Pora do przedszkola: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m Glimka przeniósł stronę Ready for Preschool do Pora do przedszkola |
m poprawki |
||
| (Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Serial2 | {{Serial2 | ||
|tytuł=Ready for Preschool | |tytuł=Pora do przedszkola | ||
|plakat= | |tytuł oryginalny=Ready for Preschool | ||
|plakat= | |||
|gatunek=animowany, krótkometrażowy, muzyczny | |gatunek=animowany, krótkometrażowy, muzyczny | ||
|kraj=Stany Zjednoczone | |kraj=Stany Zjednoczone | ||
| Linia 9: | Linia 10: | ||
|lata produkcji=2020 | |lata produkcji=2020 | ||
|data premiery=listopad [[2020]] | |data premiery=listopad [[2020]] | ||
|sezony= | |sezony=2 z 2 | ||
|odcinki= | |odcinki=45 z 52 | ||
}} | }} | ||
'''Ready for Preschool'' | '''Pora do przedszkola''' (ang. ''Ready for Preschool'', 2020) – amerykański muzyczny krótkometrażowy serial animowany. Serial emitowany między serialami na [[Disney Junior]]. | ||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
'''Wersja polska''': [[ | '''Wersja polska''': [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]]<br /> | ||
'''Kierownictwo muzyczne''': [[Agnieszka Tomicka]]<br /> | '''Kierownictwo muzyczne''': [[Agnieszka Tomicka]]<br /> | ||
'''Teksty piosenek''': [[Hanna Malarowska]]< | '''Teksty piosenek''': | ||
* [[Hanna Malarowska]] <small>(odc. 1-13, 27, 29-33, 35-37, 43, 46)</small>, | |||
* [[Julia Byrska]] <small>(odc. 14-26, 36, 38, 42, 44-45, 48-51)</small> | |||
'''Dźwięk''': [[Łukasz Fober]]<br /> | '''Dźwięk''': [[Łukasz Fober]]<br /> | ||
'''Wykonanie piosenek''': [[Małgorzata Nakonieczna]], [[Katarzyna Owczarz]], [[Kamil Bijoś]], [[Kacper Andrzejewski]], [[Łukasz Talik]] | '''Wykonanie piosenek''': [[Małgorzata Nakonieczna]], [[Katarzyna Owczarz]], [[Kamil Bijoś]], [[Kacper Andrzejewski]], [[Łukasz Talik]] | ||
[[Kategoria: Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | |||
== Spis odcinków == | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 65%; margin: 0 auto;" | |||
|- | |||
!width="10%"|№ | |||
!width="45%"|Tytuł polski | |||
!width="45%"|Tytuł angielski | |||
|- | |||
| colspan=3 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01 | |||
| ''Kształty tu i tam'' | |||
| ''Sh-Sh-Sh Shapes'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02 | |||
| ''Wszyscy lecą rączki myć'' | |||
| ''Everybody Wash Your Hands'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|03 | |||
| ''Rymy'' | |||
| ''Rhyme Time'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04 | |||
| ''Tych kilka słów'' | |||
| ''It’s Always Cool'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05 | |||
| ''Pory roku'' | |||
| ''Seasons'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|06 | |||
| ''Ranek, środek dnia czy noc'' | |||
| ''Morning, Afternoon or Night'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|07 | |||
| '''' | |||
| ''Letters'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|08 | |||
| ''Pogoda'' | |||
| ''Weather'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|09 | |||
| ''Przeciwieństwa'' | |||
| ''Opposities'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|10 | |||
| ''Przepraszam'' | |||
| ''I’m Sorry'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|11 | |||
| ''Zdrowo jedz'' | |||
| ''Good Food'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12 | |||
| ''Oto ocean'' | |||
| ''In the Ocean'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|13 | |||
| ''Myję ząbki'' | |||
| ''I Brush My Teeth'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|14 | |||
| ''Numerki'' | |||
| ''Numbers'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|15 | |||
| ''Dzielenie'' | |||
| ''Sharing'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|16 | |||
| ''Samogłoski'' | |||
| ''The Vowels'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17 | |||
| ''Sprzątaj dziś'' | |||
| ''Clean'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18 | |||
| ''Zabawa kończy się'' | |||
| ''Let’s Bounce'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|19 | |||
| ''Emocje'' | |||
| ''Feelings'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|20 | |||
| ''Piżamowy taniec'' | |||
| ''Pajama Jam'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21 | |||
| ''Zawiążmy to!'' | |||
