Dubbingpedia:Nowości telewizyjne

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Disney XD: Jedenastka – 19-22, 25-29 listopada; Gwiezdne wojny: Ruch oporu – 23, 30 listopada, 7, 14, 21, 28 grudnia; Wielka Szóstka: Serial – 2-6 grudnia; Greenowie w wielkim mieście – 9-13 grudnia

Disney Channel: Miraculum: Biedronka i Czarny Kot – 19-22, 25-29 listopada, 2-6 grudnia; Bia – 19-22, 25-29 listopada, 2-6 grudnia; Raven na chacie – 19-22, 25-28 listopada; Robale ziomale – 2-6, 9-13, 16-20, 23 grudnia

Disney Junior: Fancy Nancy Clancy – 19-22 listopada, 10 grudnia; Blue – 25-29 listopada, 11 grudnia; Lwia Straż – 25-29 listopada, 2-6 grudnia; Mapeciątka – 9 grudnia; Bingo i Rolly w akcji – 12 grudnia; Klinika dla pluszaków – 13 grudnia

Nickelodeon: Tęczowy Motylokotorożec – 19-20 listopada; Między nami, kuzynami – 23 listopada, 1 grudnia; Harmidom – 22, 25-29 listopada, 2-6 grudnia; Zagadki rodziny Hunterów – 25-29 listopada, 2-6 grudnia; LEGO City Adventures – 2-6 grudnia; Niebezpieczny Henryk – 14 grudnia

Nicktoons: Harmidom – 19-22 listopada, 13-16 stycznia; SpongeBob Kanciastoporty – 27-28 listopada; Tęczowy Motylokotorożec – 4-12, 21 grudnia; Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja – 8, 15, 22, 29 grudnia

Nick Jr.: Rafcio Śrubka – 19-22, 25-28 listopada; Psi patrol – 22 listopada, 6, 15 grudnia; Blaze i mega maszyny – 1, 8, 15, 22 grudnia; Shimmer i Shine – 2-6, 27 grudnia; Banda Beti – 13 grudnia, 6-10, 13-16 stycznia; Kuchciwróżki – 29 grudnia

Cartoon Network: Młodzi Tytani: Akcja! – 19-22, 25-29 listopada; Steven Universe – 19-25 listopada; Totalna Porażka: Przedszkolaki – 25-29 listopada, 2-6, 9-11 grudnia; DC Super Hero Girls – 2-6 grudnia; Craig znad Potoku – 9-13, 16-20 grudnia

Boomerang: Ben 10 – 19-22, 25-26 listopada; Taffy – 2-20 grudnia; Dorotka i czarnoksiężnik z Krainy Oz – 11-12 stycznia

teleTOON+: Księga dżungli – 19-22, 25-29 listopada, 2-6, 9 grudnia; Trolle: Impreza trwa! – 19-30 listopada; Łowcy trolli – 2-6, 9-13, 16-20, 23-27, 30-31 grudnia; Denver – ostatni dinozaur – 9-13, 16-20, 23-25 grudnia; Ernest i Rebeka – 16-29 grudnia; Przygody Rocky’ego i Superktosia – 23-27 grudnia

MiniMini+: Strażniczki tęczy – 19-21, 25 listopada; Barbie Dreamhouse Adventures – 19-30 listopada; Tomek i przyjaciele – 23-24 listopada; Zafari – 2-8 grudnia

BBC CBeebies: Pirackie potyczki – 19-22, 25-29 listopada

Polsat JimJam: Roztańczona Angelina – od 1 października; Szymon – od 1 października; Stacyjkowo – od 1 listopada; Truskawkowe ciastko: Niezwykłe przygody – od 1 grudnia; Tomek i przyjaciele – od 13 grudnia; Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony – 15 grudnia Tomek i przyjaciele: Opowieść o odwadze – 24 grudnia; Benjamin Blümchen i Mikołaj – 24 grudnia; Tomek i przyjaciele: Legenda o zaginionym skarbie – 26 grudnia

PULS 2: Moonzy – 19-20 listopada; Bing – 19-22, 25-29 listopada, 2-6, 9-13 grudnia; Ben 10 – 19-22, 25-29 listopada; Jeźdźcy smoków – 19-22, 25-29 listopada, 2-6, 9-11 grudnia; Dzieciak rządzi: Znowu w grze – 19-22, 25-26 listopada; Jej Wysokość Zosia – 23, 30 listopada; Top Wing Ptasia Akademia – 25-29 listopada

TVP ABC: Zagubiona w Oz – 18-30 listopada, 1-9 grudnia; Rescue Bots Academy – 25-30 listopada, 1-15 grudnia; Wiking Tappi – 6-15 grudnia; Metalions – 7-15 grudnia; Ronja, córka zbójnika – 10-15 grudnia; Gormiti – w marcu 2020

Super Polsat: Wallykazam – 23-24, 30 listopada, 1 grudnia; Potwory kontra Obcy – 19-22, 25-29 listopada, 2-5 grudnia; Rycerka Nella – 19-22, 25-29 listopada, 2-6 grudnia; Rafcio Śrubka – 19-22, 25-29 listopada, 2-6 grudnia; Bąbelkowy świat gupików – 19-22, 25-29 listopada, 2-6 grudnia