1965: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m |
m (→Wydarzenia) |
||
Linia 5: | Linia 5: | ||
* '''25 lutego''': urodził się [[Krzysztof Ibisz]] | * '''25 lutego''': urodził się [[Krzysztof Ibisz]] | ||
* '''19 marca''': urodziła się [[Agnieszka Pilaszewska]] | * '''19 marca''': urodziła się [[Agnieszka Pilaszewska]] | ||
* '''28 marca''': urodziła się [[Beata Rakowska]] | |||
* '''16 kwietnia''': urodził się [[Jarosław Gruda]] | * '''16 kwietnia''': urodził się [[Jarosław Gruda]] | ||
* '''21 kwietnia''': urodził się [[Robert Tondera]] | * '''21 kwietnia''': urodził się [[Robert Tondera]] | ||
Linia 10: | Linia 11: | ||
* '''27 kwietnia''': urodził się [[Robert Kowalski]] | * '''27 kwietnia''': urodził się [[Robert Kowalski]] | ||
* '''6 lipca''': urodził się [[Maciej Gąsiorek]] | * '''6 lipca''': urodził się [[Maciej Gąsiorek]] | ||
* '''19 maja''': urodziła się [[Małgorzata Pieńkowska]] | |||
* '''7 października''': urodziła się [[Joanna Trzepiecińska]] | * '''7 października''': urodziła się [[Joanna Trzepiecińska]] | ||
* '''13 października''': urodziła się [[Aleksandra Konieczna]] | |||
* '''17 października''': urodził się [[Robert Kibalski]] | |||
* '''5 listopada''': urodził się [[Grzegorz Emanuel]] | |||
* '''15 grudnia''': urodziła się [[Joanna Jeżewska]] | * '''15 grudnia''': urodziła się [[Joanna Jeżewska]] | ||
* Urodziła się [[Agnieszka Grankowska]] | * Urodziła się [[Agnieszka Grankowska]] | ||
Linia 17: | Linia 22: | ||
* Urodziła się [[Agnieszka Matysiak]] | * Urodziła się [[Agnieszka Matysiak]] | ||
* Urodził się [[Maciej Orłowski]] | * Urodził się [[Maciej Orłowski]] | ||
* Urodziła się [[Maria Reif]] | |||
* Urodził się [[Krzysztof Rześniowiecki]] | * Urodził się [[Krzysztof Rześniowiecki]] | ||
* Urodziła się [[Katarzyna Tatarak]] | * Urodziła się [[Katarzyna Tatarak]] |
Wersja z 14:32, 18 lut 2017
Rok 1965
1931 – 1932 – 1933 – 1934 – 1935 – 1936 – 1937 – 1938 – 1939 – 1940
1941 – 1942 – 1943 – 1944 – 1945 – 1946 – 1947 – 1948 – 1949 – 1950
1951 – 1952 – 1953 – 1954 – 1955 – 1956 – 1957 – 1958 – 1959 – 1960
1961 – 1962 – 1963 – 1964 – 1965 – 1966 – 1967 – 1968 – 1969 – 1970
1971 – 1972 – 1973 – 1974 – 1975 – 1976 – 1977 – 1978 – 1979 – 1980
1981 – 1982 – 1983 – 1984 – 1985 – 1986 – 1987 – 1988 – 1989 – 1990
1991 – 1992 – 1993 – 1994 – 1995 – 1996 – 1997 – 1998 – 1999 – 2000
2001 – 2002 – 2003 – 2004 – 2005 – 2006 – 2007 – 2008 – 2009 – 2010
2011 – 2012 – 2013 – 2014 – 2015 – 2016 – 2017 – 2018 – 2019 – 2020
2021 – 2022 – 2023 – 2024 – 2025 – 2026 – 2027 – 2028 – 2029 – 2030
Wydarzenia
- 6 lutego: urodził się Piotr Kozłowski
- 25 lutego: urodził się Krzysztof Ibisz
- 19 marca: urodziła się Agnieszka Pilaszewska
- 28 marca: urodziła się Beata Rakowska
- 16 kwietnia: urodził się Jarosław Gruda
- 21 kwietnia: urodził się Robert Tondera
- 22 kwietnia: urodził się Dariusz Wiktorowicz
- 27 kwietnia: urodził się Robert Kowalski
- 6 lipca: urodził się Maciej Gąsiorek
- 19 maja: urodziła się Małgorzata Pieńkowska
- 7 października: urodziła się Joanna Trzepiecińska
- 13 października: urodziła się Aleksandra Konieczna
- 17 października: urodził się Robert Kibalski
- 5 listopada: urodził się Grzegorz Emanuel
- 15 grudnia: urodziła się Joanna Jeżewska
- Urodziła się Agnieszka Grankowska
- Urodził się Krzysztof Grębski
- Urodził się Piotr Makowski
- Urodziła się Agnieszka Matysiak
- Urodził się Maciej Orłowski
- Urodziła się Maria Reif
- Urodził się Krzysztof Rześniowiecki
- Urodziła się Katarzyna Tatarak
Premiery dubbingowe
Luty
- 21 lutego
- Koń, który mówi (telewizja – TV Warszawa)
1965
- Casanova znad Dunaju (kino)
- Chłopiec z dwóch światów (kino)
- Cisza (kino)
- Cudowna podróż (kino)
- Człowiek, który wątpi (kino)
- Cztery dni do nieskończoności (kino)
- Czterdzieści minut przed świtem (kino)
- Długość pocałunku 90 (kino)
- Dwadzieścia godzin (kino)
- Dwaj muszkieterowie (kino)
- Dzień za dniem bez nadziei (kino)
- Hokeiści (kino)
- Inspektor i noc (kino)
- Jeden dzień szczęścia (kino)
- Jego dziewczyna (kino)
- Judex albo zbrodnia ukarana (kino)
- Kronika pewnej zbrodni (kino)
- Królewna i rybak (kino)
- Książę i żebrak (kino)
- Lemoniadowy Joe (kino)
- Lęk (kino)
- Mafia nie przebacza (kino)
- Miecz i waga (kino)
- Miłość jednej nocy (kino)
- Mr. Hobbs na urlopie (kino)
- Muchtar na tropie (kino)
- Na pokładzie stanął kapitan (kino)
- Na tropach zbrodni (kino)
- Oskarżony (kino)
- Pierwszy krzyk (kino)
- Piotruś partyzant (kino)
- Powodzenia chłopcze (kino)
- Przygody Tolka Borówki (kino)
- Skowronek (kino)
- Strzał we mgle (kino)
- System (kino)
- Sztubackie kłopoty (kino)
- Ściśle tajne (kino)
- Tak (kino)
- Taki jest Bułujew (kino)
- Telefon 03 (kino)
- Testament uczonego (kino)
- Towarzysze (kino)
- Trzy plus dwa (kino)
- Wehikuł czasu (kino)
- Więźniowie z Altony (kino)
- Winnetou: Część I (kino)
- Winnetou: Część II (kino)
- Wizyta starszej pani (kino)
- Włoszki i miłość (kino)
- Wspomnienia z wakacji (kino)
- Zbrodnia doskonała (kino)
- Zdradzona ziemia (kino)
- Żona Lota (kino)