Robert Tondera

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Robert Tondera (ur. 21 kwietnia 1965 roku w Warszawie) – polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy. W roku 1989 ukończył PWST w Warszawie.

Polski dubbing

Filmy

Seriale

  • 1929-1969: Zwariowane melodie
    • Kot Sylwester (Przestraszyć kota, Strachy na lachy),
    • Kot Claude (Serofobia),
    • Jastrząb (Przegląd wierszyków Mateczki Gąski),
    • Dick (Kawalerowie z Uniwersytetu Pimenckiego),
    • Kamerdyner w hotelu (Tu nocował Kaczor Daffy),
    • Mugsy (Królik Bugs i przyjaciele),
    • Misiątko (Z Królikiem Bugsem w świecie zwierząt),
    • Superman (Królik Bugs i przyjaciele 2),
    • Upiorny naukowiec (Nowe przygody Królika Bugsa)
  • 1940-1967: Tom i Jerry – poddany króla (odc. 65)
  • 1959: Quick Draw McGraw
  • 1960-1966: Flintstonowie (wersja z 1998 roku)
  • 1961-1962: Kocia ferajna (druga wersja)
  • 1961: Snagglepuss
  • 1968-1969: Odlotowe wyścigi
    • Piękny Piotruś,
    • Rufus Piła
  • 1969: Perypetie Penelopy – Patent
  • 1969-1970: Scooby Doo, gdzie jesteś?
    • policjant (odc. 18),
    • policjant (Odc. 13 i 18 wydany na VHS – odc. 13, 18)
  • 1972: Arka Yogiego
    • Lippy,
    • Peter Potamus
  • 1972-1973: Nowy Scooby Doo – Jay Tellar (odc. 20)
  • 1972: Pinokio
    • Franco (odc. 1, 5-6, 8, 14),
    • głosy z tłumu (odc. 2),
    • jeden z leniuchów (odc. 8)
  • 1974: Hong Kong Fu-i
    • Don Pedro (odc. 10),
    • Mściciel Marey (odc. 16)
  • 1976: Huckleberry Finn – Jim
  • 1976-1978: Scooby Doo – Policjant (odc. 1)
  • 1978: Był sobie człowiek
    • Członek plemienia spokojnych jaskiniowców (odc. 3),
    • Jeden z mieszkańców Mezopotamii (odc. 4),
    • Aleksander Wielki (odc. 5),
    • Dionne (odc. 13),
    • Krzysztof Kolumb (odc. 15),
    • Dowódca (odc. 17)
  • 1980: Figle z Flintstonami
  • 1982: Był sobie kosmos
    • kapitan (odc. 2),
    • Clark (odc. 5),
    • komandor KD4 (odc. 6, 20),
    • młody blondwłosy „bóg” (odc. 7),
    • narrator filmu o dawnej Ziemi (odc. 9),
    • jeden z więźniów (odc. 9),
    • wielkogłowy członek rady (odc. 10),
    • fioletowogłowy członek rady (odc. 10),
    • porucznik Sanders (odc. 11),
    • kapitan Euphenos "Pete" (odc. 18),
    • Wielki Komputer (odc. 21-25),
    • telepata z Kasjopei (odc. 23),
    • kasjopejański admirał floty (odc. 25)
  • 1982: Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda
  • 1983: Kaczor Donald przedstawia – Świerszcz Jiminy
  • 1984-1987: Łebski Harry
    • Koccini (odc. 1a),
    • pies konferansjer (odc. 2a),
    • Bush (odc. 2b),
    • Muskuł (odc. 4a),
    • Wally (odc. 5a),
    • Marvin McPięść (odc. 7b),
    • Spike (odc. 8a),
    • pracownik fabryki (odc. 16a),
    • wredne ptaszysko (odc. 16b),
    • Filo (odc. 17a),
    • mleczarz (odc. 18a, 22b),
    • Pointdexter (odc. 18a),
    • hiena (odc. 19b),
    • Alfredek (odc. 23a)
  • 1984-1985: Tęczowa kraina
  • 1985-1988: M.A.S.K.
    • mnich #1 (odc. 3),
    • kapitan Miller (odc. 4),
    • pan Svenson (odc. 4),
    • Indianin #3 (odc. 6),
    • przewodnik (odc. 15),
    • Singapurczyk #1 (odc. 16),
    • przewodnik (odc. 17),
    • rzeźbiarz Andre (odc. 27)
  • 1986-1988: Dennis Rozrabiaka
  • 1986-1987: Mój mały kucyk (druga wersja)
  • 1987: Było sobie życie
  • 1988-1994: Garfield i przyjaciele
    • jedna z myszy (odc. 1c),
    • generał (odc. 2a),
    • woźny w kinie (odc. 3c),
    • prezenter telewizyjny (odc. 4a, 41a),
    • szczur ze snu Wade’a (odc. 4b),
    • właściciel ośmiornicy (odc. 4c),
    • robak (odc. 8b),
    • pan Atweiler, właścicel tukana (odc. 8c),
    • sąsiad Jona (odc. 8c),
    • hycel (odc. 9c),
    • ofiara pożaru (odc. 9c),
    • strażak (odc. 9c),
    • szef WBOR-TV (odc. 19c),
    • prezenter (odc. 21a),
    • Stinky Devis (odc. 28a),
    • rozbitek (odc. 28c),
    • Zorborg (odc. 34a),
    • właściciel Tajemniczego dworu (odc. 36a),
    • pracownik wideoteki (odc. 38c),
    • bileter multipleksu (odc. 38c),
    • Luigi (odc. 41c),
    • Kapitan (odc. 42a),
    • Harold (odc. 43c),
    • Reżyser (odc. 45c),
    • Maranzrz (odc. 48b)
  • 1988: Hemingway
    • Myśliwy (odc. 4),
    • Dziennikarz (odc. 4)
  • 1988-1993: Hrabia Kaczula
    • Arcyksiążę Pracz Burogęś (odc. 1),
    • Doktor Fazakerley (odc. 4),
    • Chiński kaczor #1 (odc. 10),
    • Listonosz,
    • Terrence,
    • Tarzan,
    • Komputer
  • 1988: Miś Yogi
  • 1988-2001: Nowe przygody Madeline (seria 1-2)
  • 1989-1991, 2000: Babar – Jean-Claude (pierwsza wersja – odc. 19)
  • 1989-1992: Karmelowy obóz – Papracz
  • 1990-1994: Przygody Animków
    • Sylwek Junior,
    • Dostawca pizzy (odc. 5),
    • Remi (odc. 5),
    • Sir Izaak Kowadło (odc. 31),
    • Kandydat do roli Hamleta (odc. 57),
    • Bocian (odc. 58),
    • Dustin Hoffman (Kapitan Hak) (odc. 73),
    • Karaluch (odc. 74),
    • Jeden z porywaczy (odc. 77),
    • Spiker teleturnieju (odc. 79),
    • Spiker Weekendowego popołudnia Animków (odc. 88)
  • 1990-1994: Super Baloo
    • szop, członek gangu Grzmota (pierwsza wersja),
    • jeden z członków gangu Powietrznych Piratów (pierwsza wersja),
    • pilot Jack Tu Żur (pierwsza wersja),
    • urzędnik pocztowy w Pazuzie (pierwsza wersja),
    • listonosz, przynoszący list z Pazuzy (pierwsza wersja),
    • jeden z członków eskadry Siedmiu, którą dowodził Rick Sky (pierwsza wersja)
  • 1990-1993: Szczenięce lata Toma i Jerry'ego
    • Ojciec Julii (odc. 9b),
    • narrator (odc. 10a),
    • kot #2 (odc. 10c),
    • policjant (odc. 12c),
    • kosmita #1 (odc. 13c),
    • jeden z kierowców (odc. 36c),
    • husky #2 (odc. 40b),
    • kursant #2 (odc. 41b)
  • 1991: Młody Robin Hood – Mały John
  • 1991-2004: Pełzaki (druga wersja)
  • 1991-1993: Powrót do przyszłości
  • 1991-1997: Rupert – Pan Faron (pierwsza wersja dubbingu)
  • 1991: Skarbczyk najpiękniejszych bajek
  • 1992-1998: Batman (druga wersja)
  • 1992-1993: Mikan - pomarańczowy kot
    • Prowadzący loterię (odc. 10),
    • Recepcjonista (odc. 11)
  • 1992: Nowe podróże Guliwera
  • 1992: Teknoman
  • 1993-1998: Animaniacy
    • jeden z synów starszej pani (odc. 20c),
    • Thomas Jefferson (odc. 20d),
    • jedna z mew (odc. 23c),
    • sprzedawca hot-dogów (odc. 23c),
    • policjant (odc. 24a),
    • Noe (odc. 33b)
  • 1993: Nowe przygody Kapitana Planety – Suchi
  • 1993: Podróż do serca świata – Książę Blackstone
  • 1993-1995: Szmergiel
  • 1994: Byli sobie wynalazcy
    • samiec kawki #1 (odc. 24),
    • papuga (odc. 24),
    • jeden z mieszkańców wioski (odc. 24),
    • Michael Collins (odc. 25),
    • blondwłosy delegat (odc. 26)
  • 1994-1996: Fantastyczna Czwórka
    • Dick Clark (odc. 1-2),
    • Stan Lee (odc. 4, 7, 10),
    • Terrax (odc. 6, 19),
    • Skrol pilot (odc. 7),
    • Reporter telewizyjny (odc. 7),
    • Narrator (odc. 9, 16-17),
    • Sam Jaggers (odc. 12),
    • 4-7 (odc. 14)
  • 1994-1996: Kleszcz
    • Nietoperz (druga wersja),
    • Krzesło Czipindel (druga wersja),
    • Zły nocny bombowiec, który bombarduje o północy (druga wersja – odc. 7)
  • 1994-1998: Magiczny autobus
    • producent (druga wersja dubbingu – odc. 11),
    • różne głosy (druga wersja dubbingu – odc. 1, 5, 7, 9, 11, 12)
  • 1994-1995: Myszka Miki i przyjaciele
  • 1994-1998: Spider-Man
    • Mściciel (pierwsza wersja),
    • Elektro (druga wersja)
  • 1994-1998: Świat według Ludwiczka
    • Earl Grunewald (większość odcinków),
    • Dexter Kaihild Trzeci (odc. 9),
    • Dostawca pizzy (odc. 12),
    • Narciarz #1 (odc. 16),
    • Sean (odc. 17),
    • Prezydent (odc. 19),
    • Komentator zawodów w szachach (odc. 23),
    • Pan Stevenson – cukiernik (odc. 24),
    • Ben Glenn (odc. 25),
    • Ksiądz (odc. 26),
    • Norton Jensen
  • 1995-1997: Co za kreskówka!
