:

  • Przemysław Jeż,
  • Renata Banderowicz

Marketing:

  • Olga Morawska,
  • Dominika Mączka,
  • Agata Prorok