Uśmiechnięci przyjaciele: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Snackqween (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Snackqween (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Linia 10: Linia 10:
|data premiery=6 października [[2025]]
|data premiery=6 października [[2025]]
|sezony=1 z 3
|sezony=1 z 3
|odcinki=1 z 25
|odcinki=2 z 25<br /><small>krótkometrażówki</small>: 0 z 2
}}
}}
'''Uśmiechnięci przyjaciele''' (ang. ''Smiling Friends'') – amerykański serial animowany dla dorosłych stworzony przez Zacha Hadela i Michaela Cusacka.
'''Uśmiechnięci przyjaciele''' (ang. ''Smiling Friends'') – amerykański serial animowany dla dorosłych stworzony przez Zacha Hadela i Michaela Cusacka.
Linia 30: Linia 30:
** '''Glep''',
** '''Glep''',
** '''Zapowiadacz''' <small>(odc. 18)</small>
** '''Zapowiadacz''' <small>(odc. 18)</small>
* [[Grzegorz Drojewski]] – '''Pan Szef'''
* [[Grzegorz Drojewski]] – '''Pan Szef'''  
'''W pozostałych rolach''':
'''W pozostałych rolach''':
* [[Bartosz Wesołowski]] – '''Śmieszny Samuel''' <small>(odc. 18)</small>
* [[Bartosz Wesołowski]] –  
* [[Andrzej Chudy]] – '''Inspektor''' <small>(odc. 18)</small>  
** '''Śmieszny Samuel''' <small>(odc. 18)</small>,
** '''Facet w barze''' <small>(odc. 19)</small>
* [[Andrzej Chudy]] –  
** '''Inspektor''' <small>(odc. 18)</small>,
** '''Ojciec Pana Żaby''' <small>(odc. 19)</small>
* [[Anna Wodzyńska]] –  
* [[Anna Wodzyńska]] –  
** '''Kobieta #2''' <small>(odc. 18)</small>,
** '''Kobieta #2''' <small>(odc. 18)</small>,
Linia 41: Linia 45:
** '''Mężczyzna #1''' <small>(odc. 18)</small>,
** '''Mężczyzna #1''' <small>(odc. 18)</small>,
** '''Mężczyzna #3''' <small>(odc. 18)</small>,
** '''Mężczyzna #3''' <small>(odc. 18)</small>,
** '''Mężczyzna #5''' <small>(odc. 18)</small><!--
** '''Mężczyzna #5''' <small>(odc. 18)</small>
* [[Kamil Pruban]] – '''Pan Żaba''' <small>(odc. 19)</small>
* [[Mateusz Narloch]] –
** '''Generał''' <small>(odc. 19)</small>,
** '''Zapowiadacz''' <small>(odc. 19)</small>,
* [[Piotr Tołoczko]] – '''Klient''' <small>(odc. 19)</small>
<!--
'''Lekarz''' <small>(odc. 18)</small>  
'''Lekarz''' <small>(odc. 18)</small>  
'''Jebnięty Will #1''' <small>(odc. 18)</small>
'''Jebnięty Will #1''' <small>(odc. 18)</small>
Linia 49: Linia 59:
'''Kobieta #1''' <small>(odc. 18)</small>
'''Kobieta #1''' <small>(odc. 18)</small>
'''Mężczyzna #4''' <small>(odc. 18)</small>
'''Mężczyzna #4''' <small>(odc. 18)</small>
'''Robal Wiedzy''' <small>(odc. 19)</small>
-->
-->
i inni
i inni
'''Wykonanie piosenek''': <!--
* '''''„Dust in the wind”''''': [[]] <small>(odc. 19)</small> -->
* '''''„If you're feeling down”''''': [[Mateusz Kwiecień]] <small>(odc. 19)</small>


== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
Linia 111: Linia 126:
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|10
| bgcolor="#CCE2FF"|10
| ''''
| ''Gwimbly''
| ''Gwimbly: Definitive Remastered Enhanced Extended Edition DX 4k (Anniversary Director's Cut)''
| ''Gwimbly: Definitive Remastered Enhanced Extended Edition DX 4k (Anniversary Director's Cut)''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|11
| bgcolor="#CCE2FF"|11
| ''''
| ''Panie prezydencie''
| ''Mr. President''
| ''Mr. President''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|12
| bgcolor="#CCE2FF"|12
| ''''
| ''Odcinek Allana''
| ''A Allan Adventure''
| ''A Allan Adventure''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|13
| bgcolor="#CCE2FF"|13
| ''''
| ''E.., szef znajduje miłość?⁩''
| ''Erm, the Boss Finds Love?''
| ''Erm, the Boss Finds Love?''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|14
| bgcolor="#CCE2FF"|14
| ''''
| ''Jajo brata''
| ''Brother's Egg''
| ''Brother's Egg''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|15
| bgcolor="#CCE2FF"|15
| ''''
| ''Charlie, Pim i Bill kontra obcy⁩''
| ''Charlie, Pim, and Bill vs. The Alien''
| ''Charlie, Pim, and Bill vs. The Alien''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|16
| bgcolor="#CCE2FF"|16
| ''''
| ''Magiczny czerwony klejnot''
| ''The Magical Red Jewel AKA Tyler Gets Fired''
| ''The Magical Red Jewel AKA Tyler Gets Fired''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|17
| bgcolor="#CCE2FF"|17
| ''''
| ''Pim wreszcie zielenieje''
| ''Pim Finally Turns Green''
| ''Pim Finally Turns Green''
|-
|-
Linia 153: Linia 168:
| bgcolor="#CCE2FF"|06.10.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|06.10.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|18
| bgcolor="#CCE2FF"|18
| ''Śmieszny Samuel''
| ''''
| ''Silly Samuel''
| ''Silly Samuel''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|13.10.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|19
| bgcolor="#CCE2FF"|19
| ''''
| ''''
Linia 190: Linia 205:
| ''''
| ''''
| ''The Glep Ep''
| ''The Glep Ep''
|-
| colspan=5 style="background-color: #70ACFF;" |'''ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE'''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|1
| ''Nowe oczy Pima''
| ''<small>Smiling Shorts:</small><br />Pim's New Eyes''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|2
| ''Gra w karty''
| ''<small>Smiling Shorts:</small><br />Roy Dismey''
|-
|-
|}
|}

Wersja z 07:23, 13 paź 2025

Tytuł Uśmiechnięci przyjaciele
Tytuł oryginalny Smiling Friends
Gatunek animowany, komediowy
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Platforma streamingowa HBO Max
Lata produkcji 2020-
Data premiery dubbingu 6 października 2025
Wyemitowane
serie
1 z 3
Wyemitowane odcinki 2 z 25
krótkometrażówki: 0 z 2

Uśmiechnięci przyjaciele (ang. Smiling Friends) – amerykański serial animowany dla dorosłych stworzony przez Zacha Hadela i Michaela Cusacka.

Serial dostępny z polskim dubbingiem od 6 października 2025 roku na platformie HBO Max.

Fabuła

Pracownicy niewielkiej firmy chcą dawać ludziom szczęście w tym dziwnym i zwariowanym świecie.

Źródło: Max

Wersja polska

W wersji polskiej udział wzięli:

W pozostałych rolach:

i inni

Wykonanie piosenek:

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
01 ' Desmond's Big Day Out
02 ' Mr. Frog
03 ' Shrimp's Odyssey
04 ' A Silly Halloween Special
05 ' Who Violently Murdered Simon S. Salty?
06 ' Enchanted Forest
07 ' Frowning Friends
08 ' Charlie Dies and Doesn't Come Back
09 ' The Smiling Friends Go to Brazil!
SERIA DRUGA
10 Gwimbly Gwimbly: Definitive Remastered Enhanced Extended Edition DX 4k (Anniversary Director's Cut)
11 Panie prezydencie Mr. President
12 Odcinek Allana A Allan Adventure
13 E.., szef znajduje miłość?⁩ Erm, the Boss Finds Love?
14 Jajo brata Brother's Egg
15 Charlie, Pim i Bill kontra obcy⁩ Charlie, Pim, and Bill vs. The Alien
16 Magiczny czerwony klejnot The Magical Red Jewel AKA Tyler Gets Fired
17 Pim wreszcie zielenieje Pim Finally Turns Green
SERIA TRZECIA
06.10.2025 18 ' Silly Samuel
13.10.2025 19 ' Le Voyage Incroyable De Monsieur Grenouille
20 ' Mole Man
21 ' Curse of the Green Halloween Witch
22 ' Pim and Charlie Save Mother Nature
23 ' Squim Returns
24 ' Shmaloogles
25 ' The Glep Ep
ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE
1 Nowe oczy Pima Smiling Shorts:
Pim's New Eyes
2 Gra w karty Smiling Shorts:
Roy Dismey

Linki zewnętrzne