    • Kot (odc. 4),
    • jeden z pracowników (odc. 31),
    • Buzzy Presscott (odc. 43)
  • 1995-1997: Freakazoid! – Lekarz
  • 1995-1998: Gęsia skórka
    • Nauczyciel (pierwsza wersja dubbingu – odc. 38),
    • Duch mężczyzny (pierwsza wersja dubbingu – odc. 47)
  • 1995-1996: Maska
    • Gill,
    • Klakson,
    • Harold
  • 1995-1998: Pinky i Mózg
    • Głos z głośnika (odc. 32a),
    • pan Vanel (odc. 32a),
    • jeden z hippisów (odc. 42),
    • ochroniarz (odc. 47),
    • rzecznik NASA (odc. 68a),
    • Wally Faust (odc. 70b),
    • Rockin' Johnny (odc. 71a),
    • facet z reklamy (odc. 71b),
    • kierujący kolejką Puchatego Borsuczka (odc. 73b),
    • właściciel stoiska ze świnkami (odc. 75),
    • pan Tarantella (odc. 76a),
    • jeden z sędziów (odc. 77b),
    • przechodzień (odc. 78b)
  • 1995-2001: Star Trek: Voyager
  • 1995-1997: Strażnicy Dobrej Nowiny (pierwsza wersja dubbingu)
  • 1996-1997: Beetleborgi – Frankenbeans
  • 1996-1997: Incredible Hulk
  • 1996-1998: Kacper (wersja TVP)
  • 1996: Kosmiczne Biuro Śledcze
  • 1996-1998: Mała księga dżungli
    • Fred (odc. 1, 5, 10),
    • Cain (odc. 12),
    • tukan (odc. 18a),
    • nosorożec (odc. 18a),
    • hiena (odc. 19a),
    • bawół wodny #2 (odc. 20a)
  • 1996-2000: Superman
  • 1996-1997: Walter Melon
  • 1997-1998: 101 dalmatyńczyków
  • 1997-2011: Czternaście bajek z Królestwa Lailonii Leszka Kołakowskiego
  • 1997-1998: Dzielne żółwie: Następna mutacja – Shredder (odc. 1)
  • 1997-1999: Jam Łasica
    • wieśniak #1 (odc. 33),
    • sprzedawca pomarańczy i kwiatków (odc. 36),
    • lekarz (odc. 45)
  • 1997-2004: Johnny Bravo
    • Błazen (odc. 32a),
    • Spiker na paradzie (odc. 36b),
    • Dostawca korniszonów (odc. 36c),
    • Olbrzym Ferguson (odc. 38b),
    • Policjant (odc. 40a),
    • Mężczyzna przebrany za kanapkę (odc. 41b),
    • konferansjer (odc. 41c),
    • kongresmen Mitch Swee (odc. 42b),
    • Murdok (odc. 46c),
    • doktor Frankenstein (odc. 47c),
    • Zielony Superludź (odc. 48b),
    • dingo (odc. 51a),
    • głos w reklamie (odc. 51a),
    • koza (odc. 51a),
    • sanitariusz (odc. 51b),
    • Juan Upto (odc. 51c),
    • małpa Skippy (odc. 52b),
    • przechodzień #2 (odc. 52c),
    • widz #2 (odc. 52c),
    • zalotnik (odc. S2),
    • „Dziwaczny Al” Yankovic (odc. 65a)
  • 1997-1999: Krowa i Kurczak
    • Duch mleczarza (odc. 31b),
    • głos z głośnika (odc. 33a),
    • Komentator (odc. 39b),
    • atleta z przeciwnej drużyny #1 (odc. 45a),
    • Wujek Ślimak (odc. 45a),
    • Mężczyzna przepytany przez Earla (odc. 47b)
  • 1997: Księżniczka Sissi
  • 1997-1998: Liceum na morzu
    • Kapitan Ballard,
    • Tanaka (odc. 1)
  • 1997-1999: Traszka Neda
    • stary sprzedawca (odc. 24b, pierwsza scena w odc. 25b),
    • głos z kanałów (odc. 25a),
    • trener gry w baseball (odc. 25b),
    • Rev Rover (odc. 26a),
    • jedna z trolopodobnych istot (odc. 26b),
    • organizator gry w rzucenie do puszek (odc. 28a),
    • właściciel firmy produkującej zabawki (odc. 28b),
    • właściciel śmietnika (odc. 28b),
    • spiker reklamy Bateriożerki (odc. 29a),
    • Bingo, drużynowy Cymbałkowego obozu (odc. 29a),
    • lodziarz (odc. 29b),
    • Harry Ślepokretowski (odc. 29b),
    • policjant (odc. 30a),
    • burmistrz (odc. 30b, 32a, 34b, 38b, 39a),
    • Zapiaszczony Flemkin (odc. 31b),
    • Cezar (odc. 34b),
    • spiker w kinie (odc. 35a),
    • jeden z trolli w kostiumie Pszczółci (odc. 36b),
    • stary sprzedawca (odc. 36b, 37ab)
  • 1998-2001: A to histeria!
