Jake i piraci z Nibylandii: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 34: | Linia 34: | ||
* [[Jakub Mróz]] – '''Piotruś Pan''' | * [[Jakub Mróz]] – '''Piotruś Pan''' | ||
* [[Adam Krylik]] – '''Kostek''' | * [[Adam Krylik]] – '''Kostek''' | ||
* [[Jacek Król]] – '''Kapitan Flynn''' | |||
* [[Artur Kaczmarski]] | * [[Artur Kaczmarski]] | ||
* [[Daniel Wojsa]] | * [[Daniel Wojsa]] | ||
| Linia 111: | Linia 112: | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|05 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|05 | ||
| ''Podniebna przygoda'' | | ''Podniebna przygoda'' | ||
| ''The | | ''The Sky’s The Limit'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| Linia 127: | Linia 128: | ||
| ''Wracający kijek'' | | ''Wracający kijek'' | ||
| ''No Returns!'' | | ''No Returns!'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|07 | |||
| ''Noc świecącej dyni'' | |||
| ''Night of the Golden Pumpkin'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| ''Skarb albo figiel'' | |||
| ''Trick or Treasure'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 18.06.2011 | | bgcolor="#DFEFFF"| 18.06.2011 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|08 | ||
| ''Piracka układanka Izy'' | | ''Piracka układanka Izy'' | ||
| '' | | ''Izzy’s Pirate Puzzle'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 18.06.2011 | | bgcolor="#DFEFFF"| 18.06.2011 | ||
| Linia 142: | Linia 154: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|09 | ||
| ''Szaleństwo na dwóch kółkach'' | | ''Szaleństwo na dwóch kółkach'' | ||
| ''Free Wheeling Fun'' | | ''Free Wheeling Fun'' | ||
| Linia 153: | Linia 165: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|10 | ||
| ''Zatopiony skarb Fajtka'' | | ''Zatopiony skarb Fajtka'' | ||
| '' | | ''Cubby’s Sunken Treasure'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| ''Złota rybka Fajtka'' | | ''Złota rybka Fajtka'' | ||
| '' | | ''Cubby’s Goldfish'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|11 | ||
| '' | | ''Surfing na tęczowej rzece'' | ||
| '' | | ''Surfin’ Turf'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| ''Porwanie koników morskich'' | | ''Porwanie koników morskich'' | ||
| ''The Seahorse Roundup'' | | ''The Seahorse Roundup'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|12 | |||
| ''Złote jajko'' | |||
| ''The Golden Egg'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| ''Zgrupowanie'' | |||
| ''Huddle Up!'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.07.2011 | | bgcolor="#DFEFFF"| 12.07.2011 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|13 | ||
| ''Piracki piknik'' | | ''Piracki piknik'' | ||
| '' | | ''It’s a Pirate Picnic!'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 02.07.2011 | | bgcolor="#DFEFFF"| 02.07.2011 | ||
| Linia 186: | Linia 209: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|14 | ||
| ''Czarowny kwiat'' | | ''Czarowny kwiat'' | ||
| ''The Never Bloom!'' | | ''The Never Bloom!'' | ||
| Linia 192: | Linia 215: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| ''Porwanie rozgwiazdy'' | | ''Porwanie rozgwiazdy'' | ||
| '' | | ''Jake’s Starfish Search'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|15 | ||
| ''Foczy interes'' | | ''Foczy interes'' | ||
| ''Hook Seals a Deal!'' | | ''Hook Seals a Deal!'' | ||
| Linia 208: | Linia 231: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|16 | ||
| ''Złoty skarb mroku nocy'' | |||
| ''The Golden Twilight Treasure'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| ''Krokodyli śmiech'' | | ''Krokodyli śmiech'' | ||
| ''Rock the Croc'' | | ''Rock the Croc'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|17 | ||
| ''Słoniowa niespodzianka'' | | ''Słoniowa niespodzianka'' | ||
| ''The Elephant Surprise!'' | | ''The Elephant Surprise!'' | ||
| Linia 225: | Linia 248: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| ''Rytmy dżungli'' | | ''Rytmy dżungli'' | ||
| '' | | ''Jake’s Jungle Groove'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|18 | ||
| '' | | ''Skrzydlaty skarb'' | ||
| '' | | ''Birds of a Feather'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| '' | | ''Pokaż nam swój skarb'' | ||
| '' | | ''Treasure Show and Tell!'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|19 | ||
| ''Ratujmy koralową zatokę'' | | ''Ratujmy koralową zatokę'' | ||
| ''Save the Coral Cove!'' | | ''Save the Coral Cove!'' | ||
| Linia 252: | Linia 275: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|20 | ||
| ''Piracka księżniczka'' | | ''Piracka księżniczka'' | ||
| ''The Pirate Princess'' | | ''The Pirate Princess'' | ||
| Linia 274: | Linia 286: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|21 | ||
| ''Szabla i kamień'' | | ''Szabla i kamień'' | ||
| ''The Sword and the Stone'' | | ''The Sword and the Stone'' | ||
| Linia 280: | Linia 292: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| ''Jake zalicza bazę'' | | ''Jake zalicza bazę'' | ||
| '' | | ''Jake’s Home Run'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 297: | Linia 298: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|22 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|22 | ||
| '' | | ''Zima w Nibylandii'' | ||
| '' | | ''It’s a Winter Never Land'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| '' | | ''Hak na lodzie'' | ||
| '' | | ''Hook on Ice'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 319: | Linia 320: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|24 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|24 | ||
| '' | | ''Papuga kapitana Haka'' | ||
| '' | | ''Captain Hook’s Parrot'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| '' | | ''Ratujmy podniebną wyspę'' | ||
| '' | | ''Skybird Island Is Falling'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 335: | Linia 332: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|25 | | bgcolor="#DFEEEF"|25 | ||
| rowspan=2|''Powrót Piotrusia Pana'' | | rowspan=2|''Powrót Piotrusia Pana'' | ||
| rowspan=2|''Peter Pan Returns'' | | rowspan=2|''Peter Pan Returns!'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|26 | | bgcolor="#DFEEEF"|26 | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|27 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|27 | ||
| '' | |||
| ''Mama Hook Knows Best!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| ''Leć magiczny pyle'' | | ''Leć magiczny pyle'' | ||
