Vivarto: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (poprawki) |
m (uzupełnienie) |
||
(Nie pokazano 5 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Vivarto Sp. z o.o.''' – dystrybutor filmów w kinach (głównie studyjnych) i na DVD, działający na polskim rynku od września [[2005]] roku. | [[Plik:Vivarto.png|right|200px]]'''Vivarto Sp. z o.o.''' – dystrybutor filmów w kinach (głównie studyjnych) i na DVD, działający na polskim rynku od września [[2005]] roku. | ||
Spółka obecnie zleca dubbing [[Studio Publishing|Studiu Publishing]], [[Mastergroove | Spółka obecnie zleca dubbing [[Studio Publishing|Studiu Publishing]], [[Mastergroove Studios]] i [[Studio Nagrań Dora|Studiu Nagrań Dora]], dawniej korzystała z usług [[Studio PDK|Studia PDK]], [[Studio Eurocom|Studia Eurocom]] i [[Audiorepublica|Audiorepubliki]]. | ||
== Dystrybucja z dubbingiem == | == Dystrybucja z dubbingiem == | ||
Linia 316: | Linia 316: | ||
| [[Mastergroove Studio|MASTERGROOVE STUDIOS]] | | [[Mastergroove Studio|MASTERGROOVE STUDIOS]] | ||
| 19.08.2022 | | 19.08.2022 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|062 | |||
| ''[[Świąteczna niespodzianka]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 09.12.2022 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|063 | |||
| ''[[Super Futrzak ratuje świat]]'' | |||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | |||
| 24.02.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|064 | |||
| ''[[Mukliki]]'' | |||
| [[Mastergroove Studio|MASTERGROOVE STUDIOS]] | |||
| 20.10.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|065 | |||
| ''[[Jajko czy kura?]]'' | |||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | |||
| 28.11.2023 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Linia 431: | Linia 451: | ||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | | [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | ||
| 29.07.2022 | | 29.07.2022 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|022 | |||
| ''[[Po prostu super]]'' | |||
| [[Mastergroove Studio|MASTERGROOVE STUDIOS]] | |||
| 17.02.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|023 | |||
| ''[[Titina]]'' | |||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | |||
| 12.03.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|024 | |||
| ''[[Co w trawie gra]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 17.03.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|025 | |||
| ''[[Uratuj drzewo]]'' | |||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | |||
| 11.04.2023 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 22:14, 14 gru 2023
Vivarto Sp. z o.o. – dystrybutor filmów w kinach (głównie studyjnych) i na DVD, działający na polskim rynku od września 2005 roku.
Spółka obecnie zleca dubbing Studiu Publishing, Mastergroove Studios i Studiu Nagrań Dora, dawniej korzystała z usług Studia PDK, Studia Eurocom i Audiorepubliki.
Dystrybucja z dubbingiem
Filmy fabularne
Filmy animowane
Dokumenty
№ | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera kinowa |
---|---|---|---|
001 | Mali bohaterowie | EUROKOM | 14.12.2018 |