Isadora Moon: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Marti (dyskusja | edycje)
Marti (dyskusja | edycje)
 
(Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika)
Linia 9: Linia 9:
|data premiery=26 grudnia [[2024]]
|data premiery=26 grudnia [[2024]]
|sezony=2 z 2
|sezony=2 z 2
|odcinki=35 z 48
|odcinki=50 z 52
}}
}}
'''Isadora Moon''' (2023) – brytyjski serial animowany, emitowany w Polsce na kanale [[teleTOON+]] od 26 grudnia [[2024]] roku.
'''Isadora Moon''' (2023) – brytyjski serial animowany, emitowany w Polsce na kanale [[teleTOON+]] od 26 grudnia [[2024]] roku.
Linia 28: Linia 28:
* [[Damian Kulec]] – '''Bartolomeo Moon'''
* [[Damian Kulec]] – '''Bartolomeo Moon'''
* [[Julia Kołakowska-Bytner]] – '''Cordelia Moon'''
* [[Julia Kołakowska-Bytner]] – '''Cordelia Moon'''
* [[Beata Wyrąbkiewicz]] – '''Minionette''' <small>(odc. 1, 5, 15, 22-23)</small>
* [[Beata Wyrąbkiewicz]] – '''Mignonette''' <small>(odc. 1, 5, 15, 21-22, 38)</small>
* [[Michał Głowacki]] – '''Oskar''' <small>(odc. 2-3, 5-6, 8, 13, 21, 24, 30, 32, 34)</small>
* [[Michał Głowacki]] – '''Oskar''' <small>(odc. 2-3, 5-6, 8, 13, 20, 23, 29, 31, 33, 37, 41, 44-45, 47)</small>
* [[Aleksandra Kowalicka]] –
* [[Aleksandra Kowalicka]] –
** '''Nova''' <small>(odc. 7, 10, 24)</small>,
** '''Nova''' <small>(odc. 7, 10, 23)</small>,
** '''Zoe''' <small>(odc. 14, 16-17, 21, 26-27, 29)</small>
** '''Zoe''' <small>(odc. 14, 16-17, 20, 25-26, 28, 35)</small>
* [[Hanna Kinder-Kiss]] – '''Max''' <small>(odc. 14)</small>
* [[Hanna Kinder-Kiss]] – '''Max''' <small>(odc. 14)</small>
* [[Agnieszka Kudelska]]
* [[Agnieszka Kudelska]]
Linia 141: Linia 141:
| ''The New Girl''
| ''The New Girl''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|05.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|18
| bgcolor="#CCE2FF"|18
| ''''
| ''Isadora Moon’s Winter Magic''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|05.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|19
| ''Mirabelle razy cztery''
| ''Mirabelle razy cztery''
| ''Too Many Mirebelles''
| ''Too Many Mirebelles''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|05.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|05.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|20
| bgcolor="#CCE2FF"|19
| ''Złoty kieł''
| ''Złoty kieł''
| ''Catch That Fang''
| ''Catch That Fang''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|06.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|06.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|21
| bgcolor="#CCE2FF"|20
| ''Poszukiwaczka duchów''
| ''Poszukiwaczka duchów''
| ''Ghost Hunt''
| ''Ghost Hunt''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|06.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|06.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|22
| bgcolor="#CCE2FF"|21
| ''Smocze wędrówki''
| ''Smocze wędrówki''
| ''The Dragon Migration''
| ''The Dragon Migration''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|07.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|07.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|23
| bgcolor="#CCE2FF"|22
| ''Lekcje magii''
| ''Lekcje magii''
| ''Fairy Lessons''
| ''Fairy Lessons''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|07.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|07.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|24
| bgcolor="#CCE2FF"|23
| ''Leć Isadoro!''
| ''Leć Isadoro!''
| ''Fly Isadora, Fly!''
| ''Fly Isadora, Fly!''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|10.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|10.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|25
| bgcolor="#CCE2FF"|24
| ''Głos rozsądku''
| ''Głos rozsądku''
| ''Isadora Takes Charge''
| ''Isadora Takes Charge''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|10.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|10.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|26
| bgcolor="#CCE2FF"|25
| ''Ostatni krzyk mody''
| ''Ostatni krzyk mody''
| ''Playground Craze''
| ''Playground Craze''
|-
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA DRUGA'''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|11.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|11.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|27
| bgcolor="#CCE2FF"|26
| ''Urodziny Isadory''
| ''Urodziny Isadory''
| ''Isadora Has A Birthday''
| ''Isadora Has A Birthday''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|11.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|11.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|28
| bgcolor="#CCE2FF"|27
| ''Omari czuje rytm''
| ''Omari czuje rytm''
| ''Omari Finds His Groove''
| ''Omari Finds His Groove''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|12.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|12.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|29
| bgcolor="#CCE2FF"|28
| ''Magiczna zamiana miejsc''
| ''Magiczna zamiana miejsc''
| ''Zoe’s Magical Moment''
| ''Zoe’s Magical Moment''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|12.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|12.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|30