| ''Pixie Dust Away'' | | ''Pixie Dust Away'' | ||
| Linia 350: | Linia 355: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|28 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|28 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Bucky’s Anchor Aweigh'' | ||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| ''The Never Rainbow'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|29 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|29 | ||
| '' | |||
| ''Peter’s Musical Pipes'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | | '' | ||
| ''The Never | | ''The Never Night Star'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|30 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|30 | ||
| '' | |||
| ''Captain Hook’s Hooks'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Mr. Smee’s Pet'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|31 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|31 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Race-Around Rock!'' | ||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| ''Captain Hook is Missing!'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|32 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|32 | ||
| '' | |||
| ''A Feather in Hook’s Hat'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''A Whale of a Tale!'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|33 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|33 | ||
| '' | |||
| ''Hooked!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''The Never Land Pirate Ball'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 403: | Linia 432: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|35 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|35 | ||
| '' | |||
| ''Captain Hook’s Lagoon'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| ''Undersea Bucky!'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|36 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|37 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|38 | |||
| '' | |||
| ''The Mermaid’s Song'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| ''Treasure of the Tides'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|39 | |||
| '' | |||
| ''Tricks, Treats and Treasure!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| ''Season of the Sea Witch'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|40 | |||
| '' | |||
| ''Big Bug Valley!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| ''The Queen of Never Land'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|41 | |||
| '' | |||
| ''Cookin’ with Hook!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| ''Nowy kamrat kapitana Flynna'' | |||
| ''Captain Flynn’s New Matey'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|42 | |||
| '' | |||
| ''Hook and the Itty-Bitty Kitty'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| ''Pirate Campout'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|43 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|44 | |||
| '' | |||
| ''Izzy’s Trident Treasure'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| ''Pirate Putt-Putt!'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|45 | |||
| '' | |||
| ''A Bad Case of the Barnacles!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| ''Cubby’s Pet Problem'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|46 | |||
| '' | |||
| ''Sail Away Treasure'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| ''The Mystery of Mysterious Island'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|47 | |||
| '' | |||
| ''Jake’s Birthday Bash!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| ''The Lighthouse Diamond'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|48 | |||
| '' | |||
| ''Ahoy, Captain Smee!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| ''Cap’n Croak'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|49 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|50 | |||
| '' | |||
| ''Hook’s Hookity-Hook!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| ''Hooked Together!'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|51 | |||
| '' | |||
| ''Cubby's Mixed-Up Map!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| ''Jake’s Cool New Matey'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|52 | |||
| '' | |||
| ''Jake and Sneaky LeBeak'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| ''Cubby the Brave!'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|53 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|54 | |||
| '' | |||
| ''The Mystery Pirate'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| ''Pirate Swap!'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|55 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|56 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|57 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|58 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|59 | |||
| '' | |||
| ''Tiki Tree Luau'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| ''Captain Who?'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|60 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|61 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|62 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|63 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|64 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|65 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|66 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|67 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|68 | |||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Jake Saves Bucky'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 413: | Linia 805: | ||
* [http://disneychannelmedianet.com/web/showpage/showpage.aspx?program_id=3126360&type=lead Informacje na temat serialu] (w języku angielskim) | * [http://disneychannelmedianet.com/web/showpage/showpage.aspx?program_id=3126360&type=lead Informacje na temat serialu] (w języku angielskim) | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 15:27, 5 maj 2013
Jake i piraci z Nibylandii (Jake and the Never Land Pirates) – amerykański serial animowany, na podstawie filmów z serii Piotruś Pan. Jest to pierwszy serial stworzony wyłącznie dla kanału Disney Junior. W Stanach Zjednoczonych jest emitowany od 14 lutego 2011 roku, w Polsce od 1 czerwca 2011 roku.