| ''Let’s Make a Bow'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|22 | |||
| ''Spójrz, ile tu barw!'' | |||
| ''Red, Yellow, Blue'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|23 | |||
| ''Wybierz coś'' | |||
| ''Make a Choice'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|24 | |||
| ''Przywitaj się!'' | |||
| ''Say Hello'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|25 | |||
| ''Poćwiczmy coś!'' | |||
| ''Let’s Exercise'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|26 | |||
| ''Hej, posłuchaj!'' | |||
| ''Listening Ears'' | |||
|- | |||
| colspan=3 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|27 | |||
| ''Wskazówki zegara'' | |||
| ''The Hands on the Clock'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|28 | |||
| ''Co to synonim?'' | |||
| ''What’s a Synonym?'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|29 | |||
| ''Środki lokomocji'' | |||
| ''Cars, Trains, Boats and Planes'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|30 | |||
| ''Ciekawostki'' | |||
| ''Learn Some Fun Facts'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|31 | |||
| ''Poznajemy pięć zmysłów'' | |||
| ''Learn About Your Five Senses'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|32 | |||
| ''Żyjątka'' | |||
| ''Bugs'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|33 | |||
| ''Wierzę w Ciebie'' | |||
| ''You Can Do It'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|34 | |||
| ''Przeplatanie'' | |||
| ''What’s a Pattern?'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|35 | |||
| ''Ubierz się'' | |||
| ''We Got Dressed'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|36 | |||
| ''Jest super w mieście!'' | |||
| ''Let’s Explore Our Town!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|37 | |||
| ''Poznajemy kolory'' | |||
| ''Learn About Colors'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|38 | |||
| ''Fakt czy opinia?'' | |||
| ''What’s a Fact? What’s an Opinion?'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|39 | |||
| ''Czas na głosowanie!'' | |||
| ''Vote!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|40 | |||
| ''Piosenka zwierząt'' | |||
| ''What Animal Do You Hear?'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|41 | |||
| ''Nauka kalendarza'' | |||
| ''Learn About the Calendar'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|42 | |||
| ''Zawsze myśl!'' | |||
| ''All About Safety!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|43 | |||
| ''Nasionka'' | |||
| ''How Plants Grow'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|44 | |||
| ''Lećmy w kosmos!'' | |||
| ''Let’s Explore Space!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|45 | |||
| ''Znajdź w sobie odwagę!'' | |||
| ''Find Your Courage!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|46 | |||
| ''Chodźmy do muzeum'' | |||
| ''At the Art Museum'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|47 | |||
| ''Nauka wymawiania słów'' | |||
| ''Learn to Sound out Words'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|48 | |||
| ''Poszukaj tu i tam!'' | |||
| ''Learn About Directions!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|49 | |||
| ''Niech gra muzyka!'' | |||
| ''Let’s Dance!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|50 | |||
| ''To nowe rodzeństwo'' | |||
| ''You Have a New Sibling!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|51 | |||
| ''Naucz się łączyć rzeczy w pary'' | |||
| ''Learn About Matching'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|52 | |||
| ''Czas na trochę ruchu!'' | |||
| ''Let’s Keep Moving!'' | |||
|- | |||
|} | |||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | |||
Aktualna wersja na dzień 10:16, 9 mar 2025
| Tytuł | Pora do przedszkola |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Ready for Preschool |
| Gatunek | animowany, krótkometrażowy, muzyczny |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Disney Junior |
| Platforma streamingowa | Disney+ |
| Lata produkcji | 2020 |
| Data premiery dubbingu | listopad 2020 |
| Wyemitowane serie |
2 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 45 z 52 |
Pora do przedszkola (ang. Ready for Preschool, 2020) – amerykański muzyczny krótkometrażowy serial animowany. Serial emitowany między serialami na Disney Junior.
