1965: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (→Wydarzenia) |
m |
||
(Nie pokazano 16 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 2: | Linia 2: | ||
== Wydarzenia == | == Wydarzenia == | ||
* '''6 lutego''' | * '''23 stycznia''' – urodził się [[Tomasz Dutkiewicz]] | ||
* '''25 lutego''' | * '''26 stycznia''' – urodził się [[Dariusz Kordek]] | ||
* '''19 marca''' | * '''6 lutego''' – urodził się [[Piotr Kozłowski]] | ||
* '''28 marca''' | * '''11 lutego''' – urodził się [[Wojciech Rogowski]] | ||
* '''16 kwietnia''' | * '''25 lutego''' – urodził się [[Krzysztof Ibisz]] | ||
* '''21 kwietnia''' | * '''19 marca''' – urodziła się [[Agnieszka Pilaszewska]] | ||
* '''22 kwietnia''' | * '''22 marca''' – urodził się [[Piotr Plewa]] | ||
* '''27 kwietnia''' | * '''28 marca''' – urodziła się [[Beata Rakowska]] | ||
* '''6 lipca''' | * '''16 kwietnia''' – urodził się [[Jarosław Gruda]] | ||
* ''' | * '''21 kwietnia''' – urodził się [[Robert Tondera]] | ||
* '''7 października''' | * '''22 kwietnia''' – urodził się [[Dariusz Wiktorowicz]] | ||
* '''13 października''' | * '''27 kwietnia''' – urodził się [[Robert Kowalski]] | ||
* '''17 października''' | * '''6 maja''' – urodził się [[Mariusz Max Kolonko]] | ||
* '''5 listopada''' | * '''19 maja''' – | ||
* '''15 grudnia''' | ** urodził się [[Jacek Piekara]], | ||
** urodziła się [[Małgorzata Pieńkowska]] | |||
* '''20 maja''' – urodził się [[Artur Urbański]] | |||
* '''6 czerwca''' – urodził się [[Wojciech Billip]] | |||
* '''12 czerwca''' – urodziła się [[Beata Niedzielska]] | |||
* '''16 czerwca''' – zmarła [[Halina Seroczyńska]] (ur. 1937) | |||
* '''5 lipca''' – urodziła się [[Małgorzata Walewska]] | |||
* '''6 lipca''' – | |||
** urodziła się [[Beata Bednarz]], | |||
** urodził się [[Maciej Gąsiorek]] | |||
* '''9 lipca''' – urodził się [[Mirosław Kropielnicki]] | |||
* '''29 lipca''' – urodził się [[Paweł Wilczak]] | |||
* '''13 września''' – urodził się [[Jacek Dzięgiel]] | |||
* '''14 września''' – urodziła się [[Małgorzata Hajewska-Krzysztofik]] | |||
* '''7 października''' – urodziła się [[Joanna Trzepiecińska]] | |||
* '''11 października''' – urodził się [[Dariusz Starczewski]] | |||
* '''13 października''' – urodziła się [[Aleksandra Konieczna]] | |||
* '''17 października''' – urodził się [[Robert Kibalski]] | |||
* '''19 października''' – urodziła się [[Marzena Kipiel-Sztuka]] | |||
* '''25 października''' – urodził się [[Paweł Fidala]] (zm. 2018) | |||
* '''5 listopada''' – urodził się [[Grzegorz Emanuel]] | |||
* '''9 listopada''' – urodziła się [[Małgorzata Krzysica]] | |||
* '''13 listopada''' – urodził się [[Robert Moskwa]] | |||
* '''25 listopada''' – urodził się [[Wojciech Czarnota]] | |||
* '''3 grudnia''' – urodziła się [[Katarzyna Kulik]] | |||
* '''11 grudnia''' – urodził się [[Waldemar Cudzik]] | |||
* '''15 grudnia''' – urodziła się [[Joanna Jeżewska]] | |||
* Urodziła się [[Joanna Dark]] | |||
* Urodziła się [[Marlena Durda]] | |||
* Urodziła się [[Agnieszka Grankowska]] | * Urodziła się [[Agnieszka Grankowska]] | ||
* Urodził się [[Krzysztof Grębski]] | * Urodził się [[Krzysztof Grębski]] | ||
Linia 24: | Linia 52: | ||
* Urodziła się [[Maria Reif]] | * Urodziła się [[Maria Reif]] | ||
* Urodził się [[Krzysztof Rześniowiecki]] | * Urodził się [[Krzysztof Rześniowiecki]] | ||
* Urodził się [[Maciej Szklarz]] | |||
* Urodziła się [[Katarzyna Tatarak]] | * Urodziła się [[Katarzyna Tatarak]] | ||
* Urodził się [[Przemysław Walich]] | |||
== Premiery dubbingowe == | == Premiery dubbingowe == |
Aktualna wersja na dzień 06:47, 6 paź 2023
Rok 1965
1931 – 1932 – 1933 – 1934 – 1935 – 1936 – 1937 – 1938 – 1939 – 1940
1941 – 1942 – 1943 – 1944 – 1945 – 1946 – 1947 – 1948 – 1949 – 1950
1951 – 1952 – 1953 – 1954 – 1955 – 1956 – 1957 – 1958 – 1959 – 1960
1961 – 1962 – 1963 – 1964 – 1965 – 1966 – 1967 – 1968 – 1969 – 1970
1971 – 1972 – 1973 – 1974 – 1975 – 1976 – 1977 – 1978 – 1979 – 1980
1981 – 1982 – 1983 – 1984 – 1985 – 1986 – 1987 – 1988 – 1989 – 1990
