Catie i niezwykłe pojazdy: Różnice pomiędzy wersjami
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| Linia 15: | Linia 15: | ||
Serial emitowany w Polsce na kanale [[BBC CBeebies]] (premiera: 12 grudnia [[2018]] roku). | Serial emitowany w Polsce na kanale [[BBC CBeebies]] (premiera: 12 grudnia [[2018]] roku). | ||
W 2019 roku powstała kontynuacja serialu – ''[[Grace i niezwykłe pojazdy]]''. | |||
== Fabuła == | == Fabuła == | ||
| Linia 32: | Linia 34: | ||
'''Lektor''': [[Leszek Zduń]] | '''Lektor''': [[Leszek Zduń]] | ||
== Spis odcinków == | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 60%; margin: 0 auto;" | |||
|- | |||
!width="14%"|Premiera | |||
!width="8%"|№ | |||
!width="78%"|Tytuł angielski | |||
|- | |||
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.12.2018 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | |||
| ''Racing Machines'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.12.2018 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|02 | |||
| ''Big-Wheeled Machines'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.12.2018 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|03 | |||
| ''Building Machines'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.12.2018 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04 | |||
| ''Rail Machines'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.12.2018 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|05 | |||
| ''Sailing Machines'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.12.2018 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|06 | |||
| ''Three-Wheeled Machines'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.12.2018 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|07 | |||
| ''Farm Machines'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.12.2018 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|08 | |||
| ''Water Machines'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.12.2018 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|09 | |||
| ''Fancy Machines'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.12.2018 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|10 | |||
| ''Off-Road Machines'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.12.2018 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|11 | |||
| ''Trucks'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.12.2018 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|12 | |||
| ''Underwater Machines'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|28.12.2018 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|13 | |||
| ''Snow Machines'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|31.12.2018 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14 | |||
| ''Propeller Machines'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.01.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|15 | |||
| ''Tall Machines'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.01.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|16 | |||
| ''Flying Machines'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.01.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|17 | |||
| ''Amphibious Machines'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.01.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|18 | |||
| ''Lifting Machines'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.01.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|19 | |||
| ''Emergency Machines'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.01.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|20 | |||
| ''Best of'' | |||
|- | |||
|} | |||
[[Kategoria:Programy]] | [[Kategoria:Programy]] | ||
Aktualna wersja na dzień 18:48, 17 lut 2020
| Tytuł | Catie i niezwykłe pojazdy |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Catie’s Amazing Machines |
| Gatunek | edukacyjny |
| Kraj produkcji | Wielka Brytania |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | BBC CBeebies |
| Lata produkcji | 2018 |
| Data premiery dubbingu | 12 grudnia 2018 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 20 z 20 |
Catie i niezwykłe pojazdy (ang. Catie’s Amazing Machines, 2018) – brytyjski program edukacyjny dla dzieci.
Serial emitowany w Polsce na kanale BBC CBeebies (premiera: 12 grudnia 2018 roku).
W 2019 roku powstała kontynuacja serialu – Grace i niezwykłe pojazdy.
Fabuła
Catie Munnings ma niesamowitą pracę. Jest mistrzynią wyścigów rajdowych. W programie prezentuje największe, najszybsze i najciekawsze pojazdy na świecie. Będzie nawet nimi jeździć.
Opis pochodzi ze strony https://www.telemagazyn.pl/tv/-2429149/
Wersja polska
Opracowanie i udźwiękowienie wersji polskiej: STUDIO SONICA
Reżyseria: Leszek Zduń
Dialogi polskie: Aleksandra Kołodziejek
Dźwięk i montaż: Karol Piwowarski
Kierownictwo produkcji: Agnieszka Kudelska
W roli Catie: Julia Kołakowska-Bytner
Piosenkę śpiewał: Adam Krylik
Lektor: Leszek Zduń
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł angielski |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 12.12.2018 | 01 | Racing Machines |
| 13.12.2018 | 02 | Big-Wheeled Machines |
| 14.12.2018 | 03 | Building Machines |
| 17.12.2018 | 04 | Rail Machines |
| 18.12.2018 | 05 | Sailing Machines |
| 19.12.2018 | 06 | Three-Wheeled Machines |
| 20.12.2018 | 07 | Farm Machines |
| 21.12.2018 | 08 | Water Machines |
| 24.12.2018 | 09 | Fancy Machines |
| 25.12.2018 | 10 | Off-Road Machines |
| 26.12.2018 | 11 | Trucks |
| 27.12.2018 | 12 | Underwater Machines |
| 28.12.2018 | 13 | Snow Machines |
| 31.12.2018 | 14 | Propeller Machines |
| 01.01.2019 | 15 | Tall Machines |
| 02.01.2019 | 16 | Flying Machines |
| 03.01.2019 | 17 | Amphibious Machines |
| 04.01.2019 | 18 | Lifting Machines |
| 07.01.2019 | 19 | Emergency Machines |
| 08.01.2019 | 20 | Best of |
