Banany w piżamach: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Marti (dyskusja | edycje)
Marti (dyskusja | edycje)
Linia 46: Linia 46:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.10.2011
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.10.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|01
| bgcolor="#DFEEEF"|001
| ''Magiczna sztuczka''
| ''Magiczna sztuczka''
| ''The Magic Trick''
| ''The Magic Trick''
Linia 53: Linia 53:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.10.2011
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.10.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|02
| bgcolor="#DFEEEF"|002
| ''Przemeblowanie''
| ''Przemeblowanie''
| ''Moving''
| ''Moving''
Linia 60: Linia 60:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.10.2011
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.10.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|03
| bgcolor="#DFEEEF"|003
| ''Rybka''
| ''Rybka''
| ''The Little Fish''
| ''The Little Fish''
Linia 67: Linia 67:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.10.2011
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.10.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|04
| bgcolor="#DFEEEF"|004
| ''Klej''
| ''Klej''
| ''Glue''
| ''Glue''
Linia 74: Linia 74:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 14.10.2011
| bgcolor="#DFEFFF"| 14.10.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|05
| bgcolor="#DFEEEF"|005
| ''Książę szczur''
| ''Książę szczur''
| ''Prince Rat''
| ''Prince Rat''
Linia 81: Linia 81:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 14.10.2011
| bgcolor="#DFEFFF"| 14.10.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|06
| bgcolor="#DFEEEF"|006
| ''Króliczek''
| ''Króliczek''
| ''Fluffy Bunny''
| ''Fluffy Bunny''
Linia 88: Linia 88:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.10.2011
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.10.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|07
| bgcolor="#DFEEEF"|007
| ''Wielki wyścig''
| ''Wielki wyścig''
| ''The Billy Cart Race''
| ''The Billy Cart Race''
Linia 95: Linia 95:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.10.2011
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.10.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|08
| bgcolor="#DFEEEF"|008
| ''Ptasie trele''
| ''Ptasie trele''
| ''Bird Song''
| ''Bird Song''
Linia 102: Linia 102:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.10.2011
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.10.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|09
| bgcolor="#DFEEEF"|009
| ''Opiekuńcze banany''
| ''Opiekuńcze banany''
| ''The Nursing Bananas''
| ''The Nursing Bananas''
Linia 109: Linia 109:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.10.2011
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.10.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|10
| bgcolor="#DFEEEF"|010
| ''Kolekcja''
| ''Kolekcja''
| ''The Collection''
| ''The Collection''
Linia 116: Linia 116:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 17.10.2011
| bgcolor="#DFEFFF"| 17.10.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|11
| bgcolor="#DFEEEF"|011
| ''Gorączka złota''
| ''Gorączka złota''
| ''Gold Rush''
| ''Gold Rush''
Linia 123: Linia 123:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 17.10.2011
| bgcolor="#DFEFFF"| 17.10.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|12
| bgcolor="#DFEEEF"|012
| ''Wyjątkowa galaretka''
| ''Wyjątkowa galaretka''
| ''The Very Special Jelly''
| ''The Very Special Jelly''
Linia 130: Linia 130:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 18.10.2011
| bgcolor="#DFEFFF"| 18.10.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|13
| bgcolor="#DFEEEF"|013
| ''Wędrówka''
| ''Wędrówka''
| ''The Bushwalk''
| ''The Bushwalk''
Linia 137: Linia 137:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 18.10.2011
| bgcolor="#DFEFFF"| 18.10.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|14
| bgcolor="#DFEEEF"|014
| ''Bananowe dżiny''
| ''Bananowe dżiny''
| ''The Genie Bananas''
| ''The Genie Bananas''
Linia 144: Linia 144:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 19.10.2011
| bgcolor="#DFEFFF"| 19.10.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|15
| bgcolor="#DFEEEF"|015
| ''Nowy rower''
| ''Nowy rower''
| ''The New Bike''
| ''The New Bike''
Linia 151: Linia 151:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 19.10.2011
| bgcolor="#DFEFFF"| 19.10.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|16
| bgcolor="#DFEEEF"|016
| ''Banany ogrodnicy''
| ''Banany ogrodnicy''
| ''The Gardening Bananas''
| ''The Gardening Bananas''
Linia 158: Linia 158:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.10.2011
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.10.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|17
| bgcolor="#DFEEEF"|017
| ''Różowe piżamy''
| ''Różowe piżamy''
| ''Pink Pyjamas''
| ''Pink Pyjamas''
Linia 165: Linia 165:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.10.2011
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.10.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|18
