Super Ninja: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 91: | Linia 91: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|09 | | bgcolor="#DFEEEF"|09 | ||
| '' | | ''Limelight'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
| Linia 154: | Linia 154: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|20 | | bgcolor="#DFEEEF"|20 | ||
| '' | | ''Frostbite'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
| Linia 173: | Linia 173: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|23 | | bgcolor="#DFEEEF"|23 | ||
| ''Detention'' | | ''Detention'' | ||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|24 | |||
| ''Skeleton Crew'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|25 | |||
| '' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|26 | |||
| '' | |||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
Wersja z 10:39, 16 lis 2011
Super Ninja (org. Supah Ninjas, 2011-??) – amerykański serial komediowy, emitowany w Polsce od 8 października 2011 na kanale Nickelodeon HD oraz od 5 listopada 2011 roku na kanale Nickelodeon Polska.
Fabuła
Nastolatek Mike Fukunagi po śmierci dziadka dowiaduje się, że należy do klanu legendarnych wojowników ninja. Wraz z przyjaciółmi Owenem i Amandą są szkoleni i tworzą grupę "Supah Ninjas".
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-598374
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – MASTER FILM
Reżyseria: Małgorzata Boratyńska
Dialogi polskie: Antonina Kasprzak
Kierownictwo produkcji: Katarzyna Fijałkowska
Nadzór merytoryczny: Aleksandra Dobrowolska i Katarzyna Dryńska
Wystąpili:
- Agnieszka Fajlhauer – Amanda McKay
- Piotr Deszkiewicz – Owen Reynolds
- Przemysław Wyszyński – Mike Fukunaga
- Łukasz Talik – Robot
- Wojciech Paszkowski – Dziadek Mike’a
- Janusz Wituch – Taka Mike’a
- Adam Krylik – Rym (odc. 1)
- Miłogost Reczek – Dwutonowy Harley (odc. 2)
- Grzegorz Kwiecień – Szach Mat (odc. 3)
- Mikołaj Klimek
- Michał Podsiadło
i inni
Lektor: Dariusz Odija
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Angielski tytuł |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 08.10.2011 | 01 | Pilot |
| 09.10.2011 | 02 | Two Ton Harley |
| 15.10.2011 | 03 | Checkmate |
| 16.10.2011 | 04 | Katara |
| 22.10.2011 | 05 | Mechanov |
| 23.10.2011 | 06 | Subsiders |
| 07 | Komodo | |
| 08 | Mr. Bradford | |
| 09 | Limelight | |
| 10 | Jelly Face | |
| 11 | Dollhouse | |
| 12 | Eternum | |
| 13 | Morningstar Academy | |
| 14 | Quake | |
| 15 | X | |
| 16 | The Magnificent | |
| 17 | Ishina | |
| 18 | ||
| 19 | Kickbutt | |
| 20 | Frostbite | |
| 21 | DJ Elephant Head | |
| 22 | Snakeskin | |
| 23 | Detention | |
| 24 | Skeleton Crew | |
| 25 | ||
| 26 | ||
Linki zewnętrzne
- Super Ninja w polskiej Wikipedii
- Super Ninja w bazie filmweb.pl
