Zgrany zespół: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Nillay (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Marti (dyskusja | edycje)
m uzupełnienie
 
Linia 9: Linia 9:
|lata produkcji=2022
|lata produkcji=2022
|data premiery=8 grudnia [[2022]]
|data premiery=8 grudnia [[2022]]
|sezony=1 z 1
|sezony=1 z 2
|odcinki=10 z 10
|odcinki=10 z 17
}}'''Zgrany zespół''' (hiszp. ''Papás por encargo'') – meksykański serial familijny.
}}
'''Zgrany zespół''' (hiszp. ''Papás por encargo'') – meksykański serial familijny.


Serial z polskim [[dubbing]]iem dostępny na platformie [[Disney+]] od 8 grudnia [[2022]] roku.
Serial z polskim [[dubbing]]iem dostępny na platformie [[Disney+]] od 8 grudnia [[2022]] roku.
Linia 43: Linia 44:
i inni
i inni


'''Wersja polska''': [[SDI Media Polska|IYUNO•SDI GROUP]]<br />
'''Wersja polska''': [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]]<br />
'''Reżyseria''': [[Aneta Michalczyk]]<br />
'''Reżyseria''': [[Aneta Michalczyk]]<br />
'''Dialogi polskie''': [[Monika Malesza]]<br />
'''Dialogi polskie''': [[Monika Malesza]]<br />
Linia 51: Linia 52:


== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;"
|-
|-
!width="12%"|Premiera
!width="12%"|Premiera
Linia 58: Linia 59:
!width="41%"|Tytuł hiszpański
!width="41%"|Tytuł hiszpański
|-
|-
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA'''
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.12.2022
| bgcolor="#CCE2FF"|08.12.2022
| style="background-color: #CCE2FF;"|01
| bgcolor="#CCE2FF"|01
| ''Prezent''
| ''Prezent''
| ''El regalo''
| ''El regalo''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.01.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|03.01.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|02
| bgcolor="#CCE2FF"|02
| ''Ratunek''
| ''Ratunek''
| ''El rescate''
| ''El rescate''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.01.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|03.01.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|03
| bgcolor="#CCE2FF"|03
| ''Tajemnica''
| ''Tajemnica''
| ''El secreto''
| ''El secreto''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.01.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|03.01.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|04
| bgcolor="#CCE2FF"|04
| ''Poczucie winy''
| ''Poczucie winy''
| ''La culpa''
| ''La culpa''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|30.12.2022
| bgcolor="#CCE2FF"|30.12.2022
| style="background-color: #CCE2FF;"|05
| bgcolor="#CCE2FF"|05
| ''Powrót''
| ''Powrót''
| ''El regreso''
| ''El regreso''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.12.2022
| bgcolor="#CCE2FF"|08.12.2022
| style="background-color: #CCE2FF;"|06
| bgcolor="#CCE2FF"|06
| ''Poszukiwania''
| ''Poszukiwania''
| ''La búsqueda''
| ''La búsqueda''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.01.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|03.01.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|07
| bgcolor="#CCE2FF"|07
| ''Zmiana''
| ''Zmiana''
| ''El cambio''
| ''El cambio''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|30.12.2022
| bgcolor="#CCE2FF"|30.12.2022
| style="background-color: #CCE2FF;"|08
| bgcolor="#CCE2FF"|08
| ''Przybycie''
| ''Przybycie''
| ''La llegada''
| ''La llegada''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|30.12.2022
| bgcolor="#CCE2FF"|30.12.2022
| style="background-color: #CCE2FF;"|09
| bgcolor="#CCE2FF"|09
| ''Wróg''
| ''Wróg''
| ''El enemigo''
| ''El enemigo''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.01.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|03.01.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|10
| bgcolor="#CCE2FF"|10
| ''Cel''
| ''Cel''
| ''El destino''
| ''El destino''
|-
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA DRUGA'''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|–
| bgcolor="#CCE2FF"|11
| bgcolor="#DDDDDD"|
| ''La vuelta''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|–
| bgcolor="#CCE2FF"|12
| bgcolor="#DDDDDD"|
| ''El nombre''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|–
| bgcolor="#CCE2FF"|13
| bgcolor="#DDDDDD"|
| ''Los amantes''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|–
| bgcolor="#CCE2FF"|14
| bgcolor="#DDDDDD"|
| ''La discordia''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|–
| bgcolor="#CCE2FF"|15
| bgcolor="#DDDDDD"|
| ''El corazón''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|–
| bgcolor="#CCE2FF"|16
| bgcolor="#DDDDDD"|
| ''La verdad''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|–
| bgcolor="#CCE2FF"|17
| bgcolor="#DDDDDD"|
| ''El hogar''
|-
|-
|}
|}
Linia 125: Linia 163:
== Linki zewnętrzne ==
== Linki zewnętrzne ==
* {{filmweb|film|10024668}}
* {{filmweb|film|10024668}}
[[Kategoria: Seriale fabularne dla dzieci i młodzieży]]
[[Kategoria:Seriale fabularne dla dzieci i młodzieży]]

Aktualna wersja na dzień 18:19, 8 mar 2025

Tytuł Zgrany zespół
Tytuł oryginalny Papás por encargo
Gatunek familijny
Kraj produkcji Meksyk
Język oryginału hiszpański
Platforma streamingowa Disney+
Lata produkcji 2022
Data premiery dubbingu 8 grudnia 2022
Wyemitowane
serie
1 z 2
Wyemitowane odcinki 10 z 17

Zgrany zespół (hiszp. Papás por encargo) – meksykański serial familijny.

Serial z polskim dubbingiem dostępny na platformie Disney+ od 8 grudnia 2022 roku.

Fabuła

California otrzymuje nieoczekiwany prezent: jej mama, Itzel, wysłała jej furgonetkę oraz prośbę: chce, aby pojechała do Zacatecas, aby mogły się znów spotkać po dziewięcioletniej rozłące. California przekonuje jej trzech nieufnych opiekunów, że ta podróż doprowadzi ich do szczęścia. Wkrótce California, Miguel, Diego i Morgan wyruszają na przygodę, która wywróci ich życie do góry nogami. Nie spodziewają się jednak, że ich tropem ruszy dwóch zabawnych zbirów, którzy również tropią tajemniczą kobietę.

Oficjalny opis producenta

Wersja polska

W wersji polskiej udział wzięli:

W pozostałych rolach:

i inni

Wersja polska: IYUNO•SDI GROUP
Reżyseria: Aneta Michalczyk
Dialogi polskie: Monika Malesza
Nagranie i montaż: Aneta Michalczyk
Kierownictwo produkcji: Hanna Nowakowska
Producent polskiej wersji językowej: DISNEY CHARACTER VOICES INTERNATIONAL, INC.

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł hiszpański
SERIA PIERWSZA
08.12.2022 01 Prezent El regalo
03.01.2023 02 Ratunek El rescate
03.01.2023 03 Tajemnica El secreto
03.01.2023 04 Poczucie winy La culpa
30.12.2022 05 Powrót El regreso
08.12.2022 06 Poszukiwania La búsqueda
03.01.2023 07 Zmiana El cambio
30.12.2022 08 Przybycie La llegada
30.12.2022 09 Wróg El enemigo
03.01.2023 10 Cel El destino
SERIA DRUGA
11 La vuelta
12 El nombre
13 Los amantes
14 La discordia
15 El corazón
16 La verdad
17 El hogar

Plansze

Linki zewnętrzne