| bgcolor="#DFEEEF"|018
| ''Aparat''
| ''Aparat''
| ''The Camera''
| ''The Camera''
Linia 172: Linia 172:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 21.10.2011
| bgcolor="#DFEFFF"| 21.10.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|19
| bgcolor="#DFEEEF"|019
| ''Supermarket Szczurka''
| ''Supermarket Szczurka''
| ''Rat’s Superstore''
| ''Rat’s Superstore''
Linia 179: Linia 179:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 21.10.2011
| bgcolor="#DFEFFF"| 21.10.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|20
| bgcolor="#DFEEEF"|020
| ''Tajemnica Bernarda''
| ''Tajemnica Bernarda''
| ''The Bernard Mystery''
| ''The Bernard Mystery''
Linia 186: Linia 186:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.10.2011
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.10.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|21
| bgcolor="#DFEEEF"|021
| ''Konkurs talentów''
| ''Konkurs talentów''
| ''Talent Quest''
| ''Talent Quest''
Linia 193: Linia 193:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.10.2011
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.10.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|22
| bgcolor="#DFEEEF"|022
| ''Tajemniczy dźwięk''
| ''Tajemniczy dźwięk''
| ''Mystery Noise''
| ''Mystery Noise''
Linia 200: Linia 200:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.10.2011
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.10.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|23
| bgcolor="#DFEEEF"|023
| ''Poszukiwanie skarbu''
| ''Poszukiwanie skarbu''
| ''Treasure Hunt''
| ''Treasure Hunt''
Linia 207: Linia 207:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.10.2011
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.10.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|24
| bgcolor="#DFEEEF"|024
| ''Pensjonat Szczura''
| ''Pensjonat Szczura''
| ''Rat’s Retreat''
| ''Rat’s Retreat''
Linia 214: Linia 214:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.10.2011
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.10.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|25
| bgcolor="#DFEEEF"|025
| ''Kwiaty''
| ''Kwiaty''
| ''The Flowers''
| ''The Flowers''
Linia 221: Linia 221:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small>
| bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small>
| bgcolor="#DFEEEF"|26
| bgcolor="#DFEEEF"|026
| ''Złote rączki''
| ''Złote rączki''
| ''The Fix-it Bananas''
| ''The Fix-it Bananas''
Linia 228: Linia 228:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.04.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.04.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|27
| bgcolor="#DFEEEF"|027
| ''Wspaniały dzień''
| ''Wspaniały dzień''
| ''A Wonderful Day''
| ''A Wonderful Day''
Linia 235: Linia 235:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.04.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.04.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|28
| bgcolor="#DFEEEF"|028
| ''Śpiący złodziejaszek''
| ''Śpiący złodziejaszek''
| ''The Sleepy Snitcher''
| ''The Sleepy Snitcher''
Linia 242: Linia 242:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.04.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.04.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|29
| bgcolor="#DFEEEF"|029
| ''Bananowy dostawca''
| ''Bananowy dostawca''
| ''The Delivery Bananas''
| ''The Delivery Bananas''
Linia 249: Linia 249:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.04.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.04.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|30
| bgcolor="#DFEEEF"|030
| ''Chmurka Morgana''
| ''Chmurka Morgana''
| ''Morgan’s Cloud''
| ''Morgan’s Cloud''
Linia 256: Linia 256:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 25.04.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 25.04.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|31
| bgcolor="#DFEEEF"|031
| ''Stara owsianka''
| ''Stara owsianka''
| ''Old Porridge''
| ''Old Porridge''
Linia 263: Linia 263:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 25.04.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 25.04.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|32
| bgcolor="#DFEEEF"|032
| ''Przyjęcie u Bernarda''
| ''Przyjęcie u Bernarda''
| ''Bernard’s Party''
| ''Bernard’s Party''
Linia 270: Linia 270:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 26.04.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 26.04.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|33
| bgcolor="#DFEEEF"|033
| ''Śmierdzące trampki Morgana''
| ''Śmierdzące trampki Morgana''
| ''Morgan’s Smelly Sneakers''
| ''Morgan’s Smelly Sneakers''
Linia 277: Linia 277:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 26.04.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 26.04.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|34
| bgcolor="#DFEEEF"|034
| ''Podstępnozaurus''
| ''Podstępnozaurus''
| ''The Trickisaurus''
| ''The Trickisaurus''
Linia 284: Linia 284:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.04.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.04.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|35
