Pidżamersi: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 192: | Linia 192: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 11.07.2016 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|16 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|16 | ||
| '''' | | ''Kotboy liderem drużyny'' | ||
| ''Catboy Takes Control'' | | ''Catboy Takes Control'' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | ''Sowella i jej rzeźba'' | ||
| ''Owlette’s Two Wrongs'' | | ''Owlette’s Two Wrongs'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 249: | Linia 249: | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Gekko’s Super Gekko Sense'' | | ''Gekko’s Super Gekko Sense'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|22 | |||
| '''' | |||
| ''Owlette and the Owletteenies'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Gekko’s Blame Campaign'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 18:02, 11 lip 2016
Pidżamersi (ang. PJ Masks, 2015-??) – francuski serial animowany.
Premiera serialu w Polsce na kanale Disney Junior – 26 marca 2016 roku. Regularna emisja serialu rozpoczęła się 16 maja 2016 roku.
Fabuła
Perypetie trójki dzieciaków, które wiodą na pozór zwyczajne życie. Po zapadnięciu zmroku łączą swoje zaczarowane bransoletki i zmieniają się w superbohaterów, którzy walczą z przestępczością. Gdy ściągają kostium, tracą swoje nadprzyrodzone talenty.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1460169
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Joanna Węgrzynowska-Cybińska
Dialogi: Anna Izdebska
Udział wzięli:
- Antoni Scardina – Connor/Kotboy
- Zuzanna Jaźwińska – Amaya/Sowella
- Jan Barwiński – Greg/Gekson
- Igor Borecki – Romeo
- Sara Lewandowska – Luna
W pozostałych rolach:
- Jakub Szydłowski – narrator
- Jakub Jankiewicz – Nocny Ninja
- Bartosz Wesołowski
- Łukasz Węgrzynowski
i inni
Lektor: Jakub Szydłowski
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 26.05.2016 | 01 | To wszystko wina pociągu, Sowello | Blame It on the Train, Owlette |
| Pochmurny problem Kotboya | Catboy’s Cloudy Crisis | ||
| 26.03.2016 | 02 | Sowella i Błyskawica | Owlette and the Flash Flip Trip |
| Kotboy i skokodożer | Catboy and the Pogo Dozer | ||
| 16.05.2016 | 03 | Gekson i super ninjaludki | Gekko and the Super Ninjalinos |
| Sowella i problem z pterodaktylem | Owlette’s Terrible Pterodactyl Trouble | ||
| 17.05.2016 | 04 | Kotboy i zmniejszacz | Catboy and the Shrinker |
| Sowella i Luno-piłka | Owlette and the Moonball | ||
| 18.05.2016 | 05 | Gekson ratuje święta | Gekko Saves Christmas |
| Lodowy plan Geksona | Gekko’s Nice Ice Plan | ||
| 19.05.2016 | 06 | Kotboy i motyla brygada | Catboy’s Butterfly Brigade |
| Sowella zwycięża | Owlette the Winner | ||
| 20.05.2016 | 07 | Odezwij się, Gekson | Speak Up, Gekko! |
| Kotboy i miecz Mistrza Fanga | Catboy and Master Fang’s Stolen Sword | ||
| 23.05.2016 | 08 | Kotboy kontra Robo-Kot | Catboy vs. Robo-Cat |
| Sowella i Dar-Sówka | Owlette and the Giving Owl | ||
| 24.05.2016 | 09 | Kotboy i misja ratunkowa urodzinowego tortu | Catboy and the Great Birthday Cake Rescue |
| Gekson i Chrapozaur | Gekko and the Snore-O-Sauras | ||
| 25.05.2016 | 10 | Opieka nad Geksonem | Looking After Gekko |
| Kotboy i malutki ninjaludek | Catboy and Teeny Weeny Ninjalino | ||
| 04.07.2016 | 11 | Dodatkowy bilet Kotboya | Catboy’s Tricky Ticket |
| Gekson i zagubiony Geko-śmig | Gekko Mobile is Missing | ||
| 05.07.2016 | 12 | Latający Kotboy | Catboy’s Flying Fiasco |
| Gekson i super kichanie | Gekko’s Stay at Home Sneezes | ||
| 06.07.2016 | 13 | Gekson i księżyco-problem | Gekko and the Mighty Moon Problem |
| Niezdarny Kotboy | Clumsy Catboy | ||
| 07.07.2016 | 14 | Kotboy, Gekson i szaleństwo robotów | Catboy and Gekko’s Rampaging Robot Problem |
| Sowella i ptasi przyjaciel | Owlette’s Feathered Friend | ||
| 08.07.2016 | 15 | Sowella i walczące siedziby | Owlette and the Battling Headquaters |
| Gekson i zamieszanie w muzeum | Gekko and the Mayhem at the Museum | ||
| 11.07.2016 | 16 | Kotboy liderem drużyny | Catboy Takes Control |
| Sowella i jej rzeźba | Owlette’s Two Wrongs | ||
| 17 | ' | Gekko Floats | |
| ' | Catboy’s Two Wheeled Wonder | ||
| 18 | ' | Catboy’s Great Gig | |
| ' | Owlette’s New Move | ||
| 19 | ' | Supersonic Owlette | |
| ' | Catboy and the Sticky Splat Slingshot | ||
| 20 | ' | Owlette of a Kind | |
| ' | Beat the Drum, Catboy | ||
| 21 | ' | Catboy Squared | |
| ' | Gekko’s Super Gekko Sense | ||
| 22 | ' | Owlette and the Owletteenies | |
| ' | Gekko’s Blame Campaign | ||