    • Cenzor WB,
    • Sędzia walki (odc. 51)
  • 1998-2004: Atomówki
    • spiker radiowy (odc. 20b),
    • mieszkaniec Townsville #1 (odc. 27b),
    • bandyta #1 (odc. 28a),
    • szef policji Citiesville (odc. 28a),
    • patrol policji powietrznej Citiesville (odc. 28a),
    • policjant (odc. 28b),
    • szef Townsvillskiej policji (odc. 31b),
    • jeden z przestępców (odc. 53b),
    • tata chłopca (odc. 72a)
  • 1998-2001: Dzika rodzinka – Inspektor Tabu (druga wersja – odc. 28)
  • 1998: Eerie, Indiana: Inny wymiar
  • 1998: Gruby pies Mendoza
    • Buck Mulligan (odc. 10),
    • Tłumacz (odc. 12-13)
  • 1998-1999: Nowa rodzina Addamsów – Craig
  • 1998-1999: Szalony Jack, pirat
    • Picuś Glancuś,
    • Pan Śmierć (odc. 4a),
    • Komentator przy Kolejce mdłości Łasicy Waldo (odc. 6a),
    • Sprzedający podroby karpiowatych (odc. 8b),
    • Jeden z gospodarzy Platynowego Samorodka (odc. 11b)
  • 1998-1999: Tajne akta Psiej Agencji
    • Właściciel Ralpha (niektóre odcinki),
    • Skobel
  • 1998-2000: Tęczowe rybki – jeden z kibiców (odc. 1b)
  • 1999: Antek Mrówka
  • 1999-2000: Digimon Adventure
    • Tokomon / Patamon / Angemon / MagnaAngemon,
    • Ogremon,
    • Machinedramon,
    • Gennai
  • 1999-2000: Dilbert – Reporter (odc. 3)
  • 1999-2003, 2007-2013: Futurama
    • Leo – ojciec Amy (odc. 10-11, 39, 50, 61, 63),
    • Nauczyciel historii XX wieku (odc. 11),
    • Prezydent Ziemi McNeal (odc. 12),
    • Komisarz (odc. 13),
    • Weterynarz (odc. 14),
    • Hiperkurczak (odc. 15),
    • Ostatni człowiek na Ziemi, bohater serialu Drzwi grozy (odc. 16),
    • Rzecznik kopalni (odc. 16),
    • Głowa Geralda Forda (odc. 16),
    • Ekspedient w sklepie zoologicznym (odc. 17),
    • Naprawiający Bendera (odc. 19),
    • Sędzia (odc. 19),
    • kelner (odc. 35),
    • sędzia wystawy psów (odc. 36),
    • Głowa George’a Washingtona (odc. 36),
    • Harold Zoid (odc. 37),
    • Wolny Wodospad Senior (odc. 39),
    • robot-fryzjer (odc. 39),
    • pan Fogel (odc. 40, 49, 64),
    • Benjamin Franklin (odc. 41),
    • sędzia Ron Whitey (odc. 41, 43, 46),
    • klient Smith, bohater Straszliwych drzwi (odc. 44),
    • Głowa Cheecha (odc. 44),
    • wampir, bohater filmu (odc. 44),
    • Porucznik w Roswell (odc. 45),
    • jeden z Neptunian (odc. 46),
    • ojciec rodziny (odc. 46),
    • Mario (odc. 47),
    • jeden z mnichów T'shuva (odc. 52),
    • szofer Amy (odc. 53),
    • Abner Doubledeal (odc. 54),
    • sędzia blernsballa (odc. 54),
    • Stary Człowiek Wodospad (odc. 60),
    • narrator Nowej Ligi Sprawiedliwości (odc. 62),
    • Głowa Teodora Roosevelta (odc. 62),
    • głos skanera Infosfery (odc. 64),
    • jeden z Mózgopławów (odc. 64),
    • Ojciec Changstein Al Gamal (odc. 65),
    • Whitey (odc. 67),
    • bohater Drzwi grozy (odc. 68),
    • starter (odc. 69),
    • Humorbot 5.0 (odc. 69),
    • pracownik na Targach robotów (odc. 70),
    • pracownik aktualizujący roboty (odc. 70),
    • ślimak (odc. 72),
    • Hedonizmbot (odc. 72)
  • 1999-2002: Nieustraszeni ratownicy
    • major Friendly Skies (odc. 30a),
    • jeden z asystentów doktora Eldera (odc. 31b),
    • komputer radiowozu (odc. 32),
    • robotnik (odc. 38b),
    • Evan James (odc. 39a)
  • 1999-2000: Medaboty
    • Pan Richards,
    • Tom
  • 1999-2000: Rodzina Piratów – Mario (odc. 23)
  • 1999: SpongeBob Kanciastoporty
    • aktor grający Syrenamana (odc. 67b),
    • Tata SpongeBoba (odc. 93c),
    • Charles, właściciel Foofiego (odc. 110b),
    • lokaj (odc. 112a),
    • jeden z przechodniów (odc. 146a),
    • pracownik Wydziału Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (odc. 153a),
    • czerwona ryba klient (odc. 173a),
    • niebieska ryba klient (odc. 173a),
    • gruba ryba (odc. 173a),
    • lekarz (odc. 173b),
    • Ogniodech (odc. 173b),
    • jeden z klientów (odc. 174b),
    • Agent Wąs (odc. 174b),
    • Lukroski (odc. 181a),
    • Kenny Kiciuś (odc. 188a),
    • Ricardo (odc. 198a)
  • 1999-2004: Wampirzyca Mona
  • 2000-2002: George Niewielki
    • Kerry (odc. 23),
    • Szofer (odc. 26)
  • 2000-2006: Słowami Ginger – Pan Briggs (odc. 51)
  • 2000-2003: X-Men: Ewolucja
    • Szablozęby,
    • Szaman (odc. 21),
    • Duncan Matthews (odc. 23)
  • 2001-2004: Bliźniaki Cramp
    • Brudny Joe (seria pierwsza i druga),
    • Agent X (odc. Kosmiczny blask)
  • 2001-2003: Clifford – Mark Howard
  • 2001: Ekstremalne kaczory
  • 2001-2004: Krówka Mu Mu (pierwsza wersja)
  • 2001-2003: Legenda Tarzana – Edgar Rice Burroughs (odc. 35)
  • 2001-2004: Liga Sprawiedliwych – Miedzianogłowy (odc. 8-9, 16, 31)
  • 2001-2002: Lucky Luke
    • wódz Szczery Orzeł (odc. 1, 9, 11),
    • Bufalo Bill (odc. 2),
    • wódz Posępny Byk (odc. 3),
    • Louis Lumiere (odc. 4),
    • konduktor (odc. 5),
    • kasjer (odc. 5),
    • Sherlock Holmes (odc. 6),
    • Lee Chu (odc. 8),
    • Wielebny Raistaff (odc. 10),
    • Oskubany Sęp (odc. 14),
    • Horacy (odc. 15),
    • Long Neck (odc. 16),
    • Barnaba (odc. 17),
    • Krótki Tasiemiec (odc. 18),
    • Pamerdi McCloud (odc. 19),
    • Periko Felipe Al Goroba (odc. 23),
    • Brad Alimon (odc. 24),
    • Jackson Looney (odc. 27),
    • wódz Krewki Bizon (odc. 28),
    • właściciel Look & Lock (odc. 31),
    • Ed Warmgun (odc. 32),
    • Frywolny Świstak (odc. 33),
    • El Generał (odc. 34),
    • Norman (odc. 35),
    • agent Kirk (odc. 36),
    • dr Li Ping Pik (odc. 37),
    • szeryf Minoox Gulch (odc. 39),
    • prezydent Grant (odc. 39, 52),
    • Bob Goodfellow (odc. 40),
    • Horacy Skunks (odc. 41),
    • Hindus (odc. 42),
    • Smiley Laugher (odc. 43),
    • bankier (odc. 44),
    • profesor Batty (odc. 46),
    • wódz Dziwny Wilk (odc. 50),
    • Irwin Straight (odc. 51)
  • 2001-2008: Małe zoo Lucy
    • Reginald Lew (odc. 1, 10-11, 14, 27, 36, 51),
    • Tata Joey’a Kangura (odc. 3),
    • Dennis Dromader (odc. 5, 17),
    • Harry Hiena (odc. 6, 25, 39, 50),
    • Ronald Nosorożec (odc. 7, 12, 15-17, 24-25),
    • Simus Bocian (odc. 40-41)
  • 2001: Mary-Kate i Ashley w akcji
  • 2001: Power Rangers Time Force
    • Wes,
    • Alex
  • 2001: Przygody Timmy'ego
    • Sanjay,
    • Tata Marka,
    • Pan Mogiła,
    • jeden z wujków Wandy (odc. 71b),
    • Tony Puszka (odc. 71b),
    • Frankie Rzeźnik (odc. 71b),
    • jeden z jaskiniowych strażaków (odc. 87b),
    • Szkarłatna Szczena (odc. 91b, 123),
    • narrator serialu o Januszu Nudzie (odc. 134a),
    • szalony naukowiec (odc. 134a),
    • lokaj Remy’ego (odc. 134a),
    • członek Rady Antywróżków #1 (odc. 160a),
    • strażak Rick (odc. 165a),
    • Berry, hip-hopowy jeż (odc. 168b)
  • 2001-2007: Rodzina Rabatków – Tata Romea (odc. 48)
  • 2001-2003: Strażnicy czasu – Buck Tuddrussel
  • 2002-2010: Baśnie i bajki polskie
    • gazda Kurzejka (odc. 17),
    • utopiec (odc. 17),
    • Niedźwiedź (odc. 19),
    • Hałasek (odc. 19),
    • Sekretarz (odc. 20),
    • Goście (odc. 20),
    • Wieśniak (odc. 20),
    • Zawiadowca (odc. 20),
    • Motorniczy (odc. 20),
    • Król (odc. 22),
    • Pan (odc. 22),
    • Koń (odc. 22),
    • Chłop (odc. 23)
  • 2002-2005: Co nowego u Scooby'ego?
