Czarodzieje z Waverly Place: Nowy rozdział: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Marti (dyskusja | edycje)
m uzupełnienie
Marti (dyskusja | edycje)
Linia 11: Linia 11:
|data premiery=16 stycznia [[2025]]
|data premiery=16 stycznia [[2025]]
|sezony=1 z 1
|sezony=1 z 1
|odcinki=4 z 17
|odcinki=5 z 21
}}
}}
'''Czarodzieje z Waverly Place: Nowy rozdział''' (ang. ''Wizards Beyond Waverly Place'', 2024-) – amerykański serial komediowy, kontynuacja serialu z 2007 roku – ''[[Czarodzieje z Waverly Place]]''.
'''Czarodzieje z Waverly Place: Nowy rozdział''' (ang. ''Wizards Beyond Waverly Place'', 2024-) – amerykański serial komediowy, kontynuacja serialu z 2007 roku – ''[[Czarodzieje z Waverly Place]]''.
Linia 29: Linia 29:
** '''Fantomus''' <small>(odc. 2-3)</small>
** '''Fantomus''' <small>(odc. 2-3)</small>
* [[Janusz Wituch]] – '''Czaropedia'''<!-- <small>(odc. 2, 6)</small>-->
* [[Janusz Wituch]] – '''Czaropedia'''<!-- <small>(odc. 2, 6)</small>-->
* [[Katarzyna Mogielnicka]] – '''Winter'''<!-- <small>(odc. 3, 6)</small>-->
* [[Katarzyna Mogielnicka]] – '''Winter'''<!-- <small>(odc. 3-4, 6)</small>-->
* [[Jan Aleksandrowicz-Krasko]] – '''Gibel'''<!-- <small>(odc. 3)</small>-->
* [[Jan Aleksandrowicz-Krasko]] – '''Gibel'''<!-- <small>(odc. 3)</small>-->
* [[Sebastian Perdek]] – '''Marcus'''<!-- <small>(odc. 3)</small>-->
* [[Sebastian Perdek]] – '''Marcus'''<!-- <small>(odc. 3)</small>-->
* [[Mateusz Weber]] – '''Scarecrow'''<!-- <small>(odc. 4)</small>-->
'''W pozostałych rolach''':
'''W pozostałych rolach''':
* [[Jakub Urlich]]
* [[Jakub Urlich]]
* [[Aleksander Bauman]]
* [[Aleksander Bauman]]
* [[Zofia Wołyniec]]
* [[Zofia Wołyniec]]
* [[Mateusz Weber]]
* [[Julia Opania]]
* [[Julia Opania]]
* [[Mateusz Ceran]]
* [[Mateusz Ceran]]
Linia 42: Linia 42:
'''Reżyseria''': [[Mateusz Weber]]<br />
'''Reżyseria''': [[Mateusz Weber]]<br />
'''Dialogi polskie''':
'''Dialogi polskie''':
* [[Ewa Mart]] <small>(odc. 1-3)</small>,
* [[Ewa Mart]] <small>(odc. 1-4)</small>,
* [[Elżbieta Pruśniewska]] <small>(odc. 6)</small>
* [[Elżbieta Pruśniewska]] <small>(odc. 6)</small>
'''Kierownictwo produkcji''': [[Klaudia Pawlikowska]]<br />
'''Kierownictwo produkcji''': [[Klaudia Pawlikowska]]<br />
Linia 76: Linia 76:
| ''Saved by the Spell''
| ''Saved by the Spell''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|25.01.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="a" />
| bgcolor="#CCE2FF"|04
| bgcolor="#CCE2FF"|04
| bgcolor="#CCE2FF"|04
| bgcolor="#CCE2FF"|04
Linia 138: Linia 138:
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|14
| bgcolor="#CCE2FF"|14
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|17
| ''''
| ''''
| ''''
| ''Abraca-Disaster!''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
Linia 158: Linia 158:
| bgcolor="#CCE2FF"|14
| bgcolor="#CCE2FF"|14
| ''''
| ''''
| ''Ready Player Wand''<!--
| ''Ready Player Wand''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|18
| bgcolor="#CCE2FF"|18
| bgcolor="#CCE2FF"|18
| ''''
| ''Hit Me With Your Best Bot''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|19
| bgcolor="#CCE2FF"|19
| ''''
| ''''
| ''Raiders of the Locked Archive''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|20
| bgcolor="#CCE2FF"|20
| ''''
| ''When You Wish Upon A Squonk''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|21
| bgcolor="#CCE2FF"|21
| ''''
| ''''
|--->
| ''Nigh is Now!''
|-
|}
|}
<references />
<references />

Wersja z 12:42, 27 sty 2025

Tytuł Czarodzieje z Waverly Place: Nowy rozdział
Tytuł oryginalny Wizards Beyond Waverly Place
Gatunek komediowy, fantasy
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Platforma streamingowa Disney+
Lata produkcji 2024
Data premiery dubbingu 16 stycznia 2025
Wyemitowane
serie
1 z 1
Wyemitowane odcinki 5 z 21

Czarodzieje z Waverly Place: Nowy rozdział (ang. Wizards Beyond Waverly Place, 2024-) – amerykański serial komediowy, kontynuacja serialu z 2007 roku – Czarodzieje z Waverly Place.

Z polskim dubbingiem dostępny w zagranicznych wersjach platformy Disney+ od 16 stycznia 2025 roku.

Wersja polska

Udział wzięli:

W pozostałych rolach:

Reżyseria: Mateusz Weber
Dialogi polskie:

Kierownictwo produkcji: Klaudia Pawlikowska
Dubbing Studio: IYUNO POLSKA

Spis odcinków

Premiera №1 №2 Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
17.01.2025
(Disney+)[1]
01 01 ' Everything Is Not What It Seems
16.01.2025
(Disney+)[1]
02 02 ' Mortal Vibes Only
17.01.2025
(Disney+)[1]
03 03 ' Saved by the Spell
25.01.2025
(Disney+)[1]
04 04 ' Something Wizard This Way Comes
05 05 ' Wizards Just Wand to Have Fun
17.01.2025
(Disney+)[1]
06 06 ' The Legend of Creepy Follows
07 07 ' We’re Gonna Need a Bigger Float
08 09 ' Wiz-Taken Identity
09 10 ' Ain’t Gnome Party Like a Wizard Party
10 11 ' Potions Eleven
11 08 ' You Can’t Handle the Tooth
12 12 ' Battle of the Wands
13 13 ' There’s Something About the Russos
14 17 ' Abraca-Disaster!
15 15 ' Quest Birthday Ever!
16 16 ' While You Were Sleepcasting
17 14 ' Ready Player Wand
18 18 ' Hit Me With Your Best Bot
19 19 ' Raiders of the Locked Archive
20 20 ' When You Wish Upon A Squonk
21 21 ' Nigh is Now!
  1. 1,0 1,1 1,2 1,3 1,4 Odcinek premierowo dostępny z dubbingiem w zagranicznych wersjach platformy.
  • №1 – numer odcinka według kolejności produkcyjnej.
  • №2 – numer odcinka według kolejności emisyjnej.
Czarodzieje z Waverly Place
Seriale Czarodzieje z Waverly Place (2007-2012)Czarodzieje z Waverly Place: Nowy rozdział (2024)
Filmy Czarodzieje z Waverly Place: Film (2009)Powrót czarodziejów: Alex kontra Alex (2013)