Wieża zabaw: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 28: | Linia 28: | ||
* [[Kamil Pruban]] – '''Król'''--> | * [[Kamil Pruban]] – '''Król'''--> | ||
i inni | i inni | ||
== Spis odcinków == | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;" | |||
|- | |||
!width="12%"|Premiera | |||
!width="6%"|№ | |||
!width="41%"|Tytuł polski | |||
!width="41%"|Tytuł angielski | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|03.11.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01 | |||
| ''' | |||
| ''Star'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04.11.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02 | |||
| ''' | |||
| ''Cup'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05.11.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|03 | |||
| ''' | |||
| ''Gloves'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|06.11.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04 | |||
| ''' | |||
| ''Socks'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|07.11.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05 | |||
| ''' | |||
| ''Mud'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|10.11.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|06 | |||
| ''' | |||
| ''Peas'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|11.11.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|07 | |||
| ''' | |||
| ''Towel'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12.11.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|08 | |||
| ''' | |||
| ''Pockets'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|13.11.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|09 | |||
| ''' | |||
| ''Ball'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|14.11.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|10 | |||
| ''' | |||
| ''Hoop'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.11.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|11 | |||
| ''' | |||
| ''Cats'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18.11.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12 | |||
| ''' | |||
| ''Sticks'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|19.11.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|13 | |||
| ''' | |||
| ''Tubes'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|20.11.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|14 | |||
| ''' | |||
| ''Paper Fan'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21.11.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|15 | |||
| ''' | |||
| ''Snail'' | |||
|- | |||
|} | |||
[[Kategoria:Seriale dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale dla dzieci i młodzieży]] | ||
Aktualna wersja na dzień 18:23, 1 sty 2026
| Tytuł | Wieża zabaw |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Playtime Towers |
| Gatunek | familijny |
| Kraj produkcji | Wielka Brytania |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | BBC CBeebies |
| Platforma streamingowa | CDA Premium |
| Lata produkcji | 2025 |
| Data premiery dubbingu | 3 listopada 2025 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 15 z 15 |
Wieża zabaw (ang. Playtime Towers) – brytyjski serial dla dzieci.
Emitowany w Polsce na kanale BBC CBeebies od 3 listopada 2025 roku.
Fabuła
Wieża zabaw to kolorowe miejsce aktywności dla dzieci. Gospodarzami są tutaj Bella i jej przyjaciel Windek. Na kolejnych piętrach na uczestniczki oraz uczestników czekają kolejni przewodnicy i przygody. Można tutaj śpiewać, tańczyć, rysować, tworzyć prace plastyczne, brać udział w konkurencjach sportowych i śmiać się do woli. Jaką zabawę dziś wybierzesz?
Źródło: Telemagazyn
Wersja polska
Wystąpili:
- Agnieszka Kudelska – Szkrabek
i inni
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 03.11.2025 | 01 | Star | |
| 04.11.2025 | 02 | Cup | |
| 05.11.2025 | 03 | Gloves | |
| 06.11.2025 | 04 | Socks | |
| 07.11.2025 | 05 | Mud | |
| 10.11.2025 | 06 | Peas | |
| 11.11.2025 | 07 | Towel | |
| 12.11.2025 | 08 | Pockets | |
| 13.11.2025 | 09 | Ball | |
| 14.11.2025 | 10 | Hoop | |
| 17.11.2025 | 11 | Cats | |
| 18.11.2025 | 12 | Sticks | |
| 19.11.2025 | 13 | Tubes | |
| 20.11.2025 | 14 | Paper Fan | |
| 21.11.2025 | 15 | Snail | |