| bgcolor="#DFEEEF"|035
| ''Ptaszki''
| ''Ptaszki''
| ''The Little Birds''
| ''The Little Birds''
Linia 291: Linia 291:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.04.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.04.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|36
| bgcolor="#DFEEEF"|036
| ''Wakacje''
| ''Wakacje''
| ''The Holiday''
| ''The Holiday''
Linia 298: Linia 298:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.04.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.04.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|37
| bgcolor="#DFEEEF"|037
| ''Wystawa sztuki''
| ''Wystawa sztuki''
| ''The Art Show''
| ''The Art Show''
Linia 305: Linia 305:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.04.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.04.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|38
| bgcolor="#DFEEEF"|038
| ''Kaczątka''
| ''Kaczątka''
| ''The Ducklings''
| ''The Ducklings''
Linia 312: Linia 312:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.04.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.04.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|39
| bgcolor="#DFEEEF"|039
| ''Odejdź, robocie''
| ''Odejdź, robocie''
| ''Go Robot''
| ''Go Robot''
Linia 319: Linia 319:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.04.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.04.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|40
| bgcolor="#DFEEEF"|040
| ''Placek''
| ''Placek''
| ''The Pie''
| ''The Pie''
Linia 326: Linia 326:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 02.05.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 02.05.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|41
| bgcolor="#DFEEEF"|041
| ''Smok''
| ''Smok''
| ''The Dragon''
| ''The Dragon''
Linia 333: Linia 333:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 02.05.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 02.05.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|42
| bgcolor="#DFEEEF"|042
| ''Niespodzianka''
| ''Niespodzianka''
| ''The Surprise''
| ''The Surprise''
Linia 340: Linia 340:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 03.05.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 03.05.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|43
| bgcolor="#DFEEEF"|043
| ''Paczka dla Amy''
| ''Paczka dla Amy''
| ''Amy’s Package''
| ''Amy’s Package''
Linia 347: Linia 347:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 03.05.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 03.05.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|44
| bgcolor="#DFEEEF"|044
| ''Bąbelki''
| ''Bąbelki''
| ''Bubbles''
| ''Bubbles''
Linia 354: Linia 354:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.05.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.05.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|45
| bgcolor="#DFEEEF"|045
| ''Restauracja Morgana''
| ''Restauracja Morgana''
| ''Morgan’s Cafe''
| ''Morgan’s Cafe''
Linia 361: Linia 361:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.05.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.05.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|46
| bgcolor="#DFEEEF"|046
| ''Szczurek banan''
| ''Szczurek banan''
| ''Rat the Banana''
| ''Rat the Banana''
Linia 368: Linia 368:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.05.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.05.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|47
| bgcolor="#DFEEEF"|047
| ''A, sio!''
| ''A, sio!''
| ''Shoo! Scram!''
| ''Shoo! Scram!''
Linia 375: Linia 375:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.05.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.05.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|48
| bgcolor="#DFEEEF"|048
| ''Urodziny''
| ''Urodziny''
| ''The Birthdays''
| ''The Birthdays''
Linia 382: Linia 382:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.05.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.05.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|49
| bgcolor="#DFEEEF"|049
| ''Idealne miejsce''
| ''Idealne miejsce''
| ''The Perfect Spot''
| ''The Perfect Spot''
Linia 389: Linia 389:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.05.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.05.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|50
| bgcolor="#DFEEEF"|050
| ''Banano-fony''
| ''Banano-fony''
| ''Banana Phones''
| ''Banana Phones''
Linia 396: Linia 396:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.05.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.05.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|51
| bgcolor="#DFEEEF"|051
| ''Ciężarówka''
| ''Ciężarówka''
| ''The Banana Truck''
| ''The Banana Truck''
Linia 403: Linia 403:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.05.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.05.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|52
| bgcolor="#DFEEEF"|052
| ''Rekordy''
| ''Rekordy''
| ''Cuddlestown Records''
| ''Cuddlestown Records''
Linia 410: Linia 410:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.09.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.09.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|53
