Pan Kwacki: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
|||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|tytuł oryginalny= P-King Duckling | |tytuł oryginalny= P-King Duckling | ||
|plakat= | |plakat= | ||
|gatunek= | |gatunek= animowany | ||
|kraj= Stany Zjednoczone, Chiny | |kraj= Stany Zjednoczone, Chiny | ||
|język= angielski | |język= angielski | ||
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|data premiery= 20 listopada [[2017]] | |data premiery= 20 listopada [[2017]] | ||
|sezony= 1 z 1 | |sezony= 1 z 1 | ||
|odcinki= | |odcinki= 11 z 26 | ||
}} | }} | ||
'''Pan Kwacki''' (ang. ''P-King Duckling'', 2017) – amerykańsko-chiński serial animowany. | '''Pan Kwacki''' (ang. ''P-King Duckling'', 2017) – amerykańsko-chiński serial animowany. | ||
Serial emitowany w Polsce na kanale [[Disney Junior]] od 20 listopada [[2017]] roku. | Serial emitowany w Polsce na kanale [[Disney Junior]] od 20 listopada [[2017]] roku. | ||
== Fabuła == | |||
Młoda kaczka przeżywa różne, ciekawe przygody, podczas których towarzyszą jej przyjaciele. Cała trójka mieszka w Hilly Hole. | |||
<small>Opis pochodzi ze strony https://www.teleman.pl/tv/-1708451</small> | |||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
| Linia 155: | Linia 160: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 06.10.2018 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|11 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|11 | ||
| '''' | | ''Wombasia i Pagór-goście'' | ||
| ''Wombat and the Hilly Boyz'' | | ''Wombat and the Hilly Boyz'' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | ''Kaczor odkrywca'' | ||
| ''Discovery Duck'' | | ''Discovery Duck'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 208: | Linia 213: | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|16 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|16 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '' | | ''Wash and Dry Duck'' | ||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Zeus on the Loose'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|17 | |||
| '''' | |||
| ''The Clothes Make the Beast'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''The Great Turnip Mystery'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|18 | |||
| '''' | |||
| ''Nature Trail Tale'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Hilly Hole vs. Bumpy Bluffs'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|19 | |||
| '''' | |||
| ''Wombat is Tall'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''P. King Daring'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|20 | |||
| '''' | |||
| ''A Day At Hills N’ Thrills'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Chumpkins’ Big Pig Day'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|21 | |||
| '''' | |||
| ''Bobo the Sheep'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''The Hilly Hotel'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|22 | |||
| '''' | | '''' | ||
| ''Marvelous Marvin'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Lemonade Stand-Off'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|23 | |||
| '''' | |||
| ''A Duck In the Dark'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''My Friend the Mole'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|24 | |||
| '''' | |||
| ''Knight, Princess and Cuddly Dragon'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Hilly Hole In Time'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|25 | |||
| '''' | |||
| ''Mildred and the Moon'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Arma Dillo’s Birthday Blues'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|26 | |||
| '''' | |||
| ''A City Under the Sea'' | |||
|- | |||
| '''' | | '''' | ||
| ''A Tale of Two Ducklings'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 20:32, 6 paź 2018
| Tytuł | Pan Kwacki |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | P-King Duckling |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone, Chiny |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Disney Junior |
| Lata produkcji | 2016- |
| Data premiery dubbingu | 20 listopada 2017 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 11 z 26 |
Pan Kwacki (ang. P-King Duckling, 2017) – amerykańsko-chiński serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Disney Junior od 20 listopada 2017 roku.
Fabuła
Młoda kaczka przeżywa różne, ciekawe przygody, podczas których towarzyszą jej przyjaciele. Cała trójka mieszka w Hilly Hole.