    • NATLAS (odc. 1),
    • Horatio Hidalgo (odc. 15),
    • Silne Pióro (odc. 23),
    • Jack Hunter (odc. 25),
    • robot #1 (odc. 30)
  • 2002-2004, 2015: Jaś Fasola
    • dostawca (odc. 79),
    • złodziej #1 (odc. 86),
    • bileter (odc. 102)
  • 2002-2006: Jimmy Neutron: mały geniusz
    • Burmistrz Kwazar (odc. 2a),
    • Vins Loman 3000 (odc. 2b),
    • Goddard (odc. 3a),
    • Generał Abercrombie,
    • Prof. Calamitous w androidzie (odc. 12a),
    • Król Śluzor,
    • Święty Mikołaj (odc. 20)
  • 2002-2007: Kim Kolwiek
  • 2002-2008: Kredonia
  • 2002-2008: Kryptonim: Klan na drzewie
    • Toaletor,
    • DestruktoTata,
    • Ojciec Numer 5 i Cree,
    • Wściekły Podlotek,
    • Przewodniczący Jimmy (odc. 29a, 38a),
    • Moosk (odc. 48a),
    • Dave - imperator dna kanapy (odc. 51b),
    • Choinkus (odc. 53),
    • Komentator Chip (odc. 66)
  • 2002: Maks i Ruby
    • gruby pasażer pociągu (pierwsza wersja – odc. 73c),
    • robocik Maksa (pierwsza wersja – odc. 75a),
    • tata Maksa i Ruby (pierwsza wersja – odc. 79b, 80ab, 81ab, 82a, 83b, 89a, 90b, 91a, 92a, 94a, 95a, 96a, 102b, 103ab)
  • 2002: Mali odkrywcy – Narrator
  • 2002-2007: Naruto
    • Kaiza,
    • Might Guy,
    • Zaku Abumi,
    • Asuma Sarutobi,
    • Czwarty Kazekage,
    • Shikaku Nara,
    • Shukaku,
    • Jeden z Triady Moja (odc. 101)
  • 2003: Bystre Oko
  • 2003: Dziesięcioro Przykazań - opowieści dla dzieci (pierwsza wersja)
  • 2003-2006: Jakub Jakub – dyrektor Żarłok
  • 2003-2005: Kaczor Dodgers
    • Masativo (odc. 21a),
    • Ragnar barbarzyńca (odc. 22a)
  • 2003-2007: Kod Lyoko
    • Jim Moralés,
    • Mike (odc. 2),
    • żołnierz (odc. 37)
  • 2003: Legenda Nezha
    • Trzeci Książę,
    • Posłaniec (odc. 23)
  • 2003: Power Rangers Ninja Storm – Hunter
  • 2003: Robociki – Prążek
  • 2003-2006: Szczenięce lata Clifforda
    • Mark Howard,
    • Organizator konkursu (odc. 29a)
  • 2003-2006: Xiaolin - pojedynek mistrzów – Chucky Choo (odc. 48)
  • 2003: Wojownicze Żółwie Ninja
    • jeden z Purpurowych Smoków (odc. 1),
    • Casey Jones (odc. 4-5, 7-8, 18-21, 23, 25-26, 32, 34-37, 41-42, 44, 47-48, 53-60, 62, 65, 71-72, 75, 77-78),
    • Kirby (odc. 16),
    • jeden z Utromsów (odc. 26, 32, 34),
    • jeden z żołnierzy Federacji (odc. 27),
    • komandor Mozar (odc. 27, 52),
    • jeden z Triceratonów (odc. 29, 31),
    • Traximus (odc. 30, 50-52, 59),
    • Strażnik w Japonii (odc. 33),
    • pan Mortu (jedna scena w odc. 33),
    • jeden z żołnierzy (odc. 34, 76),
    • policjant (odc. 40),
    • reporter TV (odc. 40),
    • jeden z gangsterów (odc. 40),
    • członek gangu Mob (odc. 40),
    • mężczyzna w autobusie (odc. 41),
    • ninja, podwładny Karai (odc. 42),
    • Mroczny Assassyn (odc. 50),
    • Uzdrowiciel (odc. 51),
    • strażnik na Platformie Wojowników (odc. 51-52),
    • mieszkaniec Platformy Wojowników (odc. 51),
    • Monza Ram (odc. 56),
    • pracownik Bishopa (odc. 59),
    • nowojorczyk #3 (odc. 60),
    • Nikt (odc. 63),
    • pekiński naukowiec (odc. 67),
    • Bishop (odc. 70, 76-78),
    • przywódca Terrorokinetów (odc. 71)
  • 2003-2007: Z życia nastoletniego robota
  • 2003-2004: Zakręceni gliniarze – Ace
  • 2004-2008: Drake i Josh
    • Agent FBI (odc. 18),
    • Ochroniarz (odc. 56)
  • 2004: Klub Winx (seria I, II i III – ZigZap)
  • 2004-2006: Liga Sprawiedliwych bez granic
    • jeden z włamywaczy (odc. 1),
    • Joe Chill (odc. 2),
    • kazański żołnierz (odc. 3),
    • S.T.R.I.P.E. / Patrick Dugan (odc. 33),
    • Angle Man (odc. 34),
    • Tharok (odc. 36)
  • 2004: Niezwykłe ranki Marcina Ranka (wersja TVP)
  • 2004: Power Rangers Dino Grzmot
    • Tommy,
    • Andros (odc. 4),
    • Wes (odc. 4),
    • Hunter (odc. 4)
  • 2004-2006: Super Robot Monkey Team Hyperforce Go!
    • Kapitan Shuggazoom,
    • Gibson (piosenka czołówkowa)
  • 2004-2007: Szkolny poradnik przetrwania
    • Van Earl Wright (odc. 1, 6, 10, 20),
    • nauczyciel (odc. 3),
    • Abe Lincoln (odc. 12, 19)
  • 2004: Świnka Peppa – Świnka Tata (wersja emitowana tylko w TVP)
  • 2004: Wołanie o pomoc
  • 2004-2007: Wybraniec smoka – Moordryd Paynn
  • 2005-2007: A.T.O.M. Alpha Teens On Machines
    • kierowca #1 (odc. 31),
    • dyrektor centrum handlowego (odc. 31),
    • Sebastian Manning (odc. 31),
    • lekarz (odc. 36),
    • Rayza (odc. 36, 38-39, 43, 46-48, 51),
    • Dragon (odc. 38, 44, 52),
    • Lars (odc. 39),
    • Hector (odc. 40),
    • lektor w reklamie (odc. 41),
    • komandor Jones (odc. 43),
    • Kip Hawkes (odc. 44),
    • pułkownik Still (odc. 45, 51),
    • kurier (odc. 48),
    • prowadzący Nakręconych obciachów (odc. 49),
    • mistrz Jo Lan (odc. 50)
  • 2005-2007: Amerykański smok Jake Long – Kupidyn
  • 2005-2008: Awatar: Legenda Aanga
    • Posłaniec (odc. 15),
    • Minister Wojny Qin (odc. 17),
    • Kapitan piratów (odc. 18)
  • 2005: Doraemon
    • Nobisuke Nobi, tata Nobity,
    • szef wioski,
    • mężczyzna w wypożyczalni łodzi,
    • mężczyzna czytający wiadomości B
  • 2005-2008: Harcerz Lazlo – Zgrzyt
  • 2005-2009: Karol do kwadratu – policjant (odc. 11)
  • 2005: Kosmiczni Ścigacze
  • 2005-2008: Nie ma to jak hotel
    • Troy (odc. 18),
    • Derrick (odc. 19)
  • 2005: Power Rangers SPD
    • Tommy Oliver,
    • Sinuku,
    • Doctor Felix,
    • Profesor Cerebros
  • 2005-2008: Spadkobiercy Tytanów
    • Apollo,
    • Hades,
    • Herakles (odc. 21),
    • Sues (odc. 22)
  • 2005: Strażackie opowieści – Krągły
  • 2005: Superauta
  • 2005-2006: Szanowni Państwo X
  • 2005-2008: Ufolągi – Danko
  • 2005: Yakari
    • wilk,
    • grizzly,
    • jeleń,
    • Mocne Szczęki,
    • wapiti,
    • Wielki Dziób,
    • ryś Miszapiszu
  • 2006-2010: Chaotic
  • 2006: Codzienne przypadki wesołej gromadki
  • 2006-2008: Dolina Koni
    • Buddy (wersja telewizyjna – odc. 13),
    • Bucefał (wersja telewizyjna – odc. 14),
    • Puma (wersja telewizyjna),
    • Diablo (wersja telewizyjna – odc. 19),
    • Ramak (wersja telewizyjna – odc. 24)
  • 2006-2007: Fantastyczna Czwórka – Tony Stark/Iron Man (odc. 21)
  • 2006: Galactik Football
    • Arti,
    • Artegor Nexus,
    • Bleylock,
    • Luur
  • 2006-2010: H2O: Wystarczy kropla – Harrison Bennett (pierwsza wersja)
  • 2006-2011: Hannah Montana
    • Spiker (odc. 27),
    • Sędzia Joe (odc. 28, 97),
    • Papuga (odc. 30),
    • William Harris (odc. 47),
    • Komentator sportowy (odc. 48),
    • Scenarzysta (odc. 50),
    • Koleś #1 (odc. 51),
    • Barney Bittman (odc. 52),
    • Klient #2 (odc. 55),
    • Edward (odc. 56),
    • Rob Reiner (odc. 63),
    • Dyrektor Luger (odc. 87, 97),
    • Al Blaine (odc. 90-91),
    • Jay Leno (odc. 95-96)
  • 2006-2008: Kapitan Flamingo
    • Tata Mila,
    • „Osoba obsługująca taśmę z napojami” (odc. 4b),
    • Dostawca pizzy (odc. 30a),
    • Komentator zawodów (odc. 40a)
  • 2006-2011: Loopdidoo
    • pan pchła,
    • Kapitan Kum
  • 2006-2007: Młodzi mistrzowie Shaolin
    • Dorosły Cheng (odc. 9),
    • Zin (odc. 15)
  • 2006-2008: Nowa szkoła króla – Flaco Moleguaco
  • 2006: ŌBAN Star Racers
    • Generał (odc. 1),
    • Barman (odc. 4, 8),
    • Flint (odc. 4),
    • Ceres (odc. 5),
    • Pułkownik Toros (odc. 7, 9, 12-13),
    • Jeden z sędziów na Alwasie (odc. 10),
    • Główny sędzia na Alwasie (odc. 11),
    • Marcel (odc. 12-13),
    • Avatar (odc. 19, 23),
    • Jeden ze Stwórców (odc. 22),
    • Jeden z Crogów (odc. 23),
    • Trener Księcia Aikki (odc. 23, 26),
    • Ziemski obrońca 3 (odc. 25)
  • 2006: Power Rangers Mistyczna Moc – Koragg/Leanbow
  • 2006: Rozgadana farma
  • 2006-2008: Team Galaxy - kosmiczne przygody galaktycznej drużyny
    • Ojciec Scarletty (odc. 18),
    • Bozon (odc. 24-26),
    • Lśniący Paluch (odc. 34),
    • Hedjon (odc. 35),
    • Tork (odc. 41),
    • Marty McBoogle (odc. 43),
    • Mish-Bob (odc. 47)
  • 2006: W pułapce czasu – Shingouz #2
  • 2006-2008: Wiewiórek
    • Tata Oskara,
    • Jack Royal,
    • Pies Muraj
  • 2006-2009: Wymiennicy
    • Dyrektor Cutler,
    • Goober (odc. 29)
  • 2006-2009: Yin Yang Yo!
