Kosmiczne kurczaki w kosmosie: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (→Spis odcinków) |
|||
(Nie pokazano 26 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 10: | Linia 10: | ||
|data premiery= 19 listopada [[2018]] | |data premiery= 19 listopada [[2018]] | ||
|sezony= 1 z 1 | |sezony= 1 z 1 | ||
|odcinki= | |odcinki= 24 z 26 | ||
}} | }} | ||
'''Kosmiczne kurczaki w kosmosie''' (ang. ''Space Chickens in Space'', 2018-) – meksykańsko-australijsko-brytyjsko-irlandzko-norweski serial animowany. | '''Kosmiczne kurczaki w kosmosie''' (ang. ''Space Chickens in Space'', 2018-) – meksykańsko-australijsko-brytyjsko-irlandzko-norweski serial animowany. | ||
Linia 25: | Linia 25: | ||
'''Reżyseria''': [[Wojciech Urbański]]<br /> | '''Reżyseria''': [[Wojciech Urbański]]<br /> | ||
'''Dialogi''': [[Małgorzata Kochańska]]<br /> | '''Dialogi''': [[Małgorzata Kochańska]]<br /> | ||
'''Teksty piosenek''': [[Hanna Malarowska]]<br /> | |||
'''W wersji polskiej udział wzięli''': | '''W wersji polskiej udział wzięli''': | ||
* [[Paweł Ciołkosz]] – '''Chuck''' | * [[Paweł Ciołkosz]] – '''Chuck''' | ||
Linia 32: | Linia 33: | ||
* [[Joanna Węgrzynowska-Cybińska]] | * [[Joanna Węgrzynowska-Cybińska]] | ||
* [[Krzysztof Szczepaniak]] – '''Robot Pal-9000''' | * [[Krzysztof Szczepaniak]] – '''Robot Pal-9000''' | ||
* [[Aneta Todorczuk-Perchuć]] | * [[Aneta Todorczuk|Aneta Todorczuk-Perchuć]] | ||
* [[Agata Góral]]<!-- – '''Adele'''--> | * [[Agata Góral]]<!-- – '''Adele'''--> | ||
* [[Anna Gajewska]] – | * [[Anna Gajewska]] – | ||
Linia 50: | Linia 51: | ||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
{| style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
| | !width="12%"|Premiera | ||
!width="6%"|№ | |||
!width="41%"|Tytuł polski | |||
!width="41%"|Tytuł angielski | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|19.11.2018 | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|01 | |||
| rowspan=2 | |||
| rowspan=2 | |||
| ''Trolujący Thrognak'' | | ''Trolujący Thrognak'' | ||
| ''Trolling Thrognak'' | | ''Trolling Thrognak'' | ||
|- | |- | ||
| ''Opieka nad Blibli'' | | ''Opieka nad Blibli'' | ||
| ''Bliblisitting'' | | ''Bliblisitting'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|20.11.2018 | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|02 | ||
| ''Zielonooki potwór'' | | ''Zielonooki potwór'' | ||
| ''Green-Eyed Monster'' | | ''Green-Eyed Monster'' | ||
|- | |- | ||
| ''Wierzę, że umiem latać'' | | ''Wierzę, że umiem latać'' | ||
| ''I Believe I Can Fly'' | | ''I Believe I Can Fly'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|21.11.2018 | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|03 | ||
| ''Najlepszy kumpel'' | | ''Najlepszy kumpel'' | ||
| ''Best Pal'' | | ''Best Pal'' | ||
|- | |- | ||
| ''Jajko'' | | ''Jajko'' | ||
| ''The Egg'' | | ''The Egg'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|25.02.2019 | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|04 | ||
| ''Ucho miękka cmok cmok'' | | ''Ucho miękka cmok cmok'' | ||
| ''Floofy Flibby Kiss-Kiss'' | | ''Floofy Flibby Kiss-Kiss'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|26.02.2019 | ||
| ''Zamiana'' | | ''Zamiana'' | ||
| ''You Snooze You Cruise'' | | ''You Snooze You Cruise'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|29.11.2018 | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|05 | ||
| ''Prawdziwy przyjaciel'' | | ''Prawdziwy przyjaciel'' | ||
| ''Friendchip'' | | ''Friendchip'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|30.11.2018 | ||
| ''Zamrażanie czasu'' | | ''Zamrażanie czasu'' | ||
| ''Freezing Awesome'' | | ''Freezing Awesome'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|23.11.2018 | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|06 | ||
