Garfield Show: Różnice pomiędzy wersjami
m uzupełnienie |
|||
| Linia 42: | Linia 42: | ||
'''Lektor''': | '''Lektor''': | ||
* [[Piotr Makowski]] <small>(odc. 1-26)</small> | * [[Piotr Makowski]] <small>(odc. 1-26)</small> | ||
* [[Andrzej Leszczyński]] <small>(odc. 27- | * [[Andrzej Leszczyński]] <small>(odc. 27-40)</small> | ||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
| Linia 455: | Linia 455: | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA CZWARTA''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 05.09.2011 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|40 | |||
| ''W szponach zakupów'' | |||
| ''Depths of A Salesman'' | |||
|- | |||
| ''Noc zbuntowanych urządzeń'' | |||
| ''Night of A Apparatuses'' | |||
|- | |||
| colspan=4 |<!-- | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|41 | |||
| '' | |||
| ''Everythings’ Relative'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Fido Food Feline'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|42 | |||
| '' | |||
| ''Cuter Than Cute'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Great Pizza Race'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|43 | |||
| '' | |||
| ''Penny Henny'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Land of Hold'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|44 | |||
| '' | |||
| ''A Gripping Tale'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Wicked Wishes'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|45 | |||
| '' | |||
| ''Jumbo Shrimpy'' | |||
|- | |||
| ''Pirackie złoto | |||
| ''Pirate Gold'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|46 | |||
| '' | |||
| ''Me, Garfield, and I'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Detective Odie'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|47 | |||
| '' | |||
| ''Stealing Home'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Full of Beans'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|48 | |||
| '' | |||
| ''Love and Lasagna'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''True Colors'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|49 | |||
| '' | |||
| ''Mind Over Mouse'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''The Big Sleep'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|50 | |||
| '' | |||
| ''Parrot Blues'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Pampered Pussycat'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|51 | |||
| '' | |||
| ''Rain or Shine'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''The Mole Express'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|52 | |||
| '' | |||
| ''Unfair Weather'' | |||
|- | |||
| colspan=4 |!--> | |||
|} | |} | ||
Wersja z 21:27, 5 wrz 2011
Garfield Show (ang. The Garfield Show, 2008-??) – francuski serial animowany o przygodach pomarańczowego kota o imieniu Garfield, bohatera komiksów Jima Davisa. Produkcja wykonana w całości techniką komputerową.
26-odcinkowy serial jest emitowany w Polsce od 7 listopada 2009 roku na kanale Boomerang. Serial będzie również emitowany w Cartoon Network od 1 sierpnia 2011 roku.
Fabuła
Przygody jedynego na świecie kota, który z czystym sumieniem gotów jest dowieść, że lenistwo jest matką wynalazków. Dlatego jego życie wypełniają same niewymagające wysiłku przyjemności: oglądanie telewizji, pożeranie kolejnych porcji lasagne i spanie. Czy jest leniwy? Nie, nic podobnego! On po prostu prowadzi osiadły tryb życia, o czym widzowie mogą przekonać się sami.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/prog-13274145.html
Wersja polska
Wersja polska: STUDIO GENETIX FILM FACTORY
Dialogi polskie:
Tłumaczenie: Arleta Walczak
Reżyseria:
Dźwięk:
Kierownik produkcji: Agnieszka Sokół, Róża Zielińska
Udział wzięli:
- Jarosław Boberek – Garfield
- Tomasz Kozłowicz – Jon
oraz
- Lucyna Malec – Arlene
- Anna Dereszowska – Liz
- Artur Kaczmarski – Nermal (odc. 1-26)
- Tomasz Bednarek – Nermal (odc. 27-39)
- Janusz Wituch
- Andrzej Chudy
- Aleksander Mikołajczak – Pies sąsiadów Jona oraz inne postacie
- Łukasz Lewandowski
- Tomasz Błasiak
- Barbara Zielińska
- Zbigniew Suszyński
- Wit Apostolakis-Gluziński
- Anna Apostolakis
i inni
Lektor:
- Piotr Makowski (odc. 1-26)