    • Mistrz Nocy,
    • Kraggler,
    • G.P. (FrDed),
    • Nauczyciel/Nauczka,
    • Roger,
    • Roger Jr (II seria),
    • Maskonur,
    • Mistrz Yo (jedna kwestia w odc. 6a),
    • Dorosły Małżomił (odc. 45),
    • Eradicus (II seria),
    • Strażnik Roni (odc. 52)
  • 2006-2013: Złota rączka
    • Trener Skoczek (odc. 37b, 42a, 96b),
    • Darek Bufant (odc. 40a, 62a, 95a),
    • Poziomek (odc. 85a),
    • pan Singh (odc. 88a)
  • 2007: ABC literkowe chochliki – Wąż Sławek (odc. 12)
  • 2007-2012: Czarodzieje z Waverly Place
    • Gadająca ryba (odc. 11-12),
    • Policjant (odc. 11),
    • Tata T.J.’a (odc. 14),
    • Rodzic (odc. 15),
    • Karta ocen (odc. 18),
    • Facet rozdający miód (odc. 19),
    • Vincent Van Gogh (odc. 20),
    • Krzyk (odc. 20),
    • Paul (odc. 21),
    • Pan McFly (odc. 43),
    • Prezenter Doug (odc. 48),
    • Trener duchów (odc. 53),
    • Luxor (odc. 55),
    • Nadinspektor Clanton (odc. 67),
    • Reporter (odc. 82),
    • Egzaminator (odc. 84)
  • 2007-2015: Fineasz i Ferb
    • Lawrence Fletcher,
    • spiker (odc. 8b),
    • głos komputera (odc. 10a),
    • dostawca (odc. 11),
    • gwary (odc. 11),
    • Mężczyzna w centrum handlowym (odc. 12a),
    • łysy inwestor (odc. 13a),
    • Sędzia na festynie naukowym #2 (odc. 23a),
    • Ochroniarz 1 (odc. 33),
    • Japończyk (odc. 35b),
    • lektor kroniki filmowej (odc. 38),
    • widz #4 (odc. 42a),
    • Guru (odc. 42b),
    • Przyjaciele Charlesa (odc. 53),
    • przechodzień (odc. 55a),
    • jeden z fanów Gwiezdnej Sagi 14 (odc. 59),
    • Wujek Sabu (odc. 63-64),
    • Kenny Ortega (odc. 65),
    • człowiek czytający książkę (odc. 72b),
    • Jack O'Lantern (odc. 79a),
    • Profesor Szczurek (odc. 83b),
    • Venom (odc. 111),
    • uciekający mężczyzna (odc. 117a),
    • jeden ze szturmowców (odc. 131-132),
    • motyl (odc. 136-137)
  • 2007-2012: ICarly
    • Greg (odc. 17),
    • Mr. Devlin (odc. 18, 35),
    • Reżyser (odc. 19),
    • Szef firmy Daka (odc. 18),
    • Mario (odc. 33),
    • Kucharz Pana Galiniego (odc. 33),
    • Jeb Birch (odc. 72)
  • 2007: Kraina Booga Booga
  • 2007-2008: Magi-Nation
    • Snout (odc. 15),
    • Kapitan Aloucious (odc. 19),
    • Salvatore (odc. 20),
    • Stagadan (odc. 23)
  • 2007-2008: Magiczna karuzela – Zebedi
  • 2007: Mania
    • Dziobuś,
    • Kłapuś
  • 2007-2014: M.I. High – Lenny Bicknall (druga wersja)
  • 2007-2010: Świat słów
    • Pies,
    • Potwór (odc. 7a),
    • Robot (odc. 15b, 45a)
  • 2007-2010: Tropiciele zagadek – Bobbie Robak
  • 2007-2008: Will i Dewitt
    • pralka #1 (odc. 3b),
    • Kapitan Mikronano (odc. 7a),
    • mężczyzna w dyliżansie (odc. 13b),
    • policjant (odc. 22b),
    • szef małpoludów (odc. 23b),
    • prezenter programu (odc. 25b),
    • nauczyciel na zastępstwie (odc. 26a),
    • Żabomen (odc. 26b)
  • 2008: Agent specjalny Oso
    • Tata Beatki (odc. 5a),
    • Kierowca autobusu (odc. 5b),
    • Tata Anny (odc. 11a)
  • 2008: Domek na skale
  • 2008: Dzieciak kontra Kot – Henry, tata Dennisa (odc. 1-26)
  • 2008: Gawayn
    • Kopek (odc. 13),
    • posłaniec (odc. 15),
    • Wesoły Sam (odc. 17),
    • Morton Potworny (odc. 31),
    • prowadzący teleturniej (odc. 47),
    • Spider (odc. 54, 57, 98)
  • 2008: Gormiti
  • 2008-2011: Inazuma 11 – trener Seymour Hillman (odc. 5-6, 11-18, 20-26)
  • 2008: Iron Man: Armored Adventures
    • O’Brien,
    • lekarz na korytarzu (odc. 28),
    • Hrabia Nefaria (odc. 31, 47),
    • dyrektor Akademii Jutra (odc. 36),
    • Glenn Talbot (odc. 48)
  • 2008: Marta mówi
  • 2008: Milly i Molly
    • Farmer Hegarty,
    • Właściciel ciężarówki (odc. 10),
    • Przewoźnik (odc. 10)
  • 2008: Niezwykła piątka na tropie
    • listonosz (odc. 1),
    • podejrzany (odc. 2, 5),
    • kwiaciarz (odc. 2),
    • Tommy Terwilliger (odc. 10),
    • król Oliver (odc. 11),
    • pół-kobieta pół-facet (odc. 13),
    • Wally Coldwell (odc. 14),
    • Freddy (odc. 15, 18-19),
    • sklepikarz (odc. 17),
    • dostawca jedzenia (odc. 19)
  • 2008: Niezwykłe przygody Berta i Erniego
  • 2008-2013: Pingwiny z Madagaskaru
    • Maks Kolanko/Chuck (odc. 12b),
    • Szerszeń #2 (odc. 19b, 64b),
    • Barry (odc. 21b, 56b),
    • zwiedzający zoo (odc. 42b),
    • głos alarmu (odc. 55),
    • Gil Force (odc. 68),
    • książę Dzielcelot (odc. 74),
    • Pete Peters (odc. 80b)
  • 2008-2009: Pinky i Perky
  • 2008: Słoneczna Sonny
  • 2008-2009: Świat Questa
    • Jedna z twarzy w Korytarzu Kpiarzy (odc. 6a),
    • Pan Jim (odc. 6b),
    • Strażnik kuli (odc. 7b),
    • Agon (odc. 12a, 18b),
    • Gadające drzewo (odc. 14b),
    • Strażnik Miecza Męczydusza (odc. 14b),
    • Jeden ze Szczurów-Kwiatów (odc. 16b),
    • Złomiarz - Burmistrz Klekocina (odc. 19b)
  • 2008-2009: Tajemniczy Sobotowie
  • 2008: True Jackson – Ted Begley, Jr. (odc. 13)
  • 2008-2010: Wesoła farma – Papcio
  • 2009: Abby i latająca szkoła wróżek
  • 2009-2013: Big Time Rush
    • Policjant (odc. 8),
    • Ojciec Carlosa (odc. 9),
    • Ted Garcia (odc. 16, 20, 22),
    • Ed Begley (odc. 19, 24),
    • Narrator (odc. 29-30),
    • Alan Sharp (odc. 62),
    • Komisarz (odc. 64)
  • 2009: Dinopociąg – Pan Kecalkoatl (odc. 31a, 78a)
  • 2009: Geronimo Stilton
    • wujek Gravis (odc. 29),
    • Zebediasz, burmistrz Kaktusowa (odc. 33),
    • Zang Zi (odc. 34),
    • profesor Ogrif (odc. 44),
    • profesor Sterser (odc. 46)
  • 2009: Ja w kapeli – Leon (odc. 38)
  • 2009: Kacper: Szkoła postrachu
    • Stretch,
    • Mentuchotep – Prapradziadek Ra,
    • Liczygad
  • 2009: Olivia – Tata Olivii
  • 2009: Power Rangers RPM
    • Kilobajt,