| ''Być idolem'' | | ''Być idolem'' | ||
| ''Idle Idols'' | | ''Idle Idols'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|26.11.2018 | ||
| ''Tylko się nie śmiej'' | | ''Tylko się nie śmiej'' | ||
| ''Try Not to Laugh'' | | ''Try Not to Laugh'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|27.11.2018 | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|07 | ||
| ''Egzamin'' | | ''Egzamin'' | ||
| ''Final Exam'' | | ''Final Exam'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|28.11.2018 | ||
| ''Trzy triplony parseków stąd'' | | ''Trzy triplony parseków stąd'' | ||
| ''Three Tripplon Parsec Trip'' | | ''Three Tripplon Parsec Trip'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|22.11.2018 | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|08 | ||
| <small>''––– brak tytułu –––''</small> | | <small>''––– brak tytułu –––''</small> | ||
| ''Players Gotta Play'' | | ''Players Gotta Play'' | ||
|- | |- | ||
| ''Atori'' | | ''Atori'' | ||
| ''Atori'' | | ''Atori'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|27.02.2019 | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|09 | ||
| ''Chuck Alfa'' | | ''Chuck Alfa'' | ||
| ''Alpha Chuck'' | | ''Alpha Chuck'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|28.02.2019 | ||
| ''Glarggiem być'' | | ''Glarggiem być'' | ||
| ''Being Glargg'' | | ''Being Glargg'' | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.03.2019 | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|10 | |||
| ''Marzenie o lataniu'' | |||
| ''All Flying And Chill'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.03.2019 | |||
| ''Ptaszki za kratkami'' | |||
| ''Jail Birds'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|05.03.2019 | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|11 | |||
| ''Biedny Dweezil'' | |||
| ''Poor Dweezil'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|06.03.2019 | ||
| ''Walka o żywność'' | |||
| '' | | ''Food Fight'' | ||
| '' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|07.03.2019 | ||
| '''' | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|12 | ||
| '' | | ''Przepowiednia Ommma'' | ||
| ''Ommminious Foreshadowing'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|08.03.2019 | ||
| ''Narysuj coś'' | |||
| ''Draw Anything'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|20.05.2019 | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|13 | ||
| '''' | | ''Finley czyścioszek'' | ||
| '' | | ''Finley Cleanly'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|21.05.2019 | ||
| '''' | | ''Beat, beat, kurczak, kurczak'' | ||
| '' | | ''Beat Beat Chicken Chicken'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|22.05.2019 | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|14 | |||
| ''Phil moje serce'' | |||
| ''Phil My Heart'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|23.05.2019 | ||
| ''Blibli do kwadratu'' | |||
| '''' | | ''Blibli<sup>2</sup>'' | ||
| '' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|24.05.2019 | ||
| '''' | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|15 | ||
| '' | | ''Kadet Clarkk'' | ||
| ''Cadet Clarkk'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|27.05.2019 | ||
| ''Zapluskwieni'' | |||
| ''Stop Bugging Me'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|28.05.2019 | ||
| | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|16 | ||
| '''' | | ''Brak rozumu nie boli'' | ||
| '' | | ''No Brian No Pain'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|29.05.2019 | ||
| ''Kurczako-przysmak'' | |||
| ''Chicken Feed'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|02.09.2019 | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|17 | ||
| '''' | | ''Pierwsze dowództwo Chucka'' | ||