Fabuła
Grupa dzieci, wśród których są: Jake, Iza, Czachuś i Fajtek to przyjaciele Piotrusia Pana, piraci. Szukają zaginionego skarbu w Nibylandii. Aby go zdobyć muszą pokonać złego Kapitana Haka i jego towarzyszy. Towarzyszy im myślący statek – Łajbek.
(opis częściowo za: teleman.pl)
Wersja oryginalna
- Colin Ford – Jake
- Madison Pettis – Iza
- Jonathan Morgan Heit – Fajtek
- David Arquette – Czachuś
- Corey Burton – Kapitan Hak
- Jeff Bennett – Mr. Smee, Bones
- Loren Hoskins – Swądek
- Tori Spelling – Pirate Princess
- Lisa Loeb – Winger
- Ariel Winter – Marina the Mermaid
- Adam West – Wise Old Parrot
Wersja polska
Opracowanie wersji polskiej: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Joanna Węgrzynowska-Cybińska
Teksty piosenek: Michał Wojnarowski
Kierownik muzyczny: Agnieszka Tomicka
Udział wzięli:
- Kacper Andrzejewski – Jake (początkowe odcinki)
- Franciszek Dziduch – Jake (późniejsze odcinki)
- Andrzej Blumenfeld – Kapitan Hak
- Magda Kusa – Iza
- Mieczysław Morański – Swądek
- Aleksander Kubiak – Fajtek
- Sławomir Pacek – Czachuś
- Jakub Mróz – Piotruś Pan
- Adam Krylik – Kostek
- Jacek Król – Kapitan Flynn
- Artur Kaczmarski
- Daniel Wojsa
- Dariusz Siastacz
- Łukasz Talik
i inni
Śpiewali:
Lektor: Artur Kaczmarski
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 01.06.2011 | 01 | Ukryć kryjówkę | Hide the Hideout! |
| 01.06.2011 | Muszla do kolekcji | The Old Shell Game | |
| 01.06.2011 | 02 | Draka z kapeluszem Haka | Hats Off To Hook |
| 02.06.2011 | Ucieczka z Dymiącej Góry | Escape from Belch Mountain | |
| 01.06.2011 | 03 | Szalona jazda | Off the Hook |
| 01.06.2011 | Nigdy nie mów nigdy | Never Say Never! | |
| 04 | Pan zamawiał na wynos? | Yo Ho, Food To Go! | |
| Piracka koszykówka | Basketballs Aweigh! | ||
| 05 | Podniebna przygoda | The Sky’s The Limit | |
| Łajbek daje nauczkę | Bucky Makes A Splash | ||
| 06 | Szczęśliwy dzień Haka | Happy Hookday! | |
| Wracający kijek | No Returns! | ||
| 07 | Noc świecącej dyni | Night of the Golden Pumpkin | |
| Skarb albo figiel | Trick or Treasure | ||
| 18.06.2011 | 08 | Piracka układanka Izy | Izzy’s Pirate Puzzle |
| 18.06.2011 | Zawody w Nibylandii | The Never Land Games | |
| 09 | Szaleństwo na dwóch kółkach | Free Wheeling Fun | |
| Wyścig na wielką górę | The Race to Never Peak! | ||
| 10 | Zatopiony skarb Fajtka | Cubby’s Sunken Treasure | |
| Złota rybka Fajtka | Cubby’s Goldfish | ||
| 11 | Surfing na tęczowej rzece | Surfin’ Turf | |
| Porwanie koników morskich | The Seahorse Roundup | ||
| 12 | Złote jajko | The Golden Egg | |
| Zgrupowanie | Huddle Up! | ||
| 12.07.2011 | 13 | Piracki piknik | It’s a Pirate Picnic! |
| 02.07.2011 | Klucz do Skało-czachy | The Key to Skull Rock | |
| 14 | Czarowny kwiat | The Never Bloom! | |
| Porwanie rozgwiazdy | Jake’s Starfish Search | ||
| 15 | Foczy interes | Hook Seals a Deal! | |
| Szmaragdowy kokos | The Emerald Coconut | ||
| 16 | Złoty skarb mroku nocy | The Golden Twilight Treasure | |