    • Charlie Haskell (odc. 23)
  • 2009-2011: Przypadki nastolatki – woźny
  • 2010: Bakugan: Młodzi wojownicy – Najeźdźcy z Gundalii
    • Coredem,
    • Nitiański żołnierz (odc. 25)
  • 2010-2011: Ben 10: Ultimate Alien
    • Wodny Nahaj,
    • Reporter (odc. 5, 7),
    • Jeden z Wiecznych Rycerzy (odc. 7, 12),
    • Komputron (odc. 9),
    • Ra’ad (odc. 10, 20),
    • Bivalvan (odc. 10),
    • Nekroziębianin (odc. 11),
    • Bellicus (odc. 16),
    • Korwak (odc. 18),
    • Energ (odc. 19, 28),
    • Valadis (odc. 26),
    • Ben 10.000 (odc. 27),
    • Sir Cyrus (odc. 28),
    • Nauczyciel (odc. 30),
    • Pułkownik Rozum (odc. 31, 39),
    • Driscoll (odc. 35, 41),
    • głos z radia #1 (odc. 37),
    • ojciec Czarodziejki (odc. 45),
    • szeryf (odc. 48),
    • Amfibion (odc. 49)
  • 2010: Bolt i Blip
    • Ratch-8,
    • skrzat #3 (odc. 8),
    • król skrzatów (odc. 8)
  • 2010: Connor Heath: Szpieg stażysta
    • Fernandez (odc. 2),
    • Santos (odc. 13),
    • Juarez (odc. 16),
    • Oficer policji (odc. 21),
    • Doktor Schadenfreude (odc. 32),
    • lekarz więzienny (odc. 37),
    • inny lekarz więzienny (odc. 38)
  • 2010-2013: Liga Młodych
    • Superman,
    • L-2 (Ra’s Al Ghul) (odc. 9),
    • Hamilton Hill (odc. 13)
  • 2010: My Little Pony: Przyjaźń to magia – Gladmane (odc. 137)
  • 2010-2011: [[[Paczka tygrysiej kaczki]]
  • 2010-2013: Para królów
    • Królewski tropiciel (odc. 7),
    • Dale Davis (odc. 27),
    • duch króla Malakai (odc. 45)
  • 2010-2012: Planeta Sheena
  • 2010: Pokémon: Czerń i Biel
    • Profesor Icarus (odc. 30),
    • starszy pan (odc. 35)
  • 2010-2014: Powodzenia, Charlie!
    • Hugo (odc. 7),
    • profesor Giblet (odc. 42),
    • Mano (odc. 47-48),
    • narrator (odc. 51),
    • Jerry (odc. 58),
    • Mike (odc. 59),
    • Pete Wąsatka (odc. 62),
    • Quint (odc. 63),
    • głos w filmie (odc. 64),
    • głos dyrektora szkoły (odc. 64)
  • 2010-2012: Scooby Doo i Brygada Detektywów
    • Harlan Ellison (odc. 12, 52),
    • Gene Shepherd (odc. 31),
    • George Avocados (odc. 38, 41),
    • Dr Benton C. Quest (odc. 40)
  • 2010: Super Grover 2.0 – Pingwin #2 (odc. 5)
  • 2010-2013: Taniec rządzi
    • burmistrz Bartlet (odc. 23),
    • dr Curtis Blue (odc. 26, 36, 56, 61),
    • ochroniarz (odc. 31),
    • Mikołaj (odc. 33)
  • 2010: Tempo Express
    • maharadża (odc. 7),
    • narrator (odc. 9),
    • cesarz Li Long Ji Xuanzong (odc. 10),
    • król (odc. 12),
    • Krzysztof Kolumb (odc. 15),
    • Żelazna Maska (odc. 19)
  • 2010: Turbo Dudley - psi agent
    • Wilk Szpizer (odc. 9a, 14b, 16b, 21, 24b, 26a, 31b, 37, 44b, 49a),
    • Jack Królik (odc. 9b),
    • Lester (odc. 14a),
    • pan Stachaszczyk (odc. 17a),
    • Mikołaj (odc. 21),
    • Piotr Odejrzany (odc. 22a),
    • prowadzący konkurs piękności (odc. 23a),
    • Krętacz Pogoda (odc. 26b),
    • Surykat (odc. 30b, 42b, 51b),
    • głos komputera (odc. 38b, 39a, 42a),
    • prezydent Stanów Zjednoczonych (odc. 40a),
    • lektor (odc. 56a),
    • duch doktora Szukaja Schowanego (odc. 56a),
    • Wielki Dorsz (odc. 56b),
    • brat Tolka (odc. 57b),
    • komentator meczu futbolowego (odc. 60)
  • 2010: Umizoomi
  • 2011: Bąbelkowy świat gupików
    • małż Sam (odc. 1),
    • Rak – komentator (odc. 2),
    • Krab budowniczy #2 (odc. 3),
    • Krab – restaurator (odc. 4),
    • Gitarlos (odc. 5),
    • Krab – zastępowy (odc. 7),
    • Ojciec ślimak (odc. 8),
    • konferansjer (odc. 10),
    • Ślimak – komentator (odc. 16),
    • Krab grający na werblach (odc. 17),
    • spiker na występie (odc. 17),
    • krewetka w parku (odc. 20),
    • komentator (odc. 27),
    • Szef Franka (odc. 28),
    • właściciel cyrku (odc. 31),
    • konferansjer (odc. 34),
    • fotograf (odc. 40),
    • komentator (odc. 46),
    • kapitan łodzi "Holownisia" (odc. 53),
    • komentator zawodów (odc. 57),
    • spiker (odc. 59),
    • drużynowy Szczypiorek (odc. 61),
    • Justin (odc. 66),
    • spiker konkursu przebieranek (odc. 69),
    • kierowca Stylówy (odc. 70),
    • ślimak komentator (odc. 74)
  • 2011-2013: Grachi
  • 2011: Jessie
    • Zorag (odc. 55),
    • Harold (odc. 57),
    • profesor Fisk (odc. 85)
  • 2011: Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości
    • Ojciec Młodego (odc. 16),
    • Gah-ri (odc. 17, 21, 27, 34, 46, 49, 51, 63, 65, 70, 74, 80),
    • Kwan (odc. 26),
    • generał Tsin (odc. 29, 36, 75),
    • sprzedawca ciastek (odc. 74),
    • świnia (odc. 76, 79),
    • nosorożec (odc. 76)
  • 2011: Maleńcy – Tata Brzdąca
  • 2011: Miś Muki
  • 2011: Na tropie króla lasu
    • Hipolit,
    • papryka z ogrodu Flapasza (odc. 26),
    • sałata z ogrodu Flapasza (odc. 26),
    • nutria Waldo (odc. 43)
  • 2011: Nadzdolni – Barry Williams (odc. 23)
  • 2011: Power Rangers Samurai
    • Mentor Ji,
    • Dreadhead (odc. 21)
  • 2011: Redakai: W poszukiwaniu Kairu – Mistrz Atoch (odc. 20, 22, 25, 30, 40, 51-52)
  • 2011: Rycerz Mike
    • pasterz (odc. 11, 14-17, 19, 21, 30, 32, 43-44, 46-47),
    • Tata Chlupsa (odc. 124)
  • 2011-2013: Super Ninja
    • pan Bradford (odc. 8),
    • głos reportera telewizyjnego (odc. 8),
    • Johan (odc. 14),
    • Harry (odc. 19)
  • 2011: ThunderCats – Claudus (odc. 1-2, 5, 17)
  • 2011: Z kopyta
    • Carl (odc. 53),
    • generał Jones (odc. 60),
    • Riley (odc. 63),
    • rzeczoznawca (odc. 69),
    • symulator gry w golfa (odc. 75),
    • rektor (odc. 76),
    • Don Quinonas (odc. 78),
    • Wujek (odc. 81)
  • 2011-2013: Zielona Latarnia
    • Salaak (odc. 1, 13-14, 26),
    • Goggan (odc. 3),
    • Kothak (odc. 5, 10),
    • Skallox (odc. 11, 12),
