Był sobie pies 2

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Był sobie pies 2

A Dog’s Journey

Był sobie pies 2.jpg
Gatunek familijny
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Rok produkcji 2019
Dystrybutor kinowy Monolith Films
Data premiery dubbingu 4 października 2019

Był sobie pies 2 (ang. A Dog’s Journey, 2019) – amerykański film przygodowy, kontynuacja filmu Był sobie pies z 2016 roku.

Premiera filmu w polskich kinach – 4 października 2019 roku; dystrybucja: Monolith Films.

Fabuła

Marcin Dorociński znów użycza głosu najbardziej kochanemu i wyszczekanemu psu w historii kina!

Kontynuacja kinowego hitu, który w Polsce zachwycił prawie 650 tysięcy widzów w każdym wieku!

Reżyserka najsłynniejszych seriali w historii telewizji przedstawia nie tylko najzabawniejszy, ale najbardziej wzruszający i nieprzewidywalny film roku dla widza w każdym wieku.

Wszystkie psy doskonale wiedzą, że życie ma sens tylko u boku ukochanego pana lub pani. Ale czasem trzeba się nieźle nabiegać, żeby za nimi nadążyć. Bailey dostaje od swojego ukochanego Ethana nowy cel: ma opiekować się jego wnuczką – CJ. Dopóki dziewczynka jest mała, zadanie jest dość proste, choć czasem trzeba ochronić ją własnym ciałem przed rozbrykanym koniem. Z biegiem czasu CJ dorasta i wyzwania dla Baileya też stają się coraz większe, tym bardziej, że dziewczynka wyjeżdża z matką do wielkiego miasta i traci kontakt z dziadkami. Na szczęście Bailey przeżył już wiele żyć i sporo się o ludziach nauczył. Tym razem będzie musiał pomóc swojej ukochanej pani odnaleźć prawdziwą miłość, zrealizować marzenia i przede wszystkim pogodzić skłóconą rodzinę. Czasem będzie musiał odejść, by zaraz znów powrócić w nowym wcieleniu, raz nawet jako suczka. Bo jedno wie na pewno: życie jest na tyle pomerdane, że zawsze warto trzymać się razem.

Opis pochodzi ze strony dystrybutora

Wersja polska

Opracowanie wersji polskiej: na zlecenie MONOLITH FILMS – MASTER FILM
Wystąpili:

i inni

Linki zewnętrzne