Hugo: Siły natury

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Hugo: Siły natury

Hugo: The Forces of Nature

Hugo siły natury.jpg
Gatunek zręcznościowa
Producent ITE Media ApS
Wydawca ITE Media ApS
Dystrybutor Cenega Poland
CD Projekt (reedycje)
Rok produkcji 2002
Premiera dubbingu 4 października 2002
Platformy z dubbingiem PC
Hugo: Siły natury (ang. Hugo: The Forces of Nature, 2002) – gra zręcznościowa dla dzieci o trollu Hugo stworzona przez ITE Media ApS.

Gra z polskim dubbingiem zadebiutowała na rynku 4 października 2002 roku, dzięki firmie Cenega.

Opis gry

Hugo: Siły Natury to kolejna edukacyjna gra dla najmłodszych z wesołym trollem Hugo w roli głównej. Bawiąc się z trollem Hugo, dzieci mogą nauczyć się wielu pożytecznych rzeczy, związanych z naturalnymi zagrożeniami. Tym razem złośliwa wiedźma Scylla wyjechała na sabat czarownic. Rozkazała swojemu słudze, Don Kroko pilnować wyspy. Niestety, wścibski Don Kroko zaczął bawić się Księgą Zaklęć Scylli i przez przypadek wywołał straszliwe tornado, które rozpoczęło ciąg nieszczęść.

Oczywiście mali Kikurianie, mieszkańcy wyspy bardzo się boją potężnych sił natury i nie wiedzą, do kogo zwrócić się o pomoc. Na szczęście Hugo i jego przyjaciele - Jean Paul i profesor Shellback Żółw pomogą Kikurianom pokonać chaos. Dzięki sterowcowi profesora rozpoczynają walkę z naturą i żołnierzami Don Kroko. Aby uratować Kikurian i całą wyspę musimy wykonać sześć różnych zadań, począwszy od ratowania Kikurian z lawiny, przez walkę z tornadem, wulkaniczną erupcją, powodzią i trzęsieniem ziemi, po obrzucenie złej Scylli zgniłymi pomidorami - zadania stojące przed młodym graczem nigdy nie są nudne. Całości dopełnia kolorowa oprawa graficzna i przyjemna muzyka towarzysząca całej zabawie.

Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1911

Wersja polska

Głosów użyczyli:

i inni