Miles z przyszłości: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Uzupełnienie z planszy z obsadą na DVD. Ta plansza jest taka sama dla wszystkich odcinków na płycie. |
|||
| Linia 295: | Linia 295: | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|23 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|23 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''The Discovery Expedition'' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Snow Globe'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 329: | Linia 329: | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''The Taking of the Solar Express'' | | ''The Taking of the Solar Express'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|27 | |||
| '''' | |||
| ''The Space Trader'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''The Quantum Cup'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|28 | |||
| '''' | |||
| ''The Legend of Sandelion'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''The Mystery of Atlantix'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|29 | |||
| '''' | |||
| ''The Hitchhiker’s Ride through the Galaxy'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Escape from the Tethoscape'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 21:00, 22 sty 2016
Miles z przyszłości (ang. Miles from Tomorrowland, 2015) – amerykański serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Disney Junior od 23 maja 2015 roku.
Fabuła
Historia rodziny kosmicznych osadników, którzy wyruszają na podbój gwiazd. Ich celem jest odnalezienie nowych form życia i odkrywanie nowych światów. Na pokładzie statku kosmicznego podróżuje m.in. 7-letni ciekawy świata Miles. Chłopiec i jego pupil struś Merc wspólnie przeżywają niezapomniane przygody.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1339403
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Wojciech Paszkowski
Dialogi i teksty piosenek: Renata Wojnarowska
Kierownictwo muzyczne: Juliusz Kamil
W wersji polskiej udział wzięli:
- Olaf Marchwicki – Miles
- Julia Siechowicz – Loretta
- Janusz Onufrowicz – Leo
- Lidia Sadowa – Phoebe
oraz:
- Jan Paszkowski – Merk
- Mariusz Czajka – Crick
- Aleksandra Zawadzka – Stella
W pozostałych rolach:
- Tomasz Steciuk –
- Leon Sinclair (odc. 1a),
- robot Rudy (odc. 4b, 13b)
- Mateusz Ceran –
- Rygan (odc. 4a),
- Pipp Whipley (odc. 11b, 12a, 14a)
- Cezary Kwieciński –
- jeden z robotów (odc. 4b),
- Giez Granda (odc. 6a, 10a, 11b, 16a)
- Wojciech Machnicki –
- ambasador Tytus (odc. 5a, 13b),
- Xylon (odc. 5b, 7a, 12a, 20b),
- Axel (odc. 5b),
- dziadek Gong Gong (odc. 18a)
- Krzysztof Cybiński –
- Joe (odc. 6a, 10a, 18b),
- Wimm Whipley (odc. 11b)
- Maksymilian Michasiów –
- porucznik Luminix (odc. 6a, 10a, 13a, 19a),
- Formalianin (odc. 13b)
- Bernard Lewandowski – Haruna Kitumba (odc. 9a, 12a)
- Sławomir Pacek –
- Kofi Kitumba (odc. 9a),
- Skellig Ro (odc. 19a)
- Katarzyna Kozak – Maya Kitumba (odc. 9a)
- Miłogost Reczek – profesor Rubicon (odc. 14a)
- Andrzej Chudy – Lizander (odc. 16a)
- Adam Krylik – Bogdan Gwiezdny (odc. 17a)
- Ewa Kania – babcia Po Po (odc. 18a)
i inni
Lektor:
- Janusz Onufrowicz (tytuł serialu i tyłówka),
- Olaf Marchwicki (tytuły odcinków)
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 23.05.2015 | 01 | Uciekający prom | Runaway Shuffle |
| Wirowe triki | Surfin’ the Whirlpool | ||
| 25.05.2015 | 02 | Wyprawa na lodową planetę | Journey to the Frozen Planet |
| Flickoraksy atakują | Attack of the Flickorax | ||
| 30.05.2015 | 03 | Latający ocean | Ocean in Motion |
| Galaktyczni kumple | Explorer Exchange | ||
| 24.05.2015 | 04 | Wielka gra | Game On |
| Jak uratowałem wakacje | How I Saved My Summer Vacation | ||
| 26.05.2015 | 05 | Łapać Ikara | Catch That IOTA! |
| Wspaniały Merc | Mighty Merc | ||
| 27.05.2015 | 06 | Kto ukradł Stellosferę | Who Stole the Stellosphere |
| Rock and roll | Rock N’ Roll | ||
| 13.06.2015 | 07 | Zmniejszeni | Downsized |
| Inwazja kwarkonów | Ride of the Quarkons | ||
| 06.06.2015 | 08 | Wszystkiego naj, pani kapitan | Happy Captain’s Day |
| Roślinna planeta | Planet of the Plants | ||
| 20.06.2015 | 09 | Strefa Złotowłosej | To the Goldilocks Zone |
| Ognista czkawka | Hiccup in the Plan | ||
| 01.08.2015 | 10 | Strażnicy kosmosu | On Spaceguard |
| Włochata inwazja | Spaceship Invader | ||
| 29.08.2015 | 11 | Mama Merc | Mama Merc |
| Kosmiczny wyścig | Space Race | ||
| 08.08.2015 | 12 | Robo niania | Adventures in Robo-Pet Sitting |
| Gdzie jest astrodeska? | The Great Blastboard Chase | ||
| 15.08.2015 | 13 | Kto wyłączył prąd? | Unplugged |
| Kosmiczne wysypisko | Junked | ||
| 22.08.2015 | 14 | Przygoda na Neptunie | The Neptune Adventure |
| Oko w oko | Eye to Eye | ||
| 15 | ' | Ghost Moon | |
| ' | Stormy Night in a Dark Nebula | ||
| 03.10.2015 | 16 | Mrożonki | Frozen Food |
| Żegnaj multiwindo | Later, Multivator | ||
| 10.10.2015 | 17 | Noc Jurija | Yuri’s Night |
| Ja, Stella | I, Stella | ||
| 17.10.2015 | 18 | Lunarny nowy rok | Lunar New Year |
| Dzienniki astrocyklowe | The Hoverbike Diaries | ||
| 24.10.2015 | 19 | Gdzie jest Skellig Ro? | The Search for Skellig Ro |
| Zagrożony gatunek | Endangered Species | ||
| 31.10.2015 | 20 | Blasteroida | Blasteroid! |
| Magnetyczny Merc | Magnetic Merc | ||
| 21 | ' | A Growing Problem | |
| ' | The Tardigrade Escapade | ||
| 22 | ' | Miles vs. the Volcano | |
| ' | Scavengers of Mars | ||
| 23 | ' | The Discovery Expedition | |
| ' | Snow Globe | ||
| 24 | ' | Unexpected Ally | |
| ' | Skyrise | ||
| 25 | ' | Team Exo-Flex | |
| ' | Dino World | ||
| 26 | ' | The Pluto Rescue | |
| ' | The Taking of the Solar Express | ||
| 27 | ' | The Space Trader | |
| ' | The Quantum Cup | ||
| 28 | ' | The Legend of Sandelion | |
| ' | The Mystery of Atlantix | ||
| 29 | ' | The Hitchhiker’s Ride through the Galaxy | |
| ' | Escape from the Tethoscape | ||
Linki zewnętrzne
- Miles z przyszłości w polskiej Wikipedii
- Miles z przyszłości w bazie filmweb.pl
