Jelly Jamm: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 177: | Linia 177: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|26 | | bgcolor="#DFEEEF"|26 | ||
| ''Haunted Castle'' | | ''Haunted Castle'' | ||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|27 | |||
| ''Inner Space'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|28 | |||
| ''Queen’s Birthday'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|29 | |||
| ''My Little Queen'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|30 | |||
| ''Goomo’s Birthday'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|31 | |||
| ''Jammbo’s Many Worlds'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|32 | |||
| ''Great Student'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|33 | |||
| ''Unexpected Pianist'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|34 | |||
| ''Ultravision'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|35 | |||
| ''One Note Universe'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|36 | |||
| ''Wild Nature'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|37 | |||
| ''Soundcatchers'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|38 | |||
| ''Goomo’s Race'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|39 | |||
| ''One-eyed Bello'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
Wersja z 16:11, 11 sie 2012
Jelly Jamm – hiszpański serial animowany, który swoją premierę w Polsce miał 12 października 2011 roku na kanale Boomerang w bloku Cartoonito codziennie o 6:45 i 11:00. Wyprodukowany przez hiszpańskie firmy Vodka Capital, 737 Shaker i RTVE (Radio Television Española). Serial został wykonany techniką trójwymiarową CGI.
Fabuła
Serial opowiada o losach pięciu przyjaciół – Onga, Rity, Goomo, Bella i Miny, którzy mieszkają na planecie Jammbo i przeżywają niesamowite i niezwykłe przygody.
Wersja polska
Udział wzięli:
i inni
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Tytuł angielski |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 12.10.2011 | 01 | The Instant Gardener |
| 13.10.2011 | 02 | Mina’s Party |
| 26.10.2011 | 03 | Mamma Mina |
| 14.10.2011 | 04 | Promises Promises |
| 15.10.2011 | 05 | Super Jelly League |
| 16.10.2011 | 06 | Best Friend Forever |
| 17.10.2011 | 07 | I Want That Too |
| 18.10.2011 | 08 | Rita Adopts A Dodo |
| 19.10.2011 | 09 | The Jelly Must Flow! |
| 20.10.2011 | 10 | Flower Fear |
| 21.10.2011 | 11 | Radio Goomo |
| 22.10.2011 | 12 | Royal Roommate |
| 12.10.2011 | 13 | The Tree Mystery |
| 09.04.2012 | 14 | Inventor Bello |
| 10.04.2012 | 15 | Bello Sound Detective |
| 11.04.2012 | 16 | Rita Loses Princess |
| 12.04.2012 | 17 | Queen Rita |
| 13.04.2012 | 18 | Scary Story |
| 14.04.2012 | 19 | Flying Lies |
| 15.04.2012 | 20 | Mina’s Swing |
| 16.04.2012 | 21 | Apprentice Bello |
| 17.04.2012 | 22 | Cheating Bracelets |
| 18.04.2012 | 23 | Operation Save Jammbo |
| 19.04.2012 | 24 | Experiments In Invisibility |
| 20.04.2012 | 25 | Musical Aurora |
| 21.04.2012 | 26 | Haunted Castle |
| 27 | Inner Space | |
| 28 | Queen’s Birthday | |
| 29 | My Little Queen | |
| 30 | Goomo’s Birthday | |
| 31 | Jammbo’s Many Worlds | |
| 32 | Great Student | |
| 33 | Unexpected Pianist | |
| 34 | Ultravision | |
| 35 | One Note Universe | |
| 36 | Wild Nature | |
| 37 | Soundcatchers | |
| 38 | Goomo’s Race | |
| 39 | One-eyed Bello | |