| bgcolor="#DFEEEF"|053
| ''Banany na ratunek''
| ''Banany na ratunek''
| ''Bananas To The Rescue''
| ''Bananas To The Rescue''
Linia 417: Linia 417:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.10.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.10.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|54
| bgcolor="#DFEEEF"|054
| ''Tęcze''
| ''Tęcze''
| ''Rainbows''
| ''Rainbows''
Linia 424: Linia 424:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.10.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.10.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|55
| bgcolor="#DFEEEF"|055
| ''Dzień Banana''
| ''Dzień Banana''
| ''Banana Day''
| ''Banana Day''
Linia 431: Linia 431:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.09.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.09.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|56
| bgcolor="#DFEEEF"|056
| ''Ratując Skida''
| ''Ratując Skida''
| ''Saving Skid''
| ''Saving Skid''
Linia 438: Linia 438:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.09.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.09.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|57
| bgcolor="#DFEEEF"|057
| ''Zaginione muffinki''
| ''Zaginione muffinki''
| ''The Missing Muffins''
| ''The Missing Muffins''
Linia 445: Linia 445:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.10.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.10.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|58
| bgcolor="#DFEEEF"|058
| ''Wiadomości Szczurka''
| ''Wiadomości Szczurka''
| ''Rat News''
| ''Rat News''
Linia 452: Linia 452:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 02.10.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 02.10.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|59
| bgcolor="#DFEEEF"|059
| ''Tajemnicza ryba''
| ''Tajemnicza ryba''
| ''Fishy Business''
| ''Fishy Business''
Linia 459: Linia 459:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 03.10.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 03.10.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|60
| bgcolor="#DFEEEF"|060
| ''Wyprawa na biwak''
| ''Wyprawa na biwak''
| ''The Camping Trip''
| ''The Camping Trip''
Linia 466: Linia 466:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 26.09.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 26.09.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|61
| bgcolor="#DFEEEF"|061
| ''Skaczące Banany''
| ''Skaczące Banany''
| ''The Hopping Bananas''
| ''The Hopping Bananas''
Linia 473: Linia 473:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.09.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.09.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|62
| bgcolor="#DFEEEF"|062
| ''Światowa trasa''
| ''Światowa trasa''
| ''World Tour''
| ''World Tour''
Linia 480: Linia 480:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.10.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.10.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|63
| bgcolor="#DFEEEF"|063
| ''Wielki żart''
| ''Wielki żart''
| ''The Big Trick''
| ''The Big Trick''
Linia 487: Linia 487:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.10.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.10.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|64
| bgcolor="#DFEEEF"|064
| ''Pozytywka''
| ''Pozytywka''
| ''The Music Box''
| ''The Music Box''
Linia 494: Linia 494:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.10.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.10.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|65
| bgcolor="#DFEEEF"|065
| ''Galaretowa planeta''
| ''Galaretowa planeta''
| ''The Jelly Planet''
| ''The Jelly Planet''
Linia 501: Linia 501:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 09.10.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 09.10.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|66
| bgcolor="#DFEEEF"|066
| ''Noc filmowa Szczurka''
| ''Noc filmowa Szczurka''
| ''Rat’s Movie Night''
| ''Rat’s Movie Night''
Linia 507: Linia 507:
| colspan=4 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small>
| bgcolor="#DFEEEF"|67
| bgcolor="#DFEEEF"|067
| ''
| ''
| ''Bad Luck Morgan''
| ''Bad Luck Morgan''
Linia 515: Linia 515:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 11.10.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 11.10.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|68
| bgcolor="#DFEEEF"|068
| ''Wodopój''
| ''Wodopój''
| ''The Waterhole''
| ''The Waterhole''
Linia 522: Linia 522:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.10.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.10.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|69
| bgcolor="#DFEEEF"|069
| ''Sędzie smakosz''
| ''Sędzie smakosz''
| ''The Jam Judge''
| ''The Jam Judge''
Linia 529: Linia 529:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.10.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.10.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|70
| bgcolor="#DFEEEF"|070
| ''Serowy książę''
| ''Serowy książę''
| ''The Prince of Cheese''
| ''The Prince of Cheese''