Opis pochodzi ze strony https://www.teleman.pl/tv/-1708451
Wersja polska
Wystąpili:
- Karol Osentowski – Pan Kwacki Kaczorek
- Paulina Komenda – Wombasia
- Sebastian Machalski – Chrumpel
W pozostałych rolach:
- Kamil Pruban – Greg (odc. 4a)
- Janusz Wituch
- Izabela Dąbrowska
- Bartosz Martyna
- Marta Markowicz
- Maciej Więckowski
- Maksymilian Michasiów
- Michał Podsiadło
- Joanna Pach-Żbikowska
i inni
Reżyseria: Marek Robaczewski
Dialogi: Marta Robaczewska
Kierownictwo muzyczne: Agnieszka Wilczyńska
Teksty piosenek: Tomasz Robaczewski
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Lektor tytułów: Karol Osentowski
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 20.11.2017 | 01 | Niespodzianka dla Wombasi | Wombat’s Big Surprise! |
| Górka z widokiem | A Hill with a View | ||
| 21.11.2017 | 02 | Robo-kaczka | Robo-Duckling |
| Kaczor artysta | Arts and Quacks | ||
| 22.11.2017 | 03 | Światła, kamera, kaczka! | Lights, Camera, Duckling! |
| Zadzwoń do kaczki | Ring-a-Ding Duck | ||
| 23.11.2017 | 04 | Demon prędkości | Speed King Duckling |
| Super zamek Kwackiego | P. King’s Cool Castle | ||
| 24.11.2017 | 05 | Rybo-pies | The Dog Fish |
| Wielki bieg Kwackiego | P. King’s Great Jog | ||
| 27.11.2017 | 06 | Kacza moda | Fowl Fashion |
| Jeden dzień z pandą | A Day with a Panda | ||
| 28.11.2017 | 07 | Lody z rzepy | Turnip Ice Cream |
| Jedna wielka skoczna rodzina | One Big Hoppy Family | ||
| 29.11.2017 | 08 | Zagrodowe zamieszanie | Barnyard Ballyhoo |
| Trójka przyjaciół i dziecko | Three Friends and a Baby | ||
| 30.11.2017 | 09 | Zostaniesz moim mentorem? | Will You Be My Mentor? |
| Jaki wspaniały Chrumpel | It’s a Wonderful Chumpkins | ||
| 01.12.2017 | 10 | Dzikie wombaty | Wombats in the Wild |
| Balonowy gość | Hi-Ho Inflato-Man! | ||
| 06.10.2018 | 11 | Wombasia i Pagór-goście | Wombat and the Hilly Boyz |
| Kaczor odkrywca | Discovery Duck | ||
| 12 | ' | The Tetherball King | |
| ' | P. King’s Cookie Farm | ||
| 13 | ' | Fly P. King, Fly! | |
| ' | Wombat Has Fleas | ||
| 14 | ' | Abraca-Duckling | |
| ' | Wombat’s Sleepover | ||
| 15 | ' | Ball Hogs | |
| ' | My Uncle the Clown | ||
| 16 | ' | Wash and Dry Duck | |
| ' | Zeus on the Loose | ||
| 17 | ' | The Clothes Make the Beast | |
| ' | The Great Turnip Mystery | ||
| 18 | ' | Nature Trail Tale | |
| ' | Hilly Hole vs. Bumpy Bluffs | ||
| 19 | ' | Wombat is Tall | |
| ' | P. King Daring | ||
| 20 | ' | A Day At Hills N’ Thrills | |
| ' | Chumpkins’ Big Pig Day | ||
| 21 | ' | Bobo the Sheep | |
| ' | The Hilly Hotel | ||
| 22 | ' | Marvelous Marvin | |
| ' | Lemonade Stand-Off | ||
| 23 | ' | A Duck In the Dark | |
| ' | My Friend the Mole | ||
| 24 | ' | Knight, Princess and Cuddly Dragon | |
| ' | Hilly Hole In Time | ||
| 25 | ' | Mildred and the Moon | |
| ' | Arma Dillo’s Birthday Blues | ||
| 26 | ' | A City Under the Sea | |
| ' | A Tale of Two Ducklings | ||