- Andrzej Leszczyński (odc. 27-40)
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 07.11.2009 | 01 | Inwazja lasagni | Pasta Wars |
| Zabawa w kotka i myszkę | A Game Of Cat And Mouse | ||
| 08.11.2009 | 02 | Pizza doskonała | Perfect Pizza |
| Mama Garfield | Mother Garfield | ||
| 14.11.2009 | 03 | Psiak w schronisku | Pup In The Pound |
| Zakochany Odie | Odie In Love | ||
| 15.11.2009 | 04 | Niezbyt miła muzyczka | Not So Sweet Sound Of Music |
| Kłopotliwy indyk | Turkey Trouble | ||
| 21.11.2009 | 05 | Nocne włamanie | Catnap |
| Agent X | Agent X | ||
| 22.11.2009 | 06 | Pomarańczowo-czarni | Orange And Black |
| Zakręcony poniedziałek | Freaky Monday | ||
| 28.11.2009 | 07 | Król Nermal | King Nermal |
| Rozpaczliwe poszukiwania Pooky’ego | Desperately Seeking Pooky | ||
| 29.11.2009 | 08 | Klątwa wilko-psiaka | Curse Of The Were-Dog |
| Poznaj moich rodziców | Meet The Parents | ||
| 05.12.2009 | 09 | Farmerskie życie | Down On The Farm |
| Zawody dla zwierząt | The Pet Show | ||
| 06.12.2009 | 10 | Pasujący pupilek | Pet Mat Chers |
| Fartowny kot | Lucky Charm | ||
| 12.12.2009 | 11 | Kopacze kości | Bone Diggers |
| Robot | The Robot | ||
| 13.12.2009 | 12 | Wysoka waga | High Scale |
| Nocny spacer Jona | Jon’s Night Out | ||
| 06.02.2010 | 13 | Klątwa kociego ludu | Curse of the Cat People |
| 07.02.2010 | Glenda i Odessa | Glenda & Odessa | |
| SERIA DRUGA | |||
| 10.04.2010 | 14 | To koci świat | It’s a Cat World |
| Ostre szkolenie | Extreme Housebreaking | ||
| 11.04.2010 | 15 | Zawirowanie w czasie | Time Twist |
| Fatalna sława | Fame Fatale | ||
| 17.04.2010 | 16 | Podwodny świat | Underwater World |
| Problemy z rybami | Fish To Fry | ||
| 18.04.2010 | 17 | Żółty Kapturek | Little Yellow Riding Hood |
| Władca czasu | Time Master | ||
| 01.05.2010 | 18 | Prawowity spadkobierca | Heir Apparent |
| Z pieca | From The Oven | ||
| 02.05.2010 | 19 | Sąsiad Nathan | Neighbor Nathan |
| Historia psów | History Of Dog | ||
| 08.05.2010 | 20 | Ferajna z drzewka | Up a Tree |
| Serowy świat | It’s a Cheese World | ||
| 09.05.2010 | 21 | Wizyta Nermala | Nice to Nermal |
| Skazani na drzewo | Out on a Limb | ||
| 22.05.2010 | 22 | Lodziarka i jaskiniowiec | Iceman |
| T3000 | T3000 | ||
| 15.07.2010 | 23 | Wirtual-wizjer | Virtual Odeon |
| Super Ja | Super Me | ||
| 27.08.2010 | 24 | Blues listonoszy | Mail Man Blues |
| Rodzinne zdjęcie | Family Picture | ||
| 28.08.2010 | 25 | Władca myśli | Mastermind |
| Zadziwiający pies latający | The Amazing Flying Dog | ||
| 29.08.2010 | 26 | Dotrzymać słowa | The Last Word |
| Kolędnicy | Caroling Capers | ||
| SERIA TRZECIA | |||
| 07.03.2011 | 27 | Dom na Gwiazdkę | Home For The Holidays |
| 08.03.2011 | 28 | Sztuka bycia niemiłym | The Art Of Being Uncute |
| Nawiedzony dom | The Haunted House | ||
| 09.03.2011 | 29 | Noc żywych kapci | Night Of The Bunny Slippers |
| Planeta drobiu | Planet Of Poultry | ||
| 10.03.2011 | 30 | Historia kotów | History Of Cats |
| Szpieg, który mnie karmił | The Spy Who Fed Me | ||
| 11.03.2011 | 31 | Akcja grawitacja | Gravity Of The Situation |
| Przepustka do bogactwa | Ticket To Riches | ||
| 14.03.2011 | 32 | Kto jest wiedźmą? | Which Witch |
| Wielkie kichanie | The Big Sneeze | ||
| 15.03.2011 | 33 | Klopsoida | Blasteroid |
| Mysz Max | Meet Max Mouse | ||
| 16.03.2011 | 34 | Odie na sprzedaż | Odie For Sale |
| Przybysz z innej planety | Guest From Beyond | ||
| 17.03.2011 | 35 | Cyber listonosz | Cyber Mailman |
| Koci żywot na wsi | Farm Fresh Feline | ||
| 18.03.2011 | 36 | Pizza dla czworga | With Four You Get Pizza |
| Mistrz kucharski | Master Chef | ||
| 21.03.2011 | 37 | Kochanie, zmniejszyłem zwierzaki | Honey I Shrunk The Pets |
| Zabłąkany Garfield | Garfield Astray | ||
| 22.03.2011 | 38 | Smutek czarnego kota | Black Cat Blues |
| 23.03.2011 | Pieski dzień | Dog Days | |
| 22.03.2011 | 39 | Błękitny ptak szczęścia | The Bluebird Of Happiness |
| odc. pominięty | Inside Eddie Gourman | ||
| SERIA CZWARTA | |||
| 05.09.2011 | 40 | W szponach zakupów | Depths of A Salesman |
| Noc zbuntowanych urządzeń | Night of A Apparatuses | ||
Linki zewnętrzne
- Garfield Show w polskiej Wikipedii
- Garfield Show w bazie filmweb.pl