Linia 536: Linia 536:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 14.10.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 14.10.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|71
| bgcolor="#DFEEEF"|071
| ''Click Clack''
| ''Click Clack''
| ''Click Clack''
| ''Click Clack''
Linia 543: Linia 543:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.10.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.10.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|72
| bgcolor="#DFEEEF"|072
| ''Festyn na plaży''
| ''Festyn na plaży''
| ''Beach Carnival''
| ''Beach Carnival''
Linia 550: Linia 550:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.10.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.10.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|73
| bgcolor="#DFEEEF"|073
| ''Gry''
| ''Gry''
| ''Games''
| ''Games''
Linia 557: Linia 557:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 31.10.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 31.10.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|74
| bgcolor="#DFEEEF"|074
| ''Halloween''
| ''Halloween''
| ''Halloween''
| ''Halloween''
Linia 564: Linia 564:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 25.09.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 25.09.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|75
| bgcolor="#DFEEEF"|075
| ''Mówiący ptak''
| ''Mówiący ptak''
| ''The Talking Bird''
| ''The Talking Bird''
Linia 571: Linia 571:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.10.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.10.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|76
| bgcolor="#DFEEEF"|076
| ''Zespół z Miluśkowa''
| ''Zespół z Miluśkowa''
| ''The Cuddlestown Band''
| ''The Cuddlestown Band''
Linia 578: Linia 578:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.10.2012
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.10.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|77
| bgcolor="#DFEEEF"|077
| ''Super Miś''
| ''Super Miś''
| ''Super Bear''
| ''Super Bear''
Linia 584: Linia 584:
| colspan=4 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"| 25.12.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|78
| bgcolor="#DFEEEF"|078
| ''
| ''
| ''The Snowman''
| ''The Snowman''
Linia 592: Linia 592:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|79
| bgcolor="#DFEEEF"|079
| ''
| ''
| ''The Surf Off''
| ''The Surf Off''
Linia 599: Linia 599:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|80
| bgcolor="#DFEEEF"|080
| ''
| ''
| ''Over the Moon''
| ''Over the Moon''
Linia 606: Linia 606:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|81
| bgcolor="#DFEEEF"|081
| ''
| ''
| ''The Sneaky Shadows''
| ''The Sneaky Shadows''
Linia 613: Linia 613:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|82
| bgcolor="#DFEEEF"|082
| ''
| ''
| ''Jobs Galore''
| ''Jobs Galore''
Linia 620: Linia 620:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|83
| bgcolor="#DFEEEF"|083
| ''
| ''
| ''Topsylocks''
| ''Topsylocks''
Linia 627: Linia 627:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|84
| bgcolor="#DFEEEF"|084
| ''
| ''
| ''Mayor Rat''
| ''Mayor Rat''
Linia 634: Linia 634:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|85
| bgcolor="#DFEEEF"|085
| ''
| ''
| ''Muckle Bird Madness''
| ''Muckle Bird Madness''
Linia 641: Linia 641:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|86
| bgcolor="#DFEEEF"|086
| ''
| ''
| ''The Soap''
| ''The Soap''
Linia 648: Linia 648:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|87
| bgcolor="#DFEEEF"|087
| ''
| ''
| ''Pedros Cousin''
| ''Pedros Cousin''
Linia 655: Linia 655:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|88
| bgcolor="#DFEEEF"|088
| ''
| ''
| ''Rat’s Wishing Well''
| ''Rat’s Wishing Well''
Linia 662: Linia 662:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|89
| bgcolor="#DFEEEF"|089
| ''
| ''The Butterflies''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|090
| ''
| ''Rat’s New Shop''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|091
| ''
| ''Turtle Trouble''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|092
| ''
| ''The Housesitters''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|093
| ''
| ''The Beach Shack''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|094
| ''
| ''The Toys''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|095
| ''
| ''Tall Morgan''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|096
| ''
| ''We Love Cuddlestown''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|097
| ''
| ''Traffic Monitors''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|098
| ''
| ''''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|099
| ''
| ''''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|100
| ''
| ''''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|101
| ''
| ''''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|102
| ''
| ''
| ''''
| ''''
Linia 669: Linia 760:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|90
| bgcolor="#DFEEEF"|103
| ''
| ''
| ''''
| ''''
Linia 676: Linia 767:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|91
| bgcolor="#DFEEEF"|104
| ''
| ''
| ''''
| ''''

