Przygody słoniczki Elli: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 142: | Linia 142: | ||
| ''Duch zespołu'' | | ''Duch zespołu'' | ||
| ''Team Spirit'' | | ''Team Spirit'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 03.10.2013 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|11 | |||
| ''Wesołe miasteczko'' | |||
| ''Ella’s Carnival'' | |||
|- | |||
| ''Po małpiemu'' | |||
| ''Monkey Business'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|12 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''That’s Swellaphant!'' | | ''That’s Swellaphant!'' | ||
| Linia 156: | Linia 166: | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|13 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Ella’s Sleepless Sleepover'' | | ''Ella’s Sleepless Sleepover'' | ||
| Linia 166: | Linia 176: | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|14 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Tiki’s Snow Fun'' | | ''Tiki’s Snow Fun'' | ||
| Linia 176: | Linia 186: | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|15 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Queen Tusk’s Treasure'' | | ''Queen Tusk’s Treasure'' | ||
| Linia 186: | Linia 196: | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|16 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Seashell Serenade'' | | ''Seashell Serenade'' | ||
| Linia 196: | Linia 206: | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|17 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Trunk your Record'' | | ''Trunk your Record'' | ||
| Linia 206: | Linia 216: | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|18 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Ella Goes to the Birds'' | | ''Ella Goes to the Birds'' | ||
| Linia 216: | Linia 226: | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|19 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Ella’s Dance Off'' | | ''Ella’s Dance Off'' | ||
Wersja z 07:40, 3 paź 2013
Przygody słoniczki Elli (ang. Ella the Elephant, 2013-) – amerykański serial animowany.
Serial jest emitowany w Polsce na kanale MiniMini+ od 23 września 2013 roku.
Opis fabuły
"Przygody słoniczki Elli" to urzekająca bajka dla najmłodszych, która przedstawia historią małej słoniczki o wielkim sercu. Jest nim nieśmiała Ella mieszkająca z mamą na Wyspie Słoni. Ella chętnie pomaga mamie w cukierni i jak każde małe słoniątko spędza mnóstwo czasu na zabawie z najlepszymi przyjaciółkami – Belindą i Tiki.
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie MiniMini+ – STUDIO PUBLISHING
Dialogi: Małgorzata Kochańska
Reżyseria: Dorota Kawęcka
Dźwięk i montaż: Jacek Kacperek
Kierownictwo produkcji: Aneta Staniszewska
Udział wzięli:
- Maja Kwiatkowska
- Marcel Groblewski
- Monika Walczak
- Maja Konkel
- Zuzanna Gajownik
- Katarzyna Łaska
- Beata Łuczak
- Cezary Kwieciński
- Janusz Wituch
oraz:
i inni
Tekst piosenki: Joachim Karafka
Śpiewali: Maja Kwiatkowska, Maja Konkel, Monika Walczak i Marcel Groblewski
Lektor: Janusz Kozioł
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 23.09.2013 | 01 | Klub dziewczynek | Girls’ Club |
| Spór o wyścigówkę | Soapbox Squabble | ||
| 24.09.2013 | 02 | Trąbo-zuchy | Trunk Troopers |
| Ella na zastępstwie | Ella in Charge | ||
| 23.09.2013 | 03 | Ella piecze ciasto | Ella Bakes a Cake |
| Kemping Ella | Camp Ella | ||
| 26.09.2013 | 04 | Ella ma talent | Ella’s Got Talent |
| Bezpieczeństwo | Safety First | ||
| 27.09.2013 | 05 | Tajemnicza latarnia | Ella Sheds Some Light |
| Elegancka Ella | Stylish Ella | ||
| 29.09.2013 | 06 | Kłopoty z kapeluszem | Hat Mishap |
| Kolekcja stu przedmiotów | Ella’s Top 100 | ||
| 30.09.2013 | 07 | Poszukiwacze skarbów | Treasure Hunters |
| Ella pożycza kłopoty | Ella Borrows Trouble | ||
| 01.10.2013 | 08 | Ella gra w piłkę | Ella on the Ball |
| Konkurs puszczania latawców | Up, Up and Away | ||
| 09 | ' | Tea Party Trouble | |
| ' | Home Again | ||
| 02.10.2013 | 10 | Burzowy dzień matki | Stormy Mom Day |
| Duch zespołu | Team Spirit | ||
| 03.10.2013 | 11 | Wesołe miasteczko | Ella’s Carnival |
| Po małpiemu | Monkey Business | ||
| 12 | ' | That’s Swellaphant! | |
| ' | Ella for Class President | ||
| 13 | ' | Ella’s Sleepless Sleepover | |
| ' | Ready, Set, Go… Slow?! | ||
| 14 | ' | Tiki’s Snow Fun | |
| ' | Ella’s Hiccups | ||
| 15 | ' | Queen Tusk’s Treasure | |
| ' | By Invitation Only | ||
| 16 | ' | Seashell Serenade | |
| ' | Tiki’s Moving Day | ||
| 17 | ' | Trunk your Record | |
| ' | Super Helpful Elephant Heroes | ||
| 18 | ' | Ella Goes to the Birds | |
| ' | Picture This | ||
| 19 | ' | Ella’s Dance Off | |
| ' | Hello Dolly | ||
