Staś da radę: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|data premiery=9 grudnia [[2024]] | |data premiery=9 grudnia [[2024]] | ||
|sezony=1 z 1 | |sezony=1 z 1 | ||
|odcinki= | |odcinki=32 z 52 | ||
}} | }} | ||
'''Staś da radę''' (ang. ''Stan Can'', 2024) – brytyjski serial animowany. | '''Staś da radę''' (ang. ''Stan Can'', 2024) – brytyjski serial animowany. | ||
| Linia 21: | Linia 21: | ||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
'''W wersji polskiej udział wzięli''':<!-- | '''W wersji polskiej udział wzięli''':<!-- | ||
* [[]] – '''Staś'''--> | * [[Damian Kulec]] – '''Staś''' <small>(odc. 27-52)</small>--> | ||
* [[Magda Kusa]] – '''Łucjanek''' | * [[Magda Kusa]] – '''Łucjanek''' | ||
* [[Karolina Kalina-Bulcewicz|Karolina Kalina]] – '''Henia''' | * [[Karolina Kalina-Bulcewicz|Karolina Kalina]] – '''Henia''' | ||
| Linia 27: | Linia 27: | ||
* [[Lidia Sadowa]] – '''Pani Burmistrz''' | * [[Lidia Sadowa]] – '''Pani Burmistrz''' | ||
* [[Katarzyna Owczarz]] – '''Amanda''' | * [[Katarzyna Owczarz]] – '''Amanda''' | ||
* [[Maciej Dybowski]] | * [[Maciej Dybowski]] – '''Arek''' | ||
* [[Agnieszka Kudelska]] | |||
* [[Mateusz Weber]] | |||
* [[Adrianna Kosiorek]] | |||
* [[Julia Kołakowska-Bytner]] | |||
i inni | i inni | ||
| Linia 142: | Linia 146: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|26 | | bgcolor="#CCE2FF"|26 | ||
| ''Noisy Night'' | | ''Noisy Night'' | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05.05.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|27 | |||
| ''Can-Bots'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|06.05.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|28 | |||
| ''Sophie Can Do'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|07.05.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|29 | |||
| ''Mermaid'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|08.05.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|30 | |||
| ''Leaves'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|09.05.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|31 | |||
| ''Bus-Train'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12.05.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|32 | |||
| ''Bell'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|33 | |||
| ''Football'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|34 | |||
| ''Buttons'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|35 | |||
| ''Big Wheel'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|36 | |||
| ''Portrait'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|37 | |||
| ''Sleepover'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|38 | |||
| ''Mayor Stan'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|39 | |||
| ''Art park'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|40 | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|41 | |||
| ''Power'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|42 | |||
| ''Shipwreck'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|43 | |||
| ''Den'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|44 | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|45 | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|46 | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|47 | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|48 | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|49 | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|50 | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|51 | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|52 | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 21:06, 12 maj 2025
| Tytuł | Staś da radę |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Stan Can |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Wielka Brytania |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | BBC CBeebies |
| Lata produkcji | 2024 |
| Data premiery dubbingu | 9 grudnia 2024 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 32 z 52 |
Staś da radę (ang. Stan Can, 2024) – brytyjski serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale BBC CBeebies od 9 grudnia 2024 roku.
Fabuła
Serial oparty jest na książkach Williama Bee. Bohaterem jest Staś – zaradny chomik, który mieszka nad garażem i warsztatem w idyllicznym miasteczku. Żadne wyzwanie nie jest dla niego nieważne, a on zawsze chętnie wszystkim pomaga.
Źródło: Telemagazyn
Wersja polska
W wersji polskiej udział wzięli:
- Magda Kusa – Łucjanek
- Karolina Kalina – Henia
- Agnieszka Fajlhauer – Hania
- Lidia Sadowa – Pani Burmistrz
- Katarzyna Owczarz – Amanda
- Maciej Dybowski – Arek
- Agnieszka Kudelska
- Mateusz Weber
- Adrianna Kosiorek
- Julia Kołakowska-Bytner
i inni
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł angielski |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 09.12.2024 | 01 | Museum |
| 10.12.2024 | 02 | House |
| 11.12.2024 | 03 | Bubbles |
| 12.12.2024 | 04 | Carnival |
| 13.12.2024 | 05 | Pumpkin |
| 16.12.2024 | 06 | Treasure |
| 17.12.2024 | 07 | Library Book |
| 18.12.2024 | 08 | Runaway Train |
| 19.12.2024 | 09 | Knitting |
| 20.12.2024 | 10 | Recital |
| 23.12.2024 | 11 | Flight |
| 24.12.2024 | 12 | Shop |
| 25.12.2024 | 13 | Farm |
| 26.12.2024 | 14 | Dig |
| 27.12.2024 | 15 | Holiday |
| 30.12.2024 | 16 | Sofa |
| 31.12.2024 | 17 | Stuck |
| 01.01.2025 | 18 | Circus |
| 02.01.2025 | 19 | Painting |
| 03.01.2025 | 20 | Heavy |
| 06.01.2025 | 21 | Kite |
| 07.01.2025 | 22 | Dinosaur |
| 08.01.2025 | 23 | Cake |
| 09.01.2025 | 24 | Moon |
| 10.01.2025 | 25 | Delivery |
| 13.01.2025 | 26 | Noisy Night |
| 05.05.2025 | 27 | Can-Bots |
| 06.05.2025 | 28 | Sophie Can Do |
| 07.05.2025 | 29 | Mermaid |
| 08.05.2025 | 30 | Leaves |
| 09.05.2025 | 31 | Bus-Train |
| 12.05.2025 | 32 | Bell |
| 33 | Football | |
| 34 | Buttons | |
| 35 | Big Wheel | |
| 36 | Portrait | |
| 37 | Sleepover | |
| 38 | Mayor Stan | |
| 39 | Art park | |
| 40 | ' | |
| 41 | Power | |
| 42 | Shipwreck | |
| 43 | Den | |
| 44 | ' | |
| 45 | ' | |
| 46 | ' | |
| 47 | ' | |
| 48 | ' | |
| 49 | ' | |
| 50 | ' | |
| 51 | ' | |
| 52 | ' | |
