Dubbingpedia:Nowości telewizyjne

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Disney Channel: Płazowyż – 3-5, 8-12, 15-19, 22-26 marca; Znajdź mnie w Paryżu – 22-26, 29-31 marca, 1-2, 26-30 kwietnia, 3-7, 10-14 maja; Raven na chacie – 29-31 marca

Disney XD: Wielka Szóstka: Serial – 5, 8-12 marca; Kacze opowieści – 22-26, 29-31 marca

Disney Junior: Myszka Miki: Zamieszani w przygody – 3-5 marca; Pidżamersi – 15-19, 22-26 marca; Elena z Avaloru – 22-26, 29-31 marca, 1-2 kwietnia; Super Rakieta – 5-9, 12-14 kwietnia; T.O.T.S. Troskliwie Odlotowy Transport Słodziaków – 19-23, 26-30 kwietnia

Nickelodeon: 44 koty – 3-5, 8-10 marca; Wielkodomscy – 7, 14, 21, 28 marca; Zmiksowana Kally – 8-12, 15-19, 22-26, 29-31 marca; Young Dylan – 15-19, 22-26, 29-31 marca

Nicktoons: Legenda Isla Nublar – 13 marca

Nick Jr.: Rogata ekipa – 3-5 marca; Przygody misia Paddingtona – 2-5, 8-12 marca; Psi patrol – 20, 27 marca; Blaze i mega maszyny – 29-31 marca, 1 kwietnia; Wszyscy razem, śladem Blue! – 5-9 kwietnia; Barbapapa i jego rodzinka – 12-16, 19-23, 26-27 kwietnia; Kuchciwróżki – 19-23, 26-30 kwietnia; Santiago z mórz – 26-30 kwietnia

Cartoon Network: Bakugan: Przymierze wojowników – 5-17 kwietnia; Pora na przygodę: Odległe krainy – 17 kwietnia

Boomerang: Tom i Jerry Show – 3-13 marca; Ben 10: Ben 10.010 – 5 marca; Power Players – 12-18 kwietnia; Mush-Mush i Grzybaszki – 19-28 kwietnia

teleTOON+: Cave Club – 3-5, 8-10 marca; Strażniczki tęczy – 9-11 marca; Polly Pocket – 15-19, 22-23 marca

MiniMini+: Ciekawski George 3: Powrót do dżungli – 13 marca; Ciekawski George: Witaj wiosno! – 20 marca; Ciekawski George: Halloweenowy Festiwal Strachów – 27 marca

BBC CBeebies: Andy i podwodny świat – 8-22 marca; Tomek i przyjaciele – 29-31 marca

Polsat JimJam: Barbie: Dreamtopia – 2-4 marca; Franklin i przyjaciele: Podwodna wyprawa – 6 marca; Taina and the Amazon's Guardians – od 15 marca

PULS 2: Klinika dla pluszaków – 6, 13, 20 marca; Ciekawski George – 7, 14 marca; Nicky, Ricky, Dicky i Dawn – 8-9, 15-16 marca; Grzmotomocni – 3-4, 10-11 marca; Miraculum: Biedronka i Czarny Kot – 3-5, 8-12, 15-19 marca; Dolina Muminków – 7, 14, 21 marca

TVP ABC: Transformers: Akademia Rescue Bots – 3-9 marca; Księżyc i ja – 3-28 marca; My Little Pony: Pony Life – 3-26 marca; 44 koty – 2-26 marca; Garfield Show – 2-4 marca, od 22 maja; Przygody Tintina – 3-28 marca; Artur i Dzieci Okrągłego Stołu – 5-30 marca; Galactik Football – 7-28 marca; Kid Lucky – 7-31 marca, 1 kwietnia; O rety! Psoty Dudusia Wesołka – 15-19, 21-26, 28 marca; Tupcio Chrupcio – 16-24 marca; Tropiciele skarbów – 31 marca, 1-25 kwietnia; Wiking Vic – od 2 kwietnia; Clifford – wielki czerwony pies – 27-30 kwietnia, 1-9 maja; Leo da Vinci – 27-30 kwietnia, 1-8 maja; Mini ninja – od 24 maja; Przygody młodego Marco Polo – od 27 maja; Lexi i Lottie: Bliźniaczki na tropie – wkrótce; Gormiti – wkrótce; Sissi – młoda cesarzowa – wkrótce