1991 – 1992 – 1993 – 1994 – 1995 – 1996 – 1997 – 1998 – 1999 – 2000
2001 – 2002 – 2003 – 2004 – 2005 – 2006 – 2007 – 2008 – 2009 – 2010
2011 – 2012 – 2013 – 2014 – 2015 – 2016 – 2017 – 2018 – 2019 – 2020
2021 – 2022 – 2023 – 2024 – 2025 – 2026 – 2027 – 2028 – 2029 – 2030
Wydarzenia
- 23 stycznia – urodził się Tomasz Dutkiewicz
- 26 stycznia – urodził się Dariusz Kordek
- 6 lutego – urodził się Piotr Kozłowski
- 11 lutego – urodził się Wojciech Rogowski
- 25 lutego – urodził się Krzysztof Ibisz
- 19 marca – urodziła się Agnieszka Pilaszewska
- 22 marca – urodził się Piotr Plewa
- 28 marca – urodziła się Beata Rakowska
- 16 kwietnia – urodził się Jarosław Gruda
- 21 kwietnia – urodził się Robert Tondera
- 22 kwietnia – urodził się Dariusz Wiktorowicz
- 27 kwietnia – urodził się Robert Kowalski
- 6 maja – urodził się Mariusz Max Kolonko
- 19 maja –
- urodził się Jacek Piekara,
- urodziła się Małgorzata Pieńkowska
- 20 maja – urodził się Artur Urbański
- 6 czerwca – urodził się Wojciech Billip
- 12 czerwca – urodziła się Beata Niedzielska
- 16 czerwca – zmarła Halina Seroczyńska (ur. 1937)
- 5 lipca – urodziła się Małgorzata Walewska
- 6 lipca –
- urodziła się Beata Bednarz,
- urodził się Maciej Gąsiorek
- 9 lipca – urodził się Mirosław Kropielnicki
- 29 lipca – urodził się Paweł Wilczak
- 13 września – urodził się Jacek Dzięgiel
- 14 września – urodziła się Małgorzata Hajewska-Krzysztofik
- 7 października – urodziła się Joanna Trzepiecińska
- 11 października – urodził się Dariusz Starczewski
- 13 października – urodziła się Aleksandra Konieczna
- 17 października – urodził się Robert Kibalski
- 19 października – urodziła się Marzena Kipiel-Sztuka
- 25 października – urodził się Paweł Fidala (zm. 2018)
- 5 listopada – urodził się Grzegorz Emanuel
- 9 listopada – urodziła się Małgorzata Krzysica
- 13 listopada – urodził się Robert Moskwa
- 25 listopada – urodził się Wojciech Czarnota
- 3 grudnia – urodziła się Katarzyna Kulik
- 11 grudnia – urodził się Waldemar Cudzik
- 15 grudnia – urodziła się Joanna Jeżewska
- Urodziła się Joanna Dark
- Urodziła się Marlena Durda
- Urodziła się Agnieszka Grankowska
- Urodził się Krzysztof Grębski
- Urodził się Piotr Makowski
- Urodziła się Agnieszka Matysiak
- Urodził się Maciej Orłowski
- Urodziła się Maria Reif
- Urodził się Krzysztof Rześniowiecki
- Urodził się Maciej Szklarz
- Urodziła się Katarzyna Tatarak
- Urodził się Przemysław Walich
Premiery dubbingowe
Luty
- 21 lutego
- Koń, który mówi (telewizja – TV Warszawa)
1965
- Casanova znad Dunaju (kino)
- Chłopiec z dwóch światów (kino)
- Cisza (kino)
- Cudowna podróż (kino)
- Człowiek, który wątpi (kino)
- Cztery dni do nieskończoności (kino)
- Czterdzieści minut przed świtem (kino)
- Długość pocałunku 90 (kino)
- Dwadzieścia godzin (kino)
- Dwaj muszkieterowie (kino)
- Dzień za dniem bez nadziei (kino)
- Hokeiści (kino)
- Inspektor i noc (kino)
- Jeden dzień szczęścia (kino)
- Jego dziewczyna (kino)
- Judex albo zbrodnia ukarana (kino)
- Kronika pewnej zbrodni (kino)
- Królewna i rybak (kino)
- Książę i żebrak (kino)
- Lemoniadowy Joe (kino)
- Lęk (kino)
- Mafia nie przebacza (kino)
- Miecz i waga (kino)
- Miłość jednej nocy (kino)
- Mr. Hobbs na urlopie (kino)
- Muchtar na tropie (kino)
- Na pokładzie stanął kapitan (kino)
- Na tropach zbrodni (kino)
- Oskarżony (kino)
- Pierwszy krzyk (kino)
- Piotruś partyzant (kino)
- Powodzenia chłopcze (kino)
- Przygody Tolka Borówki (kino)
- Skowronek (kino)
- Strzał we mgle (kino)
- System (kino)
- Sztubackie kłopoty (kino)
- Ściśle tajne (kino)
- Tak (kino)
- Taki jest Bułujew (kino)
- Telefon 03 (kino)
- Testament uczonego (kino)
- Towarzysze (kino)
- Trzy plus dwa (kino)
- Wehikuł czasu (kino)
- Więźniowie z Altony (kino)
- Winnetou: Część I (kino)
- Winnetou: Część II (kino)
- Wizyta starszej pani (kino)
- Włoszki i miłość (kino)
- Wspomnienia z wakacji (kino)
- Zbrodnia doskonała (kino)
- Zdradzona ziemia (kino)
- Żona Lota (kino)