Strażniczki Kadabry: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|data premiery= 27 stycznia [[2018]] | |data premiery= 27 stycznia [[2018]] | ||
|sezony= 1 z 2 | |sezony= 1 z 2 | ||
|odcinki= | |odcinki= 12 ze 100 | ||
}} | }} | ||
'''Strażniczki Kadabry''' (oryg. ''Spell Keepers'', 2017) – izraelski serial fabularny. | '''Strażniczki Kadabry''' (oryg. ''Spell Keepers'', 2017) – izraelski serial fabularny. | ||
| Linia 130: | Linia 130: | ||
| ''Okno'' | | ''Okno'' | ||
| ''The Window'' | | ''The Window'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 03.03.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|11 | |||
| ''Ślepiec'' | |||
| ''The Blind Man'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.03.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|12 | |||
| ''Jezioro'' | |||
| ''The Lake'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 21:07, 4 mar 2018
| Tytuł | Strażniczki Kadabry |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Spell Keepers |
| Gatunek | przygodowy |
| Kraj produkcji | Izrael |
| Stacja telewizyjna | Nickelodeon Polska |
| Lata produkcji | 2017 |
| Data premiery dubbingu | 27 stycznia 2018 |
| Wyemitowane serie |
1 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 12 ze 100 |
Strażniczki Kadabry (oryg. Spell Keepers, 2017) – izraelski serial fabularny.
Serial z polskim dubbingiem jest emitowany w Nickelodeon Polska od 27 stycznia 2018 roku.
Fabuła
Kirki i Layla to dwie dobre czarownice mające chronić ludzkość przed nadprzyrodzonymi stworzeniami. Obie władają czterema żywiołami: wiatrem, ziemią, ogniem i wodą; co pozwala im na różne sposoby wpływać na otoczenie. Dziewczyny potrafią między innymi wywoływać magiczne burze i powodzie. W każdym odcinku muszą zmierzyć się z siłami zła i dokonać wyboru pomiędzy własnym szczęściem a wypełnieniem swojej misji.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1708899
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska
Wystąpili:
- Marta Kurzak – Kirki
- Natalia Jankiewicz
- Maksymilian Bogumił – Sharon
- Krzysztof Cybiński – Amnon
- Przemysław Wyszyński
- Maciej Falana – Dekel
- Agata Paszkowska – Libby
- Aleksandra Radwan – Layla
- Klementyna Umer
- Otar Saralidze – Szahar
- Anna Ułas
- Katarzyna Kozak – Helena, mama Layli
- Anna Apostolakis
- Tomasz Błasiak
- Sebastian Machalski
- Sebastian Cybulski – Wasserman
- Barbara Garstka – Anit
- Anna Sztejner
- Joanna Borer
- Przemysław Glapiński
i inni
Lektor: Andrzej Chudy
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 27.01.2018 | 01 | ––– brak tytułu ––– | ––– brak tytułu ––– |
| 28.01.2018 | 02 | Kanaan | Canaan |
| 03.02.2018 | 03 | Urwisty szlak | The Cliff Trail |
| 04.02.2018 | 04 | Położna | The Midwife |
| 10.02.2018 | 05 | Kamień | The Stone |
| 11.02.2018 | 06 | Pralnia | Laundry |
| 17.02.2018 | 07 | Impreza | The Party |
| 18.02.2018 | 08 | Podwójna randka | Double Date |
| 24.02.2018 | 09 | Zaklęcie | The Spell |
| 25.02.2018 | 10 | Okno | The Window |
| 03.03.2018 | 11 | Ślepiec | The Blind Man |
| 04.03.2018 | 12 | Jezioro | The Lake |
