Bystry Bill (serial animowany 2016): Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
|||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Serial2 | |||
|tytuł= Bystry Bill | |||
|tytuł oryginalny= The Wild Adventures of Blinky Bill | |||
|plakat= | |||
|gatunek=animacja, przygodowy | |||
|kraj= Australia | |||
|język= angielski | |||
|stacja= [[teleTOON+]] | |||
|lata produkcji= 2016- | |||
|data premiery= 16 stycznia [[2017]] | |||
|sezony= 1 z 1 | |||
|odcinki= 27 z 40 | |||
}} | |||
'''Bystry Bill''' (ang. ''The Wild Adventures of Blinky Bill'', 2016) – australijski serial animowany. | '''Bystry Bill''' (ang. ''The Wild Adventures of Blinky Bill'', 2016) – australijski serial animowany. | ||
| Linia 19: | Linia 32: | ||
* [[Monika Pikuła]] – | * [[Monika Pikuła]] – | ||
** '''Sońka''', | ** '''Sońka''', | ||
** '''Królowa piratów''' <small>(odc. 25)</small> | ** '''Królowa piratów''' <small>(odc. 25)</small> | ||
* [[Maciej Kosmala]] – '''Igła''' | * [[Maciej Kosmala]] – '''Igła'''<!-- | ||
* [[Paweł Krucz]] – '''Sir Claude'''--> | * [[Paweł Krucz]] – '''Sir Claude'''--> | ||
* [[Maksymilian Michasiów]] – | * [[Maksymilian Michasiów]] – | ||
| Linia 232: | Linia 245: | ||
| ''Bardzo potrzebne rupiecie'' | | ''Bardzo potrzebne rupiecie'' | ||
| ''Recycled'' | | ''Recycled'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 14.08.2017 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|27 | |||
| ''Bajka o smoku'' | |||
| ''Dragon’s Tale'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|28 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|29 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|30 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|31 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|32 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|33 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|34 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|35 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|36 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|37 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|38 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|39 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|40 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 13:57, 14 sie 2017
| Tytuł | Bystry Bill |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | The Wild Adventures of Blinky Bill |
| Gatunek | animacja, przygodowy |
| Kraj produkcji | Australia |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | teleTOON+ |
| Lata produkcji | 2016- |
| Data premiery dubbingu | 16 stycznia 2017 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 27 z 40 |
Bystry Bill (ang. The Wild Adventures of Blinky Bill, 2016) – australijski serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale teleTOON+ od 16 stycznia 2017 roku.
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie platformy nc+ – MASTER FILM
Wystąpili:
- Józef Pawłowski – Bystry Bill
- Joanna Pach-Żbikowska –
- Nutka,
- księżniczka Żabilla (odc. 9)
- Jacek Bończyk – Żabot
- Andrzej Chudy –
- Wombo,
- Edek
- Cezary Kwieciński – Pablo
- Klaudiusz Kaufmann – Robert
- Monika Pikuła –
- Sońka,
- Królowa piratów (odc. 25)
- Maciej Kosmala – Igła
- Maksymilian Michasiów –
- Echo,
- Gordi (odc. 16)
- Bożena Furczyk – pani Dziobska
- Krzysztof Szczepaniak –
- pani Ropucha,
- Doris, mama Fiksuma (odc. 22)
- Mieczysław Morański –
- Oleswądek (odc. 23),
- Malcolm (odc. 26)
- Jarosław Domin
i inni
Śpiewali: Adam Krylik i inni
Lektor: Andrzej Chudy
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 16.01.2017 | 01 | Zmrożon | Brain Freeze |
| 17.01.2017 | 02 | Bunyip | The Bunyip Hunter |
| 18.01.2017 | 03 | Uwolnić Żabota | Notions Eleven |
| 19.01.2017 | 04 | Fiksum klaun | Cranky The Clown |
| 20.01.2017 | 05 | Bill Odważny | Blinky The Brave |
| 23.01.2017 | 06 | Dźwięki Roberta i Echo | Robert’s Sound |
| 24.01.2017 | 07 | Złapać chmurę | Cloud Catchers |
| 25.01.2017 | 08 | Randka | It’s a Date |
| 26.01.2017 | 09 | Tęcza i księżniczka | Rainbows & Princesses |
| 27.01.2017 | 10 | Piłka, czy kula? | Mystery Ball |
| 30.01.2017 | 11 | Niosący światło | Jurassic Burrow |
| 31.01.2017 | 12 | Trudzia Kupka | Poopy Trudy |
| 01.02.2017 | 13 | Nowy szeryf | A New Sheriff in Town |
| 02.02.2017 | 14 | Ostatnie życie Claude’a | Sir Claude’s Last Life |
| 03.02.2017 | 15 | Lekcja surwiwalu | The Ultimate Prey |
| 06.02.2017 | 16 | Pudło-świat | Box World |
| 07.02.2017 | 17 | Kłębek nerwów | Freaky Frillday |
| 08.02.2017 | 18 | Gramy w golf | Crazy Golf |
| 09.02.2017 | 19 | Melodyjna zaraza | Outbreak Into Song |
| 10.02.2017 | 20 | Wehikuł czasu | Time Machine |
| 13.02.2017 | 21 | Inwazja księżycaków | Attack of the Extra-Tree-Restrials |
| 14.02.2017 | 22 | Fiksuminator | The Crankynator |
| 14.02.2017 | 23 | Gorączka złota | Mine For the Taking |
| 16.02.2017 | 24 | Ucieczka | The Escape |
| 17.02.2017 | 25 | Królowa piratów | The Pierat Queen |
| 20.02.2017 | 26 | Bardzo potrzebne rupiecie | Recycled |
| 14.08.2017 | 27 | Bajka o smoku | Dragon’s Tale |
| 28 | ' | ' | |
| 29 | ' | ' | |
| 30 | ' | ' | |
| 31 | ' | ' | |
| 32 | ' | ' | |
| 33 | ' | ' | |
| 34 | ' | ' | |
| 35 | ' | ' | |
| 36 | ' | ' | |
| 37 | ' | ' | |
| 38 | ' | ' | |
| 39 | ' | ' | |
| 40 | ' | ' | |