| '' | | ''Chuck’s First Command'' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | style="background-color: #CCE2FF;"|03.09.2019 | ||
| '' | | ''Najbystrzejszy dzieciak w szkole'' | ||
| ''Smartest Chicken in Town'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|30.05.2019 | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|18 | |||
| ''Wybory przewodniczącego'' | |||
| ''Presidential Coop'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|31.05.2019 | ||
| ''Nucące skałki'' | |||
| '''' | | ''Pale Blue Rock'' | ||
| '' | |||
|- | |- | ||
| '''' | | style="background-color: #CCE2FF;"|04.09.2019 | ||
| '' | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|19 | ||
| ''Test moralnych wyborów'' | |||
| ''The Good Guy Choice'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|05.09.2019 | ||
| ''Zapach kurczaka'' | |||
| ''Smells Like Chicken'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|06.09.2019 | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|20 | ||
| '''' | | ''Tajne stowarzyszenie tajnego czegoś'' | ||
| '''' | | ''Secret Society of the Secret Thing'' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | style="background-color: #CCE2FF;"|09.09.2019 | ||
| '''' | | ''Czarownik'' | ||
| ''Quizardry'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|10.09.2019 | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|21 | |||
| ''Chłodzące spodenki'' | |||
| ''Who’s Wearing the Cool Pants'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|11.09.2019 | ||
| ''Ginący gatunek'' | |||
| '''' | | ''One of a Kind'' | ||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| '''' | | style="background-color: #CCE2FF;"|12.09.2019 | ||
| '''' | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|22 | ||
| ''Czas odosobnienia'' | |||
| ''Personal Spacetime'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|13.09.2019 | ||
| ''Słodkie szkraby'' | |||
| ''Chicken in the Egg'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|16.09.2019 | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|23 | ||
| '''' | | ''Zły, zły, zły'' | ||
| '''' | | ''Bad Bad Bad'' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | style="background-color: #CCE2FF;"|17.09.2019 | ||
| '''' | | ''Kontrola umysłu'' | ||
| ''Snot Like This'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|18.09.2019 | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|24 | |||
| ''Zwycięstwo Niven'' | |||
| ''Ultimate Niven'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|19.09.2019 | ||
| ''Obóz przetrwania'' | |||
| '''' | | ''Camp Ghosty Pants'' | ||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|25 | |||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Chicken Out'' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Chicken Back Again'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|26 | |||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Academy Rules'' | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] |
Wersja z 00:49, 21 paź 2019
Kosmiczne kurczaki w kosmosie Space Chickens in Space | |
---|---|
Gatunek | animowany |
Kraj produkcji | Meksyk, Australia, Wielka Brytania, Irlandia, Norwegia |
Język oryginału | angielski |
Stacja telewizyjna | Disney XD |
Lata produkcji | 2018- |
Data premiery dubbingu | 19 listopada 2018 |
Wyemitowane serie |
1 z 1 |
Wyemitowane odcinki | 24 z 26 |
Kosmiczne kurczaki w kosmosie (ang. Space Chickens in Space, 2018-) – meksykańsko-australijsko-brytyjsko-irlandzko-norweski serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Disney XD od 19 listopada 2018 roku.
Fabuła
Trzy kurczaki trafiają przypadkowo do elitarnej akademii kosmicznej. Przeżywają mnóstwo absurdalnych przygód, a szkolna codzienność mocno daje im się we znaki.