| Krokodyli śmiech | Rock the Croc | ||
| 17 | Słoniowa niespodzianka | The Elephant Surprise! | |
| Rytmy dżungli | Jake’s Jungle Groove | ||
| 18 | Skrzydlaty skarb | Birds of a Feather | |
| Pokaż nam swój skarb | Treasure Show and Tell! | ||
| 19 | Ratujmy koralową zatokę | Save the Coral Cove! | |
| Niezwykła zamiana skrzyni | Treasure Chest Switcheroo | ||
| 20 | Piracka księżniczka | The Pirate Princess | |
| Tęczowa różdżka | The Rainbow Wand | ||
| 21 | Szabla i kamień | The Sword and the Stone | |
| Jake zalicza bazę | Jake’s Home Run | ||
| 22 | Zima w Nibylandii | It’s a Winter Never Land | |
| Hak na lodzie | Hook on Ice | ||
| 23 | Piracki piesek | The Pirate Pup | |
| Piracki rock | Pirate Rock | ||
| 24 | Papuga kapitana Haka | Captain Hook’s Parrot | |
| Ratujmy podniebną wyspę | Skybird Island Is Falling | ||
| 25 | Powrót Piotrusia Pana | Peter Pan Returns! | |
| 26 | |||
| SERIA DRUGA | |||
| 27 | Mama Hook Knows Best! | ||
| Leć magiczny pyle | Pixie Dust Away | ||
| 28 | Bucky’s Anchor Aweigh | ||
| The Never Rainbow | |||
| 29 | Peter’s Musical Pipes | ||
| The Never Night Star | |||
| 30 | Captain Hook’s Hooks | ||
| Mr. Smee’s Pet | |||
| 31 | Race-Around Rock! | ||
| Captain Hook is Missing! | |||
| 32 | A Feather in Hook’s Hat | ||
| A Whale of a Tale! | |||
| 33 | Hooked! | ||
| The Never Land Pirate Ball | |||
| 34 | Pirates of the Desert | ||
| The Great Pirate Pyramid | |||
| 35 | Captain Hook’s Lagoon | ||
| Undersea Bucky! | |||
| 36 | ' | ||
| ' | |||
| 37 | ' | ||
| ' | |||
| 38 | The Mermaid’s Song | ||
| Treasure of the Tides | |||
| 39 | Tricks, Treats and Treasure! | ||
| Season of the Sea Witch | |||
| 40 | Big Bug Valley! | ||
| The Queen of Never Land | |||
| 41 | Cookin’ with Hook! | ||
| Nowy kamrat kapitana Flynna | Captain Flynn’s New Matey | ||
| 42 | Hook and the Itty-Bitty Kitty | ||
| Pirate Campout | |||
| 43 | ' | ||
| ' | |||
| 44 | Izzy’s Trident Treasure | ||
| Pirate Putt-Putt! | |||
| 45 | A Bad Case of the Barnacles! | ||
| Cubby’s Pet Problem | |||
| 46 | Sail Away Treasure | ||
| The Mystery of Mysterious Island | |||
| 47 | Jake’s Birthday Bash! | ||
| The Lighthouse Diamond | |||
| 48 | Ahoy, Captain Smee! | ||
| Cap’n Croak | |||
| 49 | ' | ||
| ' | |||
| 50 | Hook’s Hookity-Hook! | ||
| Hooked Together! | |||
| 51 | Cubby's Mixed-Up Map! | ||
| Jake’s Cool New Matey | |||
| 52 | Jake and Sneaky LeBeak | ||
| Cubby the Brave! | |||
| 53 | ' | ||
| ' | |||
| 54 | The Mystery Pirate | ||
| Pirate Swap! | |||
| 55 | ' | ||
| ' | |||
| 56 | ' | ||
| ' | |||
| 57 | ' | ||
| ' | |||
| 58 | ' | ||
| ' | |||
| 59 | Tiki Tree Luau | ||
| Captain Who? | |||
| 60 | ' | ||
| ' | |||
| 61 | ' | ||
| ' | |||
| 62 | ' | ||
| ' | |||
| 63 | ' | ||
| ' | |||
| 64 | ' | ||
| ' | |||
| 65 | ' | ||
| ' | |||
| 66 | ' | ||
| ' | |||
| 67 | ' | ||
| ' | |||
| 68 | Jake Saves Bucky | ||
Linki zewnętrzne
- Informacje na temat serialu (w języku angielskim)