Wersja z 22:19, 16 sty 2013

Banany w piżamach (ang. Bananas in Pyjamas, 2011-??) – australijski serial animowany, emitowany w Polsce na kanale Boomerang w bloku Cartoonito od 12 października 2011 roku.

Wersja polska

Wersja polska: STUDIO GENETIX FILM FACTORY
Reżyseria:

Dialogi polskie:

Realizacja dźwięku:

Organizacja produkcji:

Wystąpili:

i inni

Lektor: Andrzej Leszczyński

Spis odcinków

Premiera odcinka N/o Polski tytuł Angielski tytuł
SERIA PIERWSZA
12.10.2011 001 Magiczna sztuczka The Magic Trick
12.10.2011 002 Przemeblowanie Moving
12.10.2011 003 Rybka The Little Fish
12.10.2011 004 Klej Glue
14.10.2011 005 Książę szczur Prince Rat
14.10.2011 006 Króliczek Fluffy Bunny
15.10.2011 007 Wielki wyścig The Billy Cart Race
15.10.2011 008 Ptasie trele Bird Song
16.10.2011 009 Opiekuńcze banany The Nursing Bananas
16.10.2011 010 Kolekcja The Collection
17.10.2011 011 Gorączka złota Gold Rush
17.10.2011 012 Wyjątkowa galaretka The Very Special Jelly
18.10.2011 013 Wędrówka The Bushwalk
18.10.2011 014 Bananowe dżiny The Genie Bananas
19.10.2011 015 Nowy rower The New Bike
19.10.2011 016 Banany ogrodnicy The Gardening Bananas
20.10.2011 017 Różowe piżamy Pink Pyjamas
20.10.2011 018 Aparat The Camera
21.10.2011 019 Supermarket Szczurka Rat’s Superstore
21.10.2011 020 Tajemnica Bernarda The Bernard Mystery
22.10.2011 021 Konkurs talentów Talent Quest
22.10.2011 022 Tajemniczy dźwięk Mystery Noise
23.10.2011 023 Poszukiwanie skarbu Treasure Hunt
23.10.2011 024 Pensjonat Szczura Rat’s Retreat
24.10.2011 025 Kwiaty The Flowers
brak danych 026 Złote rączki The Fix-it Bananas
23.04.2012 027 Wspaniały dzień A Wonderful Day
23.04.2012 028 Śpiący złodziejaszek The Sleepy Snitcher
24.04.2012 029 Bananowy dostawca The Delivery Bananas
24.04.2012 030 Chmurka Morgana Morgan’s Cloud
25.04.2012 031 Stara owsianka Old Porridge
25.04.2012 032 Przyjęcie u Bernarda Bernard’s Party
26.04.2012 033 Śmierdzące trampki Morgana Morgan’s Smelly Sneakers
26.04.2012 034 Podstępnozaurus The Trickisaurus
27.04.2012 035 Ptaszki The Little Birds
27.04.2012 036 Wakacje The Holiday
28.04.2012 037 Wystawa sztuki The Art Show