Opis pochodzi ze strony https://www.teleman.pl/tv/-1813133
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Wojciech Urbański
Dialogi: Małgorzata Kochańska
Teksty piosenek: Hanna Malarowska
W wersji polskiej udział wzięli:
- Paweł Ciołkosz – Chuck
- Łukasz Lewandowski – Finley
- Agnieszka Głowacka – Starley
- Zbigniew Suszyński – Glargg
- Joanna Węgrzynowska-Cybińska
- Krzysztof Szczepaniak – Robot Pal-9000
- Aneta Todorczuk-Perchuć
- Agata Góral
- Anna Gajewska –
- Niven,
- Barnetta
W pozostałych rolach:
- Wojciech Paszkowski
- Miłogost Reczek
- Antoni Scardina – Hugo
- Monika Węgiel
- Jakub Wieczorek – Thrognak (odc. 1a)
i inni
Piosenkę czołówkową śpiewał: Jakub Molęda
Lektor: Artur Kaczmarski
Spis odcinków
Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
---|---|---|---|
SERIA PIERWSZA | |||
19.11.2018 | 01 | Trolujący Thrognak | Trolling Thrognak |
Opieka nad Blibli | Bliblisitting | ||
20.11.2018 | 02 | Zielonooki potwór | Green-Eyed Monster |
Wierzę, że umiem latać | I Believe I Can Fly | ||
21.11.2018 | 03 | Najlepszy kumpel | Best Pal |
Jajko | The Egg | ||
25.02.2019 | 04 | Ucho miękka cmok cmok | Floofy Flibby Kiss-Kiss |
26.02.2019 | Zamiana | You Snooze You Cruise | |
29.11.2018 | 05 | Prawdziwy przyjaciel | Friendchip |
30.11.2018 | Zamrażanie czasu | Freezing Awesome | |
23.11.2018 | 06 | Być idolem | Idle Idols |
26.11.2018 | Tylko się nie śmiej | Try Not to Laugh | |
27.11.2018 | 07 | Egzamin | Final Exam |
28.11.2018 | Trzy triplony parseków stąd | Three Tripplon Parsec Trip | |
22.11.2018 | 08 | ––– brak tytułu ––– | Players Gotta Play |
Atori | Atori | ||
27.02.2019 | 09 | Chuck Alfa | Alpha Chuck |
28.02.2019 | Glarggiem być | Being Glargg | |
01.03.2019 | 10 | Marzenie o lataniu | All Flying And Chill |
04.03.2019 | Ptaszki za kratkami | Jail Birds | |
05.03.2019 | 11 | Biedny Dweezil | Poor Dweezil |
06.03.2019 | Walka o żywność | Food Fight | |
07.03.2019 | 12 | Przepowiednia Ommma | Ommminious Foreshadowing |
08.03.2019 | Narysuj coś | Draw Anything | |
20.05.2019 | 13 | Finley czyścioszek | Finley Cleanly |
21.05.2019 | Beat, beat, kurczak, kurczak | Beat Beat Chicken Chicken | |
22.05.2019 | 14 | Phil moje serce | Phil My Heart |
23.05.2019 | Blibli do kwadratu | Blibli2 | |
24.05.2019 | 15 | Kadet Clarkk | Cadet Clarkk |
27.05.2019 | Zapluskwieni | Stop Bugging Me | |
28.05.2019 | 16 | Brak rozumu nie boli | No Brian No Pain |
29.05.2019 | Kurczako-przysmak | Chicken Feed | |
02.09.2019 | 17 | Pierwsze dowództwo Chucka | Chuck’s First Command |
03.09.2019 | Najbystrzejszy dzieciak w szkole | Smartest Chicken in Town | |
30.05.2019 | 18 | Wybory przewodniczącego | Presidential Coop |
31.05.2019 | Nucące skałki | Pale Blue Rock | |
04.09.2019 | 19 | Test moralnych wyborów | The Good Guy Choice |
05.09.2019 | Zapach kurczaka | Smells Like Chicken | |
06.09.2019 | 20 | Tajne stowarzyszenie tajnego czegoś | Secret Society of the Secret Thing |
09.09.2019 | Czarownik | Quizardry | |
10.09.2019 | 21 | Chłodzące spodenki | Who’s Wearing the Cool Pants |
11.09.2019 | Ginący gatunek | One of a Kind | |
12.09.2019 | 22 | Czas odosobnienia | Personal Spacetime |
13.09.2019 | Słodkie szkraby | Chicken in the Egg | |
16.09.2019 | 23 | Zły, zły, zły | Bad Bad Bad |
17.09.2019 | Kontrola umysłu | Snot Like This | |
18.09.2019 | 24 | Zwycięstwo Niven | Ultimate Niven |
19.09.2019 | Obóz przetrwania | Camp Ghosty Pants | |
25 | ' | Chicken Out | |
' | Chicken Back Again | ||
26 | ' | Academy Rules |