    • Łowcy (odc. 15, 17, 19, 21-22),
    • Larfleeze (odc. 23)
  • 2012-2014: Ben 10: Omniverse
    • Ben 10.000 (odc. 26),
    • Zombozo (odc. 41),
    • Mechaniczny (odc. 43),
    • Kacz (odc. 46, 48),
    • dr Viktor (odc. 48),
    • Kuphulu (odc. 48),
    • Bykżab (odc. 51),
    • Łebkrab (odc. 53),
    • Kraab (odc. 54),
    • Pułkownik Rozum (odc. 56)
  • 2012: Czarodzieje kontra Obcy
    • Randal Moon,
    • pan Fisher (odc. 7, 23)
  • 2012-2015: Henio Tulistworek – Druto-bot
  • 2012: Jeźdźcy smoków
    • jeden z Łupieżców (odc. 10, 16, 20-21),
    • Podłosmark (odc. 12, 25),
    • jeden z Łowców smoków (odc. 59)
  • 2012: Kaijudo - Mistrzowie pojedynków – Choten
  • 2012: Legenda Korry
    • Tonraq (ojciec Korry) (odc. 1),
    • radiowy komentator zawodów (odc. 2, 5-6),
    • jeden z dziennikarzy (odc. 4),
    • Unalaq (odc. 13-17, 21-26, 39, 47),
    • Żołnierz królestwa ziemi #2 (odc. 43),
    • Żołnierz imperium ziemi #1 (odc. 46)
  • 2012: Limonka i Kruczek
    • organizator,
    • sprzedawca,
    • różne role
  • 2012-2013: Marvin Marvin
    • właściciel konia Nie z tej ziemi (odc. 5),
    • prezydent Lincoln (odc. 13),
    • Najwyższy Generał Klergów (odc. 14)
  • 2012: Max Steel – Miles Dredd
  • 2012-2017: Mega Spider-Man – Rycerz-pająk (odc. 63-64)
  • 2012: Monsuno
    • Trey,
    • Pozzo (odc. 14, 16, 21, 25, 41)
  • 2012: Ranczo Leny
    • komentator zawodów (odc. 14),
    • ojciec Leny (odc. 15),
    • pan Costa, ojciec Cindy (odc. 16)
  • 2012: Randy Cunningham: nastoletni ninja
    • Jason Meyers (odc. 34b),
    • doktor Sam (odc. 35a)
  • 2012-2015: Szczury laboratoryjne
    • Brutal – alter ego Chase’a (odc. 3),
    • agent specjalny Ryker (odc. 37),
    • sprzedawca samochodów (odc. 40),
    • głos kosmity (odc. 62)
  • 2012: Tajemnicze Złote Miasta
  • 2012: Transformers: Rescue Bots
    • burmistrz Luskey,
    • Huxley Prescott
  • 2012: Tygrysek Daniel i jego sąsiedzi – Tata
  • 2012-2016: Wodogrzmoty Małe
    • listonosz (odc. 28),
    • Lolph (odc. 28),
    • jeden z nastolatków (odc. 29),
    • ochroniarz (odc. 29),
    • koszykarz (odc. 31),
    • dyrektor liceum (odc. 34)
  • 2012-2017: Wojownicze Żółwie Ninja
    • Wąż / Wężochwast (odc. 2, 13),
    • Jim, policjant #1 (odc. 14, 51),
    • sklepikarz (odc. 33, 35),
    • Kurtzman (odc. 34, 40, 64),
    • Slash (odc. 37),
    • Tygrysi Pazur (odc. 39-40, 44, 46, 48, 51-52, 60-62, 66, 68-69, 73, 75, 78, 92-94, 98-100, 102, 104-108),
    • Władca umysłów (odc. 41),
    • Ślimakoczłek (odc. 53),
    • Wielka Stopa (odc. 54),
    • jedna z żab (odc. 56),
    • Bernie (odc. 57),
    • spiker w telewizji (odc. 58),
    • naukowiec w filmie (odc. 63),
    • Łuskogłowy (odc. 64-65, 68, 78, 96, 103, 108),
    • jeden z rycerzy (odc. 71),
    • Hamato Yūta (odc. 72),
    • Kapitan Mozar (odc. 76-78, 80, 83, 85, 89, 91-92),
    • kosmita, sprzedawca jedzenia (odc. 79),
    • Armaggon (odc. 82, 87, 90),
    • jeden z żołnierzy Sił Obrony Ziemi (odc. 101)
  • 2013: Astro-małpy
  • 2013: Avengers: Zjednoczeni
    • Drax (odc. 22),
    • nanoboty (odc. 23),
    • Ringmaster (odc. 24),
    • Doktor Spectrum (odc. 35),
    • Kamienny Troll #1 (odc. 36),
    • Nuke (odc. 49-50),
    • Corvus Glaive (odc. 51-52),
    • narrator (odc. 70),
    • dziennikarz (odc. 76),
    • członek rady #1 (odc. 76)
  • 2013: Borys
  • 2013: Chica Vampiro. Nastoletnia wampirzyca
  • 2013: Dofus: Skarby Keruba
    • Luis,
    • bandyta #1 (odc. 1),
    • Indi (odc. 6)
  • 2013: Kod Lyoko: Ewolucja – Jim Moralés
  • 2013: Kroniki Xiaolin
    • Barkey (odc. 11),
    • krab pustelnik (odc. 14),
    • jeden z Jackich (odc. 14)
  • 2013: Mój kumpel duch
    • Kai (odc. 10),
    • jeden z kelnerów (odc. 11)
  • 2013: Pac-Man i upiorne przygody
  • 2013: Pokémon seria: XY
    • Thaddeus (odc. 23),
    • sędzia walki w Sali Cyllage (odc. 24)
  • 2013: Sanjay i Craig – Mike O’Malley (odc. 55b)
  • 2013: Tupcio Chrupcio – tata Tupcia
  • 2013: W tę i nazad
    • Ekstrawładca (odc. 14a, 24b, 29, 37b),
    • Generał Bulwers (odc. 20a),
    • jeden z Patraczy (odc. 22),
    • Lord Dominator (odc. 22),
    • dentysta (odc. 24a),
    • właściciel mieszkania (odc. 31a)
  • 2013-2017: Wujcio Dobra Rada
    • policjant (odc. 48),
    • gość na weselu (odc. 50),
    • Benjamin Franklin (odc. 53),
    • jeden z policjantów (odc. 55),
    • jeden z jaskiniowców (odc. 56),
    • niebieski dinozaur (odc. 56),
    • Andrzej Pel Reza (odc. 60),
    • policjant (odc. 61),
    • żołnierz (odc. 62),
    • sierżant (odc. 73),
    • Podobamiś (Miły Misiek) (odc. 75-76, 143),
    • Leprehun (odc. 81),
    • monter kablówki (odc. 83),
    • Dziwnoman (odc. 89),
    • lokaj Gustawa (odc. 91-92),
    • prowadzący reality show Nawiedzony kurort (odc. 93),
    • Wściekły Johnson (odc. 98),
    • prezenter TV (odc. 119),
    • Jim (odc. 130),
    • Mikey Ramons (odc. 147)
  • 2013: Zack i Kwak – Pablo Kartkasso (odc. 39a)
  • 2014: 100 rzeczy do przeżycia przed liceum – tata CJ
  • 2014: Astrozwierzaki – Hunderframp #2 (odc. 2)
  • 2014: BoJack Horseman – Sebastian St. Clair
  • 2014: Doktor Jaciejakiegacie
    • ojciec Ciemka Juniora (odc. 15b),
    • Doktor Jaciejakiszal (odc. 23a),
    • różne role
  • 2014: Hank Zipzer – Papa Pete
  • 2014: Misja Lanfeusta – wujek Gayana
  • 2014: Mixele
  • 2014: Mu i Be – Opowieści z farmy – Markus
  • 2014: Nicky, Ricky, Dicky i Dawn
    • Schtinki (odc. 6),
    • papuga Mike (odc. 16),
    • kurier (odc. 18),
    • strażak (odc. 18),
    • Doyle Thomas (odc. 28),
    • Dave Olschewski (odc. 33-34),
    • trener Fessler (odc. 62),
    • pan Montagelli (odc. 64)