| bgcolor="#CCE2FF"|29
| ''Gra w straszonego''
| ''Gra w straszonego''
| ''Hide and Shriek''
| ''Hide and Shriek''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|13.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|13.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|31
| bgcolor="#CCE2FF"|30
| ''Lekcja baletu''
| ''Lekcja baletu''
| ''Fairy Forest Ballet''
| ''Fairy Forest Ballet''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|13.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|13.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|32
| bgcolor="#CCE2FF"|31
| ''Sztuczne kły''
| ''Sztuczne kły''
| ''False Fangs''
| ''False Fangs''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|14.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|14.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|33
| bgcolor="#CCE2FF"|32
| ''W poszukiwaniu dzwonków''
| ''W poszukiwaniu dzwonków''
| ''Primrose’s Bluebells''
| ''Primrose’s Bluebells''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|14.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|14.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|34
| bgcolor="#CCE2FF"|33
| ''Wieczór z dziadkami''
| ''Wieczór z dziadkami''
| ''Grandbabysitting''
| ''Grandbabysitting''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|06.03.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|06.03.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|35
| bgcolor="#CCE2FF"|34
| ''Tajemnica strasznego dworu''
| ''Tajemnica strasznego dworu''
| ''Moon Mansion Mystery''
| ''Moon Mansion Mystery''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|06.03.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|06.03.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|36
| bgcolor="#CCE2FF"|35
| ''Przyjęcie u syrenek''
| ''Przyjęcie u syrenek''
| ''Mermaid Sleepover''
| ''Mermaid Sleepover''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|07.03.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|36
| ''Wycieczka na śnieżnych smokach''
| ''Snow Dragon Trek''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|07.03.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|37
| bgcolor="#CCE2FF"|37
| ''''
| ''Magiczna ospa''
| ''Isadora Moon’s Mermaid Adventure''
| ''Magic Pox''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|10.03.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|38
| bgcolor="#CCE2FF"|38
| ''''
| ''Pod jednym dachem z Mignonette''
| ''The Sea Unicorn''
| ''Mignonette Moves in''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|10.03.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|39
| bgcolor="#CCE2FF"|39
| ''''
| ''Zaginiona korona''
| ''Snow Dragon Trek''<!--
| ''The Lost Crown''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|11.03.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|40
| bgcolor="#CCE2FF"|40
| ''''
| ''Isadora idzie na balet''
| ''''
| ''Isadora Goes to the Ballet''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|11.03.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|41
| bgcolor="#CCE2FF"|41
| ''''
| ''Nieposłuszne miotły''
| ''''
| ''Brooms Behaving Badly''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|12.03.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|42
| bgcolor="#CCE2FF"|42
| ''''
| ''Tęczowa wyprawa''
| ''''
| ''Rainbow Quest''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|12.03.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|43
| bgcolor="#CCE2FF"|43
| ''''
| ''Delfina rządzi''
| ''''
| ''Delphina Rules''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|13.03.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|44
| bgcolor="#CCE2FF"|44
| ''''
| ''Oscar odnajduje swoje bu''
| ''''
| ''Oscar Finds His Boo''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|13.03.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|45
| bgcolor="#CCE2FF"|45
| ''''
| ''Magiczne wpadki Wilbura''
| ''''
| ''Wilbur’s Magical Mishap''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|14.03.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|46
| bgcolor="#CCE2FF"|46
| ''''
| ''Morski jednorożec''
| ''''
| ''The Sea Unicorn''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|14.03.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|47
| bgcolor="#CCE2FF"|47
| ''''
| ''Dziadek czyni czary''
| ''''
| ''Grandpa Makes Magic''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|14.03.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|48
| bgcolor="#CCE2FF"|48
| ''''
| ''Magia cioci Crystal''
| ''''
| ''Aunt Crystal’s Magic''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|49
| bgcolor="#CCE2FF"|49
| ''''
| rowspan=2|''Isadora Moon – Zimowa magia''
| ''''
| rowspan=2|''Isadora Moon’s Winter Magic''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|50
| bgcolor="#CCE2FF"|50
| ''''
| ''''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|24.08.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|51
| bgcolor="#CCE2FF"|51
| ''''
| rowspan=2|''Isadora Moon – Przygoda z syrenami''
| ''''
| rowspan=2|''Isadora Moon’s Mermaid Adventure''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|52
| bgcolor="#CCE2FF"|52
| ''''
| ''''-->
|-
|-
|}
|}