28.04.2012 038 Kaczątka The Ducklings
29.04.2012 039 Odejdź, robocie Go Robot
29.04.2012 040 Placek The Pie
02.05.2012 041 Smok The Dragon
02.05.2012 042 Niespodzianka The Surprise
03.05.2012 043 Paczka dla Amy Amy’s Package
03.05.2012 044 Bąbelki Bubbles
04.05.2012 045 Restauracja Morgana Morgan’s Cafe
04.05.2012 046 Szczurek banan Rat the Banana
05.05.2012 047 A, sio! Shoo! Scram!
05.05.2012 048 Urodziny The Birthdays
06.05.2012 049 Idealne miejsce The Perfect Spot
06.05.2012 050 Banano-fony Banana Phones
07.05.2012 051 Ciężarówka The Banana Truck
07.05.2012 052 Rekordy Cuddlestown Records
24.09.2012 053 Banany na ratunek Bananas To The Rescue
12.10.2012 054 Tęcze Rainbows
12.10.2012 055 Dzień Banana Banana Day
27.09.2012 056 Ratując Skida Saving Skid
28.09.2012 057 Zaginione muffinki The Missing Muffins
01.10.2012 058 Wiadomości Szczurka Rat News
02.10.2012 059 Tajemnicza ryba Fishy Business
03.10.2012 060 Wyprawa na biwak The Camping Trip
26.09.2012 061 Skaczące Banany The Hopping Bananas
28.09.2012 062 Światowa trasa World Tour
06.10.2012 063 Wielki żart The Big Trick
12.10.2012 064 Pozytywka The Music Box
08.10.2012 065 Galaretowa planeta The Jelly Planet
09.10.2012 066 Noc filmowa Szczurka Rat’s Movie Night
brak danych 067 Bad Luck Morgan
11.10.2012 068 Wodopój The Waterhole
16.10.2012 069 Sędzie smakosz The Jam Judge
13.10.2012 070 Serowy książę The Prince of Cheese
14.10.2012 071 Click Clack Click Clack
15.10.2012 072 Festyn na plaży Beach Carnival
16.10.2012 073 Gry Games
31.10.2012 074 Halloween Halloween
25.09.2012 075 Mówiący ptak The Talking Bird
07.10.2012 076 Zespół z Miluśkowa The Cuddlestown Band
20.10.2012 077 Super Miś Super Bear
25.12.2012 078 The Snowman
079 The Surf Off
080 Over the Moon
081 The Sneaky Shadows
082 Jobs Galore
083 Topsylocks
084 Mayor Rat
085 Muckle Bird Madness
086 The Soap
087 Pedros Cousin
088 Rat’s Wishing Well
089 The Butterflies
090 Rat’s New Shop
091 Turtle Trouble
092 The Housesitters
093 The Beach Shack
094 The Toys
095 Tall Morgan
096 We Love Cuddlestown
097 Traffic Monitors
098 '
099 '
100 '
101 '
102 '
103 '
104 '

Linki zewnętrzne