  • 2014: Niebezpieczny Henryk
    • Trent Overunder (odc. 28, 33-34, 40, 46, 49, 51-54, 57-58),
    • policjant (odc. 29),
    • komendant policji (odc. 35),
    • spiker (odc. 48),
    • policjant (odc. 50),
    • Schwahbbit (odc. 53),
    • Sikowitz (odc. 57),
    • staruszek (odc. 59)
  • 2014-2017: Penn Zero: Bohater na pół etatu
  • 2014: Piekaczki
    • potwór ze stawu (odc. 6b),
    • żółw (odc. 14, 32b),
    • jeden z kretów (odc. 18b),
    • Lord Pizza (odc. 23a),
    • stary kaczor (odc. 23b),
    • udzielający ślubu (odc. 26b),
    • pan Potwór (odc. 27b),
    • Pan Rogowiec (odc. 28a),
    • koleś (odc. 28b),
    • pan Frutek (odc. 30b),
    • Chlebolud (odc. 31a),
    • Robochlebcio (odc. 33a),
    • jeden z potworów (odc. 33b)
  • 2014: Sonic Boom
    • Orłalot (odc. 18, 24, 28, 31, 35, 39-40, 42, 44, 48, 53, 55, 59, 62-63, 70, 72, 74, 78, 83, 94, 96, 101),
    • Willy Mors (odc. 22-23, 37, 39, 44, 52, 92, 102),
    • komputer Eggmano-czołgu (odc. 25),
    • lekarz (odc. 28),
    • Zaginiona Papryczka (odc. 30),
    • Bolt (odc. 73, 75-76),
    • Hipnobot (odc. 75-76),
    • Red Heron (odc. 77, 99),
    • Mark Tapir (odc. 103)
  • 2014: Szczeżujski – doktor Goodall
  • 2014: Szeryf Kaja na Dzikim Zachodzie
    • bankier Baxter,
    • Sprytny Eddie
  • 2014: Trojaczki
    • lodziarz (odc. 2),
    • przestępca (odc. 9),
    • miś (odc. 12),
    • mężczyzna w parku (odc. 16),
    • ratownik (odc. 49, 69),
    • narrator w filmie przyrodniczym (odc. 66),
    • pan z budki na plaży (odc. 68)
  • 2014: Wanda i Zielony Ludek – Tata Wandy
  • 2014-2016: Wissper – tata Wissper i Ralfika
  • 2015: Dorwać Blake'a! – dowódca kosmicznych wiewiórek
  • 2015: Dzień, w którym Heniś poznał... – kociołek (odc. 37)
  • 2015: Fresh Beat Band. Kapela detektywów – małpa Bo
  • 2015: Koko smoko
    • Maksi Mu,
    • Tadzio
  • 2015: Lwia Straż – zebra (odc. 7)
  • 2015: Magiczne magiimiecze
    • Podczaszy,
    • Wielki Omnibus,
    • Prug (odc. S23),
    • Szynkus,
    • Buford,
    • Phibby,
    • Phil Złodziej (odc. 26),
    • Zidan Dodrzwi (odc. 27),
    • Hopus (odc. 39, 50),
    • Kpiąco-drwiący magiimiecz (odc. 49),
    • Kot (odc. 57),
    • Właściciel budki, w której nie sprzedają brokułów (odc. 60),
    • Chłopiec (odc. 74)
  • 2015: Między nami, misiami – Warren (odc. 53)
  • 2015: Miles z przyszłości – Mesa Mendelson (odc. 38b)
  • 2015: Miraculum: Biedronka i Czarny Kot – Cheng shifu (odc. 25)
  • 2015: Nastoletnia agentka – Herb (odc. 22)
  • 2015: Star Butterfly kontra siły zła
    • dyrektor Skeeves (odc. 1a, 4a, 16b, 33a),
    • potworna łapa Marca (odc. 3a),
    • homar (odc. 4b),
    • latająca świnia (odc. 5b),
    • pływak (odc. 6b),
    • Słowniryk Zaklęć (odc. 6a, 13, 14a, 16a, 20b, 24a, 25a, 26, 28a, 31b, 35),
    • czarodziej (odc. 6b),
    • strażnik cesarzowej (odc. 6b),
    • wróżek udzielający ślubu (odc. 6b),
    • Homarowicz (odc. 7a),
    • potwór-żyrafa (odc. 7a, 12b),
    • prowadzący bal (odc. 8a),
    • starający się o pracę #2 (odc. 8b),
    • starający się o pracę #5 (odc. 8b),
    • Ojciec Czas (odc. 9a, 30a),
    • skrzat (odc. 9b),
    • narrator reklamy poprawczaka św. Olgi dla Krnąbrnych Księżniczek (odc. 10),
    • jeden ze strażników (odc. 10),
    • tata Ludo (odc. 12b),
    • sprzedawca rzadkich kaset video (odc. 15b),
    • leśnik (odc. 18b),
    • byk (odc. 19b),
    • koala (odc. 20a),
    • mężczyzna, który chciał do łazienki (odc. 30b)
  • 2015: Szkoła Czarownic – Leopold Archer
  • 2015: Świń Koza Banan Robal – Awokado (odc. 19)
  • 2015: Talia czaruje w kuchni – strażak (odc. 5)
  • 2015-2017: Transformers: Robots in Disguise
    • Vector Prime (odc. 25),
    • Saberhorn (odc. 29, 33, 36, 38-39),
    • Drag Strip (odc. 51-52, 55, 57, 59-61),
    • Dropforge (odc. 71)
  • 2015: Złotowłosa i Miś – Strażnik królewski #2 (Mściwoj) (odc. 11a, 12ab, 13a, 18b, 21b, 24b)
  • 2016: Atomowy Pacyn
    • Profesor Chwytak (odc. 2b, 6b, 7b, 23b, 26b),
    • Błotniak (odc. 3b),
    • Rex Bordeaux
  • 2016: Bumble i Gumble – Król
  • 2016: Elena z Avaloru
  • 2016: Falsyfikot
    • wielki kot (odc. 1b),
    • faks (odc. 2a),
    • Potencjał wszystkich istot żywych (odc. 3a),
    • Anton (odc. 5a),
    • kot z opaską na oku (odc. 5b, 6a),
    • pies (odc. 6a)
  • 2016: Harmidom
    • ratownik #2 (odc. 8a),
    • pan Lament (odc. 12b),
    • dziadek (odc. 15a)
  • 2016: Kraina lodu: Światła Północy
    • Oficer 1,
    • Troll 1
  • 2016: Kulipari: Żabia armia – Pigo
  • 2016: Mech-X4 – Godfrey
  • 2016: Mirette na tropie
    • Ludwik (odc. 1),
    • lekarz alergik (odc. 10),
    • generał Blinis (odc. 13),
    • sir Archibald McDudy (odc. 20),
    • pan Wong (odc. 32),
    • Sherlock Doyle (odc. 36),
    • Carls (odc. 38),
    • dyrektor cyrku (odc. 41),
    • burmistrz (odc. 47)
  • 2016: Prawo Milo Murphy’ego
    • narciarz #1 (odc. 20a),
    • burmistrz (odc. 20b),
    • Dennis (odc. 21)
  • 2016: Spytaj Mądroboty – Hap
  • 2017: Buddy Błyskawica – Wielki Tex
  • 2017: Furiki – Mouki, tata Andre
  • 2017: Garderoba Julie
  • 2017: Jedenastka – Fernando Palomo
  • 2017: Kicia to nie kot – Czyścioch
  • 2017: Klopsiki i inne zjawiska pogodowe – Earl
  • 2017: LEGO: City
  • 2017: Monchhichi – Hanae
  • 2017: Przygody Niebezpiecznego Henryka – Trent Overunder
  • 2017: Top Wing Ptasia Akademia– Sędzia Indyk Smurkturski III (odc. 6b, 10b, 11a, 12ab, 16a)
  • 2017: Witajcie w Wayne
  • 2018: Greenowie w wielkim mieście – tata Remy’ego (odc. 8b, 18b)
  • 2018: Robozuna
  • 2018: Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja

Gry

Słuchowiska

Wykonanie piosenek

Linki zewnętrzne