[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]

Aktualna wersja na dzień 20:35, 5 lis 2025

Tytuł Isadora Moon
Gatunek animowany
Kraj produkcji Wielka Brytania
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna teleTOON+
Lata produkcji 2023
Data premiery dubbingu 26 grudnia 2024
Wyemitowane
serie
2 z 2
Wyemitowane odcinki 50 z 52

Isadora Moon (2023) – brytyjski serial animowany, emitowany w Polsce na kanale teleTOON+ od 26 grudnia 2024 roku.

Fabuła

Mama Isadory jest wróżką, a tata – wampirem. Dziewczynka odziedziczyła cechy obojga rodziców, co sprawia, że jest wyjątkowa. Mimo to stawia czoła tym samym wyzwaniom co jej rówieśnicy. Przeżywając różne przygody, które często mają baśniowy charakter, Isadora uczy się, że jest zdolna osiągnąć więcej, niż jej się wydaje.

Źródło: Canal+

Wersja polska

Opracowanie wersji polskiej: na zlecenie Canal+ – STUDIO SONICA
Reżyseria: Agnieszka Kudelska
Dialogi polskie: Joanna Kuryłko
Dźwięk i montaż: Agnieszka Stankowska
Wystąpili:

i inni

Wykonanie piosenki czołówkowej: Karolina Gwóźdź

Lektorka: Adrianna Kosiorek

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
26.12.2024 01 Problem z kłem The Wobbly Fang
26.12.2024 02 Szkolna wycieczka The School Trip
27.12.2024 03 Wampirka Isadora Isadora Goes Vampire
27.12.2024 04 Podwójna impreza Double Booked
27.12.2024 05 Złamana różdżka Broken Wand
27.12.2024 06 Bramkarz Oskar Ghost Goal
27.12.2024 07 Spadająca gwiazda The Shooting Star
27.12.2024 08 Nie-nocowanka Unsleepover
27.12.2024 09 Ocalić drzewo Save the Tree
27.12.2024 10 Trójka to tłok Three’s a Crowd
27.12.2024 11 Wampirzy konkurs talentów Vampire Talent Show
27.12.2024 12 Brokatowy smok The Glitter Dragon
27.12.2024 13 Strach przed lataniem Flight Fright
03.02.2025 14 Kotka Isadora Fairy Vampire Kitten
03.02.2025 15 Smoczy obóz Dragon Camp
04.02.2025 16 Biszkopt czy beza Sponge and Sprinkles
04.02.2025 17 Nowa koleżanka The New Girl
05.02.2025 18 Mirabelle razy cztery Too Many Mirebelles
05.02.2025 19 Złoty kieł Catch That Fang
06.02.2025 20 Poszukiwaczka duchów Ghost Hunt
06.02.2025 21 Smocze wędrówki The Dragon Migration
07.02.2025 22 Lekcje magii Fairy Lessons
07.02.2025 23 Leć Isadoro! Fly Isadora, Fly!
10.02.2025 24 Głos rozsądku Isadora Takes Charge
10.02.2025 25 Ostatni krzyk mody Playground Craze
11.02.2025 26 Urodziny Isadory Isadora Has A Birthday
11.02.2025 27 Omari czuje rytm Omari Finds His Groove
12.02.2025 28 Magiczna zamiana miejsc Zoe’s Magical Moment
12.02.2025 29 Gra w straszonego Hide and Shriek
13.02.2025 30 Lekcja baletu Fairy Forest Ballet
13.02.2025 31 Sztuczne kły False Fangs
14.02.2025 32 W poszukiwaniu dzwonków Primrose’s Bluebells
14.02.2025 33 Wieczór z dziadkami Grandbabysitting
06.03.2025 34 Tajemnica strasznego dworu Moon Mansion Mystery
06.03.2025 35 Przyjęcie u syrenek Mermaid Sleepover
07.03.2025 36 Wycieczka na śnieżnych smokach Snow Dragon Trek
07.03.2025 37 Magiczna ospa Magic Pox
10.03.2025 38 Pod jednym dachem z Mignonette Mignonette Moves in
10.03.2025 39 Zaginiona korona The Lost Crown
11.03.2025 40 Isadora idzie na balet Isadora Goes to the Ballet
11.03.2025 41 Nieposłuszne miotły Brooms Behaving Badly
12.03.2025 42 Tęczowa wyprawa Rainbow Quest
12.03.2025 43 Delfina rządzi Delphina Rules
13.03.2025 44 Oscar odnajduje swoje bu Oscar Finds His Boo
13.03.2025 45 Magiczne wpadki Wilbura Wilbur’s Magical Mishap
14.03.2025 46 Morski jednorożec The Sea Unicorn
14.03.2025 47 Dziadek czyni czary Grandpa Makes Magic
14.03.2025 48 Magia cioci Crystal Aunt Crystal’s Magic
49 Isadora Moon – Zimowa magia Isadora Moon’s Winter Magic
50
24.08.2025 51 Isadora Moon – Przygoda z syrenami Isadora Moon’s Mermaid Adventure
52