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Kierownictwo muzyczne: Agnieszka Tomicka
Teksty piosenek:
- Hanna Malarowska (odc. 1-13, 27, 29-33, 35-37, 43, 46),
- Julia Byrska (odc. 14-26, 36, 38, 42, 44-45, 48-51)
Dźwięk: Łukasz Fober
Wykonanie piosenek: Małgorzata Nakonieczna, Katarzyna Owczarz, Kamil Bijoś, Kacper Andrzejewski, Łukasz Talik
Spis odcinków
| № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 01 | Kształty tu i tam | Sh-Sh-Sh Shapes |
| 02 | Wszyscy lecą rączki myć | Everybody Wash Your Hands |
| 03 | Rymy | Rhyme Time |
| 04 | Tych kilka słów | It’s Always Cool |
| 05 | Pory roku | Seasons |
| 06 | Ranek, środek dnia czy noc | Morning, Afternoon or Night |
| 07 | ' | Letters |
| 08 | Pogoda | Weather |
| 09 | Przeciwieństwa | Opposities |
| 10 | Przepraszam | I’m Sorry |
| 11 | Zdrowo jedz | Good Food |
| 12 | Oto ocean | In the Ocean |
| 13 | Myję ząbki | I Brush My Teeth |
| 14 | Numerki | Numbers |
| 15 | Dzielenie | Sharing |
| 16 | Samogłoski | The Vowels |
| 17 | Sprzątaj dziś | Clean |
| 18 | Zabawa kończy się | Let’s Bounce |
| 19 | Emocje | Feelings |
| 20 | Piżamowy taniec | Pajama Jam |
| 21 | Zawiążmy to! | Let’s Make a Bow |
| 22 | Spójrz, ile tu barw! | Red, Yellow, Blue |
| 23 | Wybierz coś | Make a Choice |
| 24 | Przywitaj się! | Say Hello |
| 25 | Poćwiczmy coś! | Let’s Exercise |
| 26 | Hej, posłuchaj! | Listening Ears |
| SERIA DRUGA | ||
| 27 | Wskazówki zegara | The Hands on the Clock |
| 28 | Co to synonim? | What’s a Synonym? |
| 29 | Środki lokomocji | Cars, Trains, Boats and Planes |
| 30 | Ciekawostki | Learn Some Fun Facts |
| 31 | Poznajemy pięć zmysłów | Learn About Your Five Senses |
| 32 | Żyjątka | Bugs |
| 33 | Wierzę w Ciebie | You Can Do It |
| 34 | Przeplatanie | What’s a Pattern? |
| 35 | Ubierz się | We Got Dressed |
| 36 | Jest super w mieście! | Let’s Explore Our Town! |
| 37 | Poznajemy kolory | Learn About Colors |
| 38 | Fakt czy opinia? | What’s a Fact? What’s an Opinion? |
| 39 | Czas na głosowanie! | Vote! |
| 40 | Piosenka zwierząt | What Animal Do You Hear? |
| 41 | Nauka kalendarza | Learn About the Calendar |
| 42 | Zawsze myśl! | All About Safety! |
| 43 | Nasionka | How Plants Grow |
| 44 | Lećmy w kosmos! | Let’s Explore Space! |
| 45 | Znajdź w sobie odwagę! | Find Your Courage! |
| 46 | Chodźmy do muzeum | At the Art Museum |
| 47 | Nauka wymawiania słów | Learn to Sound out Words |
| 48 | Poszukaj tu i tam! | Learn About Directions! |
| 49 | Niech gra muzyka! | Let’s Dance! |
| 50 | To nowe rodzeństwo | You Have a New Sibling! |
| 51 | Naucz się łączyć rzeczy w pary | Learn About Matching |
| 52 | Czas na trochę ruchu! | Let’s Keep Moving! |
